Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2007.09.15 - Bielkówko, IV Koźlaki Bielkowskie i II Jarmark "Smaki Pomorza"

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pendragon
    Senior
    • 03-2006
    • 13950

    #31
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pirackamuza Wyświetlenie odpowiedzi
    Czy ktoś jest w stanie przekopiowac z grubsza program?
    Link www.browar-amber.pl/kozlaki niby działa, ale poza nazwą imprezy i datą nic tam nie ma.
    U mnie działa ok i wygląda tak:
    Attached Files

    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

    Comment

    • Pendragon
      Senior
      • 03-2006
      • 13950

      #32
      I jeszcze menu, ale nie wiem czy to tylko na zaproszenia dla firm, czy też bedzie można za opłatą też skosztować:
      Attached Files
      Last edited by Pendragon; 14-09-2007, 14:43.

      moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


      Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

      Comment

      • pirackamuza
        Senior
        • 12-2004
        • 1903

        #33
        Dzięki wielkie
        Toruń przeprasza za Radio Maryja
        www.bobofruty.pl

        Comment

        • abernacka
          Senior
          • 12-2003
          • 10838

          #34
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pirackamuza Wyświetlenie odpowiedzi
          Dzięki wielkie
          Przyjedziesz do Bielkówka?
          Piwna turystyka według abernackiego

          Comment

          • pirackamuza
            Senior
            • 12-2004
            • 1903

            #35
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka Wyświetlenie odpowiedzi
            Przyjedziesz do Bielkówka?
            No właśnie zacząłem się zastanawiac. Qrcze, jakoś wcześniej ten temat przeoczyłem - teraz dopiero pierwszy raz czytam.
            Musiałbym na chybcika kombinowac jakiś nocleg w Trójmieście albo po prostu rozpisac sobie pociągi powrotne do Toronto.
            Myślę...
            Toruń przeprasza za Radio Maryja
            www.bobofruty.pl

            Comment

            • abernacka
              Senior
              • 12-2003
              • 10838

              #36
              No to myśl
              My się pojawimy około godziny 16,30.
              Last edited by abernacka; 14-09-2007, 14:53.
              Piwna turystyka według abernackiego

              Comment

              • pirackamuza
                Senior
                • 12-2004
                • 1903

                #37
                Raczej nic z tego - pociąg powrotny z Pruszcza dopiero przed 5.00 i to w dodatku dwie przesiadki. Jeśli nie zasnąłbym w którymś z nich i nie przejechał stacji przesiadkowej, to i tak byłbym w domu o 9.00.
                Toruń przeprasza za Radio Maryja
                www.bobofruty.pl

                Comment

                • Pendragon
                  Senior
                  • 03-2006
                  • 13950

                  #38
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Simon Wyświetlenie odpowiedzi
                  LINIA 876 jest w dniu 15 września 2007 r. przedłużona ( na nasze zlecenie ) do Bielkówka - nie trzeba przesiadać się do innego autobusu !!!
                  Czyli nie ma żadnej 5-godzinnej przerwy, odjazdy z Gdańska co godzinę.

                  moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                  Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                  Comment

                  • huanghua
                    Senior
                    • 10-2005
                    • 1910

                    #39
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika huanghua Wyświetlenie odpowiedzi
                    Zabiorę 2 osoby z Gdańska. Chętnych zapraszam na PW.
                    Oferta nieaktualna.
                    Właśnie mi się bryka zje....ła Dziś mnie spotkało siedem plag egipskich
                    W trakcie aktualizacji: Moje receptury (na razie brak casu)

                    Comment

                    • piotrrat
                      Senior
                      • 11-2002
                      • 730

                      #40
                      My będziemy o 17.00.
                      A może spotkamy się o tej 17.00-tej np. przy wejściu, co by się nie szukać w tym tłumie

                      Comment

                      • Pendragon
                        Senior
                        • 03-2006
                        • 13950

                        #41
                        Właśnie wrócicłem i muszę powiedzieć, że było super. Po 4 piwie już nawet podobała mi się muzyka pt. "umta rira umta rira umta rira umta ta ta" oraz wodzireje w postaci bohaterów serialu "Święta wojna" oraz klepiącego w kółko te same "dowcipy" Konnio Kojaka Dobremu samopoczuciu nie przeszkodziła nawet ulewa i huragan (pojawiła się nawet ekipa naprawiajaca dach). Kto nie był niech żałuje a za rok niech przyjeżdża konecznie. Jako ciekowostkę podam, że impreza niemal została storpedowana przez jakiegoś starostę , wójta czy innego oficjela, który rozwalił kurek i nie można było odszpuntować beczki. Właściciel, Pan Przybyło, musiał udac się do biura piechotą (mimo że przyjechał bryczką) i poszukać nowego kurka

                        moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                        Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                        Comment

                        Przetwarzanie...
                        X
                        😀
                        🥰
                        🤢
                        😎
                        😡
                        👍
                        👎