Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2014.07.11 Warszawa, Stadion Narodowy, Sonisphere Festival

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • iron
    Senior
    • 08-2002
    • 6703

    2014.07.11 Warszawa, Stadion Narodowy, Sonisphere Festival

    Sonisphere wraca, tym razem na Stadionie Narodowym.

    Headlinerem ma być... - którz by inny - Metallica
    Nawet to logiczne - w tym roku była kolej na Iron Maiden, festiwal się nie odbył...

    Ciekawostką jest, że jest to Metallica by request - każdy z kupujących bilet przez internet dostaje kod i może wybrać 16 piosenek które chce usłyszeć - 17ta to będzie nowy utwór.

    Niestety większość "łosi" głosuje na ograne rzeczy, ja chłopakom dałem trudniejsze zadanie wyznaczając kawałki ostatnio nie grywane na koncertach, ale zapewne się nie przebiję...

    Aktualnie wygląda to tak:

    Master of Puppets 63% 2,513
    One 54% 2,179
    Enter Sandman 51% 2,041
    Orion 49% 1,957
    Fade to Black 49% 1,946
    Seek and Destroy 45% 1,805
    Nothing Else Matters 42% 1,691
    For Whom the Bell Tolls 42% 1,686
    Battery 42% 1,685
    Whiskey in the Jar 41% 1,662
    Welcome Home (Sanitarium) 39% 1,568
    The Unforgiven 39% 1,547
    Sad But True 37% 1,492
    Creeping Death 35% 1,406
    The Memory Remains 35% 1,388
    The Call of Ktulu 35% 1,388
    Ride the Lightning 32% 1,299
    bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
    Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
    Rock, Honor, Ojczyzna
  • Komar_Pafnucy
    Senior
    • 08-2005
    • 1114

    #2
    Trzeba mieć niezłe zwarcie w mózgu, żeby chcieć usłyszeć niektóre z powyższych kawałków.

    Multitap Crawl
    Multitap Crawl na Facebook

    "Kilgore Trout napisał kiedyś opowiadanie w formie rozmowy między dwoma drożdżami.
    Spożywając cukier i dusząc się we własnych ekskrementach dyskutowały nad celem życia."

    Comment

    • Livres
      Senior
      • 04-2012
      • 324

      #3
      Gdyby ludzie mieli więcej poczucia humoru, głosowaliby na całe "...And Justice for All".

      Comment

      • Komar_Pafnucy
        Senior
        • 08-2005
        • 1114

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Livres Wyświetlenie odpowiedzi
        Gdyby ludzie mieli więcej poczucia humoru, głosowaliby na całe "...And Justice for All".
        Haha. Faktycznie, to by było niezłe widowisko, patrzeć jak nie potrafią zagrać swoich własnych utworów. Pewnie by się zapłakali widząc taką playlistę.

        Multitap Crawl
        Multitap Crawl na Facebook

        "Kilgore Trout napisał kiedyś opowiadanie w formie rozmowy między dwoma drożdżami.
        Spożywając cukier i dusząc się we własnych ekskrementach dyskutowały nad celem życia."

        Comment

        • iron
          Senior
          • 08-2002
          • 6703

          #5
          Po protestach okolicznych mieszkańców nie będzie próby dźwięku, w razie obsuwy czasowej i tak skończy się o 23:20 i postanowiono... że będzie zamknięty dach Pewnie juz zamknęli.
          Czyli można pożegnać się z dobrym dźwiękiem i trzeba się przygotować na jakieś 40 Celsjuszów

          Ponad 2 tysiące osób podpisało się pod protestem przeciwko "uciążliwemu i długotrwałemu zakłócaniu spokoju" przez organizatorów czerwcowego Orange Warsaw Festiwal. Mieszkańcy Saskiej Kępy złożyli protest do stołecznego ratusza i wydziału środowiska. Sprawa trafiła też na policję. Tymczasem już w piątek kolejny koncert - na stadionie wystąpi zespół Metallica.
          bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
          Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
          Rock, Honor, Ojczyzna

          Comment

          • Doro_
            Senior
            • 09-2011
            • 131

            #6
            Ja nie protestowałam, bo jestem z dalszej okolicy, mimo to dźwięki dolatywały do mojego mieszkania mimo zamkniętych okien podczas OWF. Ale to zapewne wina sceny na błoniach stadionu.
            Z dźwiękiem i tak byłoby pewnie słabo nawet po próbach.
            Czy ktoś się wybiera na plażę nad Wisłę? Na koncert nie mam biletu, ale może mimo zamkniętego dachu da się coś usłyszeć i poczuć atmosferę?
            Ja bym się przeszła - tak mniej więcej na godzinę 17-18?
            Chyba, że będzie burza/deszcz.

            Comment

            • iron
              Senior
              • 08-2002
              • 6703

              #7
              A ktoś idzie na koncert na Stadion?
              bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
              Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
              Rock, Honor, Ojczyzna

              Comment

              • iron
                Senior
                • 08-2002
                • 6703

                #8
                No to już po, emocje opadły, w uszach przestało szumieć, mieszkańcy Saskiej Kępy chyba się wyspali - wszak dzisiaj sobota.

                To do rzeczy.
                Miejsce i organizacja to jakaś kosmiczna pomyłka. Wejście - trzy bramki - sprawdzanie, czy jest bilet, sprawdzanie co się wnosi, sprawdzanie biletu czytnikiem. Potem do kolejki do białego namiotu po opaski. Potem szukanie nieoznaczonych wejść do odpowiednich miejsc(płyta, trybuny itp) - o wszystko trzeba było sie pytać, a wystarczyły by małe transparenty.
                Osobną sprawą jest szeroko pojęta gastronomia i ceny. Żarcie mnie nie interesowało, ale z ciekawości zerknąłem - kiełbaska długości ok. 10 cm - 16 zeta
                Ale najlepsze były kolejki po BEZALKOHOLOWEGO Carlsberga z butelki 0,33 przelewanego do plastiku po 8 zeta. Cola też 0,33 - za 9 zeta

                A wracając do meritum. SN to miejsce nie nadające się akustycznie na koncerty - a już zwłaszcza z zamkniętym dachem. Brzmienie na Anthraxie nie nadawało się do słuchania. Na Alice in chains było nieco lepiej. To nie nastrajało optymistycznie. Na szczęście okazało się że to była zwykła polityka koncertowa - im bliżej headlinera, tym lepsze nagłośnienie. Na Metallice brzmienie było przyzwoite choć nie powalające (połowa płyty, jakieś 10 metrów od słupa z nagłośnieniem) - ale jak wychodziłem w trakcie ostatniego utworu, to na końcu płyty było już znacznie gorzej...
                Powrót zaskakująco sprawny - podstawiony 902 do centrum i N45 - jakieś 25 minut

                Reasumując - koncert byłby bardzo udany, gdyby nie miejsce - mam nadzieję, że mieszkańcy Saskiej Kępy dopną swego i na SN nie będzie już koncertów, bo to miejsce zwyczajnie do tego się nie nadaje...

                A poniżej parę momentów

                Sam początek
                W YouTube możesz cieszyć się filmami i muzyką, które lubisz, przesyłać oryginalne treści i udostępniać je swoim bliskim, znajomym i całemu światu.

                Gdzieś po środku koncertu
                W YouTube możesz cieszyć się filmami i muzyką, które lubisz, przesyłać oryginalne treści i udostępniać je swoim bliskim, znajomym i całemu światu.

                Dwa najbardziej smakowite fragmenty koncertu
                Metallica (Musical Group), Orion (Musical Recording), Sonisphere Festival 2014, Warsaw, Warszawa

                Metallica (Musical Group), The Call Of Ktulu (Musical Recording), Sonisphere Festival 2014, Stadion Narodowy, Warsaw, Warszawa, Poland, Polska, Vote of the Day

                i koniec
                W YouTube możesz cieszyć się filmami i muzyką, które lubisz, przesyłać oryginalne treści i udostępniać je swoim bliskim, znajomym i całemu światu.


                i podziękowania
                film, udostępnianie, telefon z aparatem, telefon z kamerą, bezpłatnie, przesyłanie
                Last edited by iron; 12-07-2014, 17:36.
                bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                Rock, Honor, Ojczyzna

                Comment

                • iron
                  Senior
                  • 08-2002
                  • 6703

                  #9
                  P.S. No i wyszło buractwo naszych rodaków - niemała część czarnych piłek z logo Metallica wyrzucona do zabawy w trakcie Seek and destroy trafiła w ręce spuszczające z nich powietrze i chowające za pazuchę. Pewnie są na aukcjach w necie już...
                  bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                  Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                  Rock, Honor, Ojczyzna

                  Comment

                  Przetwarzanie...
                  X
                  😀
                  🥰
                  🤢
                  😎
                  😡
                  👍
                  👎