Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2013.06.14-15 - Żywiec, Festiwal Birofilia 2013

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Żywiec
    Senior
    • 12-2001
    • 1571

    #76
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pizmak666 Wyświetlenie odpowiedzi
    W dupach się przewraca i tyle.

    Mamy otwatre granice i piwnych festiwali na całym świecie kupę.
    Polecam GABF w Denver. Tam są inne piwa niż na naszej imprezie. Lufthansa ma teraz promocje na bilety

    Comment

    • Żywiec
      Senior
      • 12-2001
      • 1571

      #77
      Spóźnialskie piwa spoza listy:
      1. Lion Stout
      2. Cerverza Cristal Peru
      3. Einstök Icelandic Toasted Porter
      4. Einstök Icelandic Pale Ale
      5. Einstök Icelandic White Ale
      6. Gusswerk Black Sheep
      7. Moosehead Amber Ale
      8. Moosehead Pale Ale
      9. Moosehead Dry Ice
      10. Moosehead Alpine
      11. Moosehead Ice Beer
      12. Tecate Beer
      13. O'Hara's Irish Red
      14. O'Hara's Celtic Stout
      15. Faust Jahrgangsbock
      16. Faust Braureserve
      17. Faust Auswandererbier 1849
      18. Ayinger Celebrator
      19. Kunstmann Torobayo
      20. Häffner Hopfenstopfer Citra Ale
      21. Probeller Aufwind Double IPA

      Comment

      • Rzeszowiak
        Piwny Radykał
        • 04-2009
        • 1596

        #78
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika purc Wyświetlenie odpowiedzi
        Dzięki za odpowiedź. Niestety listę piw z kegów uważm za marną - oparta jest głównie na imporcie z Omerty - większość piw już znamy z kranów właśnie w Omercie i sklepów z importu z Omerty i Krainy Piwa.. Brakuje piw z Mikkellera, To Ol, etc, i czołowych amerykańskich i holenderskich małych browarów. Mam wrażenie, że ta impreza służy wyłącznie reklamie sklepu Kraina Piwa dla nowicjuszy. Zamówiłem juz pokój w Zywcu, ale po zobaczeniu listy kegów postanowiłem go odwołać. Sorry.
        PDSL już czeka

        Comment

        • etykieta
          Senior
          • 08-2005
          • 180

          #79
          Nuda z Kegów

          Po dokonaniu obliczeń wynika, że z listy którą Grzegorz opublikował nie kosztowałem aż 217 piw. Rozumiem, że kolega, który swoją wypowiedzią wzbudził tyle emocji jest bardziej doświadczonym piwoszem niż moja skromna osoba, wręcz koneserem skoro zna większość lanych czy butelkowych piw, które Grzegorz z ekipą sprowadził na Festiwal. Niestety nie każdemu da się dogodzić i gdyby Grzegorz sprowadził jeszcze 100 lub 200 innych piw zawsze znajdzie się ktoś kto powie nuda Ja uważam, że lista jest imponująca - i tak nie będę mógł spróbować znakomitej większości piw, może potem dopadnę je w jakimś sklepie
          W każdym razie nikt nikogo na siłę nie zmusza, aby pojawił się w Żywcu. Wielki szacunek należy się Grzegorzowi i współpracownikom za kawał dobrej roboty. Dziękuję WAM za organizację Festiwalu i możliwość spróbowania tylu dobroci. Szacun Chłopaki !!!

          Comment

          • Marusia
            Senior
            • 02-2001
            • 20211

            #80
            Mi się też podoba wypowiedź Purca Oprócz Festiwalu Birofilia tylko Wrocławski Festiwal Dobrego Piwa może pochwalić się większą ilością piw lanych (w tym roku ok. 200), a poza tymi dwiema imprezami żadna nawet w pobliżu takich ilości nie stała. W d... się poprzewracało i tyle
            www.warsztatpiwowarski.pl
            www.festiwaldobregopiwa.pl

            www.wrowar.com.pl



            Comment

            • kiszot
              Senior
              • 08-2001
              • 8081

              #81
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika purc Wyświetlenie odpowiedzi
              Zamówiłem juz pokój w Zywcu, ale po zobaczeniu listy kegów postanowiłem go odwołać. Sorry.
              Jednego warszawiaka mniej i życie zaraz staje się lepsze

              ps.wszystkich urazonych przepraszam.
              Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
              1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

              Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
              Mein Schlesierland, mein Heimatland,
              So von Natur, Natur in alter Weise,
              Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
              Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

              Comment

              • Promil03
                Senior
                • 10-2007
                • 2833

                #82
                Lista piw imponująca. Najbardziej interesują mnie portery i z listy nie piłem tylko kilku. Nie będzie mi to jednak przeszkadzało w degustacji.
                Festiwal, tak jak ktoś pisał wcześniej ma promować kulturę piwną i dobre piwo, a takich na liście jest multum.
                Niektórzy traktują Festiwal jako możliwość wypicia 500 piw po 100ml żeby nabijać licznik i chwalić się potem kumatością na forum.
                Na moich pierwszych giełdach w Żywcu zachwycałem się lanym Brackim, Porterem na palarce i piwami domowymi. I też było super.
                Apel do organizatorów: nie przejmujcie się i róbcie dalej swoje. Jak komuś nie pasuje to papa do knajp na przedpremiery premier.

                Comment

                • leona
                  PremiumUżytkownik
                  • 07-2009
                  • 5853

                  #83
                  O co wam chodzi z tym oburzeniem na wypowiedź purca?
                  Gdzie ma napisać, że oferta lanych piw jest dla niego oklepana i mało atrakcyjna? Na forum domowych wędliniarzy?

                  Comment

                  • VanPurRz
                    Senior
                    • 09-2008
                    • 4229

                    #84
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika leona Wyświetlenie odpowiedzi
                    O co wam chodzi z tym oburzeniem na wypowiedź purca?
                    Gdzie ma napisać, że oferta lanych piw jest dla niego oklepana i mało atrakcyjna? Na forum domowych wędliniarzy?
                    1. Bo nie jest oklepana
                    2. Forma
                    "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                    Comment

                    • iron
                      Senior
                      • 08-2002
                      • 6703

                      #85
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot Wyświetlenie odpowiedzi
                      Jednego warszawiaka mniej i życie zaraz staje się lepsze

                      ps.wszystkich urazonych przepraszam.
                      świętuj potrójnie, nas też nie będzie

                      P.S. Nie ze względu na piwne menu...
                      bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                      Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                      Rock, Honor, Ojczyzna

                      Comment

                      • kiszot
                        Senior
                        • 08-2001
                        • 8081

                        #86
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iron Wyświetlenie odpowiedzi
                        świętuj potrójnie, nas też nie będzie

                        P.S. Nie ze względu na piwne menu...
                        W zasadzie to wy jesteście prawie jak nasi gorole z za rzeki bo ponoć Warszawa to najbardziej wysunięta na północ dzielnica Sosnowca.
                        Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                        1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                        Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                        Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                        So von Natur, Natur in alter Weise,
                        Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                        Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                        Comment

                        • purc
                          Senior
                          • 02-2009
                          • 650

                          #87
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika VanPurRz Wyświetlenie odpowiedzi
                          Purc momentami ostro przeginasz. Ile osób piło te piwa w Omercie? Ja mimo, że jestem świadomym piwoszem ani nie byłem w Omercie ani nie piłem nawet 40% tych piw które będą lane z beczki w Żywcu.
                          To, że cos piłeś Ty i może jeszcze 100 osób nie oznacza, że reszta to piła. Do tego Festiwale takie jak WFDP czy Birofila służą PROMOWANIU tych piw wśród rzesz/mas ludzi którzy albo nie znają niczego innego poza koncernami albo nie wyszli poza poziom typowego browaru regionalnego jak Kormoran czy Czarnków.
                          Widzę, że różnimy się w ocenie tego, czym powinien być festiwal piwa. Ty / i większość tzw. słusznie oburzonych - wyróżnik zielone szczęki/ uważa , że powinien on służyć popularyzacji piwa, tzn. tego co już jest dostępne - mniej lub bardziej szeroko na rynku /.Przy okazji - nie przekonuje mnie argument, że nigdy nie byłeś w Omercie - z Warszawy to tylko 3 godz. /Polskim Busem 5 za 1 zł/. Cóż prostszego jak wsiąść w autobus w sobotę i wrócić wieczorem lub w nocy/.
                          Zastanawiam się też , ilu piw naprawdę ze smakiem można spróbować w ciągu 1-2 dni, nawet pijąc z 200ml kufli - pewnie około 15 dziennie,żeby to miało sens /ale to uwaga dotyczaca festiwali w ogóle/.
                          Drugi model festiwalu, który obowiazuje w USA i w Wlk. Brytanii to nowe piwa, których jeszcze nie przedstawiano, albo które sa bardzo mało znane. Oczywiscie nie mam takich wymagań, ale czy wygórowana jest prośba, byśmy mogli spróbować piw do tej pory niedostępnych w Polsce? Wg tego modelu organizator powinien postarac się sprowadzić znacznie więcej niż jest w jego codziennej ofercie /post Chmielnickiego jest tu idealnym przykładem/. Tymczasem mamy 62 kegi - po odliczeniu 13 polskich rarytasów w rodzaju
                          Zywiec, Brackie, Heineken zostaje 49 kegów. Sa wśród nich 3 piwa /angielskie i włoskie/, których nigdy nie piłem i kilka , których nigdy nie piłem z beczki. Reszta jest w ofercie w sklepach i pubach w Krakowie, Łodzi i Poznaniu.
                          Jestem zwolennikiem drugiego modelu. Nie chodzi o żadną kryptoreklamę i jesteśmy chyba dumni z tak bogatej oferty importowej Krainy Piwa i Omerty, ale od Festiwalu oczekiwałbym trochę więcej wysiłku.To ma być święto piwa , a oferta Krainy to jednak /na szczęście / już pewna powszedniość.
                          PS. Osobom pytającym o mieszkanie - mam second thoughts.

                          Comment

                          • purc
                            Senior
                            • 02-2009
                            • 650

                            #88
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Rzeszowiak Wyświetlenie odpowiedzi
                            PDSL już czeka
                            Domyślam się, że kolega usiłuje być dowcipny. Chamstwo /nazwijmy rzecz po imieniu/ za barem dyskwalifikuje każdy lokal, bez względu na ofertę. Na odpieranie pomówień nie miałem już ani możliwości /Art zakończył dyskusję/, ani - szczerze mówiąc - zbytniej ochoty.

                            Comment

                            • Rzeszowiak
                              Piwny Radykał
                              • 04-2009
                              • 1596

                              #89
                              No i przez ten brak ochoty musisz liczyć się z tym, że ktoś inny może usiłować być dowcipny. Niezależnie od tego, że jak dla mnie masz pełne i niczym, nie ograniczone prawo do własnej opinii na temat festiwalu.

                              Comment

                              • purc
                                Senior
                                • 02-2009
                                • 650

                                #90
                                Głównie jednak chodziło o brak mozliwości. Odpowiedź na temat festiwalu zamieścilem na odpowiedniej stronie ;choć oferta mnie rozczarowała, to jednak jest tam parę rzeczy godnych uwagi i tak się waham...

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎