Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2012.06.15-16 - Żywiec, Festiwal Birofilia 2012

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • docent
    Senior
    • 10-2002
    • 5205

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dadek Wyświetlenie odpowiedzi
    Ja Docenta? Tylko śpimy w jednym pokoju. Ale miło że cena spadła, mi łobuz napisał tą wyższą, mam sms na dowód. A wolne miejsce już zajęte.
    Mam nadzieję, że tego smsa sprzed kilkunastu dni, gdzie napisałem że 30 i 25 Potwierdzam rezerwację dla Maremaliego.
    Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
    Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
    Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
    Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

    Comment

    • Żywiec
      Senior
      • 12-2001
      • 1571

      Dosłownie rzutem na taśmę dojechały do Żywca piwa Ale Browaru. Witamy je gościnnie w Sklepie Piwa Świata Festiwalu Birofilia 2012.

      Comment

      • bomba_z_wrocka
        Senior
        • 07-2007
        • 222

        Jak co roku o tej porze , jade do Zywca zamiast pojechac nad Baltyckie Morze.
        Ponad 300 bronkow jest do sprubowania ,znowu bedzie pekac rano moja pusta bania.
        Do zobaczyska.
        Haniu, Kochanie jajeczniczka na sniadanie.;)

        Comment

        • maaniek
          Senior
          • 11-2010
          • 118

          Degustujemy zywieckiego jasnego Krajcara w towarzystwie Piwnego Papieza
          Pogoda wspaniala, piwko pyszne , wlasnie wyjezdzaja kegi z Krajcara na Birofilie

          Comment

          • mareks
            Senior
            • 05-2002
            • 1939

            Z Facebooka:
            Mamy Grand Championa 2012! To Andrzej Miller i jego Rauchbock. Gratulujemy!

            Comment

            • zeko
              Senior
              • 07-2004
              • 708

              Impreza naprawdę udana. Organizacja super, towarzystwo jak co roku dopisało. Fajni ludzie, super atmosfera. Oczywiście nie obyło się bez incydentu. Ktoś mi ukradł małą teczkę zamykaną na gumkę z moimi dubletami, kilkoma seriami poszukiwanych etykiet i kilkanaście etykiet egzotycznych (w tym Cabo Verde, Sudan itp.). Później wrzucę fotkę dokładnie o jaką teczkę mi chodzi. Gdyby to ktoś u kogoś widział proszę o informacje. CHAMSTWO. Ręce opadają!!!!!!
              Dziękuję organizatorom za tegoroczną udaną giełdę
              Polakom gratulujemy BRACKIEGO
              "Jest jedna zasadnicza rzecz określająca wyjątkowość człowieka - pasja"
              http://picasaweb.google.com/d.jochman

              Comment

              • Merv
                Junior
                • 06-2009
                • 24

                Znacie może wyniki pozostałych kategorii?

                Comment

                • dryx
                  † 1966-2017 Piwosz w Raju
                  • 04-2002
                  • 1735

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zeko Wyświetlenie odpowiedzi
                  Ktoś mi ukradł małą teczkę zamykaną na gumkę z moimi dubletami, kilkoma seriami poszukiwanych etykiet i kilkanaście etykiet egzotycznych (w tym Cabo Verde, Sudan itp.). Później wrzucę fotkę dokładnie o jaką teczkę mi chodzi. Gdyby to ktoś u kogoś widział proszę o informacje. CHAMSTWO. Ręce opadają!!!!!!
                  Niestety nie była to jedyna kradzież na tej giełdzie. Wasilij z Minska mówił mi dzisiaj, że ukradziono mu kufle. Ale dobrze, ze chociaż dzisiaj jednego złodzieja ujawniono publicznie.

                  Comment

                  • surmar
                    Junior
                    • 10-2003
                    • 18

                    Publicznie został pokazany, ale to mu nie przeszkadzało spacerować dalej po giełdzie.

                    Comment

                    • zeko
                      Senior
                      • 07-2004
                      • 708

                      Jednak nie było tak źle. Teczuszka z etykietami znalazła się u Dori. Dziękuję Dorotko . Jeszcze raz podziękowania dla organizatorów za naprawdę udany festiwal. Podziękowania dla wszystkich z którymi miałem okazję zamienić choćby kilka zdań.
                      Polakom gratulujemy BRACKIEGO
                      "Jest jedna zasadnicza rzecz określająca wyjątkowość człowieka - pasja"
                      http://picasaweb.google.com/d.jochman

                      Comment

                      • maaniek
                        Senior
                        • 11-2010
                        • 118

                        Sklepik Festiwalowy świetnie zaopatrzony, piwa ułożone wg. styli i ponumerowane jak w przewodniku. Wszystko dokładane na bieżąco, ceny i państwa napisane na naklejkach, bardzo miła obsługa, świetna robota!!! Gratulacje!!!
                        Piwa w Alei Piw Świata pyszne

                        Czy ilość stoisk z browarami rzemieślniczymi jest ograniczona?

                        Comment

                        • zeko
                          Senior
                          • 07-2004
                          • 708

                          W przyszłym roku proponuję festiwal 3-dniowy. Od piątku do niedzieli. Pomyślcie o tym Organizatorzy
                          Polakom gratulujemy BRACKIEGO
                          "Jest jedna zasadnicza rzecz określająca wyjątkowość człowieka - pasja"
                          http://picasaweb.google.com/d.jochman

                          Comment

                          • volker
                            Senior
                            • 10-2001
                            • 634

                            Festiwal Birofilia 2012

                            Gratuluję wszysktim zwycięzcom, a przede wszystkim Grand Championowi ze Szczecina, Andrzejowi Milerowi!

                            Zdjęcia:
                            http://www.brunnenbraeu.de/KPD2012/index.html

                            Dokładniejsza relacja później tu:
                            http://www.brunnenbraeu.de
                            Last edited by volker; 18-06-2012, 05:40.
                            Volker

                            Brunnenbräu Hausbrauerei

                            Comment

                            • agaslayer
                              Senior
                              • 06-2009
                              • 219

                              dzieki bardzo za udana impreze i przepraszam ze wygralismy wieczorem :P

                              miejsce dla kolekcjonerow mi sie podobalo, fajna zabawa, dziekuje w imieniu kolegow z Czech za mile zwiedzanie browaru, piwa smakowaly.

                              Co mnie tylko znow korcilo to byly te nieszczesliwe zetony. Duza kolejka i tak sobie mysle ze to nie ma sens, tylko robilo to zamet naprzyklad w sklepiku z piwami. tez sobie powybieralem duzo piw (ceny byly w zlotowkach a nie w zetonach) a pozniej musialem isc do kolejki po zetony. A jak widzialem, to nie bylem sam. Moze odrazu ceny w zetonach nastepnym razem podac?
                              A mam pytanko, czemu niektorzy za pokazanie zaproszenia otrzymywali 10 zetonow ?
                              Katalog czeskich podstawek piwnych http://www.coasters.cz

                              nowa strona z kolekcja podstawek - prawie gotowa :-D
                              http://beer.agaslayer.cz

                              Comment

                              • Mason
                                Senior
                                • 02-2010
                                • 3280

                                Impreza znakomita, tylko szkoda że za krótka. Wybór piw przedni, można spokojnie przepuścić całą pensję i jeszcze będzie mało
                                Mam też krytyczne uwagi:
                                1. Kupowanie piw w sklepiku za żetony sprawiało trochę problemów, liczenie np. 87 żetonów było dość czasochłonne i upierdliwe. Obiło mi się o uszy, że ten system ma swoje plusy związane z podatkiem, ale może za rok warto byłoby zrobić coś w postaci kuponów żetonowych? Np. zamiast kupować 100 sztuk żetonów dostaje się jeden kupon "100 żetonów" do realizacji w sklepiku. Także inne nominały, np. 50, 20, 10 itp. Oszczędzi to pracy obsłudze.
                                2. Kto układa opisy gatunków piw w przewodniku po piwach festiwalowych? Nie wiem kto jest autorem mitu, jakoby stout powstał w 1666 roku ze spalonego ziarna, ale to koniecznie trzeba zmienić. Co ciekawe ta informacja pojawia się tylko w polskich tekstach, nie natrafiłem na żadną wzmiankę o niej w anglojęzycznych książkach.
                                JEDNO PIVKO NEVADI!

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎