Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2005.06.17 - Zwiedzanie Browaru w Raciborzu

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • slavoy
    Senior
    • 10-2001
    • 5052

    Ty się ciesz, że do Raciborza i Żywca wogóle jeszcze pociągi dojeżdżają
    Dick Laurent is dead.

    Comment

    • Marusia
      Senior
      • 02-2001
      • 20211

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kangurpl
      1. Drugie miejsce już zajęte,
      Ja, tak jak już wczesniej napisałam, jeżeli będzie ekipa do pociągu, to rezygnuję z miejsca w Kangurowozie Ale narazie je trzymam, bo jak się okaże, ze wszystkie lenie porezygnują, to nie mam zamiaru sama jechać
      www.warsztatpiwowarski.pl
      www.festiwaldobregopiwa.pl

      www.wrowar.com.pl



      Comment

      • Ahumba
        Senior
        • 05-2001
        • 8962

        To się przyznam bez bicia- to drugie miejsce w kangurowozie to dla mnie.
        Lista obecności:
        1.Marusia
        2.Ahumba
        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
        znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

        Comment

        • adam16
          Senior
          • 02-2001
          • 9865

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika sopista
          To rozstrzygnijmy to do końca (w poniedziałek chcę kupić bilety). Adam, podpowiedz o której powinniśmy wyjechać koleją, aby i pozwiedzać (a i wąsy przy tym umoczyć, kto je ma rzecz jasna) i spokojnie dojść do PeKaPe.
          Czas rozpoczęcia zwiedzania dostosowałem do wcześniejszych próśb. Wszystkim dogodzić trudno
          Browar Hajduki.
          adam16@browar.biz
          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

          Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

          Comment

          • arzy
            Senior
            • 06-2002
            • 2814

            Może jednak przyjechać troszke wcześniej do Raciborza i rozpocząć zwiedzenie też trokszkę wcześniej. Rozumiem, że nie wszystkim chce się wcześniej wstawać, ale może ten jeden raz
            Rozkład jazdy pociągów z Warszawy i Wocławia da się jakoś dopasować
            "Spotkałem się z kolegą / Bo kolega jest od tego / I wypada czasem spotkać się z nim"

            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
            Bractwo Piwne
            Skład Piwa
            Piszę poprawnie po polsku!

            Comment

            • Ahumba
              Senior
              • 05-2001
              • 8962

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arzy
              Może jednak przyjechać troszke wcześniej do Raciborza i rozpocząć zwiedzenie też trokszkę wcześniej. Rozumiem, że nie wszystkim chce się wcześniej wstawać, ale może ten jeden raz
              Rozkład jazdy pociągów z Warszawy i Wocławia da się jakoś dopasować
              Wybacz, ale wyjeżdżam o 7,00.
              Wcześniejsze połączenie to wyjazd 4,40 i 2 przesiadki i nie za bardzo mi pasi.
              Jeśli to burzy innym plany, to ja nie muszę zwiedzać Raciborza i od razu uprzedzam niejasności - nie będę miał do nikogo o to pretensji w przypadku przeniesienia tej części programu.
              Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
              znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

              Comment

              • Alchemych
                Senior
                • 12-2003
                • 349

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mark33
                Było by fajnie tylko o której ruszacie z dworca, musze ustalić jakieś sensowne połączenie.
                Ok 11.30 chcielibyśmy wyjechać

                Comment

                • arzy
                  Senior
                  • 06-2002
                  • 2814

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Ahumba
                  Wybacz, ale wyjeżdżam o 7,00.
                  Wcześniejsze połączenie to wyjazd 4,40 i 2 przesiadki i nie za bardzo mi pasi.
                  Jeśli to burzy innym plany, to ja nie muszę zwiedzać Raciborza i od razu uprzedzam niejasności - nie będę miał do nikogo o to pretensji w przypadku przeniesienia tej części programu.
                  Źle mnie zrozumiałeś. Żeby nie było nieścisłości, jadę samochodem.
                  Mój post odnosił sie do tego, iż parę osób chciało zwiedzać browar i być wcześnie w Żywcu.
                  Za spotkanie
                  "Spotkałem się z kolegą / Bo kolega jest od tego / I wypada czasem spotkać się z nim"

                  Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                  Bractwo Piwne
                  Skład Piwa
                  Piszę poprawnie po polsku!

                  Comment

                  • adam16
                    Senior
                    • 02-2001
                    • 9865

                    Zawsze ktoś będzie musial się dostosować. Myśle, że już i tak za póżno na zmianę godziny zwiedzania. Więc pozostajemy przy 13.00 - zgoda?
                    Browar Hajduki.
                    adam16@browar.biz
                    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                    Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                    Comment

                    • Ahumba
                      Senior
                      • 05-2001
                      • 8962

                      Arzy a Ty możesz wziąć pasażerów. Jeszcze ktoś i może się wszyscy byśmy zabrali samochodami do Żywca.
                      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                      znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

                      Comment

                      • arzy
                        Senior
                        • 06-2002
                        • 2814

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Ahumba
                        Arzy a Ty możesz wziąć pasażerów. Jeszcze ktoś i może się wszyscy byśmy zabrali samochodami do Żywca.
                        Ja osobiście nie, ale.... jedziemy dwoma samochodami, nie chcę zapeszać.... może coś da się załatwić.
                        Chciałem dać znać w przyszłym tygodniu, ale jak zostałem wywołany do tablicy to napisałem to co napisałem
                        "Spotkałem się z kolegą / Bo kolega jest od tego / I wypada czasem spotkać się z nim"

                        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                        Bractwo Piwne
                        Skład Piwa
                        Piszę poprawnie po polsku!

                        Comment

                        • zythum
                          Kot Makawity
                          • 08-2001
                          • 8305

                          To gdyby się znazazło miejsce to pamietaj o mnie
                          To inaczej miało być, przyjaciele,
                          To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
                          Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
                          Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
                          Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

                          Rządzący światem samowładnie
                          Królowie banków, fabryk, hut
                          Tym mocni są, że każdy kradnie
                          Bogactwa, które stwarza lud.

                          Comment

                          • ZIOMEK2
                            Gość
                            • 09-2004
                            • 2523

                            Życzę Wam miłego zwiedzania.

                            Zróbcie - proszę - kilka fotek, a jak będą coś dawać za darmo - to podzielcie się ze mną w Żywcu...

                            Comment

                            • mark33
                              Idę po piwo do piwnicy.
                              • 04-2005
                              • 3283

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Alchemych
                              Ok 11.30 chcielibyśmy wyjechać
                              Jeszcze raz zapytam jak jedziecie, z Zor do Raciborza o 11:30 to ustalone, a później do Żywca? I czy byłoby miejsce dla mnie w wozie oraz czy macie ochotę mnie zabrać . Sprawa jest na tyle ważna iż pociągami nie bardzo idzie obskoczyc obie imprezy, na busa mało chetnych bo drogo. Więc albo sie załapię do Was albo pojadę prosto do Żywca.

                              Comment

                              • ART
                                mAD'MINd
                                • 02-2001
                                • 23799

                                Ja i Maggyk piszemy się na zwiedzanie - jeśli uda się nam pojechać samochodem. wtedy ewentualnie możliwe że jakieś miejsce w aucie by się znalazło zależnie od tego jak się upakujemy i jakim samocodem będziemy jechać.
                                - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                                - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                                - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                                Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎