Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2012.06.15-16 - Żywiec, Festiwal Birofilia 2012

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • jarekb11
    Member
    • 06-2012
    • 46

    Byłem po raz pierwszy ......i ostatni.
    Ceny, szczególnie próbek -"przegięcie" ,4-6 zł za 100mll masakra i rozbój w biały dzień , gdybym chciał zdegustować "kilka" gatunków to ze 300zł musiał bym wydać.

    Byłem razem z kolegami którzy już pare razy byli .stwierdzili to samo co i ja.też już raczej nie pojadą.

    Comment

    • kibi
      Senior
      • 07-2004
      • 1875

      Nie mówię, że 4-6 zł za 100ml to tanio, ale gwoli ścisłości przy tych cenach za 300 zł mógłbyś zdegustować 50-75 gatunków.
      To chyba więcej niż kilka .

      Comment

      • Mason
        Senior
        • 02-2010
        • 3280

        Zawsze można się napoić na stoisku Piwiarni Żywieckiej lub w samej PŻ. Brackie kosztowało tam bodajże 4 złote, A'la Grodziskie 6, Pinty za 7. A jak się chce napić egzotyki to trzeba wydać trochę więcej, ale i tak ceny piw (mam na myśli całe butelki) są tam bardzo atrakcyjne.
        JEDNO PIVKO NEVADI!

        Comment

        • jacekwerner
          Senior
          • 05-2004
          • 2837

          Brackie kosztowało tam bodajże 4 złote
          a nawet 3,50
          Ochotnicza Straż Piwna
          BAZA = 7446

          Comment

          • mwa
            Senior
            • 01-2003
            • 5071

            Nie ma co marudzić.
            Wiadomo nie od tygodnia jak wygląda impreza i że piw jest sporo do spróbowania a za darmo nie leją.
            Piwo to nadal jest przyjemność więc trza i za to płacić.
            Jeśli nie chcesz płacić to nie użalaj się nad sobą publicznie i nie obrażaj się (już więcej nie przyjedziesz) tylko rób swoje dalej. Nie wiem dlaczego my Polacy mamy takie skłonności do marudzenia.
            Też nikt wszystkim nie dogodził, więc nie przejmuj się na siłę.

            Ja jestem zadowolony że mogłem spróbować ciekawych piw z nalewaka. Wiem że próbki są drogie, ale co tam, po to jechałem kawałek drogi ....
            Pozdrawiam Cię !!!!

            Comment

            • jarekb11
              Member
              • 06-2012
              • 46

              Chciałem sprostować. Nie chodziło o piwa "egzotyczne" tylko Polskich producentów w tym namiocie na wprost od tej restauracji.
              Wiadomo że za dobre piwo sie płaci .Ja rozumiem za np 0,5l np piwo indyjskie czy egzotyczne 16 zł albo w browarze 20 zł 1 litr.
              ale mi chodzi o "rzemieślnicze" krajowe które normalnie kosztują 7 zł 0,5 na tych birofiliach 100 mll trzeba było dać 2-3 a nawet i 4 żetony.
              Komercha w każdym calu.
              Zresztą już nie chodzi o ceny tylko atmosfera była "drętwa" ,mi sie w każdym razie nie podobało .

              Comment

              • Mason
                Senior
                • 02-2010
                • 3280

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jarekb11 Wyświetlenie odpowiedzi
                ale mi chodzi o "rzemieślnicze" krajowe które normalnie kosztują 7 zł 0,5 na tych birofiliach 100 mll trzeba było dać 2-3 a nawet i 4 żetony.
                Za które polskie piwo płaciłeś 4 żetony za próbkę??
                JEDNO PIVKO NEVADI!

                Comment

                • jarekb11
                  Member
                  • 06-2012
                  • 46

                  chyba z widawy jakieś

                  Comment

                  • jarekb11
                    Member
                    • 06-2012
                    • 46

                    a nawet jak by "tylko" 3 kosztowało (bo tak szczerze mówiąc nie pamiętam ile płaciłem) to chyba to nie jest zbyt normalna cena za krajowe piwo 100ml.

                    Comment

                    • jacekwerner
                      Senior
                      • 05-2004
                      • 2837

                      W tym momencie muszę coś miłego powiedzieć na temat "Artezanów". Piwka oczywiście świetne, najpierw spróbowałem wita ( 2 żetony ), a później podszedłem po abdija. Czy pan już coś próbował ? - Tak, wita. - To próbka jest gratis bo mieliśmy kasować po 1 żetonie.
                      Tak trzymać i powodzenia w dalszej działalności Wasze zdrowie
                      Ochotnicza Straż Piwna
                      BAZA = 7446

                      Comment

                      • anteks
                        maruda
                        • 08-2003
                        • 10739

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jarekb11 Wyświetlenie odpowiedzi
                        a nawet jak by "tylko" 3 kosztowało (bo tak szczerze mówiąc nie pamiętam ile płaciłem) to chyba to nie jest zbyt normalna cena za krajowe piwo 100ml.
                        I nie zdziwiło Ciebie że tyle płacisz?
                        Mniej książków więcej piwa

                        Comment

                        • zeko
                          Senior
                          • 07-2004
                          • 708

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jarekb11 Wyświetlenie odpowiedzi
                          chyba z widawy jakieś
                          Napisałeś "chyba". Ja próbowałem każdego piwa od nich i płaciłem 1 albo 2 żetony.
                          Polakom gratulujemy BRACKIEGO
                          "Jest jedna zasadnicza rzecz określająca wyjątkowość człowieka - pasja"
                          http://picasaweb.google.com/d.jochman

                          Comment

                          • hasintus
                            Senior
                            • 07-2006
                            • 850

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jacekwerner Wyświetlenie odpowiedzi
                            W tym momencie muszę coś miłego powiedzieć na temat "Artezanów". Piwka oczywiście świetne, najpierw spróbowałem wita ( 2 żetony ), a później podszedłem po abdija. Czy pan już coś próbował ? - Tak, wita. - To próbka jest gratis bo mieliśmy kasować po 1 żetonie.
                            Tak trzymać i powodzenia w dalszej działalności Wasze zdrowie
                            Dzięki i smacznego!

                            Comment

                            • noodles
                              Senior
                              • 09-2005
                              • 700

                              2 żetony (4 zł) za 100 ml próbkę piwa daje 20 zł za 0,5 l piwa. Browary rzemieślnicze sprzedają u siebie piwo w cenie o połowę niższej. Czy ktoś znający się na rzeczy mógłby mi wyjaśnić czy lanie piwa na Festiwalu Birofilia generuje takie duże, dodatkowe koszty (pytam serio bo nie wiem) czy po prostu Festiwal Birofila jest zarazem festiwalem łupienia frajerów ?
                              Last edited by noodles; 23-06-2012, 22:57.
                              Moja kolekcja podstawek

                              Comment

                              • etykieta
                                Senior
                                • 08-2005
                                • 180

                                Europa vs. Egzotyka

                                W tym roku podobała mi się organizacja Festiwalu. Chyba swoje zrobił brak gratisów bo wchodząc w sobotni poranek na teren piwiarni odniosłem wrażenie, że Festiwal został gdzieś przeniesiony bo takich pustek to chyba dawno nie było. W sklepiku Festiwalowym wybór piw porażający, ceny jak dla mnie Ok. Tak więc ogólnie na plus. Wielkie podziękowania na Grzegorza i Marka za organizację imprezy i wybór piw. Ale... muszę też wrzucić kamyczek do ogródka (wiem, że nie da się każdemu dogodzić) ale uznałem poniższą kwestię za wartą podkreślenia. Do rzeczy: kupując większą ilość piw w tym sporo egzotyki czuję się podle. Kupując np. Sun Lik nr.10 w przewodniku opisany jako Chiny dowiaduję się, że jest z Wielkiej Brytanii, tak samo jak Brazylijska Brahma nr.2 a dalej 19. Nigeria Pal Lager nie jest z Nigerii tylko warzony jest w Belgii. Fakt, można powiedzieć, że mogłem studiować ety w sklepiku ale nie o to tu chyba chodzi. Płacąc za egzotykę (jw.)określoną cenę mam prawo chyba wymagać, żeby piwo było porodukowane w państwie które jest opisane w przewodniku. Bo teraz mam problem czy zapisać te piwa do Wielkiej Brytanii i Belgii czy do Państw podanych w przewodniku bo właśnie ze względu na te Państwa z których piw jeszcze nie piłem nabyłem ten chmiel Chciałbym poznać Wasze zdanie na ten temat. Jeżeli ktoś nie chce zaśmiecać tematu proszę o PW.
                                pozdrawiam

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎