Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2003.05.24 - Tychy, Tyska Giełda Birofilów

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • RAFIFAFI
    Senior
    • 11-2002
    • 188

    Ja też byłem pierwszy raz
    Tylu piwomanianów w życiu nie widziałem!
    Niestety nie wszystkich wielkich udało mi się poznać
    ale za to kapselków nazbierałem cały worek
    Podziękowania dla organizatorów
    Duże
    Tylko z butli!

    Comment

    • kiszot
      Senior
      • 08-2001
      • 8081

      Giełda udana w 100%.
      Teraz czekamy na Żywiec

      ps.Dzięki giełdzie moja córka nauczyła się grać w szachy No i padł chyba rekord na najmłodszego giełdowicza.
      Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
      1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

      Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
      Mein Schlesierland, mein Heimatland,
      So von Natur, Natur in alter Weise,
      Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
      Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

      Comment

      • easy
        Senior
        • 04-2003
        • 204

        StaryKocur napisał(a)
        No cóż, Panie i Panowie, niech żałują Ci, co nie byli.
        A jak myslisz, co robimy od kilku dni? Otóż żałowaliśmy, że nas nie będzie, a teraz żałujemy, że nas nie było... (straaaaaaasznie smutna morda)
        Przyciągam piwne magnesy... :-)

        Comment

        • Ahumba
          Senior
          • 05-2001
          • 8962

          chciałem zaznaczyć, że nie tylko Markowi Brandysowi należą się podziękowania za organizację giełdy. Dużo pracy w to abyśmy się dobrze czuli w Tychach włożyła AŃĆKA z mężem.
          Powyżsi zaopiekowali się grupą ludzi (forumowiczów też), którzy juz w piatek postanowili tyszanom zburzyć spokój.
          Dzięki AŃĆKA za opiekę i zorganizowanie w piątek spotkania integracyjnego "U Filipa". Całe piętro pubu było nasze.
          A tu czekała nas niespodzianka w postaci sponsorowanego przez browar tyski poczęstunku (wędliny, ser żółty itp).
          Dzięki AŃĆKA
          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
          znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

          Comment

          • ART
            mAD'MINd
            • 02-2001
            • 23809

            Ańcce podziękowałem osobno w Kurierze Piwnym, ale oczywiście brawa za poświęcenie się dla sprawy także i tutaj się należą. niesetety nie udało mi się jej wypatrzeć aby złożyć osobiście gratulacje.

            zauważyłem że poprzez swoją wredność nie dopisałem do skompilowanej listy zidentyfikowanych Forumowiczów - StaregoKocura, Darka99, Bahtola, Uszoka... ale wiem że jeszcze o kimś zapomniałem.
            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

            Comment

            • decio
              Senior
              • 10-2002
              • 165



              ART spotkałeś tylu forumowiczów, a ja nie miałem okazji osobiście się z Tobą zapoznać. Dzięki Ani udało mi się poznać Roberta Papisa i Adama-mwa Przywitałem się też ze starym kocurem ( wcale nie jest taki stary i ppns, który coś tam mówił, że szuka ofiary do oznakowania.
              Wśród wymienionych upominków zapomnieliście wspomnieć o wielkim waflu korkowym (format A4).

              Fajnie było.
              www.decio.friko.pl

              Comment

              • kangurpl
                Senior
                • 03-2002
                • 2660

                Ahumba napisał(a)
                chciałem zaznaczyć, że nie tylko Markowi Brandysowi należą się podziękowania za organizację giełdy. Dużo pracy w to abyśmy się dobrze czuli w Tychach włożyła AŃĆKA z mężem.
                Powyżsi zaopiekowali się grupą ludzi (forumowiczów też), którzy juz w piatek postanowili tyszanom zburzyć spokój.
                Dzięki AŃĆKA za opiekę i zorganizowanie w piątek spotkania integracyjnego "U Filipa". Całe piętro pubu było nasze.
                A tu czekała nas niespodzianka w postaci sponsorowanego przez browar tyski poczęstunku (wędliny, ser żółty itp).
                Dzięki AŃĆKA
                Dołączam się do podziekowań dla AŃĆKI z mężęm oraz oczywiście dla Marka Brandysa
                Byłem, piłem, było super
                Świat należy do młodzieży, młody robi - stary leży.
                "W niebie nie ma piwa, więc pijmy je tutaj."

                "denerwować się - mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych"

                Comment

                • ART
                  mAD'MINd
                  • 02-2001
                  • 23809

                  @Decio: musieliśmy się spotkać nieświadomie

                  aha, trzeba oczywiście nadmienić, że działania Marka Brandysa, Ańćki oraz wielu innych osób, gdyby nie zostały zaakceptowane oraz wsparte należycie przez Kompanię Piwowarską, giełda byłaby zapewne o wiele skromniejsza (przynajmniej jeśli chodzi o całą otoczkę imprezy).
                  - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                  - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                  - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                  Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                  Comment

                  • decio
                    Senior
                    • 10-2002
                    • 165

                    Ahumba też...

                    Skoro wspominacie zasługi osób biorących udział w giełdzie z tzw. zaplecza to musze zwrócić uwagę na malutkie niedopatrzenie jednej osoby. Chodzi o osobę, która poświęcała się w czasie rozdawania upominków, a wiecie sami że w szczytowych momentach było tam gorąco Nie wiem czy dobrze kojarze, ale był to prawdopodobnie kolega Ahumba. Myślę, że też zasługuje na wielkiego browara od nas wszystkich. Zdrówko
                    www.decio.friko.pl

                    Comment

                    • robox
                      = kapslarz =
                      • 11-2002
                      • 8188

                      Beermatt napisał(a)
                      Szukałam też robox'a!

                      Do zobaczenia w Żywcu.
                      Żałuję, że nie znaleźliśmy się, bo kilku znanych i nieznanych kapslarzy, Forumowiczów i nie tylko udało mi się spotkać.
                      Impreza udana, chociaż poszukiwanie i wymiana kapsli zajęła mi tyle czasu, że jak się obejrzałem, giełda zaczęła się kończyć.
                      Do listy dopisuję:
                      - Polanka;
                      - Mareks.

                      Mam nadzieję, że w Żywcu będzie więcej czasu na odnalezienie się .

                      Comment

                      • Bierbruder
                        Member
                        • 05-2003
                        • 35

                        Giełda w Tychach

                        musze powiedziec ze ciezko byloby mi wstac gdyby gielda zaczela sie wczesniej...))
                        Bierbruder

                        Comment

                        • Czapayew
                          Senior
                          • 10-2002
                          • 1966

                          Dołączam się z podziękowaniami dla Ańćki, męża i Marka Brandysa - szczególnie za wprowadzenie w towarzystwo - na tej giełdzie miałem okazję się ujawnić. Posiadówka U FILIPA - prima sort
                          A kieszeń pełna kapsli ciążyła przyjemnie...
                          Do zobaczenia w Żywcu
                          "W winie jest mądrość, w piwie siła, a w wodzie są tylko bakterie"

                          www.zamkoszlaki.com
                          www.piwnekapsle.net

                          Comment

                          • Cooper
                            Senior
                            • 11-2002
                            • 6055

                            Dołączam do grona podziękowań. Giełdziorka w pożąsiu , profeska i PRZEDEWSZYSTKIM FULL MIEJSCA. Dzięki temu nie ma akcji , gdy przechodzący łokciem zwala calą kolekcję szkła. Na pewno Tychy to NAJLUŹNIEJSZA giełdka w Polsce (a dzięki alkowieczorkom zapoznawczym może i najluźniejsza w dwóch znaczeniach tego słowa) Znów niestety nie załapałem się na wycieczkę do browca , ale podobno nie można było cykać fotek jak ktoś napisał. To istna kicha i chyba trzeba by to zmienić za rok.
                            Sorry (na przyszłość też) ale często łapię się na obciachu że rozmawiam z jakimś forumowiczem na giełdzie będąc przekonany że to zupełnie inna osoba , lub zupełnie jej nie kojarzę a Ona mnie tak. No cóż - 3 dychy to już nie pierwsza młodość , a i spożyty (nie jeden bynajmniej) browar nie poprawia pamięci.
                            Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                            1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                            Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                            Comment

                            • AŃĆKA
                              Senior
                              • 01-2003
                              • 315

                              Ahumba napisał(a)
                              Dużo pracy w to abyśmy się dobrze czuli w Tychach włożyła AŃĆKA z mężem.
                              Powyżsi zaopiekowali się grupą ludzi (forumowiczów też), którzy juz w piatek postanowili tyszanom zburzyć spokój.
                              Dzięki AŃĆKA za opiekę i zorganizowanie w piątek spotkania integracyjnego "U Filipa". Całe piętro pubu było nasze.
                              Dzięki AŃĆKA
                              Ahumba , Tobą to się już chyba nie trzeba opiekować , ale dzieki wielkie za uznanie , polecam się na przyszłość !
                              http://www.beercoasters.i15.eu

                              Comment

                              • AŃĆKA
                                Senior
                                • 01-2003
                                • 315

                                ART napisał(a)
                                trzeba oczywiście nadmienić, że działania Marka Brandysa, Ańćki oraz wielu innych osób, gdyby nie zostały zaakceptowane oraz wsparte należycie przez Kompanię Piwowarską, giełda byłaby zapewne o wiele skromniejsza (przynajmniej jeśli chodzi o całą otoczkę imprezy).
                                Oczywiście dzięki za uznanie , ale należy się tu pewne sprostowanie , ponieważ formalnie organizatorem i przede wszystkim sponsorem całej giełdy była Kompania Piowowarska , a Marek B. i ja oraz wiele innych osób wspomagało te działania . Szczegółne podziękowania zatem dla p.Małgorzaty Walędzińskiej (Kompania Piwowarska) za wszelką pomoc i zainteresowanie tą imprezą .
                                No i jeszcze wielkie dzięki za przybycie dla wszystkich uczestników giełdy , było ekstra
                                http://www.beercoasters.i15.eu

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎