Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2009.10.02-03 - Cieszyn, I Bracka Jesień i Bracka Giełda Birofiliów

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • marian1920
    Senior
    • 10-2003
    • 1333

    niestety nie było mnie, a chciałbym wiedzieć co można było kupić w sklepiku

    Comment

    • miodek
      Senior
      • 10-2005
      • 177

      Pieśń pochwalna dla imprezy: przede wszystkim zwiedzanie, jeszcze nigdzie nie zobaczyłem i nie usłyszałem tak wiele. Byłem na centymetry od prawdziwej produkcji, mogłem wszystko zobaczyć, powąchać, niemalże dotknąć.
      Kto nie widział jak działają urządzenia w większości zabytkowe, w pomieszczeniach w większości zabytkowych, musi być za rok.
      Druga sprawa, uwarzony koźlak dubeltowy, którego mogłem spróbować - ech palce lizać.
      Poza tym wszystko super tak jak na bratnich giełdach w Żywcu.
      Oczywiście impreza wchodzi na stałe do mojego kalendarza.
      Organizatorom śliczne dzięki.
      miodek

      Comment

      • winczer
        Senior
        • 05-2002
        • 233

        Pieśń pochwalna dla imprezy - ciąg dalszy...

        Serdeczne podziękowania dla organizatorów imprezy.
        Giełdę na stałe wpisuję do mojego 'piwnego kalendarza imprez' - wszystko doskonale zorganizowane, jadło i napitek smakowało.

        Choć liczba uczestników nie imponowała / lecz sądzę że giełda sie w następnych latach rozrośnie / to nawet kolekcjonersko zaliczam ją do SUPER udanych.
        Zdobyłem jedną etykietę do swego skromnego zbioru-i zażywszy na fakt, iż jest to pierwsza dobrana do zbioru sztuka od blisko 30 miesięcy - uważam to za naprawdę WIELKI sukces...

        Do zobaczenia / w Cieszynie / za rok.
        Pij piwo.....będziesz wielki!!!

        ZAPRASZAM DO OGLĄDANIA: http://www.youtube.com/watch?v=NyjkqS-TwFs

        Comment

        • margarita76
          Junior
          • 01-2006
          • 24

          Rewelacyjna, bardzo udana impreza !!!

          Comment

          • wena
            Junior
            • 03-2006
            • 23

            No ta i ja swoje 3 grosze.
            Giełda jak na pierwszy raz to miała super obsadę. Gdyby wszystkich policzyć łącznie z 3 grupami zwiedzjącymi, namiot, parasole, zakątek BROWAMATORA to była to masa ludzi. Dzięki temu, że teren duży mieliśmy dużo swobody. Organizacja super Grzegorz zasłużył na dużą pochwałę. Zwiedzanie browaru, jedna z większych atrakcji zorganizowana również wzorowo. Ze skromności nie powinienem wspominać o degustacji na koniec zwiedzania. Wniosek jeden - DO ZOBACZENIA ZA ROK.

            Comment

            • Żywiec
              Senior
              • 12-2001
              • 1571

              Wielkie podziękowania dla Wszystkich którzy zawitali w Cieszynie. Impreza była oczywiście kameralna w porównaniu z Żywcem, ale przymierzjąc ją do innych giełd to frekwencja była imponująca (piątek 250-300, sobota 400-500).

              Najważniejsze, że wszystko odpaliło bez większych zawirowań.

              Szczególne podziękowania dla Marka Semli za ogrom pracy jaką włożył w organizację giełdy, firmy Browamator za profesjonalną pomoc w organizacji animacji piwowarskich, Janusza Koniecznego Dyrektora Browaru w Cieszynie i jego załogi która nam bardzo pomagała na każdym kroku, dla Jacka Łapienickiego z Grupy Żywiec za wsparcie promocyjne, dla Arta i załogi Browarbizu i Centrum Piwowarstwa za pomoc przy kontaktach z kolekcjonerami i piwowarami i mentalne wsparcie w czasie imprezy.

              Na koniec imprezy już po zakończeniu części giełdowej do Cieszyna przyjechał Prezes Grupy Żywiec i pomimo, że jego pobyt był zaplanowany na 60 minut to w toarzystwie piwowarów domowych spędził go znacznie więcej (ponad 4 godziny). Ujeła go atmosfera jaka panuje w cieszyńskim browarze i padły z jego strony ciepłe słowa na temat pomysłu kontynuowanai tej imprezy.


              Do zobaczenia za rok

              Comment

              • jasiu_piwosz
                Senior
                • 12-2004
                • 620

                Podziękowania dla organizatorów za bardzo udaną imprezę. Było SUPER.
                Kożlaczek znakomity - gdzie i kiedy będzie można nabyć ?

                Comment

                • mwa
                  Senior
                  • 01-2003
                  • 5071

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jasiu_piwosz Wyświetlenie odpowiedzi
                  Kożlaczek znakomity - gdzie i kiedy będzie można nabyć ?
                  Będzie dostępny dopiero w grudniu prawdopodobnie markety Alma.

                  Również wielkie podziękowania dla organizatorów za super imprezę. Zwiedzanie browaru, degustacja Koźlaka, stoisko BA, giełda oraz pełno znajomych.
                  Do zobaczenia za rok.
                  Pozdrawiam Cię !!!!

                  Comment

                  • zibibibi
                    Junior
                    • 07-2009
                    • 17

                    Świetna imprezka nic dodać .Za rok piszę się też.

                    Comment

                    • Promil03
                      Senior
                      • 10-2007
                      • 2833

                      Również dołączam się do podziękowań dla Organizatorów za wspaniałą imprezę!
                      Dobre piwa, super żarcie, zwiedzony kolejny browar no i przede wszystkim bardzo miłe towarzystwo (zarówno to "stare" jak i "nowe").
                      Fajna podstawka i śliczny kufelek giełdowy! Tak trzymać! Nawet pogoda dopisała!
                      Dla mnie jednak największą atrakcją była licytacja porterów, dzięki niej będę mógł spróbować np. Portera z Warszawy. Serdeczne dzięki.

                      PS. Koźlaczek, choć jeszcze świeży - wspaniały. A Porter Warmiński z Olsztyna po prostu świetny!

                      Do zobaczenia za rok

                      Comment

                      • misjogi
                        Senior
                        • 04-2006
                        • 147

                        Byłem,widziałem,kożlaka piłem-impreza super.I dodam trasa S1 Bielsko-Cieszyn rewelacja.

                        Comment

                        • miszawar
                          Member
                          • 10-2009
                          • 48

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika misjogi Wyświetlenie odpowiedzi
                          Byłem,widziałem,kożlaka piłem-impreza super.I dodam trasa S1 Bielsko-Cieszyn rewelacja.
                          Może kiedyśdo Żywca doczekamy się chociaż 1/2 tej trasy, ale kiedy to będzie tego nie wie nikt.

                          Comment

                          • dryx
                            † 1966-2017 Piwosz w Raju
                            • 04-2002
                            • 1735

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika miszawar Wyświetlenie odpowiedzi
                            Może kiedyśdo Żywca doczekamy się chociaż 1/2 tej trasy, ale kiedy to będzie tego nie wie nikt.
                            Przecież ta droga ekspresowa jest już w budowie. Wybierz się w północą część Bielska to zobaczysz roboty ziemne w stanie zaawansowanym. Docelowo z tego co pamiętam od S1 ma biec droga ekspresowa do Żywca i dalej na Słowację.

                            Comment

                            • miszawar
                              Member
                              • 10-2009
                              • 48

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dryx Wyświetlenie odpowiedzi
                              Przecież ta droga ekspresowa jest już w budowie. Wybierz się w północą część Bielska to zobaczysz roboty ziemne w stanie zaawansowanym. Docelowo z tego co pamiętam od S1 ma biec droga ekspresowa do Żywca i dalej na Słowację.
                              W budowie to jest obwodnica Bielska, ale odbiegamy od tematu.

                              Comment

                              • Doodeck
                                Senior
                                • 05-2003
                                • 1612

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Promil03 Wyświetlenie odpowiedzi
                                dzięki niej będę mógł spróbować np. Portera z Warszawy. Serdeczne dzięki.
                                Pamiętam.
                                Zachowaj tę butelczynę na wieczorną wizytę bruneta.
                                Dalekosiężny
                                Obserwator
                                Obiektów
                                Dynamicznie
                                Epatujących
                                Ciekawymi
                                Koncepcjami

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎