Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Browar Edi na Jarmarku Dominikańskim

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ada13
    Senior
    • 03-2004
    • 128

    Browar Edi na Jarmarku Dominikańskim

    Stoisko browaru znajduje się w dużym, białym namiocie obok Bazyliki Mariackiej i charakterystycznego stoiska w kształcie chleba pewnej piekarni.
    Piwo z kija jasne i ciemne 0,4 l za 5zł. Dostępne są też butelkowe, ale ceny nie pamiętam.
    W tym samym namiocie są stoiska gastronomiczne i całkiem spora ilość ław do biesiadowania.
  • skandal
    Senior
    • 05-2002
    • 1439

    #2
    To Jarmark już jest rozpoczęty?

    Comment

    • perłyfan
      Senior
      • 02-2003
      • 1244

      #3
      Jest od 25 lipca
      JUŻ DAWNO NIE JESTEM FANEM PERŁY

      Comment

      • Pendragon
        Senior
        • 03-2006
        • 13950

        #4
        A czy na Jarmarku można spotkać jakieś inne piwne ciekawostki?
        W zeszłym roku był któryś (już nie pomnę jaki) browar litewski. Chociaż to akurat chyba nie był Dominikański? Mniejsza z tym, czy coś oprócz Ediego dojrzeliście?
        Last edited by Pendragon; 26-07-2009, 18:16.

        moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


        Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

        Comment

        • Rycho_128
          Senior
          • 03-2007
          • 1039

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
          czy coś oprócz Ediego dojrzeliście?
          Jasssne. Specjal A tak serio to tam nie byłem i nie wiem, czy się wybiorę. No, może na Ediego to i warto...
          Last edited by Rycho_128; 26-07-2009, 18:34.
          Gdański Browar WaRy
          Gdański Browar WaRy w BrowarBizie
          Piwo z kufla smakuje lepiej :)///Mniej karmelu...

          Comment

          • skandal
            Senior
            • 05-2002
            • 1439

            #6
            Wystąpienie Ediego na Jarmarku już można nazwać cudem. Od wielu lat nic nie było na Jarmarku oprócz piw sponsora. Może jednak coś się zacznie dziać pozytywnego-Edi przeciera szlaki.
            Jutro wybieram się trochę opróźnić beczki Ediego

            Comment

            • jacer
              Senior
              • 03-2006
              • 9875

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika skandal Wyświetlenie odpowiedzi
              Jutro wybieram się trochę opróźnić beczki Ediego
              Moi szpiedzy donieśli mi, że piwo ma metaliczny posmak a piany wogóle nima. No, były trzy duże bąble, które zaraz pękły.
              Milicki Browar Rynkowy
              Grupa STYRIAN

              (1+sqrt5)/2
              "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
              "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
              No Hops, no Glory :)

              Comment

              • piokl13
                Senior
                • 06-2003
                • 946

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jacer Wyświetlenie odpowiedzi
                Moi szpiedzy donieśli mi, że piwo ma metaliczny posmak a piany wogóle nima. No, były trzy duże bąble, które zaraz pękły.
                Nieprawda. Wypiłem kilka, miały ładną pianę i były smaczne.
                Last edited by piokl13; 28-07-2009, 08:46.

                Comment

                • jacer
                  Senior
                  • 03-2006
                  • 9875

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika piokl13 Wyświetlenie odpowiedzi
                  Nieprawda. Wypiłem kilka, miały ładną pianę i były smaczne.

                  Nieprawda, nieprawda.

                  Może twoja beczka była dobra.
                  Milicki Browar Rynkowy
                  Grupa STYRIAN

                  (1+sqrt5)/2
                  "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
                  "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
                  No Hops, no Glory :)

                  Comment

                  • piokl13
                    Senior
                    • 06-2003
                    • 946

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jacer Wyświetlenie odpowiedzi
                    Nieprawda, nieprawda.

                    Może twoja beczka była dobra.
                    Akurat piłem z 2 różnych beczek, w międzyczasie zmieniali. I z obu było dobre.

                    Zauważyłem, że na tym forum nie lubi się Ediego. Ostatnio jak napisałem,że jest dostępny w galerii w Auchan, zaraz ktoś dodał, że lepiej uważać, bo będzie kwaśny. Teraz znowu, że metaliczny. A ja kilka razy sprowadzałem sobie do domu Ediego w kegach i zawsze był dobry.
                    Znajomym spoza forum Edi smakował. Kupowało go mnóstwo innych osób, było słychać głosy zadowolenia. Stanowisko ze specjalem tuż obok świeciło pustakami.
                    A ty wyjeżdżasz z metalicznością. Nie wiem dlaczego. Nie byłeś, nie próbowałeś, a zniechęcasz innych do wizyty.
                    Last edited by piokl13; 28-07-2009, 10:17.

                    Comment

                    • Krzysiu
                      Krzysiu
                      • 02-2001
                      • 14936

                      #11
                      Szpiegom należy wyrwać języki, od razu będa inaczej gadać.

                      Comment

                      • jacer
                        Senior
                        • 03-2006
                        • 9875

                        #12
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika piokl13 Wyświetlenie odpowiedzi
                        Zauważyłem, że na tym forum nie lubi się Ediego.

                        A ty wyjeżdżasz z metalicznością. Nie wiem dlaczego. Nie byłeś, nie próbowałeś, a zniechęcasz innych do wizyty.
                        Ależ ja lubię Ediego. Wiele u niego zakupiłem.

                        Tak mi przekazał kolega, który był i pił, a który jest już na tyle obeznany z degustowaniem piwa, że wie na czym to polega. No i chyba nie oślepł w tym Gdańsku od jodu, że nie zobaczył piany

                        Czy przekazywanie faktów to zniechęcanie? Tylko pochlebne opinie mamy zamieszczać?
                        Milicki Browar Rynkowy
                        Grupa STYRIAN

                        (1+sqrt5)/2
                        "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
                        "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
                        No Hops, no Glory :)

                        Comment

                        • piokl13
                          Senior
                          • 06-2003
                          • 946

                          #13
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jacer Wyświetlenie odpowiedzi
                          ...
                          Czy przekazywanie faktów to zniechęcanie? ...
                          To nie są fakty tylko plotki.
                          Last edited by piokl13; 28-07-2009, 11:52.

                          Comment

                          • skandal
                            Senior
                            • 05-2002
                            • 1439

                            #14
                            Obydwa piwa bardzo dobre choć ciemne niepotrzebnie zbyt słodkie, piana faktycznie dość mało gęsta ale smakowo nie ma na co narzekać. Zdecydowanie sie musze pojawić tam ponownie. Może jakieś spotkanie trójmiejskie??

                            Comment

                            • Pendragon
                              Senior
                              • 03-2006
                              • 13950

                              #15
                              Jutro koło 15?

                              moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                              Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎