Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2003.04.12 - Szczecin, 3. Międzynarodowa Giełda Birofilii

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Ahumba
    Senior
    • 05-2001
    • 8962

    #16
    Pogoniarz napisał(a)
    No i tylko przyklasnąć.Czy nie ma naszego kolegi w Komunikacji Miejskiej,ja też bym chciał dojechać za 50%ceny
    a rowerkiem niełaska? jeszcze taniej wyjdzie
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

    Comment

    • And69
      Senior
      • 06-2002
      • 1487

      #17
      Pivaria trochę dałeś ciała , jest to informacja którą zamieszczał May w temacie giełdy w Białej . Wiem że nic się nie zmienia ale mogłeś choć zmienić miasto docelowe .

      Comment

      • Pogoniarz
        † 1971-2015 Piwosz w Raju
        • 02-2003
        • 7971

        #18
        Ahumba napisał(a)


        a rowerkiem niełaska? jeszcze taniej wyjdzie
        Jakbym jechał do Białej to i owszem,ale tyle ulic dalej- no nie dam rady And 69 -pivaria tylko w jednym miejscu nie zamienił nazwy miasta.
        Last edited by Pogoniarz; 26-03-2003, 12:39.


        Prawie jak Piwo
        SZCZECIN

        Comment

        • pivaria
          Senior
          • 03-2001
          • 1538

          #19
          nie rozumiem

          AND69,
          nie rozumiem o co chodzi?

          POGONIARZ - thx za czynne poparcie

          dla wszystkich

          a dla admina aż tyle on wie za co
          PIVARIA - Z MIŁOŚCI DO PIWA!
          www.pivaria.pl
          https://www.facebook.com/pages/Pivar...72566796087490

          Comment

          • And69
            Senior
            • 06-2002
            • 1487

            #20
            No tak szybka akcja admina i eychodzę na idiotę , dzięki chłopaki

            Comment

            • ART
              mAD'MINd
              • 02-2001
              • 23799

              #21
              to tylko dla dobra zainteresowanych, co by nie powpisywali dziwactw w swoje karty, powinienem był napomknąć o zmianie. niniejszym to czynię.
              - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
              - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
              - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

              Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

              Comment

              • pivaria
                Senior
                • 03-2001
                • 1538

                #22
                Bądź aktywny - weź udział w Akcji !

                Rozpoczynam akcję : BILETY ZA BILETY.
                Maciej Szewczyk, który załatwił ulgę PKP - oprócz tego, że jest birofilem, to zbiera również bilety komunikacji miejskiej.
                Proszę, aby każdy juz dziś zaczął zbierać je dla Maćka i przywiózł ze sobą do Szczecina.
                Attached Files
                PIVARIA - Z MIŁOŚCI DO PIWA!
                www.pivaria.pl
                https://www.facebook.com/pages/Pivar...72566796087490

                Comment

                • Pogoniarz
                  † 1971-2015 Piwosz w Raju
                  • 02-2003
                  • 7971

                  #23
                  No to już ma jeden(wcale nie ze Szczecina).Nawet nie skasowany(sam nie wiem dlaczego )Jest już schowany głęboko i dostarczę go na GIEŁDĘ.Pochodzi niestety z miejscowości gdzie browar przeszedł do historii-KĘTRZYN.


                  Prawie jak Piwo
                  SZCZECIN

                  Comment

                  • Pogoniarz
                    † 1971-2015 Piwosz w Raju
                    • 02-2003
                    • 7971

                    #24
                    No za kilka dni Giełda u nas,a nawet Pivaria zamilkł...Trochę niefortunnie prawie się nałożyły dwie giełdy na siebie.Liczę,że jednak troszkę osób z Forum będzie i uda mi się kogoś poznać.Prosiłbym ,aby osoby zainteresowane przyjazdem dały znak.Chętnie spróbowałbym wyrobów z Waszego regionu,które u mnie są niedostępne-oczywiście można liczyć na rewanż.Specjalnie wziąłem urlop by móc się integrować Także PRZYBYWAJCIE prawie nad morze


                    Prawie jak Piwo
                    SZCZECIN

                    Comment

                    • ppns
                      Senior
                      • 10-2002
                      • 1737

                      #25
                      Jednak troszkę osób z forum będzie , inni kolekcjonerzy też. Jesli za piwo z mojego rejonu będzie można uznać Lwówek Książęce niepasteryzowane , to ono będzie moim reprezentantem w Szczecinie.
                      A Pivaria udziela się na forum , także w innych działach i dyskusjach
                      piwoppns@wp.pl

                      Comment

                      • Pogoniarz
                        † 1971-2015 Piwosz w Raju
                        • 02-2003
                        • 7971

                        #26
                        Pewnie,że się Pivaria udziela,ale ostatnio nie na temat Giełdy Z chęcią skosztuję Książęce-niepasteryzowane;u nas jest już niedostępne.


                        Prawie jak Piwo
                        SZCZECIN

                        Comment

                        • pivaria
                          Senior
                          • 03-2001
                          • 1538

                          #27
                          Milczenie jest złotem

                          Gdy trzeba milczę. Gdy trzeba odzywam się. Oto jest nowy powód: w odróżnieniu do Giełdy Wschodniej u nas wieczorek liryczno-piwno- zapoznawczo-integracyjny odbędzie się nie "po" a "przed" giełdą. Już w piątek wielka balanżka w barze "U Dzidka".
                          Ta placówka kulturano-oświatowa mieści się daleko od centrum: w Bartoszewie k.Szczecina. Koordynatorem niezpomnianego wieczoru jest kol. Zbyszek Spunda. Jutro, tj. w środę 9 kwietnia będzie więcej szczegółów.
                          A jeśli chodzi o miejsce giełdy to bez zmian. Jest nim Klub "Słowianin" znajdujący się o rzut czteropakiem od dworca Szczecin-Główny. Początek imprezy o godz. 7.00. Koniec o godz. 13.00. Uroczyste otwarcie, podczas którego zagra szantowa kapela o godz. 10.00. Wówczas też odbędzie się kilka konkursów. Przy okazji prosba: jeśli macie pomysły na jakieś fajne konkursy to proszę na pw.
                          W trakcie imprezy odbędzie się też (jeśli drukarnia nie nawali) promocja mojej książeczki dot. pw. browarów szczecińśkich. Autor będzie osobiście podpisywał to epokowe dzieło...
                          I to na razie tyle niusów.

                          PIVARIA - Z MIŁOŚCI DO PIWA!
                          www.pivaria.pl
                          https://www.facebook.com/pages/Pivar...72566796087490

                          Comment

                          • Marusia
                            Senior
                            • 02-2001
                            • 20211

                            #28
                            I. Marusia

                            Wpisuję się na tradycyjną listę nieobecnych

                            Niestety, choćbym chciała, nie jestem w stanie zaliczyć wszystkich giełd polskich roku, nad czym ubolewam, ale finansowo i fizycznie by mnie to wykończyło Za to napewno będę za rok. Choć mam nadzieję, że się jakoś z Mayem dogadacie, żeby Wasze giełdy nie były tydzień po tygodniu, bo prawdę powiedziawszy chciałabym być na obu

                            Bawcie się dobrze, a ja wychylę zdrowie giełdowiczów pysznym Szwejkiem z Góry
                            www.warsztatpiwowarski.pl
                            www.festiwaldobregopiwa.pl

                            www.wrowar.com.pl



                            Comment

                            • pivaria
                              Senior
                              • 03-2001
                              • 1538

                              #29
                              Dojazd do "Dziurki U Jurka"

                              Zainterowanym dojazdem do miejsca imprezy podaję azymut i inne pomocne namiary :
                              Miejsce "DZIURKA U JURKA" - Bartoszewo k/Szczecina
                              Dojazd z centrum tramwaje linii 1 lub 9 do pętli Głębokie.Potem przesiadka na autobus linii 103 (najlepiej kupić bilet 1-godzinny, który kasujemy już w tramwaju i przez godzinę jeździmy jak i gdzie chcemy). Potem z autobusu wysiadka na przystanku BARTOSZEWO (pytaj tubylców). Następnie około 1 km na kamasz.
                              Można też dojechać na petlę i tam zamówić TAXI, która jest do dyspozycji giełdowiczów. Koszt przejazdu na 1 osobę to ok. 20 zł. Na cztery osoby to zaledwie po 5 zł.
                              TAXI zamawiamy na tel. 0504 57 78 13 hasło: DOMINIK.
                              Całością balanżki koordynuje Zbyszek Spunda, tel.0609 09 02 96.
                              Zainteresowanym podaję, że pp. jest możliwość przekimania w "Dziurce u Jurka".


                              PIVARIA - Z MIŁOŚCI DO PIWA!
                              www.pivaria.pl
                              https://www.facebook.com/pages/Pivar...72566796087490

                              Comment

                              • pivaria
                                Senior
                                • 03-2001
                                • 1538

                                #30
                                I tylko Ciebie mi brak, ciebie mi brak!

                                Marusiu - ja też żałuję, że nie możesz być. Szkoda, że wielu innych nie może dojechać.

                                Za to w Żywcu czeka nas niekończąca się radość z powodów około piwnych.

                                Co do terminów: już dawno na łamach najlepszego polskiego czasopisma kolekcjonerskiego dot. birofilii pt. PIVARIA postulowałem nieśmiało, aby spróbować się zorganizować formalnie i ustalać wspólnie np. kalendarz imprez.
                                Może czas zacząć poważnie i profesjonalnie myśleć o naszej pasji?

                                Kto jest "ZA" to ręka do góry i zakładamy temat Polskie Stowarzszyenie Kolekcjonerów Piwnych Kolektybiliów czy jakoś tak.



                                P.S. - Ale się rozpisałem co nie Pogoniarz?
                                PIVARIA - Z MIŁOŚCI DO PIWA!
                                www.pivaria.pl
                                https://www.facebook.com/pages/Pivar...72566796087490

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎