Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2014.05.23-25 - Zabierzów (pod Krakowem), I Krakowski Festiwal Piwa

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • docent
    replied
    Chyba dobrze że zostałem. Kontraktowcy z Ninkasi piszą na FB:

    Nie wiadomo czy to Krakowski Festiwal Piwa czy koncert disco, muzyka i pan prowadzący namiot z grami zagłuszają nie tylko słowa ale myśli - o rozmowach z klientami i innymi browarnikami można zapomnieć...

    Leave a comment:


  • emes
    replied
    Oceniajcie ten festiwal Jak się okaże, że to nie harcerska partyzantka, a chociaż w 3/4 np FDP, to się pewnie za rok wybiorę.

    Leave a comment:


  • Pendragon
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cez Wyświetlenie odpowiedzi
    Zasługujesz nasz szacunek i
    Wiem.

    Leave a comment:


  • Cez
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
    Grabarnią
    To jak słynne "amelinium". Zasługujesz nasz szacunek i

    Leave a comment:


  • Pendragon
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cez Wyświetlenie odpowiedzi
    A Ty za kim jesteś?
    Grabarnią

    Leave a comment:


  • Cez
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
    Zebrali z ulic kibiców Cracovii i powiedzieli, że tam za krzakami schowali się kibice Wisły?
    Widzę, że znasz się na animozjach krakowskich ....kibiców. A Ty za kim jesteś?

    Leave a comment:


  • e-prezes
    replied
    Jakby komuś znudziły się piwa to na małym Rynku do niedzieli są Dni Węgrzyna (czyli CK wina).

    Leave a comment:


  • Pendragon
    replied
    Zebrali z ulic kibiców Cracovii i powiedzieli, że tam za krzakami schowali się kibice Wisły?

    Leave a comment:


  • Cez
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
    Miało być zrobione przejście przez krzaczory, ale Doran nie potwierdził tego, więc nie wiadomo. Można zawsze iść dookoła ulicami.
    Wycięte krakowskimi maczetami.

    Leave a comment:


  • Pendragon
    replied
    Miało być zrobione przejście przez krzaczory, ale Doran nie potwierdził tego, więc nie wiadomo. Można zawsze iść dookoła ulicami.

    Leave a comment:


  • HokusProkus
    replied
    Mam pytanie, może ktoś będzie w stanie mi podpowiedzieć.
    Jeśli wybieram się na festiwal pociągiem to lepiej wysiąść na stacji "Kraków Business Park" i zapierniczać przez krzaczory, czy na stacji "Zabierzów"? Jak jest bliżej i czy drogą przez chaszcze da się przejść?


    PS. Ogólnie rzadko jeżdżę pociągami i mam z nimi problem. Raz kupiłem bilet przez internet i wydrukowałem go w domu, po czym wsiadłem do pociągu który jechał w to samo miejsce i o tej samej godzinie, niestety 2x dłużej i należał do innego przewoźnika niż ten na który miałem bilet i musiałem kupować kolejny Teraz mam nauczkę żeby bardzo przykładać się do sprawdzania z którego peronu ma odjechać dany pociąg

    Leave a comment:


  • pizmak666
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika toto Wyświetlenie odpowiedzi
    Ja mam nazwisko wyraźnie kojarzące się z piwem. Problem w tym, że ono kojarzy się z piwem w języku węgierskim...
    To mogą Cię Tomku pod klienta eksportowego podciągnąć i zamiast 5 będzie 20 PLN

    Leave a comment:


  • toto
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Doran Wyświetlenie odpowiedzi
    Jeżeli Twoje nazwisko to: Piwowarczyk, Chmielewska, Browarny lub inne kojarzące się z piwowarstwem lub jeśli mieszkasz przy ulicy Piwnej, Browarniczej, na Placu Słodowym lub w innym miejscu o "piwnej" nazwie, wejście na nasz festiwal masz zupełnie za darmo! Wystarczy przy bramce wylegitymować się dowodem osobistym lub innym dokumentem
    Ja mam nazwisko wyraźnie kojarzące się z piwem. Problem w tym, że ono kojarzy się z piwem w języku węgierskim...

    Leave a comment:


  • Pendragon
    replied
    A pseudonimy artystyczne typu Pilzneński? Zamiast dowodu pokazałbym fejsbuka.

    Leave a comment:


  • a1410
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Doran Wyświetlenie odpowiedzi
    Jeżeli Twoje nazwisko to: Piwowarczyk, Chmielewska, Browarny lub inne kojarzące się z piwowarstwem lub jeśli mieszkasz przy ulicy Piwnej, Browarniczej, na Placu Słodowym lub w innym miejscu o "piwnej" nazwie, wejście na nasz festiwal masz zupełnie za darmo! Wystarczy przy bramce wylegitymować się dowodem osobistym lub innym dokumentem
    To Adam Słodowy też powinien się załapać...

    Leave a comment:

Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎