Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

29X2004 - Radosław Stolar, koncert - Warszawa

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • zythum
    Kot Makawity
    • 08-2001
    • 8305

    #61
    Ja tylko w kwestii formalnej. Publikowanie zdjęć z imprezy zamkniętej na którym było tylko wyselekcjonowane grono a publikowanie zdjęć z imprezy na którą zaproszeni byli WSZYSCY forumowicze to zupełnie co innego. I to chciałem przekazać w tamtej dyskusji ale jak widzę trzeba zawsze napisać kawę na ławę bo aluzje nic nie dają
    To inaczej miało być, przyjaciele,
    To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
    Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
    Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
    Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

    Rządzący światem samowładnie
    Królowie banków, fabryk, hut
    Tym mocni są, że każdy kradnie
    Bogactwa, które stwarza lud.

    Comment

    • zythum
      Kot Makawity
      • 08-2001
      • 8305

      #62
      Ja tylko w kwestii formalnej. Publikowanie zdjęć z imprezy zamkniętej na którym było tylko wyselekcjonowane grono a publikowanie zdjęć z imprezy na którą zaproszeni byli WSZYSCY forumowicze, a INFORMACJA o niej ukazała się oficjalnie na forum- to zupełnie co innego. I to chciałem przekazać w tamtej dyskusji ale jak widzę trzeba zawsze napisać kawę na ławę bo aluzje nic nie dają

      To inaczej miało być, przyjaciele,
      To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
      Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
      Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
      Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

      Rządzący światem samowładnie
      Królowie banków, fabryk, hut
      Tym mocni są, że każdy kradnie
      Bogactwa, które stwarza lud.

      Comment

      • arcy
        Senior
        • 07-2002
        • 7538

        #63
        Poza tym w wypadku takim, z jakim mamy do czynienia, zdjęcia są własnością fotografa i zespół nie ma tu nic do gadania. Chyba, że się dogada

        Comment

        • Małażonka
          Senior
          • 03-2003
          • 4602

          #64
          Zythumku, z przejęcia się tak jąkasz?
          Zeszłym razem była pretensja o to, za innym o coś innego. Teraz może ktoś kto był, będzie miał pretensje o to, że nie został uwieczniony na zdjęciach... . Pomysłów macie wiele - zawsze coś ciekawego możecie znaleźć...
          I na tym kończę wypowiedzi dotyczące naszych zdjęć na forum. Temat jest Darka i niech Jego zostanie...
          PS. A koncert udanym był
          Last edited by Małażonka; 02-11-2004, 14:01.

          Comment

          • dkrasnodebski
            cymbał
            • 05-2003
            • 2316

            #65
            Bardzo dziękuję wszystkim za przybycie!
            Mam nadzieję, że bawiliście się równie dobrze jak ja. Koncert faktycznie udanym był.
            W sprawie zdjęć zdać się muszę na Irona bo ja nie bardzo mam możliwość przygotowania ich do publikacji. Od Radosława wiem, że nie ma nic przeciwko publikowaniu nawet najbardziej kompromitujących obrazków. No i niech Ci co nie byli zobaczą i żałują.

            ps
            Dla tych co żałują i dla tych co chcą jeszcze.
            W sobotę 06.XI.2004 RS gra kolejny koncert w Wawie.
            Zakład Piwowarstwa Domowego BRODAREK

            www.radoslawstolar.pl

            Comment

            • dkrasnodebski
              cymbał
              • 05-2003
              • 2316

              #66
              Ach i jeszcze jeden żart zasłyszany na koncercie.
              W trakcie występu Krzyśka Jaryczewskiego, który akustycznie grał stare numery OZ, jeden człowieczek zapytał mnie "kiedy ten gość przestanie grać covery?".
              Ach ta dzisiejsza młodzież
              Last edited by dkrasnodebski; 02-11-2004, 14:40.
              Zakład Piwowarstwa Domowego BRODAREK

              www.radoslawstolar.pl

              Comment

              • Małażonka
                Senior
                • 03-2003
                • 4602

                #67
                dkrasnodebski napisał(a)
                (...) Od Radosława wiem, że nie ma nic przeciwko publikowaniu nawet najbardziej kompromitujących obrazków. No i niech Ci co nie byli zobaczą i żałują (...)
                W takim wypadku - zdjęcia zespołu pojawią się (grzeczni byli, nie liczcie na zbyt duże ekscesy ), a zdjęcia publiki nie. Taka jest wola autora!

                Comment

                • iron
                  Senior
                  • 08-2002
                  • 6703

                  #68
                  Czy i jakie zdjęcia się pojawią, to się jeszcze okaże i tak nie będzie to dzisiaj.
                  A Zythum (który ma w ryj za to, że nie był na koncercie)to zawsze ferment sieje. Mam wrażenie, że jedyną wadą zdjęć które zamieściliśmy, było to, że Go na nich nie było bo nikt na tą imprezę Go nie zaprosił
                  Ja osobiście stoję na stanowisku, że powinno się zamieszczać takie zdjęcia, jakie się chce(albo żadnych), niezależnie od reakcji tych, albo owych, aledecydujące zdanie ma oczywiście autor zdjęć.
                  Tylko szkoda tego, co było kiedyś, czyli tego, że po prawie każdej imprezie były zdjątka. Powiem szczerze, że po tych wszystkich utyskiwaniach mnie też się odechciewa publikacji czegokolwiek.

                  A teraz zwracam temat Radosławowi Stolarowi. Napisz Darku, coś bliżej o koncercie 6 listopada, proszę
                  bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                  Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                  Rock, Honor, Ojczyzna

                  Comment

                  • dkrasnodebski
                    cymbał
                    • 05-2003
                    • 2316

                    #69
                    iron napisał(a)

                    A teraz zwracam temat Radosławowi Stolarowi. Napisz Darku, coś bliżej o koncercie 6 listopada, proszę
                    Proszę bardzo
                    Data: 06.XI.2004 od 16 (RS będzie grał kole 18 ale to się jeszcze okaże)
                    Miejsce: szkoła na ulicy Raszyńskiej (numeru nie znam) jakieś 300m. od pl.Zawiszy idąc prawą stroną
                    Okoliczność: koncert charytatywny dla rodzin ofiar niedawnej tragedii w Biesłanie
                    Cena biletu: 5pln
                    Last edited by dkrasnodebski; 02-11-2004, 15:57.
                    Zakład Piwowarstwa Domowego BRODAREK

                    www.radoslawstolar.pl

                    Comment

                    • iron
                      Senior
                      • 08-2002
                      • 6703

                      #70
                      Tak trochę na temat - Radosława Stolara wygrzebałem w eMulu - są do ściągnięcia "Druga mańka" i "Szarzy ludzie" - pewnie prosto z płytki Ursynowski rock
                      bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                      Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                      Rock, Honor, Ojczyzna

                      Comment

                      • dkrasnodebski
                        cymbał
                        • 05-2003
                        • 2316

                        #71
                        A chętnym mogę podejsłać na maila jeszcze inne trzy piosenki.
                        Zakład Piwowarstwa Domowego BRODAREK

                        www.radoslawstolar.pl

                        Comment

                        • Wujcio_Shaggy
                          Senior
                          • 01-2004
                          • 4628

                          #72
                          A co na to ZAIKS???

                          Darku, a które dokładnie piosenki? Bo może jeszcze nie mam...
                          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                          Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

                          @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

                          Comment

                          • dkrasnodebski
                            cymbał
                            • 05-2003
                            • 2316

                            #73
                            Wujcio_Shaggy napisał(a)
                            A co na to ZAIKS???

                            Darku, a które dokładnie piosenki? Bo może jeszcze nie mam...
                            W ZAIKSIE mamy swojego człowieka (ale jest w ciąży i mam przez Nią same problemy )
                            Piosnki to: Mariola (podobno często w Radio94 chodzi), Czarne pingle i Rock and roll.
                            Niedługo podobno będą nowe.
                            Zakład Piwowarstwa Domowego BRODAREK

                            www.radoslawstolar.pl

                            Comment

                            • arcy
                              Senior
                              • 07-2002
                              • 7538

                              #74
                              Gdyby znalazł się ktoś tak miły, żeby przesłać mi te pieśni ściągnięte osiołkiem, byłbym dźwięczny. Zgłoszenia przyjmuję na PW

                              Comment

                              • zythum
                                Kot Makawity
                                • 08-2001
                                • 8305

                                #75
                                iron napisał(a)
                                Czy i jakie zdjęcia się pojawią, to się jeszcze okaże i tak nie będzie to dzisiaj.
                                A Zythum (który ma w ryj za to, że nie był na koncercie)to zawsze ferment sieje. Ja osobiście stoję na stanowisku, że powinno się zamieszczać takie zdjęcia, jakie się chce(albo żadnych), niezależnie od reakcji tych, albo owych, aledecydujące zdanie ma oczywiście autor zdjęć.
                                Powiem szczerze, że po tych wszystkich utyskiwaniach mnie też się odechciewa publikacji czegokolwiek.

                                Ferment rządzi, ferment radzi, ferment nigdy Was nie zdradzi.
                                W sumie to ja jestem behawiorystą podglądaczem więc każde zdjęcia chętnie oglądam. Co do dalszej myśli to rozwijając ją można by napisać, że BIGB pokazuje zdjęcia aby się pochwalić na jakich imprezach było, a inni nie byli
                                Tak naprawdę zgadzam się z Twoim spojrzeniem na publikowanie zdjęć.
                                Nie wierzę , że jakiekowliek utyskiwania mogą mieć na Ciebie wpływ.

                                Chętnię bym się pojawił na koncercie 6.XI ale to nie tylko ode mnie zależy.
                                To inaczej miało być, przyjaciele,
                                To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
                                Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
                                Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
                                Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

                                Rządzący światem samowładnie
                                Królowie banków, fabryk, hut
                                Tym mocni są, że każdy kradnie
                                Bogactwa, które stwarza lud.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎