Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2002.03.16 - X Międzynarodowa giełda birofilii Świebodzice

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • zythum
    Kot Makawity
    • 08-2001
    • 8305

    #46
    Zdjęcia

    Mam ogromną prośbę do wszystkich osób które robiły zdjęcia podczas Giełdy i później. Jeżeli tylko będziecie mieli te zdjęcia w formie do przesłania to odezwijcie się. Ja bardzo lubię zdjęcia i chętnie rzucę się na wszystkie.
    To inaczej miało być, przyjaciele,
    To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
    Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
    Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
    Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

    Rządzący światem samowładnie
    Królowie banków, fabryk, hut
    Tym mocni są, że każdy kradnie
    Bogactwa, które stwarza lud.

    Comment

    • albeertos
      Senior
      • 10-2001
      • 2313

      #47
      Giełda była wyśmienita. Nareszcie poznałem wielu forumowiczów, co nie ukrywam, było jednym z głównych celów wyprawy do Świebodzic. Oprócz tego udał się zdobyć trochę trofeów piwnych, na które się szykowałem. Impreza po giełdzie w samych Świebodzicach zapowiadała się całkiem fajnie gdyby nie wspomniana grupa "studentów". Następnie był Bar Jaś i ja w przeciweństwie do pozostałych skosztowałem równie kultową potrawę jaką są flaki. W **** też było gitowo, ale niestety moja wytrzymałość imprezowicza została wystawiona na próbę, której nie sprostałem . Jednak ten nocleg przed giełdą okazał się niezbędny, ażeby dotrzymac innym kroku.
      Pozdrawiam wszystkich których poznałem w Świebodzicach i we Wrocławiu i liczę na nastepne spotkania w tak szacownym gronie.

      Zdrowie wszystkich !

      PS. Przyłączam się do prośby Zythuma - też chętnie przyjmę każdą ilość fotek
      (_)>
      Nigdy się nie poddawaj!!!
      Browar "Pyrlandia" Poznań - albeertos & kiler
      Lech jest tam gdzie jego wiara
      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

      Comment

      • Żywiec
        Senior
        • 12-2001
        • 1571

        #48
        !!!!

        Giełda bardzo udana. Zdecydowanie obok giełdy żywieckiej i tyskiej największa tego typu impreza w kraju i co warte podkreślenia największa giełda nie posiadająca znaczącego sponsora, wykładającego konkretne pieniądze. Kolejnym pozytywem jest fakt pojawienia się na tej giełdzie "nowych twarzy" - tego brakuje na innych imprezach (Kraków, Radom, Warszawa...). Nastraja to optymistycznie i daje nadzieję na znaczne poszerzenie grona polskich birtofilów i prawdziwych amatorów złotego trunku.

        Krzysiu i Marek - tak trzymać.
        Do zobaczenia w Żywcu

        Comment

        • profesor
          Senior
          • 10-2001
          • 174

          #49
          Widzę, że dopiero dzisiaj wszyscy się rozpisali, to musiało się dziać w tym Wrocku. Moje wrażenia jak wyżej. No niestety nie byłem na części we Wrocławiu, wierzcie lub nie żałuję i porszę o wybaczenie. Mam nadzieje, że jeszcze nie raz nie dwa się spotkamy !!! Ja też przyjmę każdą ilość zdjęć. A Panu Prezesowi należy się baaaaaardzo duży browarek za organizację .

          Pierwsza moja giełda bardzo się podobała.

          Pozdrawiam
          profesor

          Comment

          • yemiołka
            Senior
            • 02-2002
            • 1012

            #50
            było super, choć nie wiem dlaczego Przepiór starał się nas zmylić na tyle, byśmy tam nie dotarli
            zasadniczo wszystkie wskazówki były fałszywe!
            Krzysiu napisal/a ul. Wałbrzyska 44 = 33

            prawie naprzeciw Reala= naprzeciw PLUSA

            Najlepszy dojazd:
            - autem: z drogi krajowej Wrocław - Wałbrzych, górny wjazd do Świebodzic, jakieś 300 m. po lewej stronie = górny? kurcze, ten pierwszy też był na górze!
            oczywiście czepiam się tylko dla zasady
            było fajowo, no i to zakończenie!!!
            **** naszym drugim domem, a Klosterkeller drugim ojcem, więc za nich po stokroć
            **** zbliża ludzi... :-]

            Comment

            • pieczarek
              zwykle cham i prostak
              • 06-2001
              • 5011

              #51
              Przy piwie - już po zakończeniu giełdy - wycyganiłem od kogoś z forumowiczów breloczek z browaru EB. Niestety nie pamiętam od kogo. Chciałbym go zachować we wdzięcznej pamięci a w przyszłości się zrewanżować.
              Odezwij się, podaj kolego swoje namiary.
              Pytałem już kurcze kilka osób ale nikt nawet nie pamięta tego faktu. A przecież wiele osób przy tym było i oglądało breloczki leżące na stole.

              Comment

              • Kudłaty
                Senior
                • 09-2001
                • 1972

                #52
                Ja niestety nie miałem po kole jak dojechać. Dotarłem do **** około 20-30. Było sporo osób troszeczke nowych twarzy. Tylko szkoda , że tak krótko. Jak będe w kwietniu w Warszawce to myśle, że więcej wypijemy
                Aha w Joli też było fajnie

                Comment

                • Misiekk
                  Senior
                  • 05-2001
                  • 913

                  #53
                  Ale fajny miałem otwieracz. No cóż, piwko nauczyłem otwierać sięprawie wszystkim co w rączki wpadnie więc Pieczarku niech kolekcja się szybko powiększa. Za Świebodzice
                  Piwo to jest życia blues, daje miłość oraz luz. :)

                  Comment

                  • zythum
                    Kot Makawity
                    • 08-2001
                    • 8305

                    #54
                    Originally posted by Kudłaty
                    . Jak będe w kwietniu w Warszawce to myśle, że więcej wypijemy
                    Jestem przekonany, że tak będzie
                    To inaczej miało być, przyjaciele,
                    To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
                    Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
                    Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
                    Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

                    Rządzący światem samowładnie
                    Królowie banków, fabryk, hut
                    Tym mocni są, że każdy kradnie
                    Bogactwa, które stwarza lud.

                    Comment

                    • Marusia
                      Senior
                      • 02-2001
                      • 20211

                      #55
                      Misiekk napisal/a
                      [B Po kilku przyszedł czas na Jolę. Tam mieliśmy się spotkać w tym samym składzie ale niektóre osoby zawiodły i nie zaszczyciły nas swoją obecnością. [/B]
                      Po prostu po pierwsze nie dla każdego przyszedł czas na Jolę. Gościom z daleka podobał się **** i wcale nie mieli ochoty wychodzić. Poza tym, niektórzy z nas mieli niedaleko do pociągu i odnoszę wrażenie, że mimo wszystko byłoby Wam wszystkim trochę wstyd, jakbyście ich tam zostawili samych. To tyle, nie wytrzymałam żeby nie odpyskować na taki komentarz.
                      www.warsztatpiwowarski.pl
                      www.festiwaldobregopiwa.pl

                      www.wrowar.com.pl



                      Comment

                      • Krzysiu
                        Krzysiu
                        • 02-2001
                        • 14936

                        #56
                        A ja z kolei przypominam, że lokalem klubowym jest ****, a Jolę to ja, powiedzmy sobie otwarcie, jest mi nie po drodze.

                        Comment

                        • zythum
                          Kot Makawity
                          • 08-2001
                          • 8305

                          #57
                          Originally posted by Marusia


                          Po prostu po pierwsze nie dla każdego przyszedł czas na Jolę. Gościom z daleka podobał się **** i wcale nie mieli ochoty wychodzić. Poza tym, niektórzy z nas mieli niedaleko do pociągu i odnoszę wrażenie, że mimo wszystko byłoby Wam wszystkim trochę wstyd, jakbyście ich tam zostawili samych. To tyle, nie wytrzymałam żeby nie odpyskować na taki komentarz.
                          Ja dodam (nie chodzi o mnie bo ja zostawałem na noc) ale były osoby które jeszcze tej nocy wracały pociągiem do domu i po prostu Jola całkiem dla nich odpadała.
                          To inaczej miało być, przyjaciele,
                          To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
                          Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
                          Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
                          Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

                          Rządzący światem samowładnie
                          Królowie banków, fabryk, hut
                          Tym mocni są, że każdy kradnie
                          Bogactwa, które stwarza lud.

                          Comment

                          • Misiekk
                            Senior
                            • 05-2001
                            • 913

                            #58
                            No dobrze. Już wszystko rozumiem. Ale to już inna historia. Niestety byłem kompletnie zalany.
                            Piwo to jest życia blues, daje miłość oraz luz. :)

                            Comment

                            • ART
                              mAD'MINd
                              • 02-2001
                              • 23805

                              #59
                              Krzysiu, chyba nie sądzisz że **** mógłby czuć się zagrożony przez Jolę??
                              ja tak nie sądzę.

                              na początku wydawało mi się że wszyscy byli za tym żeby iść do Joli, później powstało kilka wersji i dowiedziałem się że pare osób już za chwilę miało nas opuścić żeby iść na pociąg (o tym akurat nie wiedziałem). ja nie mam do nikogo pretensji, tak czy siak, było świetnie!

                              a tak na marginesie:
                              czasem chwilowa odmiana jest potrzebna by stwierdzić że **** i tak jest najlepszy

                              zdrówko!
                              i do następnej giełdy
                              - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                              - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                              - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                              Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                              Comment

                              • Marusia
                                Senior
                                • 02-2001
                                • 20211

                                #60
                                Tak, Art, Twój komentarz całkiem mi się podoba. **** napewno nie jest zagrożony, o to się nie martwię
                                www.warsztatpiwowarski.pl
                                www.festiwaldobregopiwa.pl

                                www.wrowar.com.pl



                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎