Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2003.05.24 - Tychy, Tyska Giełda Birofilów

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kangurpl
    Senior
    • 03-2002
    • 2660

    #46
    Odp: wiadomość od organizatora

    AŃĆKA napisał(a)
    W tym temacie wiem jedno : punkt 2 , który napisał kangurpl na pewno nie jest możliwy . Giełda rozpoczyna się o 8.00 i dopiero od tej godziny będą wpuszczani wszyscy uczestnicy.
    Zatem każdy musi dobrać sobie jakieś wygodne połączenie , na pewno nie jest tak , że jedyny pociąg jest w Tychach o 4-5 rano .
    1. Mój post nie dotyczył konkretnie tej giełdy, akurat w Tychach mam zapewniony nocleg i przyjadę dzień wcześniej.
    2. Moje rozważania były czysto teoretyczne i dotyczyły ogólnie problemu czasu rozpoczynania giełd.
    3. Natomiast co do połączeń kolejowych to obecnie ilość połączeń dalekobieżnych jest wręcz mizerna i nie jest większa niż 1 do 2 w określonym kierunku. Więcej mogą powiedzić Ci co "koczowali" pod giełdami np. ostatnio w Szczecinie.
    Temat ten jednak powinien ew. być kontynuowany w osobnym wątku, gdyż nie dotyczy tylko giełdy w Tychach.
    Świat należy do młodzieży, młody robi - stary leży.
    "W niebie nie ma piwa, więc pijmy je tutaj."

    "denerwować się - mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych"

    Comment

    • AŃĆKA
      Senior
      • 01-2003
      • 315

      #47
      a gdzie nocleg

      Dla osób , które planują przyjechać na giełdę już w piątek a nie mają jeszcze gdzie spać , polecam:

      w szczególności HOTEL PRIMA ul.Gen.de Gaulle`a 8 , Tychy , tel.(032)227-70-51 ( najlepiej zadzwonić i zrobić rezerwacje)Hotel ten jest bardzo blisko LODOWISKA , na którym odbędzie się giełda - dosłownie "rzut kamieniem", zatem odpada poranny dojazd na giełdę ;

      ewentualnie można się wybrać na nocleg do Internatu w Browarniku na ul.Browarowej 1 w Tychach ( niedaleko dworca PKP ) ,tel.(032)219-16-02
      http://www.beercoasters.i15.eu

      Comment

      • AŃĆKA
        Senior
        • 01-2003
        • 315

        #48
        organizacja

        W kwestiach organizacyjnych :
        Planowana jest wycieczka na teren browaru . Będą podstawione autobusy pod lodowisko , które zawiozą chętnych na browar .
        Zwiedzanie z przewodnikiem będzie trwało około 1 godziny , na koniec zwiedzania przewidziana jest degustacja piwa w pubie browarnianym
        Cała wycieczka jest darmowa !!
        Oczywiście wszyscy zostaną odwiezieni z powrotem na giełdę .
        Planowane godziny wyjazdu na zwiedzanie to 10,30 i 11,00 .
        http://www.beercoasters.i15.eu

        Comment

        • arzy
          Senior
          • 06-2002
          • 2814

          #49
          Odp: organizacja

          AŃĆKA napisał(a)
          W kwestiach organizacyjnych :
          Planowana jest wycieczka na teren browaru . Będą podstawione autobusy pod lodowisko , które zawiozą chętnych na browar .
          Zwiedzanie z przewodnikiem będzie trwało około 1 godziny , na koniec zwiedzania przewidziana jest degustacja piwa w pubie browarnianym
          Cała wycieczka jest darmowa !!
          Oczywiście wszyscy zostaną odwiezieni z powrotem na giełdę .
          Planowane godziny wyjazdu na zwiedzanie to 10,30 i 11,00 .
          Mam rozumiec że nie bedzie potrzebne zaproszenie aby zwiedzić browar.
          Jeszcze jedno - co z zaproszeniem na giełde? Czy można jeszcze liczyć na nie?
          "Spotkałem się z kolegą / Bo kolega jest od tego / I wypada czasem spotkać się z nim"

          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
          Bractwo Piwne
          Skład Piwa
          Piszę poprawnie po polsku!

          Comment

          • AŃĆKA
            Senior
            • 01-2003
            • 315

            #50
            Odp: Odp: organizacja

            arzy napisał(a)
            Mam rozumiec że nie bedzie potrzebne zaproszenie aby zwiedzić browar.
            Jeszcze jedno - co z zaproszeniem na giełde? Czy można jeszcze liczyć na nie?
            Oczywiscie , że zaproszenie nie jest potrzebne do możliwości zwiedzenia browaru . Nie jest także potrzebne do wstępu na giełdę.
            A co do terminu wysyłania zaproszeń , to domniemam , że dopiero po długim weekendzie możecie ich oczekiwać w swoich skrzynkach pocztowych .
            http://www.beercoasters.i15.eu

            Comment

            • arzy
              Senior
              • 06-2002
              • 2814

              #51
              Odp: Odp: Odp: organizacja

              AŃĆKA napisał(a)
              A co do terminu wysyłania zaproszeń , to domniemam , że dopiero po długim weekendzie możecie ich oczekiwać w swoich skrzynkach pocztowych .
              Dzięki wielkie.
              Powiadomie o tym fakcie listonosza co by przyniósł prosto do domu
              "Spotkałem się z kolegą / Bo kolega jest od tego / I wypada czasem spotkać się z nim"

              Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
              Bractwo Piwne
              Skład Piwa
              Piszę poprawnie po polsku!

              Comment

              • ppns
                Senior
                • 10-2002
                • 1737

                #52
                Beermatt napisał
                [..]

                Jezusicku, ale sie cieszę. Najbardziej na pogawędkę z Twoim tatą i mamą. Może wreszcie przełożą Cię przez kolano i pasem po doopsku nałoją. [..]
                Ola Boga , no , nie poznaję koleżanki Beermatt!!!!!
                A gdzie political corectness ? .

                Z prawdopodobieństwem graniczącym z pewnoscią będę w maju w Tychach , i wezmę ze sobą Portera witnickiego. Ci , którzy mnie wzrokowo ze Świebodzic lub Szczecina kojarzą i chcą to piwo, niech mnie szukają i się do mnie zgłaszają. .
                piwoppns@wp.pl

                Comment

                • Ahumba
                  Senior
                  • 05-2001
                  • 8962

                  #53
                  ppns napisał(a)
                  Z prawdopodobieństwem graniczącym z pewnoscią będę w maju w Tychach , i wezmę ze sobą Portera witnickiego. Ci , którzy mnie wzrokowo ze Świebodzic lub Szczecina kojarzą i chcą to piwo, niech mnie szukają i się do mnie zgłaszają. .
                  już ja Cię znajdę i na pewno się zgłoszę
                  Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                  znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

                  Comment

                  • Ahumba
                    Senior
                    • 05-2001
                    • 8962

                    #54
                    JKS napisał(a)
                    1. Celt_birofil (z małym znakiem zapytania, bo równolegle są Dni Kulturu Celtyckiej, więc pewnie Celt zostanie a przyjedzie Birofil )

                    2. Beermatt + rodzina towarzysząca ( bez znaków zapytania )
                    3.Grzegorz_j_bie
                    4.Jędruś na 99%
                    5. Ahumba

                    mogę się wpisać na listę, gdyż:
                    - dostałem zezwolenie od Żony-Taxi

                    - szef bezproblemowo zgodził się na moją absencję w pracy w piątek
                    - zarezerwowałem sobie nocleg w hotelu przy lodowisku
                    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                    znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

                    Comment

                    • sopista
                      Senior
                      • 01-2003
                      • 1747

                      #55
                      Wczoraj dostałem zaproszenie.
                      Bardzo ładne.

                      Comment

                      • celt_birofil
                        † 2017 Piwosz w Raju
                        • 09-2001
                        • 4469

                        #56
                        Piszą coś o zestawie "Mały birofil"?
                        Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)

                        Comment

                        • sopista
                          Senior
                          • 01-2003
                          • 1747

                          #57
                          Piszą tylko o zestawie: "POCZĘSTUNEK, PIWO, UPOMINKI".

                          Comment

                          • generał
                            Gość
                            • 06-2002
                            • 62

                            #58
                            jak dotrzeć do giełdy

                            witam,
                            powiedzcie mi kochani jak najlepiej dojść (którymi ulicami) lub dojechać z dworca autobusowego na giełdę. Serdecznie pozdrawiam. Wasze

                            Comment

                            • pjenknik
                              • 08-2001
                              • 3388

                              #59
                              Ahumba napisał(a)
                              5. Ahumba

                              mogę się wpisać na listę, gdyż:
                              - dostałem zezwolenie od Żony-Taxi

                              - szef bezproblemowo zgodził się na moją absencję w pracy w piątek
                              - zarezerwowałem sobie nocleg w hotelu przy lodowisku
                              6. Kamyczek i Pjenknik
                              mam nadzieję, że będziemy, tak na 99%.
                              Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                              Comment

                              • StaryKocur
                                Senior
                                • 01-2002
                                • 1521

                                #60
                                Odp: jak dotrzeć do giełdy

                                generał napisał(a)
                                witam,
                                powiedzcie mi kochani jak najlepiej dojść (którymi ulicami) lub dojechać z dworca autobusowego na giełdę. Serdecznie pozdrawiam. Wasze
                                Ponieważ podobne pytanie pojawiało się już przed ubiegłoroczną giełdą
                                w Tychach, pozwolę sobie przytoczyć mój zeszłoroczny post na ten
                                temat:

                                "Znajomy tyszanin zapodał, że lodowisko jest na drugim końcu
                                miasta, jakieś 3 -4 kilomety od dworca, więc piechotką chyba
                                nie bardzo się ta, choć jak ktoś się uprze.
                                Po wyjściu z dworca, jak stwierdził, najlepiej zasięgnąć języka
                                u autochtonów, jako że autobusów na lodowisko odjeżdża kilka."
                                Piwo pite z umiarem
                                nie szkodzi w żadnych ilościach.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎