Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

"Pamiętamy 1944"

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • becik
    Senior
    • 07-2002
    • 14999

    "Pamiętamy 1944"

    Po niezwykle udanym występie Lao Che 18 czerwca przed Muzeum Powstania Warszawskiego, wkrótce będzie kolejna okazja usłyszenia materiału z płyty "Powstanie Warszawskie" w najlepszym chyba dla tego repertuaru miejscu. W dniach 29.07-1.08.2005 r. odbędą się uroczyste obchody 61. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. W bogatym programie m.in. koncert "Pamiętamy 1944", który w sobotę, 30 lipca, odbędzie się w Parku Wolności na terenie Muzeum Powstania Warszawskiego. Wystąpić mają zespoły:

    18:00-20:00 - KOLUMNA ZYGMUNTA oraz NAIV
    20:00 - BAKSHISH
    21:30 - LAO CHE
    23:00 - ARMIA

    Wg informacji organizatorów każdy z zespołów przygotuje na ten dzień specjalny utwór z wykorzystaniem tekstów powstańczych.
    Dokładny program obchodów rocznicy Powstania dostępny na stronie internetowej muzeum.

    O ile będę w Warszawie napewno sie tam pojawię, moze ktoś jeszcze?
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl
  • Twilight_Alehouse
    Chmielowisko.pl
    • 06-2004
    • 6310

    #2
    Po prostu cudnie, już po raz trzeci koncert Lao Che przejdzie mi koło nosa...

    Comment

    • garfunkel
      Senior
      • 04-2005
      • 1068

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Twilight_Alehouse
      Po prostu cudnie, już po raz trzeci koncert Lao Che przejdzie mi koło nosa...

      A może mi się uda być w Warszawie we wskazanym terminie, służbowo co prawda- ale zawsze można strój słuzbowy zrzucić

      Comment

      • grzeber
        Senior
        • 05-2002
        • 2866

        #4
        Jeśli będe w Warszawie (a na to się zapowiada) to na pewno się pojawie.
        pozdrawiam
        www.BrowaryMazowsza.pl - kompendium wiedzy o piwowarstwie ziemi mazowieckiej

        Comment

        • iron
          Senior
          • 08-2002
          • 6703

          #5
          Wuju - mam dobrą radę - to może się wreszcie wybierzemy do tego muzeum - a do tego i na koncert?
          bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
          Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
          Rock, Honor, Ojczyzna

          Comment

          • Wujcio_Shaggy
            Senior
            • 01-2004
            • 4628

            #6
            Pyszna rada; wybierzmy się wreszcie. Ile można czekać na wieżę...
            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

            Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

            @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

            Comment

            • Mistrzu
              Senior
              • 08-2003
              • 750

              #7
              Oczywiście ja będę . A dla tych co nie będą a chcieliby posłuchać Lao
              Che, ich najbliższe koncerty to:
              05.08.2005 Przystanek WOODSTOCK; godzina 00:50
              11.08.2005 GDAŃSK - Jarmark św. Dominika
              27.08.2005 PŁOCK - Rockowe Ogródki
              08.11.2005 WARSZAWA - PROXIMA

              A może poszlibyśmy grupą forumową na obchody?

              Comment

              • Twilight_Alehouse
                Chmielowisko.pl
                • 06-2004
                • 6310

                #8
                To może wreszcie w listopadzie zdołam ich zobaczyć w Wawie?

                Comment

                • becik
                  Senior
                  • 07-2002
                  • 14999

                  #9
                  juz wiem, żę będę, może nie od początku ale napewno
                  Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                  Comment

                  • Ahumba
                    Senior
                    • 05-2001
                    • 8962

                    #10
                    Przepraszam, że nie wiem, ale kto to lub co to ta Lao Che??
                    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                    znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

                    Comment

                    • Mistrzu
                      Senior
                      • 08-2003
                      • 750

                      #11
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Ahumba
                      Przepraszam, że nie wiem, ale kto to lub co to ta Lao Che??

                      Fajowy zespół muzyczny . Szczegóły tutaj.
                      Last edited by Mistrzu; 28-07-2005, 11:39.

                      Comment

                      • becik
                        Senior
                        • 07-2002
                        • 14999

                        #12
                        Impresja pod każdym, względem udana, wcześniej bo o 18 rekonstrukcja zdobycia "Twierdzy" na Okopowej z doskonałymi efektami pirotechnicznymi, następnie Muzeum Powstania i koncerty, dotarłem koło 20 kiedy to na scenie grał Bakszysz, nastepnie Lao Che z repertuarem "Powstanie Warszawskie" (miła gestem ze strony zespołu było darmowe rozdawanie CD z 4 piosenkami "warszawskimi", których nie było na płycie"PW", pochodzące z limitowanej edycji wydanej specjalnie na 61 rocznicę Powstania). Po Lao - Armia, kóra zagrała jak zwykle z czadem, od najstarszych kawałków (Jeżeli, Niezwyciężony), aż po te najnowsze oraz kultowe juz kawałki z repertuaru starej i nowej Siekiery (Misiowie Puszyści, Siekiera).

                        Oczywiście na koncercie spotkałem naszą adminstrację w składzie Maggyk, Art oraz Iron i Wujcio.

                        Jak wywołam wrzucę kilka fotek z imprezy.
                        Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                        Comment

                        • Piecia
                          Senior
                          • 02-2002
                          • 3307

                          #13
                          koncert wspaniały.........dziś także pamiętałem - obchody na pl. Krasińskich z udziałem filharmoników białostockich
                          Koniec i bomba,
                          Kto nie pije ten trąba !!!
                          __________________________
                          piję bo lubię!

                          Comment

                          • szarpik
                            Senior
                            • 02-2002
                            • 676

                            #14
                            Mogę się pochwalić że byłem jednym z naocznym świadków koncertu grupy na Woodstocku , powiem tylko ze wyszedł rewelacyjne
                            WWW.EKSTRAKLASA.NET

                            Comment

                            • ZIOMEK2
                              Gość
                              • 09-2004
                              • 2523

                              #15
                              moje zdanie

                              Tylko nie wiem co ta impreza miała wspólnego z piwem ?
                              Dla mnie jest to tu " niesmaczne " podobnie jak " walenie głową w mur " przez jakiś tam zespół z okazji podobnych okoliczności.

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎