Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2012.09.07-08 - Cieszyn, IV Bracka Jesień

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Żywiec
    Senior
    • 12-2001
    • 1571

    #61
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika azazel82 Wyświetlenie odpowiedzi
    Klasyki jak Dobry wieczór i Odsiecz z kranów potwierdziły wysoki swój poziom.
    Po roku warzenia być zaliczanym do klasyki to duże wyróżnienie. Dzięki

    Comment

    • Żywiec
      Senior
      • 12-2001
      • 1571

      #62
      Impreza już za nami i czas na pierwsze refleksje i podsumowania. Generalnie oceniać powinni uczestnicy a nie organizator więc poczekam na dalsze komentarze. Dla mnie budujący był fakt, że w Cieszynie pojawia się coraz wiecej ludzi z szeroko pojętej "piwnej polskiej rodziny". Było więcej piwowarów domowych niż rok wcześniej, pojawili się przedstawiciele browarów restauracyjnych i rzemieślniczych, dojechali właściciele kilku topowych piwnych lokali (ZUPA-ie i Piwnicy Zamkowej dziękuję za mile spędzone chwile) i ogólnie ludzie z miasta i okolicy dopisali.

      Na kranach pojawiła się polska piwna awangarda (Tomek i Wojtek dzięki za pysznego Borsuka). Wyrafinowani piwosze nie mogli narzekać na brak piwnych wrażeń. W sklepie było dostępnych 170 różnych piw z Niemiec, Belgii, Holandii, USA, UK i Polski.

      Przez browar przewineła się masa ludzi, w zwiedzaniu uczestniczyło ok. 700 osób.

      Oczywiście nie należy zapomnieć, żee dokonał się kolejny cud piwowarski w Polsce i oto w cieszyńskim browarze został uwarzony drugi w Polsce Rauchbock, którego będziemy mogli skosztować 6 grudnia.

      Ogólnie jak dla mnie było bardzo sympatycznie, genialnie pod względem piwnym i towarzyskim.

      Mam nadzieję, że w podobej atmosferze spotkamy się jeszcze w szerszym gronie za rok w gościnnych progach cieszyńskiego browaru.

      Comment

      • crocco
        Senior
        • 12-2010
        • 590

        #63
        Fajna impreza.Wydarzeniem też była możliwość spróbowania brzeczki prosto z kranika rauchbocka warzonego wcześniej.

        Comment

        • Rzeszowiak
          Piwny Radykał
          • 04-2009
          • 1596

          #64
          Giełda kolekcjonerska kiepska, ale warto było zjawić się na degustację świetnych piw.

          Comment

          • Zdrój
            Senior
            • 05-2001
            • 284

            #65
            Bracka Jesień 2012

            Towarzysko impreza na 6

            Szacunek dla organizatorów !

            Trochę zdjęć tutaj:
            Browamator Piwowar PINTA Festiwal Birofilia

            Comment

            • huugo
              Junior
              • 09-2012
              • 1

              #66
              Bylem po pierwszy raz.... Akcja udana. Imerator Pinty jedno z najlepszych piw jakie kiedy pilem. A toch jo je z Czech

              Comment

              • anteks
                maruda
                • 08-2003
                • 10739

                #67
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika skitof Wyświetlenie odpowiedzi
                Czy w związku z twoimi wypowiedziami spotkały cię nieprzyjemności?
                Do tej pory spotykają
                Mniej książków więcej piwa

                Comment

                • centon
                  † 2017 Piwosz w Raju
                  • 03-2004
                  • 575

                  #68
                  Witam
                  Żałuję ,że mnie nie było. Mam nadzieję ,że w przyszłym roku nie będzie kolizji ze zlotem bo trzeba będzie znowu dokonywać wyboru a chciałoby się być w obu miejscach.
                  Wasze zdrowie
                  Zbieram etykiety i podstawki z ciężarówkami, karty telefoniczne z motywem piwnym ,podstawki guinness oraz birofilia związane z browarem warszawskim.
                  Ktokolwiek chciałby pomóc w powiększaniu zbioru proszę o kontakt.


                  https://picasaweb.google.com/115486805717439828103

                  Comment

                  • agaslayer
                    Senior
                    • 06-2009
                    • 219

                    #69
                    witam mi sie bardzo podobalo, arsenal piw do sprobowania, dzieki nowym browarom!
                    zakupilem dla wujka, brata i jego dziewczyny VIP zwiedzanie, byli zachwyceni. Ja w tym czasie czekalem na nich, bo reszta gieldownikow poznikala i musialem doslowie "wycierpiec" wulgarne piosenki z Sachsenbergu. Na wasze szcescie nie dobrze znacie czeskie teksty, ale dla mnie to byl najwiekszy minus i czulem sie okropnie, ze jestem zza drugiej strony Olzy. Takie piosenki by u Was nie graly ani po 22:00, ani po polnocy, ani z trzema gwiazdkami w TV .

                    Inaczej super, kolekcjonersko fajnie, dorwalem sie w koncu do podstawek Pilsnera, tylko jakos nie zauwazylem kolekcjonerow z Czech. Ludzi mi sie wydawalo mniej jak w zeszlym roku. Moze pogoda na poczatku im zniechecila ochote przyjechac a moze to za duzo imprez w tym czasie (Zlot, Zwirkowisko, ...).

                    brawa dla organizatorow i dziekuje wszystkim za spotkanie, wymiany, zakupy
                    Katalog czeskich podstawek piwnych http://www.coasters.cz

                    nowa strona z kolekcja podstawek - prawie gotowa :-D
                    http://beer.agaslayer.cz

                    Comment

                    • tyskikufel
                      Senior
                      • 04-2003
                      • 772

                      #70
                      podziękowania dla organizatorów , giełda średnio,szkoda że więcej osób nie przyjechało ale wpadło parę etykiet , podstawek i kapsli do zbioru, piwa znakomite , było w czym wybierać , na pewno za rok przyjadę

                      Comment

                      • Pendragon
                        Senior
                        • 03-2006
                        • 13950

                        #71
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika agaslayer Wyświetlenie odpowiedzi
                        musialem doslowie "wycierpiec" wulgarne piosenki z Sachsenbergu. Na wasze szcescie nie dobrze znacie czeskie teksty, ale dla mnie to byl najwiekszy minus i czulem sie okropnie, ze jestem zza drugiej strony Olzy. Takie piosenki by u Was nie graly ani po 22:00, ani po polnocy, ani z trzema gwiazdkami w TV .
                        A o czym były? O piczy i czuraku? W 1986 w motoraku między Letohradem a Usti n. Orlici wyczytałem taki wydrapany napis na stoliku pod oknem. Pani z naprzeciwka zrobiła się wtedy bardzo czerwona i nie sądzę, że z powodu czytanego akurat Sienkiewicza (o ile dobrze pamiętam to było Quo Vadis)

                        Na imprezie byłem w piątek od 21 do 1. Było kameralnie, ale smacznie piwnie. Pogadałem z kilkoma znajomymi, z kilkoma się poznałem, zadowolony jestem. I nawet znalazł się transport do Mieszczańskiego, który nie chciał otworzyć stanowiska na miejscu. Tylko na zwiedzanie browaru się nie załapałem, ale przynajmniej będzie argument by zjawić się za rok.
                        Last edited by Pendragon; 12-09-2012, 23:43.

                        moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                        Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                        Comment

                        • Pancernik
                          Senior
                          • 09-2005
                          • 9735

                          #72
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                          Na imprezie byłem w piątek od 21 do 1.
                          To nie mogłeś w sobotę pojawić się na zlocie? Byś sobie belę słomy pogasił...

                          Comment

                          • Pendragon
                            Senior
                            • 03-2006
                            • 13950

                            #73
                            Nie mogłem, co widać po pojawiających się już wpisach w dziale knajpy zagraniczne.

                            moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                            Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                            Comment

                            • Pancernik
                              Senior
                              • 09-2005
                              • 9735

                              #74
                              Ale tam nie piszesz nic o belach słomy...
                              A może Ty po prostu już nas nie lubisz...???

                              Comment

                              • Pendragon
                                Senior
                                • 03-2006
                                • 13950

                                #75
                                Początkowo plan był by połączyć wszystko, zwłaszcza że miejsce zlotu było idealne pod względem logistycznym. Później się okazało, że trzeba szybciej wrócić do domu i z czegoś zrezygnować. A ponieważ przepadły mi w tym roku już 2 wyprawy do Czech, to wybór był oczywisty, choć nieco trudny mentalnie

                                moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                                Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎