Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

"Pamiętamy 1944"

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • iron
    Senior
    • 08-2002
    • 6703

    #16
    Temat brzmi "Biesiady piwne, koncerty i inne", więc informacja o tym koncercie jak i komentarze pojawiły się w sposób jak najbardziej uprawniony

    A dla mnie Ziomku niesmaczne są takie wypowiedzi jak Twoja, ale jak powszechnie wiadomo, "de gustibus non disputandum est"

    Także Twoje
    bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
    Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
    Rock, Honor, Ojczyzna

    Comment

    • becik
      Senior
      • 07-2002
      • 14999

      #17
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ZIOMEK2
      Tylko nie wiem co ta impreza miała wspólnego z piwem ?
      Dla mnie jest to tu " niesmaczne " podobnie jak " walenie głową w mur " przez jakiś tam zespół z okazji podobnych okoliczności.

      Nie wiem o co Ci chodzi. Koncert z zakazanem picia i sprzedaży alkoholu i wyobraź sobie, że ludzie tam doskonale i świetnie sie bawili z zachowaniem oczywiście szacunku do miejsca. Jesli dla Ciebie dobra i warta wzmianki impreza to taka gdzie mozna nałoić się browara lub innego alkoholu to szczerze Ci współczuję.
      Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

      Comment

      • ZIOMEK2
        Gość
        • 09-2004
        • 2523

        #18
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik
        Nie wiem o co Ci chodzi. Koncert z zakazanem picia i sprzedaży alkoholu i wyobraź sobie, że ludzie tam doskonale i świetnie sie bawili z zachowaniem oczywiście szacunku do miejsca. Jesli dla Ciebie dobra i warta wzmianki impreza to taka gdzie mozna nałoić się browara lub innego alkoholu to szczerze Ci współczuję.
        Zostanę przy swoim.
        Jest to jednak w dziale piwo i mieszanie dat jak ta oraz podobnych miejsc uważam zaniestosowne - jest to moje zdanie ! .
        Myślę, że chciałeś zwrócić uwagę na obchody Powstania Warszawskiego a nie na jakiś tam koncert - patrz temat.
        Moim zdaniem trzeba było inaczej ułożyć temat.

        U mnie na południu piwo się " chlasta " ( łoić )
        Na większe chlastanie nie mam zdrowia, zaś wódki prawie nie piję.
        Resztę pomijam.

        Comment

        • becik
          Senior
          • 07-2002
          • 14999

          #19
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ZIOMEK2
          Zostanę przy swoim.
          Jest to jednak w dziale piwo i mieszanie dat jak ta oraz podobnych miejsc uważam zaniestosowne - jest to moje zdanie ! .
          Myślę, że chciałeś zwrócić uwagę na obchody Powstania Warszawskiego a nie na jakiś tam koncert - patrz temat.
          Moim zdaniem trzeba było inaczej ułożyć temat.

          U mnie na południu piwo się " chlasta " ( łoić )
          Na większe chlastanie nie mam zdrowia, zaś wódki prawie nie piję.
          Resztę pomijam.
          Koncert był częścią obchodów rocznicy Powstania Warszawskiego, był na terenie Muzeum Powstania Warszawskiego pod patronatem prezydenta W-wy i w dalszym ciągu nie wiem co Ty uważasz za niestosowne. Fakt, że o imprezie wspomnialem na tym serwisie czy o co innego Ci jeszcze chodzi?
          Każdy zespół tam wystepujący miał w repertuarze conajmniej jedną piosenkę napisaną specjalnie na 61 rocznicę PW.
          To, że jest to serwis piwny to ma być tylko i wyłącznie monotematyczny i wszelkie imprezy nie piwne nie mają racji bytu być tu wspomniane?
          Moim zdaniem robisz problem tam gdzie go nie ma.
          Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

          Comment

          • ZIOMEK2
            Gość
            • 09-2004
            • 2523

            #20
            ... bo jak przeczytałem to " pamiętamy 1944 " to zaraz przypomniała mi się wycieczka do Oświęcimia... chyba jestem przewrażliwiony albo mieszkam za daleko Warszawy ?

            ... już więcej nie będę o tym pisał !

            Comment

            • becik
              Senior
              • 07-2002
              • 14999

              #21
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ZIOMEK2
              ... bo jak przeczytałem to " pamiętamy 1944 " to zaraz przypomniała mi się wycieczka do Oświęcimia... chyba jestem przewrażliwiony albo mieszkam za daleko Warszawy ?

              ... już więcej nie będę o tym pisał !
              Wszystko to co się działo 1 sierpnia w Muzeum Powstania było pod nazwą "Pamiętamy 1944" i głównie było skierowane do mieszkańców W-wy, dla których to 1944 rok był jak sam wiesz - szczególny. Dla Ciebie '44 może się kojarzyć z Oświęcimiem, dla warszawiaków jednak z czym innym. Mam nadzieję,że rozwiałem już wszelkie Twoje wątpliwości w tym temacie. Zdrówko
              Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

              Comment

              • kiszot
                Senior
                • 08-2001
                • 8081

                #22
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik
                Wszystko to co się działo 1 sierpnia w Muzeum Powstania było pod nazwą "Pamiętamy 1944" i głównie było skierowane do mieszkańców W-wy, dla których to 1944 rok był jak sam wiesz - szczególny. Dla Ciebie '44 może się kojarzyć z Oświęcimiem, dla warszawiaków jednak z czym innym. Mam nadzieję,że rozwiałem już wszelkie Twoje wątpliwości w tym temacie. Zdrówko
                Świetnie to ująłeś.
                Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                So von Natur, Natur in alter Weise,
                Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                Comment

                • becik
                  Senior
                  • 07-2002
                  • 14999

                  #23
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik
                  Impresja pod każdym, względem udana, wcześniej bo o 18 rekonstrukcja zdobycia "Twierdzy" na Okopowej z doskonałymi efektami pirotechnicznymi, następnie Muzeum Powstania i koncerty, dotarłem koło 20 kiedy to na scenie grał Bakszysz, nastepnie Lao Che z repertuarem "Powstanie Warszawskie" (...)Jak wywołam wrzucę kilka fotek z imprezy.
                  jak obiecałem tak i są zdjątka...rekonstrukcja walk powstańców przy zdobywaniu "Twierdzy"
                  Attached Files
                  Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                  Comment

                  • becik
                    Senior
                    • 07-2002
                    • 14999

                    #24
                    raczej ponownym odbijaniu przez Niemcow
                    Attached Files
                    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                    Comment

                    • becik
                      Senior
                      • 07-2002
                      • 14999

                      #25
                      i na terenie muzeum, jeden z bardziej oczekiwanych zespołów - Lao Che
                      Attached Files
                      Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                      Comment

                      • Lacriferno
                        Senior
                        • 07-2005
                        • 783

                        #26
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Mistrzu
                        ich najbliższe koncerty to:
                        05.08.2005 Przystanek WOODSTOCK; godzina 00:50
                        11.08.2005 GDAŃSK - Jarmark św. Dominika
                        27.08.2005 PŁOCK - Rockowe Ogródki
                        08.11.2005 WARSZAWA - PROXIMA
                        A w międzyczasie jeszcze Lublin (12.10) i Stalowa Wola (29.10) - po okolicy się rozejrzałem .

                        Comment

                        Przetwarzanie...
                        X
                        😀
                        🥰
                        🤢
                        😎
                        😡
                        👍
                        👎