Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

24 czerwca 2006 r. Katowice - TOOL - Koncert!

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pinio74
    Senior
    • 10-2003
    • 3881

    24 czerwca 2006 r. Katowice - TOOL - Koncert!

    Za Interia.pl
    "Amerykańska grupa Tool, jedna z najsłynniejszych ekip mocno pokręconego ciężkiego grania, ponownie zagra w Polsce! Maynard James Keenan z kolegami wystąpi 24 czerwca w katowickim "Spodku". Kwartet będzie promował płytę "Elephteria", której premierę wyznaczono na początek maja.
    Znane są już ceny biletów na koncert w "Spodku": 125 / 135 zł (sektory niebieskie), 135 / 145 zł (sektory czerwone), 145 / 155 zł (płyta), 250 / 260 zł (sektory H i J) i 300 / 310 zł (loża). Wejściówki trafią do sprzedaży 6 marca."

    Trochę fanów Tool-a jest na forum, więc informuję...


    BIRRARE HUMANUM EST
  • Twilight_Alehouse
    Chmielowisko.pl
    • 06-2004
    • 6310

    #2
    No cóż, nie będzie mnie tam. Tego dnia zamierzam zmienić stan cywilny

    Comment

    • fteo
      Senior
      • 05-2003
      • 1139

      #3
      Kurteczka, ceny biletów są cudowne w stosunku do zarobków...
      A jeszcze dojazd...
      http://lotnictwo.net.pl/
      http://www.flightradar24.com/
      http://www.airshow.sp.mil.pl/

      Comment

      • fteo
        Senior
        • 05-2003
        • 1139

        #4
        Sponsor poszukiwany

        Poszukuję sponsora biletu na koncert Tool'a.
        Może być bilet najtańszy...
        http://lotnictwo.net.pl/
        http://www.flightradar24.com/
        http://www.airshow.sp.mil.pl/

        Comment

        • slavoy
          Senior
          • 10-2001
          • 5052

          #5
          Krótko. 6-go marca od rana stoję pod Empikem i czekam na otwarcie.
          Koncert w Hali Mery kilka lat temu, pomimo trochę dodupnej akustyki tejże, był chyba najlepszym doznaniem muzycznym w mym życiu.
          Dick Laurent is dead.

          Comment

          • iommi
            Senior
            • 07-2003
            • 1522

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika slavoy
            Krótko. 6-go marca od rana stoję pod Empikem i czekam na otwarcie.
            Koncert w Hali Mery kilka lat temu, pomimo trochę dodupnej akustyki tejże, był chyba najlepszym doznaniem muzycznym w mym życiu.
            Też się wybieram. Toola widziałem podczas tej samej trasy co Slavoy, tyle że w Krakowie (hala Wisły). I co ciekawe, nagłośnienie też było do dupy...
            *****************************

            Przyjmę, wymienię, kupię - wszystko co związane z browarami Mullera w Rybniku!!!

            *****************************

            Comment

            • robox
              = kapslarz =
              • 11-2002
              • 8188

              #7
              Też bym chciał się wybrać na ten koncert, dlatego muszę teraz zamienić chęci ... na bilet

              Comment

              • JAckson
                Senior
                • 05-2004
                • 6122

                #8
                Też bym się wybrał, gdyż Tool jest dość ciekawym zespołem moim zdaniem, ale na dwie osoby to wydatek min. 250zł plus ~150zł kosztów dodatkowych. Trochę dużo.
                MM961
                4:-)

                Comment

                • robox
                  = kapslarz =
                  • 11-2002
                  • 8188

                  #9
                  No cóż bilety sa trochę drogie, ale chcąc czekać na ich następny koncert, przy okazji wydania nowej płyty, znów trzeba będzie czekać z 5 lat

                  Comment

                  • siostraaa
                    Member
                    • 02-2005
                    • 90

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika fteo
                    Poszukuję sponsora biletu na koncert Tool'a.
                    Ja też!!
                    Urodziny już były, imieniny dopiero pod koniec roku...
                    Po co ja weszłam do tego tematu....coś musze wykombinować bo nie przeżyje.

                    Comment

                    • Marcin_wc
                      Senior
                      • 09-2005
                      • 2115

                      #11
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika JAckson
                      Też bym się wybrał, gdyż Tool jest dość ciekawym zespołem moim zdaniem, ale na dwie osoby to wydatek min. 250zł plus ~150zł kosztów dodatkowych. Trochę dużo.
                      Możesz sam pojechać, będzie taniej

                      Comment

                      • JAckson
                        Senior
                        • 05-2004
                        • 6122

                        #12
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marcin_wc
                        Możesz sam pojechać, będzie taniej
                        Akurat Fteo bardziej ceni Tool niż ja więc chyba nie tędy droga dla nas W zasadzie to ja mógłbym tylko na jakieś trzy kawałki wejść. Reszte mógłbym sobie darować w ramach oszczędności Zresztą gdyby zagrali te trzy utwory po kolei to i tak nie dotrwałbym do następnych numerów
                        MM961
                        4:-)

                        Comment

                        • kony
                          breweriarz
                          • 08-2005
                          • 1701

                          #13
                          Ależ wiadomość !
                          Ja jadę na 100% więc pewnie będę miał ze 2 wolne miejsca w samochodzie.
                          Chociaż doświadczenia mam średnie bo po koncercie w Hali Mery musiałem jeszcze wstawić nową szybę do samochodu bo jakieś buce postanowiły mi ją wybić w celu zawłaszczenia panelu od radia
                          Ale koncert był warty straty szyby i radia.

                          Comment

                          • iommi
                            Senior
                            • 07-2003
                            • 1522

                            #14
                            I co? Był ktoś prócz mnie? Jak się podobało? Bo przyznam szczerze, że w 2001 (albo 2002, sam już nie pamiętam) w Krakowie powalili mnie na łopaty. A w sobotę w Spodku byli tylko rewelacyjni ...
                            Po pierwsze trochę za krótko (zazwyczaj grają dwugodzinne sety), po drugie początkowo mieli duże problemy z nagłośnieniem (schowany wokal), a po trzecie zagrali za mało z "Undertow". A to dla mnie muzyczna biblia...
                            *****************************

                            Przyjmę, wymienię, kupię - wszystko co związane z browarami Mullera w Rybniku!!!

                            *****************************

                            Comment

                            • kony
                              breweriarz
                              • 08-2005
                              • 1701

                              #15
                              pisałem o tym wczoraj w innym temacie:

                              ... no i odespałem juz podróż po wczorajszym koncercie TOOLa w Katowicach. Koncert w sumie niezły ale jestem trochę rozczarowany. Ten w 2001 roku był jednak dużo lepszy. Przedewszystkim był dłuższy a teraz zagrali półtorej godziny (4 kawałki z nowej płyty + greatest hits z pominięciem pierwszej EPki - ).
                              Byc może błędem było kupowanie miejsc siedzących. Z jednej strony można sobie spokojnie obejrzec koncert ale z drugiej jak się człowiek nie spoci, jak się nie poobmacuje ze śmierdzącymi facetami w tłoku to potem nie czuje że był na porządnym koncercie. I może stąd mój niedosyt.
                              Na domiar złego przed kocertem musiałem wypic małe tyskie bo nic innego nie było pod ręką a po podróży pic się chciało niemiłosiernie.
                              czyli generalnie mamy podobne odczucia.
                              Ale sprawa się wyjaśiła poniekąd. Okazuje się że jak na angola przystało Justin Ch. żadnego meczu nie przepuści. W efekcie chłopaki graja koncerty w przerwach między meczami. Jak byli w niemczech to nawet wybrali się na mecz Anglii a potem grali mały sparring z reprezentacją USA. Więcej na ten temat na www.toolband.com
                              Last edited by kony; 26-06-2006, 14:40.

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎