Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2012.06.2-3 - Wrocław, Europa na widelcu

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • e-prezes
    Senior
    • 05-2002
    • 19167

    2012.06.2-3 - Wrocław, Europa na widelcu

    Wrocław ponownie w tym roku będzie gościł miłośników dobrych smaków.

    Informacja ze strony organizatora:

    Europa na Widelcu 2012 odbędzie się w pierwszy weekend czerwca na wrocławskim Rynku. Z ogromną radością przyjęliśmy zaproszenie Urzędu Miasta Wrocławia oraz Piotra Bikonta i Roberta Makłowicza do organizacji Jarmarku „Europa na Widelcu”, który tradycyjnie towarzyszył będzie imprezie.

    Tegoroczny jarmark „Europa na Widelcu” potrwa dwa dni. Rozpocznie się w sobotę, 2 czerwca rano i potrwa do późnych godzin wieczornych w niedzielę 3go czerwca. Tradycyjnie spodziewamy się tysięcy odwiedzających, smakujących i kupujących,

    W niedzielę od rana funkcjonować będzie scena imprezy. Wypełnią ją pokazy kulinarne w wykonaniu Roberta Makłowicza oraz szefów kuchni znanych wrocławskich restauracji i koncerty. Jak co roku w koncercie finałowym wystąpi Big WrocLOVE Band!

    Gwoździem niedzielnego programu będzie oczywiście Wielka Biesiada Europejska. Szefowie kuchni wrocławskich restauracji przygotują kilkadziesiąt tysięcy mini-porcji dań reprezentujących kuchnie wszystkich 16 krajów, które biorą udział w finałach Euro 2012. W ciągu kilku godzin odbyć będzie można kulinarną podróż z Portugalii do Rosji i z Irlandii przez Szwecję do Włoch.

    Zapraszamy zainteresowanych wystawców do udziału w Jarmarku. Już przyjmujemy zgłoszenia.
    Z przyjemnością widzieć będziemy na jarmarku stoiska:
    oferujące produkty spożywcze, napoje lub alkohole importowane ze wszystkich krajów europy, np. stoisko węgierskie, niemieckie, francuskie, włoskie etc.
    producentów i dystrybutorów wysokiej jakości produktów tradycyjnych, lokalnych, regionalnych i ekologicznych ze wszystkich regionów Polski
    stoiska z winami, piwami, kwasami chlebowymi, nalewkami etc.
    stoiska gastronomiczne oferujące specjały różnych kuchni europejskich
    stoiska z rękodziełem
    innych ciekawych wystawców – czekamy na propozycje
    Last edited by e-prezes; 21-05-2012, 10:24.
  • darekd
    PremiumUżytkownik
    • 02-2003
    • 12205

    #2
    Z tego co wiem pojawią się między innymi ekipy Browarka, Drink-Hali (Poutnik + wędzony Svihak) oraz Pinty

    Comment

    • ART
      mAD'MINd
      • 02-2001
      • 23805

      #3
      Będzie niezły bieg przez płotki
      - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
      - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
      - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

      Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

      Comment

      • jacer
        Senior
        • 03-2006
        • 9875

        #4
        No właśnie, gdzie oni chcą to wszystko pomieścić?
        Milicki Browar Rynkowy
        Grupa STYRIAN

        (1+sqrt5)/2
        "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
        "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
        No Hops, no Glory :)

        Comment

        • mareks
          Senior
          • 05-2002
          • 1939

          #5
          Może na północnej i wschodniej części Rynku?
          Pozostałe to strefa kibica.

          Comment

          • Marusia
            Senior
            • 02-2001
            • 20211

            #6
            Będzie ktoś, czy nie? Ja na pewno chcę zajrzeć, ale nie wiem, czy jutro, czy pojutrze. Jak będzie nieciekawie, to pewnie wyląduję w ZUPie, i tak mam tam coś do odebrania... Jak ktoś się wybiera, to niech pisze tutaj, czy w piątek, czy w sobotę.
            www.warsztatpiwowarski.pl
            www.festiwaldobregopiwa.pl

            www.wrowar.com.pl



            Comment

            • mareks
              Senior
              • 05-2002
              • 1939

              #7
              Jarmark rozpoczyna się rano w sobotę.
              Mam zamiar się pojawić w sobotę.

              Comment

              • Cyneq
                Senior
                • 12-2011
                • 181

                #8
                A to się zgubiłem. Słyszałem że wyżerka jest dopiero w niedzielę, a w piątek to chyba nawet nie będzie jeszcze co pić.
                Inna sprawa że nie mam nic naprzeciwko pójścia pod tym pretekstem gdzieś gdzie dają coś dobrego, niekoniecznie do rynku

                Comment

                • Marusia
                  Senior
                  • 02-2001
                  • 20211

                  #9
                  A, to mi się pomyliło, że piątek sobota jest EnW. Czyli będę w sobotę, w niedzielę mogę wpaść na żarcie, ale już z pici nici...
                  www.warsztatpiwowarski.pl
                  www.festiwaldobregopiwa.pl

                  www.wrowar.com.pl



                  Comment

                  • mareks
                    Senior
                    • 05-2002
                    • 1939

                    #10
                    To w sobotę o której?

                    Comment

                    • Marusia
                      Senior
                      • 02-2001
                      • 20211

                      #11
                      17-18?
                      www.warsztatpiwowarski.pl
                      www.festiwaldobregopiwa.pl

                      www.wrowar.com.pl



                      Comment

                      • mareks
                        Senior
                        • 05-2002
                        • 1939

                        #12
                        OK.
                        Będziemy z Magdą.

                        Comment

                        • piotry
                          Oj tam, oj tam !
                          • 08-2005
                          • 761

                          #13
                          ja planuję w sobotę ok 14-16 ale jak nie będzie za zimno to zostanę dłużej

                          Comment

                          • Marusia
                            Senior
                            • 02-2001
                            • 20211

                            #14
                            To postaram się też bardziej na 16 dotrzeć. Mareks, jak mi przypomnisz, to wezmę dla Ciebie torbę Warsztatową
                            www.warsztatpiwowarski.pl
                            www.festiwaldobregopiwa.pl

                            www.wrowar.com.pl



                            Comment

                            • concerto
                              Senior
                              • 09-2003
                              • 859

                              #15
                              Jest gdzieś dostępne informacja jakie piwa będą lane? W ogóle informacje o EnW są dość ubogie i sprowadzają się do kopiowania tej samej listy, ale co do jedzenia to jest przynajmniej wyliczanka co będzie.

                              Piwo jest podsumowane w jednym ogólnikowym zdaniu. I informacje trzeba zdobywać na własną rękę u źródeł Ja wiem tylko, że ma być Drink Hala z repertuarem z FDP i Czeski Raj z repertuarem jeszcze nieznanym. Może ktoś ma dodatkowe wiadomości?
                              "... ja nie tylko literat, ale i Gombrowicz!"

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎