Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

29X2004 - Radosław Stolar, koncert - Warszawa

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Małażonka
    Senior
    • 03-2003
    • 4602

    #76
    Zythumku! Jakbym zdecydowała się Cię adoptować - jeździłbyś tam gdzie my i byłoby po krzyku! Ale aż taką wariatką, to nie jestem. Dlatego też zrozum, że nie mamy obowiązku ciągnąć Ciebie ze sobą wszędzie, tylko po to, byś nie siał fermentu na forum . Wracając zatem do zdjęć: po poważnej ( ) rozmowie z Ironem doszliśmy do wniosku, że zdjęcia z koncertu pojawią się (to ta dobra wiadomość ). Rozumiejąc fakt, że nie wszyscy życzą sobie pokazywać swoje buziaki - po każdej imprezie daję trzy dni na napisanie mi lub Ironowi na PW o swoich niechęciach (nie dotyczy to oczywiście Marusi i paru innych osób zgłaszających się w tym temacie ). Brak zgłoszenia będzie traktowane jako akceptację na prezentację. Jeśli zaś chodzi o zarzuty Slavoyowo-Zythumowe, to ich nie rozumiem i mam je w nosie. Przy kolejnych, wyssanych z palca zarzutach, zrezygnuję z zamieszczania zdjęć na forum (to ta gorsza wiadomość) – nie zamierzam po prostu bronić się przed bezsensownymi zarzutami.

    Wracając do tematu: prawdopodobnie pojawimy się na koncercie, choć nie jest to jeszcze do końca pewne. Napiszę tak: postaramy się. Dareczku - jeśli pojawimy się , dostaniesz płytę dla p. Małgosi. Wam jeszcze nie damy – porobię kolejne zdjęcia i dopiero wtedy nagramy Wam je w komplecie (wiesz, rozumiesz – oszczędność materiału )

    Comment

    • ART
      mAD'MINd
      • 02-2001
      • 23799

      #77
      wyrażam pełną zgodę na publikacje zdjęć z moją osobą z tego i przyszłych koncertów RS!
      - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
      - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
      - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

      Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

      Comment

      • Małażonka
        Senior
        • 03-2003
        • 4602

        #78
        Zmienialec!
        Tak zmienić swój post!
        I co ja mam teraz odpowiedzieć?
        Last edited by Małażonka; 03-11-2004, 09:00.

        Comment

        • ART
          mAD'MINd
          • 02-2001
          • 23799

          #79
          haha! zdążyłem zdążyłem!

          p.s. skąd miałem wiedzieć że odświeżasz temat co minutę
          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

          Comment

          • Małażonka
            Senior
            • 03-2003
            • 4602

            #80
            Zaczęłam Ci po prostu odpowiadać. A jak odpowiedziałam, to okazało się, że bez sensu. Musiałam znowu zmieniać!

            Comment

            • maryhh
              Senior
              • 02-2001
              • 1895

              #81
              Odp: Krótka relacja.

              Ark napisał(a)
              Niech żałują ci, którzy nie byli. Darek z kapelą dali ognia
              żałuję... a czy jest możliwość zdobycia jakichkolwiek nagrań szanownego imiennika??

              Ark napisał(a)
              ..........a mnie jeszcze teraz kości ze wskazanie na kark bolą.
              chyba ze wskazaniem na ark??
              Wspieraj swój Browar! I Ty możesz zostać PREMIEREM!
              "do ciężkiej pracy jestem za lekki,
              do lekkiej pracy jestem za ciężki"

              Comment

              • iron
                Senior
                • 08-2002
                • 6703

                #82
                Możliwości są zawsze
                bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                Rock, Honor, Ojczyzna

                Comment

                • dkrasnodebski
                  cymbał
                  • 05-2003
                  • 2316

                  #83
                  Smutek
                  Koncert niestety jest przełożony na 20. Szczegóły podam w nowym temacie za jakiś tydzień.
                  Przepraszam wszystkich.
                  Zakład Piwowarstwa Domowego BRODAREK

                  www.radoslawstolar.pl

                  Comment

                  • Wujcio_Shaggy
                    Senior
                    • 01-2004
                    • 4628

                    #84
                    To rzeczywiście .

                    Ale może w zamian jakiś mały występik na MiniZlocie dla Twardzieli?
                    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                    Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

                    @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

                    Comment

                    Przetwarzanie...
                    X
                    😀
                    🥰
                    🤢
                    😎
                    😡
                    👍
                    👎