Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2013.06.14-15 - Żywiec, Festiwal Birofilia 2013

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • agaslayer
    Senior
    • 06-2009
    • 219

    juz tydzie za nami od imprezy to i ja wrzuce pare uwag.
    Z gory jednak informuje, ze BARDZO dziekuje organizatorom za wspaniala impreze (ktora czesi moga pozazdroscic) a uwagi nie sa "mardzuniem", tylko "feedbackiem" dla ogranizatorow, co mozna poprawic zeby nastepna impreza byla jeszcze lepsza od poprzedniej.

    przyjechalem w sobote, pogoda dopisala, bardzo duuuzy namiot kolekcjonerski, choc w srodku duzo ciasno, ale udalo sie zdobyc polskie nowosci i jakies zagraniczne. nie wiem, moze takie moje slabe skojarzenie, ze ekip zagranicznych bylo mniej niz w zeszlym roku albo w 2011.

    w sklepiku z piwami jakos zabraklo mi piw Pinta i innych polskich, popularne byly ale inne jakos nie (patrzone w sobote okolo 9-10 godziny. aleja piw super, minibrowary i te inne prawie super.

    najwiekszym minusem (jak i w zeszlym roku) sa dla mnie zetony. Stalem w kolejce na zetony (a probowalem patrzec na inne stoisko i tez kolejka). Szkoda ze te zetony nie pozostaly tylko do degustacji w alei piw. W sklepiku z piwami mozna by bylo lepiej placic normalnie i niech mi ktos nie mowi, ze szybciej policzyc normalna kase niz zetony. sam chwile patrzylem jak kazdy powoli liczy malutkie zetoniki, jak kupujacy to i sprzedajacy. A ze i gadzety festiwalowe byly za zetony, to juz dla mnie tez duzy minus. A nejwiekszy to ze jeden minibrowar swoje pdostawki sprzedawal za 2 zetony .

    A gdyby przewodnik po piwach byly dostepny gratis, mysle ze ludzie by w spokoju usiedli, napisali sobie numerki a pozniej wchodzili do sklepiku juz z numerkami, tak jak to tu ktos pisal, byloby lepiej. Jak by ktos mial na zbyciu ten przewodnik, lub mogl by mi naskanowac, dziekuje z gory.

    Fajnie ze chociaz w "korycie" moglo sie kupic piwo za normalna kase .

    W tym roku nie skorzystalem ze zwiedzania, brak czasu. Jakos mi sie wydawalo ze mniej ludzi bawi sie na festiwalu. Super ze byly miejsca gdzie usiasc, jedzenie w dobrych punktach, plus za rozne konkursy i te rozne programy no i dzieki za gielde, kolekcjonerzy ciagle duzo propaguja ten festiwal i dobrze ze o nich nie zapominacie. W przyszlym roku znow zabiore grupke czechow by sie popatrzyli jak w spokoju zrobic bardzo ladny festiwal.

    Oprocz denerwujacych zetonow nie widzialem zadnych problemow, festiwal mi sie podoba.
    Sprobujcie pomyslec z tym przewodnikiem piw w sklepiku za friko, moze i tydzien przed festiwalem wrzucic na strone spis z numerkami. I tak duzo ogladalo spis listy piw, juz by sobie ponapisalo numerki i mysle sobie ze szybciej by przebiegaly zakupy.

    Dziekuje wszystkim za mile spotkania, za wymiany i zakupy a organizatorom za super akcje. NA ZDRAVI (pijac piwko ze sklepiku kupione za zetony )
    Last edited by agaslayer; 22-06-2013, 13:13. Powód: poprawa
    Katalog czeskich podstawek piwnych http://www.coasters.cz

    nowa strona z kolekcja podstawek - prawie gotowa :-D
    http://beer.agaslayer.cz

    Comment

    • WojciechT
      Senior
      • 09-2012
      • 2546

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika agaslayer Wyświetlenie odpowiedzi
      Oprocz denerwujacych zetonow nie widzialem zadnych problemow, festiwal mi sie podoba.
      Sprobujcie pomyslec z tym przewodnikiem piw w sklepiku za friko, moze i tydzien przed festiwalem wrzucic na strone spis z numerkami. I tak duzo ogladalo spis listy piw, juz by sobie ponapisalo numerki i mysle sobie ze szybciej by przebiegaly zakupy.
      Jeżeli mówimy o tej "miniksiążeczce", w której były opisane wszystkie piwa w alei piw świata, to przewodnik ten był dostępny za darmo.

      Comment

      • agaslayer
        Senior
        • 06-2009
        • 219

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika WojciechT Wyświetlenie odpowiedzi
        Jeżeli mówimy o tej "miniksiążeczce", w której były opisane wszystkie piwa w alei piw świata, to przewodnik ten był dostępny za darmo.
        jak pytalem to mi mowili, ze tylko dostepny w pakecie festiwalowym za 7 zetonow
        Katalog czeskich podstawek piwnych http://www.coasters.cz

        nowa strona z kolekcja podstawek - prawie gotowa :-D
        http://beer.agaslayer.cz

        Comment

        • WojciechT
          Senior
          • 09-2012
          • 2546

          Ja zgubiłem jedną, to poszedłem po drugą, dostałem od ręki; potem jak szukałem jakiegoś piwa w tej książeczce, podeszła do mnie jakaś pani i spytała, gdzie to rozdają - powiedziałem, że w informacji. I po 10 sekundach ta pani odeszła od namiotu informacji z nowiutką książeczką w ręce.

          Comment

          • agaslayer
            Senior
            • 06-2009
            • 219

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika WojciechT Wyświetlenie odpowiedzi
            Ja zgubiłem jedną, to poszedłem po drugą, dostałem od ręki; potem jak szukałem jakiegoś piwa w tej książeczce, podeszła do mnie jakaś pani i spytała, gdzie to rozdają - powiedziałem, że w informacji. I po 10 sekundach ta pani odeszła od namiotu informacji z nowiutką książeczką w ręce.
            no to mialem pecha, ja zapytalem a mowili ze to jest dostepne w pakiecie festiwalowym, pechuncio
            Katalog czeskich podstawek piwnych http://www.coasters.cz

            nowa strona z kolekcja podstawek - prawie gotowa :-D
            http://beer.agaslayer.cz

            Comment

            • wasyll
              Senior
              • 09-2008
              • 1823

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika agaslayer Wyświetlenie odpowiedzi
              jak pytalem to mi mowili, ze tylko dostepny w pakecie festiwalowym za 7 zetonow
              Potwierdzam, trzeba było kupić kufelek za 14zł, żeby dostać przewodnik.

              Poza tym lista piw była dostępna tutaj na stronie, razem z numerkami.
              www.katalogpodstawek.pl - darmowy katalog polskich podstawek piwnych!

              Comment

              • Rzeszowiak
                Piwny Radykał
                • 04-2009
                • 1596

                Też dostałem za darmo.

                Comment

                • seba_gliwice
                  Senior
                  • 10-2003
                  • 374

                  ... a ja musiałem kupić z zestawem ... czyli niektórzy dostawali, a inny musieli kupować ... taka autorska wersja "konsekwencji" w rozumieniu obsługi punktu informacyjnego ...

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Rzeszowiak Wyświetlenie odpowiedzi
                  Też dostałem za darmo.

                  Comment

                  • wsaczuk
                    Senior
                    • 09-2009
                    • 182

                    ja też dostałem za darmo, ale w sobotę popołudniu - usłyszałem że normalnie kosztuje złotówkę.

                    Comment

                    • Stasiek
                      Senior
                      • 02-2007
                      • 608

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wsaczuk Wyświetlenie odpowiedzi
                      normalnie kosztuje złotówkę.
                      pół żetonu?

                      Comment

                      • wpadzio
                        Senior
                        • 06-2011
                        • 2647

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Stasiek Wyświetlenie odpowiedzi
                        pół żetonu?
                        Nie no, co Ty. Trzeba było nabyć dwa egzemplarze
                        Rzeczywistość jest po to, by podstawiać jej pod nos krzywe zwierciadła.
                        Serviatus status brevis est
                        3603 etykiety z zagranicznych piw wypitych osobiście, 1148 recenzji piw na browar.biz (z czego 733 zagraniczne opisałem i sfotografowałem jako pierwszy) - stan na 31.01.2020

                        Comment

                        • Promil03
                          Senior
                          • 10-2007
                          • 2833

                          Uzupełniam DP i mam zanotowane, że w sobotę na festiwalu piłem Pilsa z Widawy.
                          Wiadomo co to za piwo, czy coś pochrzaniłem w notatkach?

                          Comment

                          • fuliano
                            Senior
                            • 07-2010
                            • 1825

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Promil03 Wyświetlenie odpowiedzi
                            Uzupełniam DP i mam zanotowane, że w sobotę na festiwalu piłem Pilsa z Widawy.
                            Wiadomo co to za piwo, czy coś pochrzaniłem w notatkach?
                            Zapewne chodzi o Simcoe Pils, ale jak widzę zniknął on z DP, chyba żem oślepł

                            Comment

                            • Pendragon
                              Senior
                              • 03-2006
                              • 13951

                              Zniknął po interwencji Wojtka Frączyka. Oficjalnie nie ma takiej marki, to była Widawa Premium Lager, na potrzeby festiwalowe oznaczona jako Simcoe Pils, by ciągle nie odpowiadać na pytania czym jest chmielone to piwo.

                              moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                              Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                              Comment

                              • Promil03
                                Senior
                                • 10-2007
                                • 2833

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika fuliano Wyświetlenie odpowiedzi
                                Zapewne chodzi o Simcoe Pils, ale jak widzę zniknął on z DP, chyba żem oślepł
                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                                Zniknął po interwencji Wojtka Frączyka. Oficjalnie nie ma takiej marki, to była Widawa Premium Lager, na potrzeby festiwalowe oznaczona jako Simcoe Pils, by ciągle nie odpowiadać na pytania czym jest chmielone to piwo.
                                Dzięki!

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎