Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2003.05.24 - Tychy, Tyska Giełda Birofilów

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Czapayew
    Senior
    • 10-2002
    • 1966

    Trzeba będzie się pojawić U FILIPA
    Last edited by Czapayew; 22-05-2003, 18:30.
    "W winie jest mądrość, w piwie siła, a w wodzie są tylko bakterie"

    www.zamkoszlaki.com
    www.piwnekapsle.net

    Comment

    • arzy
      Senior
      • 06-2002
      • 2814

      Gazeta Wyborcza donosi o giełdzie
      czytaj
      "Spotkałem się z kolegą / Bo kolega jest od tego / I wypada czasem spotkać się z nim"

      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
      Bractwo Piwne
      Skład Piwa
      Piszę poprawnie po polsku!

      Comment

      • Ahumba
        Senior
        • 05-2001
        • 8962

        no to ja tylko teraz śniadanko i na pociąg.
        do zobaczenia w Tychach
        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
        znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

        Comment

        • robox
          = kapslarz =
          • 11-2002
          • 8188

          polanka napisał(a)
          Jeśli nikt nie jedzie pociągiem z Legnicy o 1:52, to może ktoś wsiada we Wrocławiu o 3:17
          Ja jadę tym pociągiem . Więcej na PW.

          Comment

          • easy
            Senior
            • 04-2003
            • 204

            Pogrążając się w rozpaczy z powodu absencji na jutrzejszej giełdzie, siedząc i rycząc rzewnymi łzami - ja i Albeertos życzymy Wam super zabawy, udanych łowów kolekcjonerskich i mnóstwa pysznego piwka (jakie kto lubi)!!!
            Przyciągam piwne magnesy... :-)

            Comment

            • Cyrkonia
              Senior
              • 10-2001
              • 1936

              Dołączam się do powyższego!!!


              Nawet nie wiecie jak żałuję że mnie nie będzie na giełdzie
              www.stat-gra.pl

              Comment

              • Grzegorz_J_bie
                Senior
                • 04-2002
                • 261

                Cyrkonia napisał(a)
                Dołączam się do powyższego!!!


                Nawet nie wiecie jak żałuję że mnie nie będzie na giełdzie
                No nic tylko wam współczuć łowy na bank będą udane, a piwa też coś się wypije. Właśnie skączyłem się przygotowywać na giełde. Teraz tylko mała drzemka i .... o 8.15 bede na giełdzie ( troche puźno ;-( ). Dozobaczenie !!!!!!
                Last edited by Grzegorz_J_bie; 23-05-2003, 22:38.
                beermats_mezyk@op.pl

                Comment

                • Grzegorz_J_bie
                  Senior
                  • 04-2002
                  • 261

                  No i już po giełdzie .... Było nawet fajnie, ale....nie najlepiej. Ogółem kolejna giełda, którą zaliczam do udanych. Podziękowania dla Ahumby, od którego dostałem 12 wafli Królewskiego ;-). Teraz czas na Żywiec zobaczymy jak będzie .....
                  beermats_mezyk@op.pl

                  Comment

                  • ART
                    mAD'MINd
                    • 02-2001
                    • 23807

                    pomimo kiepskiego wzroku wypatrzyłem następujących Forumowiczów:

                    Beermat,
                    Kamyczek,
                    Pjenknik,
                    Ahumba,
                    Darco,
                    PPNS,
                    Browariec,
                    Marcopolok,
                    Żywiec,
                    Biermann,
                    Celt_birofil,
                    Adam16,
                    Arzy,
                    Kiszot,
                    Kangurpl,
                    MasterLuki,
                    Cooper,
                    Generał,
                    Sopista,
                    Grzegorz_J_Bie,
                    Beny,
                    Krzysztof,
                    Szczuka
                    i kilka osób o których pewnie zapomniałem (bez premedytacji)

                    -----------------
                    o giełdzie:
                    lodowisko oferowało dużo przestrzeni, ochrona strzegła nas przed spożywaniem "napojów" na "tafli", zorganizownana wycieczka po browarze Książęcym (kilka tur), dla posiadaczy zaproszeń zestaw gadgetów (koszulka, latarka(?), pocztówki, czapeczka, kilka etykiet, podkładek oraz puszka piwa) przyzwoity poczęstunek (kiełbaska, szaszłyk) oraz plastikowy kubek Tyskiego Gronia (chociaż Admin po kilku chwilach rozmowy otrzymał w swoim świeżo nabytym kuflu)

                    a poza tym, parę osób poznałem wreszcie na żywo, ze znajomymi pogadałem, kilka szkiełek zebrałem, ot udany wypad
                    gratulacje dla Marka Brandysa i ekipy organizującej imprezę!
                    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                    Comment

                    • Beermatt
                      Gość
                      • 10-2002
                      • 192

                      Już po giełdzie.
                      Miałam to szczęście wymienić uścisk dłoni z Artem, Marcopolokiem. Był jeszcze Browariec, Ahumba, Cooper, Beny.
                      PPNS - hej, hej - gdzie byłeś ?? Adam 16 - też umawialiśmy się ale nie wypatrzyłam go. Szukałam też robox'a!


                      Było sporo ludzi, miła atmosfera. Zagraniczni goście.Ciekawe gadżety upominkowe.
                      Jeden kapsel przedwojenny i sporo innych już zadomawia się w mojej kolekcji.
                      Organizatorzy wykonali sporo dobrej roboty.

                      Do zobaczenia w Żywcu.

                      Comment

                      • marcopolok
                        Senior
                        • 10-2001
                        • 2334

                        - Darek 99
                        - uszok
                        - winczer
                        .......
                        .......
                        .......
                        Giełda bardzo sympatyczna - trochę mało było amatorów na moje szklaneczki ale i tak pozytyw bo wyrwałem jedną perełeczkę
                        bez brody...

                        Comment

                        • arzy
                          Senior
                          • 06-2002
                          • 2814

                          Wrócilismy już do domku arzy-forumowicz i dwóch kolegów Piotrek i Maryan. Było OKI. Bardzo szkoda że nie można było robić fotek w browarze . Gadżety i żarło w porządku.
                          Nasze kolekcje powiększyły się o szkło, otwieracze i parę innych rzeczy.
                          "Spotkałem się z kolegą / Bo kolega jest od tego / I wypada czasem spotkać się z nim"

                          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                          Bractwo Piwne
                          Skład Piwa
                          Piszę poprawnie po polsku!

                          Comment

                          • mwa
                            Senior
                            • 01-2003
                            • 5071

                            Giełda -TYCHY

                            No cóż można przyznać Markowi Brandysowi jak bardzo dobrą organizację-piwko dla tego pana,
                            Gadżety super, piwko i jedzoko również- chwała panu, bo mogło być ciężko,
                            a do kolekcji to tyle przybyło, że hoho.

                            To moja druga giełda, jednak jak udana


                            mwa
                            Pozdrawiam Cię !!!!

                            Comment

                            • Mafar
                              Senior
                              • 04-2003
                              • 1262

                              Pierwszy raz byłem na takiej imprezie ,super.Na następną pojadę na 100% .Moja kolekcja szkła wzbogaciła się o 9 ciekawych eksponatów.Wielkie podziękowania dla organizatorów!!!
                              Polakom gratulujemy Brackiego

                              Gdy rozum śpi budzą się demony

                              Comment

                              • StaryKocur
                                Senior
                                • 01-2002
                                • 1521

                                No cóż, Panie i Panowie, niech żałują Ci, co nie byli.
                                Giełda rzeczywiście świetnie zorganizowana - nawet lepiej niż w zeszłym roku, bo było więcej miejsc dla tych, którzy mieli coś
                                do zaoferowania. Jak zwykle pod względem towarzyskim było super -
                                silna grupa forumowiczów pod wezwaniem wzięła udział w zwiedzaniu
                                browaru uwieńczonym szklaneczką chłodengo gronia w zacisznym wnętrzu browarowej tawerny. Organizatorzy tradycyjnie przygotowali solidny zestaw upominków: koszulka + czapeczka + latarka + reprinty widokówek + puszeczka do wyboru + coś tam jeszcze.
                                Żałuję, że nie miałem okazji poznać wszystkich obecnych jeszcze mi
                                nie znanych forumowiczów.
                                Dodam, że po giełdzie odbyło się krótkie, acz owocne spotkanie sekcji śląskiej forum z uwzględnieniem podsekcji podbeskidzkiej.
                                Udział wzięli ( w kolejności alfabetycznej:
                                Adam16, Celt z Birofilem, Kiszot z rodziną ( całą ) i niżej podpisany.
                                W ramach powyższego spotkania odbył się mecz szachowy juniorek dużo młodszych, które w sumie miały z 9 lat. Po krótkiej, acz zażartej partii i jeszcze bardziej zażartej dyskusji, jako że żadna ze stron nie chciała uznać się za pokonaną, ogłoszono remis.
                                AMEN
                                Piwo pite z umiarem
                                nie szkodzi w żadnych ilościach.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎