Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

II Noc Kulturalna - Częstochowa

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • arzy
    Senior
    • 06-2002
    • 2814

    II Noc Kulturalna - Częstochowa

    Za gazetą wyborczą:

    Wszystko gotowe do II Nocy Kulturalnej

    25 czerwca już po raz drugi odbędzie się częstochowska Noc Kulturalna. Gwiazdą będzie legendarny Septeto National. O atrakcje zadbało 11 instytucji kulturalnych oraz ponad 20 pubów i restauracji

    W tę wyjątkową noc, z jednym karnetem za 8 zł, będzie można wziąć udział w około 60 wydarzeniach kulturalnych odbywających się w teatrze, filharmonii, muzeach, galeriach, pubach, kawiarniach i restauracjach, a także w plenerze. Będzie to noc, podczas której miasto będzie śnić na jawie

    I Noc Kulturalna - 24 października zeszłego roku - okazała się ogromnym sukcesem. Częstochowianie do późnych godzin odwiedzali placówki kultury, bawili się w pubach, a miasto do rana kipiało życiem. Wiele było jednak osób, które nie dostały się do wybranego miejsca na imprezę.

    - Nie spodziewaliśmy się takiej frekwencji - przyznała wówczas Małgorzata Nowak z OPK "Gaude Mater" współorganizującego program. - W przyszłym roku zrobimy Noc Kulturalną w czerwcu. Będziemy wówczas mogli zaproponować więcej imprez plenerowych, które będzie mogło obejrzeć znacznie więcej widzów.

    I tak się stało. W tym roku oferta została znacznie poszerzona. Imprez jest więcej o 40, a może nawet 50. Ze względu na szerokie grono odbiorców charakter wydarzeń będzie bardzo zróżnicowany.

    - Zamknięcie programu przeciągało się, bo wciąż zgłaszali się organizatorzy ze swoimi propozycjami - mówi Karolina Kuźniak ze Stowarzyszenia "Poto", które współorganizuje Noc Kulturalną. - Ostatecznie zamknęliśmy afisz na początku czerwca.

    Teraz afisze z drukarni trafiły na ulicę. Wiadomo już, że będą koncerty - od jazzu, przez gospel, blues i muzykę klasyczną, po szanty. Zaplanowano wystawy malarstwa, rzeźby, fotografii, pokazy filmów, wernisaże, happeningi, sztuki teatralne, spotkania z twórcami, wieczory poezji, imprezy klubowe... Nie zabraknie nawet tak oryginalnych wydarzeń, jak pokaz tradycyjnego tańca indyjskiego. Jedną z gwiazd II Nocy Kulturalnej ma być legenda muzyki son - kubański zespół Septeto National, który wystąpi na Starym Rynku. Wcześniej zagra tam i zaśpiewa Joszko Broda z węgierskimi przyjaciółmi.

    W tym roku organizatorzy zadbali również o najmłodszych uczestników imprez.

    - Dzieci będą mogły uczestniczyć w przedstawieniu teatralnym, obejrzeć pokazy szczudlarzy lub wziąć udział w happeningu - dodaje Kuźniak. - Mamy nadzieję, że ten jeden raz rodzice pozwolą im pójść spać nieco później. Wydzielona strefa dla dzieci będzie funkcjonować w parku 3 Maja.

    Noc z 25 na 26 czerwca będzie jedyną, podczas której można zwiedzić muzeum o północy, posłuchać nad ranem w parku klubowej muzyki czy pójść na pokaz filmów z taperką dwie godziny po północy.

    16 czerwca rozpoczyna się sprzedaż 12 tys. karnetów na Noc. Najpierw trafią do instytucji kultury. Wolontariusze zaczną też rozdawać w centrum Częstochowy ulotki z programem. Jest ich 40 tys., powinny więc znaleźć się w każdym domu. Już od poniedziałku działa strona internetowa: www.nockulturalna.org, na której znajdą się szczegółowe informacje o imprezach.

    Imprezie patronuje "Gazeta Wyborcza"
    "Spotkałem się z kolegą / Bo kolega jest od tego / I wypada czasem spotkać się z nim"

    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    Bractwo Piwne
    Skład Piwa
    Piszę poprawnie po polsku!
  • zbysia
    Senior
    • 09-2004
    • 907

    #2
    Ostrzę sobię ząbki na szanty, ale innymi też nie wzgardzę
    fANIAtic www.faktoria-ukraina.pl

    Comment

    • zbysia
      Senior
      • 09-2004
      • 907

      #3
      Już nie długo... Zbyś będzie w "Fanaberii" od 20.00, ul. Dąbrowskiego 7 (dawniej ten lokal nazywał się "Prohibicja") - wieczór szantowy - zespół Drake.
      Wcześniej będę w strefie Chill out - drummm attack (według programu - bębny) - Park im. S. Moniuszki, popiszę rymy czestochowskie na pl. Biegańskiego, może rzucę okiem na "Rahim Blak"-Fast and furio - Miejska Galeria Sztuki Al. N.M.P. 64 i w tym samym budynku: "C'est la vie" - wystawa malarstwa Jacka Pałuchy.
      Potem Teatr Cieni o 23.00 przed restauracją Pan Wu al. N.M.P. 24, "Czarne Ciasteczka" Macieja Świetlickiego i Ziuta Gralaka - "Utopia" ul. Jasnogórska 13.
      I jeśli starczy sił: "Septeto National" i Joszko Broda - scena na Starym Rynku.
      Do wejścia na wszystkie imprezy upoważnia bilet-karnet za 8 zł.
      Last edited by zbysia; 23-06-2005, 20:09.
      fANIAtic www.faktoria-ukraina.pl

      Comment

      • arzy
        Senior
        • 06-2002
        • 2814

        #4
        spotkanie przed nocą

        Podpinam się pod ten temat bo uważam, że tak bedzie dobrze

        Może jakieś małe piwko przed Nocą?
        Wybieram się na Noc Dla Dzieci tzn. od 19.00 do około 21.00. Mogę być wcześniej i troszkę dłużej
        "Spotkałem się z kolegą / Bo kolega jest od tego / I wypada czasem spotkać się z nim"

        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
        Bractwo Piwne
        Skład Piwa
        Piszę poprawnie po polsku!

        Comment

        • zbysia
          Senior
          • 09-2004
          • 907

          #5
          Ja piwo z chęcią
          Moja kobieta kupowała bilety w "Fanaberii" i znając moją upierdliwość zapytała panią jakie piwa serwują - pani odpowiedziała, na co moja kobieta z uporem zadała jej kolejne pytanie - Ale jakie piwa macie?
          Że chyba kupię jakieś do plecaczka w sklepie.
          Czy ktoś z forumowiczów z innych miast będzie?
          fANIAtic www.faktoria-ukraina.pl

          Comment

          • arzy
            Senior
            • 06-2002
            • 2814

            #6
            Mój pobyt na II Nocy było krótki. Spowodował to deszcz Jeżeli chodzi o to co działo się do momentu deszczu to było super. Zaplanowane imprezy odbywały się planowo.
            Zaliczyłem końcówkę imprez dzięcięcych, paradę orkiestry samby "Batucada" oraz pokaz fire show (taniec z ogniem).
            Fotka z tego ostatniego
            "Spotkałem się z kolegą / Bo kolega jest od tego / I wypada czasem spotkać się z nim"

            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
            Bractwo Piwne
            Skład Piwa
            Piszę poprawnie po polsku!

            Comment

            • arzy
              Senior
              • 06-2002
              • 2814

              #7
              może teraz uda się zamieścić
              Attached Files
              "Spotkałem się z kolegą / Bo kolega jest od tego / I wypada czasem spotkać się z nim"

              Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
              Bractwo Piwne
              Skład Piwa
              Piszę poprawnie po polsku!

              Comment

              • zbysia
                Senior
                • 09-2004
                • 907

                #8
                To jest to co mi nie było dane...
                Ale i tak bawiłem się dobrze słuchając "Drake" niezłe szanty i do tego ciekawe instrumentarium, no i z miasta Białej Wieży. - Zgrzyt, to piwa w lokalach. Ale jak się ma możliwość podrzeć ryja pod fajne szlagiery to wszystko się zniesie.
                Ujęły mnie za serce bębny w parku pod Jasną. Szkoda, że nie można było być wszędzie.
                fANIAtic www.faktoria-ukraina.pl

                Comment

                Przetwarzanie...
                X
                😀
                🥰
                🤢
                😎
                😡
                👍
                👎