Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2003.04.12 - Szczecin, 3. Międzynarodowa Giełda Birofilii

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • pieczarek
    zwykle cham i prostak
    • 06-2001
    • 5011

    #91
    A teraz troszkę o zmyłkach, ściemach itp.

    1. Miało być rozdawane piwo Alt Stettiner. Nie było nic takiego. Za można było otrzymać do wypicia na miejscu beczkowego Bosmana oraz na wynos butelkowe: Volt, Piast, Karmi.
    2. Godzina rozpoczęcia giełdy o 7.00 to wg mnie pomysł niezbyt przemyślany. Ludziska byli po "Słowianinem" już kilka minut po 5 rano. I marzli, tułali się po Szczecinie. Ściślej - nie mam nic przeciwko takiej godzinie rozpoczynania giełdy coby tylko była jakaś kanciapka, w której można w ciepełku dotrwać do tego momentu.
    3. Całe szczęście, że impreza odbyła się w "Słowianinie". Taka lokalizacja o rzut flaszką od dworca PKP jest wprost wymarzona. Ciekawe ile by trwało dotarcie do miejsca szczecińskich targów? A miejsca w klubie jest dosyć nawet na sporo większą giełdę. Liczę, że w przyszłym roku to będzie także "Słowianin" a nie jakieś odległe peryferia Szczecina. Dla przyjezdnego to ważne. Szczecin jest bowiem sporo większy niż Grodzisk, Chojnów, Świebodzice.

    Comment

    • kangurpl
      Senior
      • 03-2002
      • 2660

      #92
      pieczarek napisał(a)
      A teraz troszkę o zmyłkach, ściemach itp.
      1. Miało być rozdawane piwo Alt Stettiner. Nie było nic takiego. Za można było otrzymać do wypicia na miejscu beczkowego Bosmana oraz na wynos butelkowe: Volt, Piast, Karmi.
      I kolejna zmyłka:
      Volt był w puszkach, był natomiast jeszcze Kasztelan w butelce.
      Świat należy do młodzieży, młody robi - stary leży.
      "W niebie nie ma piwa, więc pijmy je tutaj."

      "denerwować się - mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych"

      Comment

      • pieczarek
        zwykle cham i prostak
        • 06-2001
        • 5011

        #93
        Ten butelkowy Kasztelan to musiał być tylko dla swojaków. Mimo, że siedziałem obok źródełka jakoś tego Kasztelana nijak nie mogłem przyuważyć.

        Jak już pisałem pod względem sponsorsko-gadżetowym była to wyjątkowa giełda. Na zakończenie małoletni sym pivarii napastował spokojnych ludzi i wciskał im grube pliki wafli - "No niech pan weźmie, po co ma zostać". Pomimo, że makulatury absolutnie nie zbieram dostałem na odchodnym kilka sztuk podstawek Okocimia (takie 4 w kopercie jakie niegdyś były rozprowadzane z Gazetą Wyborczą). Nie daj Boże, abym zaczął zbierać kolejne takie barachło. Osobista żona mówi, że stłuczki ceramicznej i złomu to w zupełności wystarczy.

        A najbardziej sobie pluję w brodę, że będąc w domu u kangura nie wziąłem na wynos chociaż jednej flaszki jego domowego piwa. Na miejscu próbowałem, a na wynos nie wziąłem. A naprawdę warto. No szkoda, może za rok.

        Comment

        • Cyrkonia
          Senior
          • 10-2001
          • 1936

          #94
          Drogi pieczarku.....
          jakby Ci ta stłuczka ceramiczna i złom przeszkadzały, to ja przyjmę, bo nie mam z czego zrobić podłoża do akwarium
          Butelki to za mało ............
          www.stat-gra.pl

          Comment

          • beny
            Senior
            • 03-2001
            • 984

            #95
            Odp: Morze Radośći, Morze Piwa, Morze Bałtyckie

            pivaria napisał(a)
            Stoją od lewej:
            Radosław Kwiecień - szczęśliwy posiadacz największej w Europie kolekcji piwnych etykiet,
            Następny, który wierzy w to co mówią w mediach, jak będziecie w kółko to powtarzać to naprawde i ja uwierzę, że posidam największą kolekcję etykiet w Europie :-))) (no chyba, że chodzi o kolekcje etykiet z Bermud to się wtedy zgadza z prawdą !)


            Jeszcze raz powtarzam nie mam największj kolekcji etykiet w Europie co nie oznacza oczywiście faktu, ze posiadam nieciekawy zbiór (25 państw w pierwszej 10-tce w ostatniej europejskiej ankiecie kolekcjonerow etykiet piwnych).


            Z tego zdania oczywiście prawdziwy jest również fragment "szczęśliwy posiadacz" :-)
            Z piwnym pozdrowieniem
            Radosław Kwiecień

            http://npn.mybrute.com/ - skop mi tyłek :P

            Comment

            • pivaria
              Senior
              • 03-2001
              • 1538

              #96
              zmyłki i ściemy - cd

              PIECZREK NAPISAŁ: "Ten butelkowy Kasztelan to musiał być tylko dla swojaków. Mimo, że siedziałem obok źródełka jakoś tego Kasztelana nijak nie mogłem przyuważyć".

              Pieczarku - potwierdza się stare powiedzenie, że pod latarnią najciemniej. Na jednym ze zdjęć stoisz z dwoma kolegami, a za Tobą na stoliku stoi grzecznie skrzynka z napisem OKOCIM. Wyładowana jest po brzegi piwem butelkowym: "Kasztelanem" również. Gdybyś na chwilę odwrócił swoją uwagę od kija i obejrzał się za siebie to znalazłbyś to co każdy: "Kasztelana" również.
              Określenie "swojaki" jest tu całkowicie nie na miejscu, bo stwarza wrażenie, że były jakieś kliki i koterie u źródełka. Jak wiesz, a potwierdza to każdy obecny, nikt nikomu nie bronił dostępu do piwa a wręcz przeciwnie: cały czas zachęcałem, aby podchodzić i brać piwo bez skrępowania. Brać i pić zdrowie sponsora oraz każdego z nas osobno: Twoje również!
              Myślę, że wszystkim "swojakom" należą się od Ciebie przeprosiny.
              pzdr:

              Co do reszty pretensji to ubiegnę Cię: nie jest moją winą, że mamy czerwone tramwaje w Szczecinie oraz, że wiosna latoś przyszła później...
              PIVARIA - Z MIŁOŚCI DO PIWA!
              www.pivaria.pl
              https://www.facebook.com/pages/Pivar...72566796087490

              Comment

              • Ahumba
                Senior
                • 05-2001
                • 8962

                #97
                potwierdzam informację o powszechnym dostępie do Kasztelana.
                Żeby było śmieszniej butelkę takowego piwa z owego źródełka dostałem od............... Pieczarka
                Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

                Comment

                • pivaria
                  Senior
                  • 03-2001
                  • 1538

                  #98
                  Tylko chrześcijańskie miłosierdzie i sympatia do Pieczarka nie pozwalają mi na komentowanie powyższego...
                  PIVARIA - Z MIŁOŚCI DO PIWA!
                  www.pivaria.pl
                  https://www.facebook.com/pages/Pivar...72566796087490

                  Comment

                  • pieczarek
                    zwykle cham i prostak
                    • 06-2001
                    • 5011

                    #99
                    No kurcze, siedziałem obok skrzynek. Podawałem piwo ludziom, którzy przychodzili do źródełka i z niedowierzaniem, pewną taką nieśmiałością patrzyli na kija i flaszki. Mieli obawy w oczach czy ich ktoś nie przegoni. Więc ich ośmielałem i dawałem butelki w garść. Tylko widocznie się tym butelkom niestarannie przyglądałem. Widziałem tylko butelki Piasta i Volta w puszkach. No i Karmi z innych napojów.
                    Ale, jak już dwukrotnie pisałem, pod tym względem była to giełda wybitna.

                    Comment

                    • BROWARIEC
                      • 10-2002
                      • 429

                      To ja też coś "pisnę".
                      Giełda dla mnie (i jak widzę dla innych również) udana. To co napisali moi poprzednicy to święta prawda i nie będę się powtarzał.
                      Dodam tylko swoje podziękowania.
                      Przede wszystkim dla Krzysia - stworzył imprezę jak najbardziej udaną i jeżeli komuś coś się nie spodobało to można to rozpatrywać w kategoriach "i tak wszystkim nie dogodzisz".
                      Następne podziękowania kieruję do sponsora. Ilości gadżetów była spora, jak również rodzajów i ilość piwa za zupełną darmochę!!!
                      Niestety nie mogłem popróbować - faceci w niebieskich mundurkach nie lubią jak się jeździ po otwarciu kapsla. Może nie wiedzą co to piwo. A może by ich kiedyś oficjalnie zaprosić na jakąś Giełdę?
                      Cieszę się, że poznałem Ahumbę - pozdrawiam. Jakoś wcześniej nie było okazji...?
                      Pozdrawiam też przy okazji Marka Brandysa z Tychów - zawsze coś u Ciebie ciekawego znajdę...

                      P.S. Przedstawiam. Na zdjątku, które dołączył Krzysztof pt: "Szkrab" to mój syn i do pewnego momentu był najmłodszym uczestnikiem Giełdy dopóki nie pojawił się jeszcze młodzszy uczestnik co nawet wystąpił na scenie i o mały włos nie był w pierwszej parze z Krzysiem

                      Na koniec dla wszystkich !!!
                      Żadna płaca nie hańbi...
                      ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
                      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                      Comment

                      • Pogoniarz
                        † 1971-2015 Piwosz w Raju
                        • 02-2003
                        • 7971

                        Dodam jeszcze .że piwko Piast było mocno zakurzone,lecz przez uczestników Giełdy szybko odkurzone(w końcu Swięta idą).Niestety brak możliwości rozpoznania się(NAS FORUMOWICZÓW)doprowadził do tego,że nie wszyscy się spotkali i pogadali.Doprawdy trzeba coś zrobić z tym tematem(wiem ,wiem to nie tu o tym mowa)


                        Prawie jak Piwo
                        SZCZECIN

                        Comment

                        • AŃĆKA
                          Senior
                          • 01-2003
                          • 315

                          szkoda , że mnie tam nie było

                          Jako , że na giełdzie mnie nie było a był mój mąż , więc zamieszczam jego zdjęcie (po prawej) i Radka (beny) .
                          Szkoda , że mnie tam nie było - ale może za rok sie uda .
                          Attached Files
                          http://www.beercoasters.i15.eu

                          Comment

                          • Cooper
                            Senior
                            • 11-2002
                            • 6055

                            O kurde , ten z lewej to ten Pan w peruczce z wielbłądziej sierści którego pokazywali w telewizorze i powiedzieli że ma najwięcej etykiet w Europie !!!!!
                            Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                            1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                            Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                            Comment

                            • Cooper
                              Senior
                              • 11-2002
                              • 6055

                              Dopiero teraz przeskakując do wcześniejszych postów w tym temacie zobaczyłem że Pan w peruczce zdementował kłamsTVo srebrnego ekranu , ale i tak Go pozdrawiam jak i innych kolekcjonerów ze szczecińskiej giełdy nie-mających największych zbiorów w Europie
                              Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                              1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                              Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                              Comment

                              • beny
                                Senior
                                • 03-2001
                                • 984

                                Niestety ciężkie jest życie gwiazdy telewizyjnej i idola dziewcząt o czym świadczy poniższe zdjęcie.

                                Mam nadzieje, że podczas giełdy tyskiej ktoś zdejmie ze mnie to ciężkie brzemię :-)

                                i jeszcze jedno:

                                Cooper napisał(a)
                                O ten z lewej to ten Pan w peruczce z wielbłądziej sierści
                                Jeden nosi peruke inny goli włosy pod pachą - każdy ma swojego bzika ;-)
                                Attached Files
                                Z piwnym pozdrowieniem
                                Radosław Kwiecień

                                http://npn.mybrute.com/ - skop mi tyłek :P

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎