Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2013.06.14-15 - Żywiec, Festiwal Birofilia 2013

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • genea
    Senior
    • 02-2006
    • 1515

    Czy ktoś z Łodzi lub okolic jedzie na sobotę do Żywca samochodem? Szukam 1-2 miejsc. Proszę o info na PW. Oddzwonię.
    Zbieram wszystko związane z browarem Stella Artois.
    Bractwo Piwne

    Czasami najlepszym wyjściem jest wyjście na piwo...
    Wolę być znanym piwoszem niż anonimowym alkoholikiem...

    Comment

    • VanPurRz
      Senior
      • 09-2008
      • 4229

      Może ktoś jedzie w sobotę i w sobotę wraca albo w nd. rano? Do Wawy. Chyba po raz pierwszy opuszczę Żywiec
      "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

      Comment

      • WojciechT
        Senior
        • 09-2012
        • 2546

        Czy na miejscu jest jakiś depozyt?

        Comment

        • ART
          mAD'MINd
          • 02-2001
          • 23811

          Zazdraszczam Wam, w tym roku kiblujemy w Opolu.
          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

          Comment

          • niewieem
            Member
            • 12-2010
            • 76

            "Tytuł Grand Championa Birofilia 2013 zdobyło Imperialne India Pale Ale, uwarzone przez Czesława Dziełaka". Super!

            Comment

            • jacer
              Senior
              • 03-2006
              • 9875

              Popis piwowara z kaszebskiej koruny bezcenny:-D moja noga tam nie stanie:-)
              Milicki Browar Rynkowy
              Grupa STYRIAN

              (1+sqrt5)/2
              "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
              "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
              No Hops, no Glory :)

              Comment

              • Pendragon
                Senior
                • 03-2006
                • 13951

                Ale o co chodzi?

                moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                Comment

                • domaluj
                  Senior
                  • 04-2012
                  • 303

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
                  Zazdraszczam Wam, w tym roku kiblujemy w Opolu.
                  przecież trwa równie wspaniały festiwal

                  Comment

                  • Tivolo
                    Member
                    • 02-2013
                    • 47

                    :-)

                    Panie Władku i Grzegorzu !
                    Dziękuję za piękną imprezę. Dziękuję za wspaniałe przeżycia moje z tego płynące.
                    Pozdrawiam
                    Romek Tivolo

                    Comment

                    • Chmielo
                      Senior
                      • 01-2007
                      • 128

                      No to teraz odliczanie do 06.12.2013... Gratulacje dla zwycięzcy!

                      Comment

                      • Rzeszowiak
                        Piwny Radykał
                        • 04-2009
                        • 1596

                        Impreza fajna, ale nachodzi mnie jedno spostrzeżenie. Nasze browary rzemieślnicze doścignęły smakowo piwa z browarów serwowanych w alei piw świata, a cenowo biją je na głowę.

                        Comment

                        • Chmielnicki
                          Senior
                          • 07-2012
                          • 324

                          A ja, dla odmiany, wsadzam łyżkę dziegciu w beczkę miodu.

                          Na Birofiliach byłem dzisiaj, po raz pierwszy w ogóle. Już od samego wejścia ogarnęło mnie wrażenie jakiegoś upiornego chaosu i masowego spędu ludzi. Wszędzie dzikie tłumy, namiot festiwalowy nabity tak, że pękał w szwach. W sklepie Alei Piw Świata nie znalazłem ANI JEDNEGO piwa, które sobie wcześnie zaplanowałem - wszystko już zostało rozgrabione. Szukałem też polskich piw rzemieślniczych w wersjach butelkowych (Artezan, Pracownia Piwa, itp.) - nie było. W końcu postanowiłem się napić urodzinowego Codera z Artezana - też już nie było... Ja wiem, że to w dużej mierze moja wina, bo przyjechałem na festiwal w sobotę o 17, ale nie zmienia to faktu, że czuję się rozczarowany. Chciałem sobie kupić (butelkowe) Grodziskie/AIPA z Artezana, obydwa piwa z Pracowni Piwa, Creme Brulee z Southern Tier, Duvel Tripel Hop i wiele, wiele innych. Niestety, nie udało się... A do tego kufelek festiwalowy jest z nadrukiem z 2011 roku (?!). W przyszłym roku spróbuję przyjechać w piątek rano. Jeżeli moje dzisiejsze odczucia się powtórzą, strzelę focha i odpuszczę sobie Birofilia na dobre.
                          Last edited by Chmielnicki; 15-06-2013, 22:20.

                          Comment

                          • dyczkin
                            Serce w kolorze blaugrana
                            • 05-2011
                            • 3657

                            Kto późno przychodzi, sam sobie szkodzi, tyle na temat
                            Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

                            Moje warzenie // Piwny Wojownik

                            Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

                            Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

                            Comment

                            • Chmielnicki
                              Senior
                              • 07-2012
                              • 324

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dyczkin Wyświetlenie odpowiedzi
                              Kto późno przychodzi, sam sobie szkodzi, tyle na temat
                              Niby tak, ale czy nie sposób przewidzieć, że taka sytuacja może mieć miejsce. Nie da się"podzielić" piwa sprawiedliwe między piątek i sobotę, albo zakupić czy przywieźć go więcej?

                              Kwestia dostępności (i sprostania popytowi ze strony klientów) polskich - i nie tylko - browarów rzemieślniczych zaczyna mnie po prostu coraz bardziej drażnić.
                              Last edited by Chmielnicki; 15-06-2013, 22:29.

                              Comment

                              • dyczkin
                                Serce w kolorze blaugrana
                                • 05-2011
                                • 3657

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Chmielnicki Wyświetlenie odpowiedzi
                                Niby tak, ale czy nie sposób przewidzieć, że taka sytuacja może mieć miejsce. Nie da się"podzielić" piwa sprawiedliwe między piątek i sobotę, albo zakupić czy przywieźć go więcej?
                                Taki Kopyr kupił piwa już parę dni temu, nie ma więc równych wśród piwoszy, poza tym jak wyobrażasz sobie podział piwa

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Chmielnicki Wyświetlenie odpowiedzi
                                Kwestia dostępności (i sprostania popytowi ze strony klientów) polskich - i nie tylko - browarów rzemieślniczych zaczyna mnie po prostu coraz bardziej drażnić.
                                Ewolucja, nie rewolucja działa Szczególnie w czasie takiej imprezy. Nikt przypadkowy, pewnie tu nie trafia.
                                Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

                                Moje warzenie // Piwny Wojownik

                                Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

                                Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎