Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2003.08.01 - 2003.08.03 - Berliński Festiwal Piwny

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • pieczarek
    zwykle cham i prostak
    • 06-2001
    • 5011

    #61
    Wietnam nie miał podstawek. Trzy razy tam przechodziłem, zabrałem kapsle ale podstawek nie mieli. Zresztą po co podstawki, jeśli mieli tylko piwo na wynos w butelkach.

    Comment

    • Mafar
      Senior
      • 04-2003
      • 1262

      #62
      A może ktoś jakieś szkiełko przywiózł z poza Europy.Byłbym bardzooo zainteresowany
      Polakom gratulujemy Brackiego

      Gdy rozum śpi budzą się demony

      Comment

      • Szelma
        Gość
        • 08-2003
        • 7

        #63
        maryhh napisał(a)
        a moja giełda berlińska wyglądała nastepująco

        1. odtranspotowanie dzielnych piwoszy do Słubic
        2. w drodze powrotnej (z powodu czynników zewnętrznych) wymiana koła na dojazdówkę
        3. zwiedzenie kilku lokalnych warsztatów wulkanizacyjnych celem wymiany dojazdówki na oponę normalną i udostępnenie panu mechanikowi lewarka celem sprawnej wymiany
        4. powrót do Świebodzina i śniadanie w towarzystwie przecudnych pań (Irena, Ula i Magda)
        5. wycieczka do Łagowa celem popływania rowerem po pięknym jeziorze w towarzystwie przecudnych pań
        6. spożycie zimnego noteckiego w towarzystwie przecudnych pań
        7. kąpiel na środku jeziora w towarzystwie przecudnych pań
        8. powrót rowerem w orzeźwiającym deszczu
        9. obiad w pizzerii bez przecudnych pań, które "natenczas" udały sie do smażalni ryb
        10. po obżarstwie deser w towarzystwie przecudnych pań
        11. scrabble na pomoście wraz z przecudnymi paniami
        12. powrót i przygotowania do grilla
        13. sms i wyjazd po dzielnych piwoszy do Słubic
        14. oczekiwanie i sympatyczne rozmowy z panem parkingowym
        15. dalsze oczekiwanie
        16. oczekiwanie w towarzystwie innych oczekujących
        17. powrót z dzielnie śpiącymi piwoszami
        18. kolacja i piwko w towarzystwie Małejżonki, Irona, Pieczarka i Pjenknika.

        dzięki wszystkim za mile spędzony czas
        Czuję się oburzona-zostałam pominięta na całej linii!!!A myślałam,że mnie lubisz..

        Comment

        • Małażonka
          Senior
          • 03-2003
          • 4602

          #64
          To prawda, wszyscy jakoś w swoich postach pominęli Szelmę. Ale to tylko dlatego, iż będąc w Świebodzinie nie była jeszcze użytkownikiem forum. A piękna to niewiasta i bardzo towarzyska. Nie dziwię się Ci Szelmo, że masz do nas pretensję.

          Comment

          • maryhh
            Senior
            • 02-2001
            • 1895

            #65
            Szelma napisał(a)
            Czuję się oburzona-zostałam pominięta na całej linii!!!A myślałam,że mnie lubisz..
            ups, ale wtopa, a tak pilnowała cobym się nie zgubił
            Wspieraj swój Browar! I Ty możesz zostać PREMIEREM!
            "do ciężkiej pracy jestem za lekki,
            do lekkiej pracy jestem za ciężki"

            Comment

            • pjenknik
              • 08-2001
              • 3388

              #66
              beny napisał(a)
              Czy ktoś jest w stanie powiedzieć jak wyglądały stanowiska browarów z Hong Kongu, i wysp Tonga, Vietnamu, etc.. - oraz najważniejsze czy były gadżety i jakie, może ewentualnie jakaś wymiana (etykiety, podstawki)
              Z tego co zważyłem wszystkie lub prawie wszystkie egzotyczne stoiska były filiami takiego dużego sklepu 131 czy jakos tak. Chłopak z tego sklepu zaopatrywał je w piwo z firmowej ciężarówki.
              Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

              Comment

              • Krzysztof
                Senior
                • 04-2001
                • 1689

                #67
                Impreza

                Witajcie!
                Dziękuję wszystkim za towarzystwo w "Berlińskiej Imprezie"!!!

                Szczególne podziękowania dla Pieczarka za wspaniałą atmosferę podczas pobytu.

                Zapraszam oczywiście do Warszawy na giełdę, gdzie to ja bedę współgospodarzem.
                Jesteś zainteresowany browarem restauracyjnym napisz do mnie. Znam to od podszewki.
                www.twojmalybrowar.pl

                Comment

                • ART
                  mAD'MINd
                  • 02-2001
                  • 23799

                  #68
                  pjenknik napisał(a)
                  Z tego co zważyłem wszystkie lub prawie wszystkie egzotyczne stoiska były filiami takiego dużego sklepu 131 czy jakos tak. Chłopak z tego sklepu zaopatrywał je w piwo z firmowej ciężarówki.
                  Haus der 131. Biere
                  - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                  - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                  - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                  Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                  Comment

                  • BROWARIEC
                    • 10-2002
                    • 429

                    #69
                    Szelma napisał(a)
                    Czuję się oburzona-zostałam pominięta na całej linii!!!A myślałam,że mnie lubisz..
                    Szelmo! Może nie tak drastycznie bo "Rezydent bojanowski" w menacholiję nam popadnie. Aczkolwiek w punkcie o nr 4 nie wspomniał o Tobie, to jednak w następnych wspominał tylko i wyłącznie o przecudnych Paniach (celowo nie cytuję w cudzysłowiu, gdyż mogłoby to zabrzmieć opatrznie) jak rozumiem mając wszystkie obecne Waćpanny na myśli
                    Żadna płaca nie hańbi...
                    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
                    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                    Comment

                    • Szelma
                      Gość
                      • 08-2003
                      • 7

                      #70
                      Bo to przkre-ja mu tak wiernie w oczka patrzyłam,oglądałam się czy aby się nie zagubił w obcym mieście,a potem on...

                      Comment

                      • pieczarek
                        zwykle cham i prostak
                        • 06-2001
                        • 5011

                        #71
                        Podczas festiwalu w te i we wte spacerowały sobie dwie niczegowate dziewczyny przebrane(???) za pielęgniarki. Rozdawały karteczki "piwnej służby ratunkowej". Czy ktoś dostał te karteczki, a raczej czy korzystał z owego upustu o 50 eurocentów na rogu ulicy Koppenstr? Co to było? Piwo? Środki odtruwające? Sztuczne oddychanie z pielęgniareczkami metodą usta-usta?
                        Attached Files

                        Comment

                        • kloss
                          Senior
                          • 03-2003
                          • 2526

                          #72
                          Impreza była czaderska i dziękuję wszystkim dzięki którym i w których towarzystwie tam się znalazłem-nie będę wymieniał,żeby nikogo nie pominąć.Niestety przytargałem tylko mały plecaczek co bardziej egzotycznych piw/Niemcy niestety musiałem odpuścić/.W przyszłym roku chyba pojadę samochodem i napakuję bagażnik do pełna/ma już nie być ceł/.

                          Comment

                          • yendras
                            Senior
                            • 12-2001
                            • 2052

                            #73
                            kloss napisał(a)
                            W przyszłym roku chyba pojadę samochodem i napakuję bagażnik do pełna/ma już nie być ceł/.
                            ... ani zielonej karty

                            Comment

                            • iron
                              Senior
                              • 08-2002
                              • 6703

                              #74
                              No a przywiezione pszeniczniaki już niestety się kończą, co za życie
                              bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                              Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                              Rock, Honor, Ojczyzna

                              Comment

                              • pIvo
                                Senior
                                • 10-2002
                                • 290

                                #75
                                W jakiej róznorodności (ile rodzajów?) i cenach było do kupienia piwo w butelkach (chodzi mi o kapsle) i czy, oprócz Wietnamu, były reprezentowane inne "egzotyczne" kraje?
                                Last edited by pIvo; 11-08-2003, 12:34.
                                http://kapsle.w.interia.pl

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎