Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2009.10.02-03 - Cieszyn, I Bracka Jesień i Bracka Giełda Birofiliów

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • marcopolok
    Senior
    • 10-2001
    • 2334

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika maksborko Wyświetlenie odpowiedzi
    Mnie intersesuje przede wszystkim mozliwość wypicia niepasteryzowanego Brackiego (czy będzie też takowy do zakupu "na wynos"?) i zwiedzenie browaru zamkowego. Czy mogę zwiedzić browar przyjeźdżając np. w sobotę o godz. 11.00, czy muszę być o godz. 8.00 i się zarejestrować?
    Istnieje oczywiście możliwość zakupu na wynos ale jedyne dostępne opakowanie to keg 30l
    Aby zwiedzić browar musisz się zarejestrować. Rejestracja od 8:00 do 13:00
    bez brody...

    Comment

    • maksborko
      Junior
      • 12-2006
      • 17

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika marcopolok Wyświetlenie odpowiedzi
      Aby zwiedzić browar musisz się zarejestrować. Rejestracja od 8:00 do 13:00
      Dzięki za odpowiedź.

      OK, ale dla pewności zapytam: czyli muszę się zarejestrować, ale niekoniecznie musi to być punkt godz.8.00, ale np. godz. 11.00?

      Czy rejestrując się później niż o godz.8.00 mam szansę otrzymać gratisy (wcześniej zgłaszałem się na imprezę e-mailem i dostałem tzw. zaproszenie)?

      Tak z czystej ciekawości: jak długo będzie trwało zwiedzanie browaru?

      Comment

      • mwa
        Senior
        • 01-2003
        • 5071

        Impreza będzie super. Dziś Święto bez piwa a tu tyle rodzai że hoho.
        Last edited by mwa; 02-10-2009, 07:47.
        Pozdrawiam Cię !!!!

        Comment

        • VanPurRz
          Senior
          • 09-2008
          • 4229

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika maksborko Wyświetlenie odpowiedzi
          Dzięki za odpowiedź.

          OK, ale dla pewności zapytam: czyli muszę się zarejestrować, ale niekoniecznie musi to być punkt godz.8.00, ale np. godz. 11.00?

          Czy rejestrując się później niż o godz.8.00 mam szansę otrzymać gratisy (wcześniej zgłaszałem się na imprezę e-mailem i dostałem tzw. zaproszenie)?

          Tak z czystej ciekawości: jak długo będzie trwało zwiedzanie browaru?

          Przecież marko napisał, że od 8.00 do 13.00 jest rejestracja. Gadzety zawsze dostają wszyscy którzy dostali zaproszenie.
          "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

          Comment

          • chisel
            Junior
            • 05-2009
            • 21

            Byłam zobaczyłam sfotografowałam spróbowałam i fakt jest jeden: jesteśmy świadkami rodzącej się pięknej tradycji w kolejnym browarze mam nadzieję, że udostępnią tę perłę do zwiedzania, w końcu piwiarnia w podziemiach już się gotuje, więc powoli Brackie drzwi stają otworem a krążki wysokie Doppelbocku będą mi się śniły tej pięknej Brackiej jesieni 2009 co noc!!! Wielkie brawa dla organizatorów.

            Comment

            • agaslayer
              Senior
              • 06-2009
              • 219

              bylem, widzialem, zachwycony pozostalem !
              przyjechalem z tesciem i kumplem, rejestracja spoko (nie jestem niecierpliwy :P tylko mi zalezalo by bylo ok, bo ta akcja byla 15km ode mnie ), bonusy byly . Ekskurzja super, mysle ze najlepsza jaka mialem mozliwosc poznac (a juz ich bylo wiele), super przewodnik, wszytsko super opowiedzial, widzielismy prawie wszystko, na koniec super probka Kozlaka.
              Gielda fajna, impreza wokol powoli sie rozkrecala, ale z aukcja porterow zabawa byla wieksza, niestety musielismy wracac z powodow rodzinnych

              Do plusow nalezy zaliczyc:
              + fajny sklep z gadzetami, mozna tego mnostwo kupic, gdybym nie zulil kase na podstawki na gielde wiecej bym kupil (bedzie mozliwosc jeszcze gdzies te trykoty i inne rzeczy kupic?)
              + prawie zadne kolejki po browar, piwo smakowalo
              + super pogoda (widac ze i w Cieszynie umia to samo co w Chinach :P
              + gielda fajna, bez tloku, bylo co wybierac (pozdrawiam Thule-666 i pana z ekipy EB u ktorego kupilem ponad 40 podstawek i dwie szklanki Warka
              + jedzienie fajne, bardzo nam smakowalo
              + atmosfera mila
              + pare ladnych zdjec sobie zrobilem

              a do minusow?
              tylko z mojej strony, ze musielismy wczesniej pojechac
              no moze ze by moglo byc wiecej budek TOI-TOI

              dzieki bardzo i brawa dla organizatorow, mala czeska ekipa bardzo zadowolona !
              Katalog czeskich podstawek piwnych http://www.coasters.cz

              nowa strona z kolekcja podstawek - prawie gotowa :-D
              http://beer.agaslayer.cz

              Comment

              • avix
                Junior
                • 09-2009
                • 3

                ja mandacik na cieszynie zarobiłem za zakaz wjazdu przy samej granicy...
                jak i kilka innych aut na polskich rejestracjach
                Last edited by avix; 03-10-2009, 18:25.

                Comment

                • VanPurRz
                  Senior
                  • 09-2008
                  • 4229

                  Skręcony staw i pęknięta torebka skutecznie uniemożliwiły m przyjazd w ostatniej chwili
                  "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                  Comment

                  • miszawar
                    Member
                    • 10-2009
                    • 48

                    Byłem, co prawda w piątek, bo niestety sobota była już dawno zarezerwowana na inne plany, ale jestem pod dużym wrażeniem. Po pierwsze super oprowadzający, który miał super wiedzę. Browar Zamkowy rewelacja. BRACKIE niepasteryzowane świetne. Dubeltowy Koźlak R E W E L A C J A !!! Już się nie mogę doczekać jak wejdzie do sprzedaży, choć po pasteryzacji straci troszkę swoich walorów. Mam nadzieję, że tylko troszkę. Do zobaczenia za rok, bo myślę, ze impreza wpisze się na stała do kalendarza.

                    Comment

                    • agaslayer
                      Senior
                      • 06-2009
                      • 219

                      jeszcze male dodatki
                      + kumpel ktory nie bardzo pije polskie piwa kupil sobie 3 puszki Brackiego, az z domu mi sie pochwalil ))
                      - naklejka super, niestety przebilo sie na niej stempel i jest brudna, nie chce ani po umyciu stempel zejsc
                      Katalog czeskich podstawek piwnych http://www.coasters.cz

                      nowa strona z kolekcja podstawek - prawie gotowa :-D
                      http://beer.agaslayer.cz

                      Comment

                      • VanPurRz
                        Senior
                        • 09-2008
                        • 4229

                        Czy kufle oraz rzczy które były w sklepiku będzie można kupować wysyłkowo?
                        "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                        Comment

                        • Żywiec
                          Senior
                          • 12-2001
                          • 1571

                          Tak będzie można kupić bez licytacji na Allegro lub na indywidualne zamówienie na e-mail: malgorzata.mrowiec@grupazywiec.pl

                          Comment

                          • Marusia
                            Senior
                            • 02-2001
                            • 20211

                            Dołączam się do pieśni pochwalnych - było super, za rok też na pewno będę i mam nadzieję, że następnym razem uda mi się zostać do niedzieli
                            www.warsztatpiwowarski.pl
                            www.festiwaldobregopiwa.pl

                            www.wrowar.com.pl



                            Comment

                            • mark33
                              Idę po piwo do piwnicy.
                              • 04-2005
                              • 3283

                              Podziękowania dla organizatorów, super impreza (jedzenie, picie i pogoda na medal ) zapisuję się na przyszły rok.
                              Kilka fotek wrzuciłem do galerii.

                              Comment

                              • bielok
                                Senior
                                • 10-2007
                                • 338

                                Cześć.
                                Nie mogłem być w sobotę, ale w piątek wieczorkiem zrobiło się było bardzo kameralnie Koziołek obiecujący, piwa domowe znakomite.
                                Aura niebo lepsza niż w Żywcu
                                anioły śmierdzą potem
                                żrą kiełbasę
                                mają w dupie żywych

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎