Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2013.06.14-15 - Żywiec, Festiwal Birofilia 2013

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • danio_145
    Senior
    • 02-2005
    • 723

    #16
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
    Tak na marginesie... na wspomnianej przez organizatora stronie nie ma ni słowa o giełdzie czy jakichś birofiliach, a impreza w nazwie ma festiwal tychże birofiliów - cóż za paradoks.

    Jest sens jechać tam na giełdę, skoro nawet o niej słowa nie ma?
    Tak to się już podziało, że kolekcjonerzy w informacjach są tam traktowani marginalnie.

    Comment

    • LenDo
      Senior
      • 09-2006
      • 395

      #17
      A przecież od nich się to wszystko zaczęło.
      "Zbieracze to szczęśliwi ludzie" J.W.Goethe

      Comment

      • lechu-kielce
        Senior
        • 12-2005
        • 278

        #18
        Kielce też przyjadą w mocnym i (pod)chmielonym składzie,pozdro piwosze!

        Comment

        • witold68
          Senior
          • 09-2009
          • 142

          #19
          Festiwal Piwa

          Ma e-prezes racje jak byłem w ubiegłym roku, to się nieźle na kombinowałem gdzie schowali birofilów. A patrzeć na to co robi browar po tylu latach giełdy to można się tylko upić.
          Na pochybel psubratom !

          Comment

          • e-prezes
            Senior
            • 05-2002
            • 19167

            #20
            Nie wiem jak było w poprzednich latach, ale w tym roku mnie to uderzyło. Piknik piknikiem i festiwal niech się rozwija, tylko gdzie w tym birofile?

            Comment

            • jacer
              Senior
              • 03-2006
              • 9875

              #21
              Na prawo za sklepikiem. Stoją drogowskazy, nie trafić jest bardzo trudno.
              Milicki Browar Rynkowy
              Grupa STYRIAN

              (1+sqrt5)/2
              "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
              "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
              No Hops, no Glory :)

              Comment

              • Żywiec
                Senior
                • 12-2001
                • 1571

                #22
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika witold68 Wyświetlenie odpowiedzi
                Ma e-prezes racje jak byłem w ubiegłym roku, to się nieźle na kombinowałem gdzie schowali birofilów. A patrzeć na to co robi browar po tylu latach giełdy to można się tylko upić.
                Wystarczy popatareyć na dysytrybuowaną za darmo mapkę albo spojrzeć na drogowskazy.

                Browar to nie lotnisko tylko zakład produkcyjny z różnymi rozwiązaniami logistycznymi utrudniającymi organizację imprez. Poza tym jest to skład podatkowy a to wymusza kolejne ograniczenia. Przy formule giełdy kolekcjonerskiej miejsca wystaczało, przy formule festiwalowej zrobiło się ciasnawo. Stad też nie kłądziemy nacisku na szeroką promocję, imprezę komunikujemy wśród środowiska branżowego. Zależy nam, żeby nie był to kolejny event z masowym piwem i kiełbasą tylko wydarzenie dla prawdziwych fascynatów piwa.

                Comment

                • e-prezes
                  Senior
                  • 05-2002
                  • 19167

                  #23
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Żywiec Wyświetlenie odpowiedzi
                  ... tylko wydarzenie dla prawdziwych fascynatów piwa.
                  I za to macie duży +

                  Comment

                  • kozubnik
                    Junior
                    • 06-2008
                    • 7

                    #24
                    mnie

                    mnie jestt zwyczajnie przykro,ze to co kiedys bylo moim kolekcjonerskim swietem stalo sie miejscem trzepania kasy.klimat gieldy zywieckiej zanikl.i nie trafiaja do mnie tlumaczenia zywca ,ze to nie jest kielbaskowe spotkanie,bo jest ,ale skoro on tego nie widzi to znaczy ,ze oczy zaslonily mu te talary ,za ktore kupuje sie watpliwy smak prawdziwego piwa.

                    Comment

                    • lignomatjankowy
                      Junior
                      • 02-2013
                      • 1

                      #25
                      Cóż wielu wydaje się że rozrost festiwalu ma związek z zachłannością organizatora. Ja uważam inaczej. W mojej opinii rozwój festiwalu to naturalna kolej rzeczy z którą wielu kolekcjonerom trudno się pogodzić. Jest następstwem zainteresowania ze strony piwowarów domowych, których kiedyś tam nie było i szerszej rzeszy konsumentów. Kolekcjonerom trudno pojąć dlaczego impreza stricte kolekcjonerska wygląda tak jak teraz. Ci kolekcjonerzy nigdy też nie zrozumieją że aby się rozwijać i realizować piwne marzenia trzeba mieć na to fundusze. Tkwią w piwnej piaskownicy i żaden nigdy nie przyzna się że dziś chciałby być w miejscu gdzie jest Grzegorz(kolekcjoner, właściciel browaru kontraktowego, piwny podróżnik). Działanie na wielu płaszczyznach przynosi mu zapewne wiele satysfakcji co łatwo mi sobie wyobrazić. Ci którzy kiedyś byli kolegami i przyjaciółmi dziś za plecami krytykują. Później biegną by się przywitać czy poprosić o załatwienie podstawek, kapsli czy etykiet. Wygląda to "Grotheskowo". Bądźcie konsekwentni jeśli piszecie gdzieś że olewam, nie jadę, że to odpust, jarmark to nie przyjeżdżajcie. Nie ma sensu się męczyć.
                      Zapewne zaraz kilka osób napiszę. Gość związany z organizatorem. Opowiadam: nie mam żadnych związków z Grzegorzem ani z żadną z osób organizujących imprezę.
                      Last edited by lignomatjankowy; 09-02-2013, 15:07.

                      Comment

                      • duvel88
                        Senior
                        • 12-2012
                        • 134

                        #26
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
                        Tak na marginesie... na wspomnianej przez organizatora stronie nie ma ni słowa o giełdzie czy jakichś birofiliach, a impreza w nazwie ma festiwal tychże birofiliów - cóż za paradoks.

                        Jest sens jechać tam na giełdę, skoro nawet o niej słowa nie ma?
                        Przymusu nie ma - nie chcesz jechać to nie jedź. Pewnie i tak nikt nie zwróci na to uwagi.

                        Jak pisali przedmówcy - strefa kolekcjonerska była doskonale oznaczona i nikt nawet średnio rozgarnięty nie był w stanie zbłądzić.

                        To że więcej uwagi poświęca się spożywaniu piwa (domowe, mikro i Aleja Piw) nie zmienia faktu, że to największa giełda w PL i można tu spotkać największą ilość kolekcjonerów spoza Polski. Nie każdy kolekcjoner czuje potrzebę bycia w centrum uwagi, chyba że ktoś uwielbia rolę primadonny, ale na szczęście takie osoby to mniejszość. Żeby nie było - nie jestem związany z organizacją tej imprezy. Bywam, znam organizatorów ale potrafię zachować trzeźwe spojrzenie (chociaż czasem pod koniec imprezy bywało różnie ).

                        Comment

                        • żąleną
                          Sojowe Oddziały Bojowe
                          • 01-2002
                          • 13239

                          #27
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kozubnik Wyświetlenie odpowiedzi
                          mnie jestt zwyczajnie przykro,ze to co kiedys bylo moim kolekcjonerskim swietem stalo sie miejscem trzepania kasy.klimat gieldy zywieckiej zanikl.i nie trafiaja do mnie tlumaczenia zywca ,ze to nie jest kielbaskowe spotkanie,bo jest ,ale skoro on tego nie widzi to znaczy ,ze oczy zaslonily mu te talary ,za ktore kupuje sie watpliwy smak prawdziwego piwa.
                          Gwoli ścisłości, kiełbaskowe spotkanie to było wcześniej, kiedy wśród podarunków giełdowych był właśnie talon na giętą.

                          Na pewno klimat się zmienił, bo środek ciężkości przesunął się w stronę festiwalu piwa. Ale jest to festiwal z prawdziwego zdarzenia, nie jakiś festyn z koncerniakami w plastiku, dlatego posty jak ten powyżej są dla mnie nieporozumieniem. I co właściwie znaczy "wątpliwy smak prawdziwego piwa"?

                          Comment

                          • e-prezes
                            Senior
                            • 05-2002
                            • 19167

                            #28
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika duvel88 Wyświetlenie odpowiedzi
                            Przymusu nie ma - nie chcesz jechać to nie jedź. Pewnie i tak nikt nie zwróci na to uwagi.

                            Jak pisali przedmówcy - strefa kolekcjonerska była doskonale oznaczona i nikt nawet średnio rozgarnięty nie był w stanie zbłądzić.

                            ...
                            Nie w tym rzecz kolego. Akurat tak się złożyło, że nie miałem okazji być na edycjach w nowej formule z powodów zmiany stanu cywilnego i urodzenia dziecka. Jestem też piwowarem domowym, a do Żywca jeździłem zawsze jako kolekcjoner. Zastanawiam się czy w przyszłym roku nie odpuścić sobie części kolekcjonerskiej skoro stała się marginalna. Tyle!

                            Comment

                            • Rzeszowiak
                              Piwny Radykał
                              • 04-2009
                              • 1596

                              #29
                              Co zabawne i tak jest to największa giełda kolekcjonerska. Nawet zepchnięta na margines przez organizatorów.

                              Comment

                              • jacer
                                Senior
                                • 03-2006
                                • 9875

                                #30
                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
                                Zastanawiam się czy w przyszłym roku nie odpuścić sobie części kolekcjonerskiej skoro stała się marginalna. Tyle!
                                Kto ci takie rzeczy naopowiadał.
                                Milicki Browar Rynkowy
                                Grupa STYRIAN

                                (1+sqrt5)/2
                                "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
                                "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
                                No Hops, no Glory :)

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎