Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2013.11.16-17 - Poznań, Poznańskie Targi Piwne

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • anteks
    maruda
    • 08-2003
    • 10738

    #31
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika duvel88 Wyświetlenie odpowiedzi
    Bez urazy, ale głupszego pytania w tematach przedgiełdowych dawno nie widziałem. Nie zauważyłem, by organizatorzy giełd z góry podawali ceny piw a VanPur to chyba nie jest nowicjusz giełdowy ...
    Tylko to jest temat o Targach Piwnych
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika interpid1 Wyświetlenie odpowiedzi
    I browary i dystrybutorzy
    Płatność gotówką czy żetony?
    Last edited by anteks; 05-11-2013, 20:05.
    Mniej książków więcej piwa

    Comment

    • interpid1
      Prezes hordy poznańskiej
      • 03-2009
      • 762

      #32
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika anteks Wyświetlenie odpowiedzi
      Tylko to jest temat o Targach Piwnych

      Płatność gotówką czy żetony?
      Gotówka ,ewentualnie karta jeżeli ktoś weźmie ze sobą terminal
      www.piwa-swiata.com www.slomisie.org

      Comment

      • ART
        mAD'MINd
        • 02-2001
        • 23805

        #33
        Tak jak rok wstecz, zajrzymy i tym razem pozacierać i pochmielić w trakcie Poznańskich Targów Piwnych. Na sobotę przewidujemy uwarzyć co nieco z zacieraniem natomiast w niedzielę oprzemy się na ekstraktach, które sobie wspólnie nachmielimy. Co pójdzie do gara jeszcze jest kwestią otwartą,ale dam znać w odrębnym wpisie. Jeśli ktoś chciałby coś zamówić z oferty sklepu z pominięciem kosztów dostawy, niechaj zajrzy tu: http://www.browar.biz/forum/showthre...04#post1150304
        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

        Comment

        • SetkaPub
          PiwBiz
          • 04-2011
          • 122

          #34
          PTP już coraz bliżej, dlatego zamieszczamy trochę szczegółów, na początek poniżej lista browarów, z których pojawią się piwa lane. Lista oczywiście może ulec drobnym modyfikacjom. Konkretne piwa, które będą lać się na festiwalu, będzie można w najbliższych dniach znaleźć na stronie targipiwne.pl

          Polska
          AleBrowar
          Amber
          Artezan
          Bracki Browar Zamkowy
          Browar Zamkowy w Raciborzu
          Browary Łódzkie
          Edi
          Fortuna
          Haust
          Kompania Piwowarska
          Majer
          Miłosław
          Olbracht
          Olimp
          Pinta
          Pracownia Piwa
          Sulimar
          Szałpiw
          Ursa Maior
          Widawa

          Czechy
          Broumov
          Krakonos
          Nova Paka
          Pilsner
          Primator
          Rohozec

          Niemcy
          Erdinger
          Schlenkerla

          Anglia
          Shephard Neame
          Szkocja
          BrewDog

          Holandia
          De Molen

          USA
          Flying Dog

          Belgia
          Lupulus
          Ponad 300 piw butelkowych, 10 piw lanych, chłodnia na kegi!
          Zapraszamy! Poznań, św. Marcin 8
          http://www.setkapub.pl
          http://www.facebook.com/setkapub

          Comment

          • WojciechT
            Senior
            • 09-2012
            • 2546

            #35
            Może warto takie informacje uzupełnić na stronie?

            Comment

            • interpid1
              Prezes hordy poznańskiej
              • 03-2009
              • 762

              #36
              Z Polskich browarów będzie także Kormoran i Gościszewo, i fura piw z importu
              www.piwa-swiata.com www.slomisie.org

              Comment

              • ART
                mAD'MINd
                • 02-2001
                • 23805

                #37
                W trakcie Poznańskich Targów Piwnych i V Poznańskiego Konkursu Piw
                Domowych będzie także obecne stanowisko www.CentrumPiwowarstwa.pl i
                www.Browar.Biz.

                W ramach naszej obecności poprowadzimy całkiem luźną szkółkę
                warzelną w sobotę i w niedzielę. Natomiast piwnych
                żółtodziobów zapraszamy na ścieżkę edukacyjną pt. Jak powstaje piwo i
                pogawędki przy piwie.

                Salę targową będziemy dogrzewać kociołkiem warzelnym wg planu:

                - sobota, między 12:00 a 18:00: zatrzemy brzeczkę opartą
                wyłącznie o słód monachijski, nachmielimy wyłącznie szyszką
                chmielową, docelowo będzie to piwo górnej fermentacji.

                - niedziela, między 12:00 a 14:00: nachmielimy porządnie
                brzeczkę opartą o ekstrakty słodowe, w efekcie stworzymy piwo
                górnej fermentacji w stylu American Pale Ale. Chcemy tym samym pokazać
                także prostszą (niż zacieraną) ale ambitną drogę do własnego piwa.

                Na warzenie zapraszamy przede wszystkim nowych w tym fachu, ale także
                doświadczeni są mile widziani co by także mogli nieść "kaganiec"
                oświaty i służyć radą.

                Do uwarzenia posłużą nam surowce piwowarskie z naszego
                www.CentrumPiwowowarstwa.pl . Udział w warzeniu jest oczywiście bezpłatny.
                - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                Comment

                • Marusia
                  Senior
                  • 02-2001
                  • 20211

                  #38
                  Się z Wrocka ktoś wybiera? Ja może wskoczę w poranny pociąg i wrócę wieczorem tego samego dnia (sobota).
                  www.warsztatpiwowarski.pl
                  www.festiwaldobregopiwa.pl

                  www.wrowar.com.pl



                  Comment

                  • jurgin
                    Senior
                    • 01-2004
                    • 153

                    #39
                    do 14 jestem w pracy, ale potem wpadnę na piwko zobaczyć twarze sprzed lat

                    Comment

                    • Maggyk
                      Szara Adminiscjencja
                      • 05-2004
                      • 5615

                      #40
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jurgin Wyświetlenie odpowiedzi
                      do 14 jestem w pracy, ale potem wpadnę na piwko zobaczyć twarze sprzed lat
                      Super
                      Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
                      Piwo domowe -
                      Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

                      Reklama w BROWARZE
                      PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

                      Comment

                      • albeertos
                        Senior
                        • 10-2001
                        • 2313

                        #41
                        Może nie znalazłem tej informacji, a może jej nie było - czy będzie możliwość kupna piwa na próbki np. 0,2 l jak to jest np. na FDP czy Żywcu?
                        (_)>
                        Nigdy się nie poddawaj!!!
                        Browar "Pyrlandia" Poznań - albeertos & kiler
                        Lech jest tam gdzie jego wiara
                        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                        Comment

                        • biker200
                          Senior
                          • 10-2003
                          • 152

                          #42
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika albeertos Wyświetlenie odpowiedzi
                          Może nie znalazłem tej informacji, a może jej nie było - czy będzie możliwość kupna piwa na próbki np. 0,2 l jak to jest np. na FDP czy Żywcu?
                          Też nie widzę tego na stronie Targów. Jest informacja w artykule w Głosie Wielkopolskim:

                          Cala idea wydarzenia opiera się no możliwości spróbowania nowych smaków. Dlatego każdy z gości zostanie wyposażony w szklankę ze specjalną podziałką (100, 200 i 300 ml), dzięki której będzie mógł degustować różne rodzaje piwa.
                          Brzmi dziwnie bo jakby miało być za darmo w co wątpię, chyba, że zamiast szkła rozdawać będą plastik . Ja w każdym razie przyniosę swoje szkło z odpowiednią podziałką.

                          Comment

                          • Marusia
                            Senior
                            • 02-2001
                            • 20211

                            #43
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika biker200 Wyświetlenie odpowiedzi

                            Brzmi dziwnie bo jakby miało być za darmo w co wątpię, chyba, że zamiast szkła rozdawać będą plastik . Ja w każdym razie przyniosę swoje szkło z odpowiednią podziałką.
                            Czy ja wiem? Na liście piw i w programie dość bogato reprezentuje się Kompania Piwowarska, to może zasposorowali.
                            www.warsztatpiwowarski.pl
                            www.festiwaldobregopiwa.pl

                            www.wrowar.com.pl



                            Comment

                            • ART
                              mAD'MINd
                              • 02-2001
                              • 23805

                              #44
                              Impreza frekwencyjnie bardzo dopisała, widać było wąskie gardło na nalewakach, w pewnym momencie doczekanie się na swoją kolej graniczyło z cudem. Niektórzy wystawcy spłukali się z asortymentu jeszcze w sobotę U organizatora był dostępny folder i plan godzinowy Targów oraz szklaneczki z podziałką na mniejsze próbki. Były dostępne fajne piwka, w tym i premierowe z Pinty (się nie załapałem). Spotkałem Marka z Pinty - Ziemek, Grzesiu skombinujcie mu pomocnika bo mu kręgosłup strzeli ) Oprócz piwa można było tym razem już coś sensowniejszego przekąsić, choć polecam organizatorom zdopingowanie wystawców jedzeniowych do wystawiania przystępniejszych cenowo wiktuałów serwowanych na gorąco (np. średniego smaku, ale duża, kiełbasa z patelni w cenie 18zł, tj. 70zł / kg). Lotny patrol burgerowy stał na zewnątrz przy "palarni". Obok spraw na gorąco było stanowisko serowe i wędliniarskie.

                              Na stanowisku piwowarskim uwarzone piwa (zacierane, ekstraktowe) od wczoraj/dzisiaj fermentują. Duże zainteresowanie warzeniem, za co dziękuję w imieniu Centrum Piwowarstwa.

                              Troszkę żałuję że nie mogłem być na miejscu w charakterze powiedzmy niezawodowym, bo wtedy mógłbym spokojnie pogadać z dobrymi znajomymi trochę mniej zdawkowo, no i posmakować wielu piw bez oglądania się na zegarek Co prawda można było to teoretycznie nadrobić po 19:00 ale wtedy byłem już totalnie wypompowany z energii, bo i jakieś choróbsko mnie rozkładało od piątku

                              Impreza zatem w odczuciu ogólnym bardzo udana, dzięki za organizację! Drobne poprawki zawsze można poczynić żeby za rok było jeszcze lepiej, gdzie mam nadzieję spotkamy się ponownie
                              Last edited by ART; 18-11-2013, 11:56.
                              - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                              - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                              - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                              Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                              Comment

                              • blazers
                                Senior
                                • 10-2009
                                • 217

                                #45
                                Mam pytanie,czy na giełdzie próbował ktoś pinty viva la vita z butelki?? moja po przelaniu w domu do pokala wyglądała jak mleko w proszku z syropem kakaowym...

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎