Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2003.07.19 - Człuchów - VIII Pomorska Giełda Birofilska

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • sopista
    Senior
    • 01-2003
    • 1747

    #31
    o czarnkowie

    Czy warszawski porterek?

    Comment

    • Pogoniarz
      † 1971-2015 Piwosz w Raju
      • 02-2003
      • 7971

      #32
      Odp: o czarnkowie

      sopista napisał(a)
      Czy warszawski porterek?
      Spotykany w Szczecinie,ale Konstancin,Gambrynus,Wyszków-Nadbużańskie( -oj wróć)chętnie.Dogadajmy się na P.W,bo nas ART prześwięci...
      Last edited by Pogoniarz; 09-07-2003, 20:53.


      Prawie jak Piwo
      SZCZECIN

      Comment

      • kangurpl
        Senior
        • 03-2002
        • 2660

        #33
        Odp: Odp: o czarnkowie

        Pogoniarz napisał(a)
        Ja z tamtych stron około 150 km jak nic.Zasięg podaży piwa z tego browaru jest niestety mały(wiadomo dlaczego-możliwości finansowe)
        Jadąc ze Szczecina na Giełdę mamy szansę dostać Noteckie w Wałczu i być może w okolicznych miejscowościach(ja trafiłem na osiedlu wojskowym w Świdwinie-około 100km od Czarnkowa!)
        Zależy którędy pojedziemy oczywiście.
        Do Człuchowa ok.200 km, Człuchów - Bytów ok. 80 km.
        Pod drodze do Człuchowa raczej trudno będzie kupić jakieś piwo, no chyba że w nocnym.
        Trasę ustalimy w piątek
        Piwa z Konstancina i Gambrynus też mnie interesują
        Last edited by kangurpl; 10-07-2003, 07:19.
        Świat należy do młodzieży, młody robi - stary leży.
        "W niebie nie ma piwa, więc pijmy je tutaj."

        "denerwować się - mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych"

        Comment

        • Pogoniarz
          † 1971-2015 Piwosz w Raju
          • 02-2003
          • 7971

          #34
          Szczecińska brać uzgodniła już szczegóły wyjazdu na giełdę.Plany są ambitne,a wyjazd w środku nocy.Nic to będziemy patrolować nawet w nocy
          Skład na dzisiejszy dzionek:
          Kangurpl-drajwer,chętny na piwo w słoiku...z Gocha
          Djot-będzie,ale nie wiem do końca w jakim charakterze,oprócz chęci wyjazdu na gięłdę.
          Pogoniarz-degustator i patrolujący.


          Prawie jak Piwo
          SZCZECIN

          Comment

          • djot
            Senior
            • 05-2001
            • 621

            #35
            Wczoraj pocztą otrzymałem zaproszenie na giełdę. Zapracza Miejski Ośrodek Kultury Klub Kolekcjonera.

            Comment

            • djot
              Senior
              • 05-2001
              • 621

              #36
              Niedospany jestem. Giełda zaczyna się o 6.00 (niestety środek nocy), trwa do 14. Oficjalne rozpoczęcie o 9.00

              Comment

              • Pogoniarz
                † 1971-2015 Piwosz w Raju
                • 02-2003
                • 7971

                #37
                No to wesoło 3:30 wyjazd.Porterek z Bossa już się schładza Coś na drogę,po drodze,na miejscu,na powrociku,po powrocie...Po chwili zastanowienia będzie...sympatycznie.Tylko muszę zorganizować odpowiedni słoik dla Kangura na Gocha


                Prawie jak Piwo
                SZCZECIN

                Comment

                • ART
                  mAD'MINd
                  • 02-2001
                  • 23806

                  #38
                  UWAGA UWAGA!

                  mamy pozdrowienia od balujących w Człuchowie!

                  z miejsca zbrodni pozdrawia Ahumba, ŻonaTaxi, Sopista, Ańćka, Kanguroświstak, Pogoniarz, Djot i jeszcze kilka osób

                  rozmawiając przez telefon z Ahumbą odniosłem wrażenie że tam dzieją się sceny co najmniej dantejskie
                  - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                  - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                  - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                  Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                  Comment

                  • Pogoniarz
                    † 1971-2015 Piwosz w Raju
                    • 02-2003
                    • 7971

                    #39
                    ART napisał(a)
                    UWAGA UWAGA!

                    mamy pozdrowienia od balujących w Człuchowie!

                    z miejsca zbrodni pozdrawia Ahumba, ŻonaTaxi, Sopista, Ańćka, Kanguroświstak, Pogoniarz, Djot i jeszcze kilka osób

                    rozmawiając przez telefon z Ahumbą odniosłem wrażenie że tam dzieją się sceny co najmniej dantejskie
                    Wcale nie W tle była muzyka rodem z walk rycerskich-w końcu byliśmy na dziedzińcu zamkowym(w czasie Twojej rozmowy).
                    Z Forum było jeszcze kilka osób,ale nie udzielają się zbytnio.(Stolp,Razmus).Wydarzeniem w czasie jazdy na giełdę był zakup w Wałczu w nocnym "pszenicznego Noteckiego".
                    Sopista przywiózł szklanice z Gocha i piwka Gambrynusa w trzech wersjach.
                    Ahumba Irish beer,Rotmistrz Pils.
                    My po drodze - Mocny Warszawiak i Noteckie.W Człuchowie Pomorskie Specjalne i Mocne Bawarskie.C.D.N.


                    Prawie jak Piwo
                    SZCZECIN

                    Comment

                    • kangurpl
                      Senior
                      • 03-2002
                      • 2660

                      #40
                      He, he Gambrynusa przywiózł Ahumba i to w 2 wersjach.
                      Last edited by kangurpl; 19-07-2003, 15:46.
                      Świat należy do młodzieży, młody robi - stary leży.
                      "W niebie nie ma piwa, więc pijmy je tutaj."

                      "denerwować się - mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych"

                      Comment

                      • Pogoniarz
                        † 1971-2015 Piwosz w Raju
                        • 02-2003
                        • 7971

                        #41
                        kangurpl napisał(a)
                        He, he Gambrynusa przywiózł Ahumba i to w 2 wersjach.
                        Nie piłeś piwka i dlatego takowy post
                        Wyborne ,Mocne i Leżak w Pecie-i to było od Sopisty.


                        Prawie jak Piwo
                        SZCZECIN

                        Comment

                        • Pogoniarz
                          † 1971-2015 Piwosz w Raju
                          • 02-2003
                          • 7971

                          #42
                          Teraz konkretnie.Giełda odbyła się na zamku i na stolikach pojawiły się kolekcje około 25 osób.Ja przyjechałem głównie,by wymienić/kupić jakieś piwko,ale też wymieniłem szklanicę,jak i kupiłem szkło.
                          Dość szybko wracaliśmy do domku,dlatego może Ci co byli dłużej coś więcej opiszą.Pogoda rewelacyjna,piwko wchłaniałem regularnie,patrol po Człuchowie z Kangurem zaowocował-już pisałem.No i niestety w ramach startowego-Lech i Tyskie w butelce i w cenach promocyjnych na dziedzińcu lany ...Lech i ...no pewnie że Tyskie-piwa nie było niestety.Ja po negocjacjach wytargałem Gryfa z Ambera.
                          Jadąc na Giełdę w Wałczu kupiliśmy "pszeniczne"z Czarnkowa.Nie to nie nowy gatunek,tylko niestety mętno-kwaśne piwko(spróbowałem-żyję).Zapytałem się czy jest świeże i po sprawdzeniu okazało się ,że jest w porządku.Miła pani podała mi piwko do sprawdzenia z innej skrzynki,a sprzedała z innej...Po wyjeździe zaniemówiłem i zacząłem się odgrażać,że jak będziemy wracać,to...Wróciliśmy i bez problemu i z przeprosinami nam je wymieniono.Wcześniej w Szwecji zakupiliśmy tzn.wykupiliśmy sklep do ostatniej butelki z Noteckiego ,a w Wałczu zatankowaliśmy z Djotem po kufelku też Noteckiego.Kangur dokonał tam zamiany szkła.
                          Dla mnie też miłą wiadomością okazał się fakt likwidacji jednostki w której musiałem zdychać .Na razie to tyle.


                          Prawie jak Piwo
                          SZCZECIN

                          Comment

                          • kangurpl
                            Senior
                            • 03-2002
                            • 2660

                            #43
                            Pogoniarz napisał(a)
                            Nie piłeś piwka i dlatego takowy post
                            Wyborne ,Mocne i Leżak w Pecie-i to było od Sopisty.
                            To chyba efekt szoku bezalkoholowego.
                            Z ciekawostek dodam, że Ahumba został zakuty w dyby za wzięcie do ręki lecha. Co zostało uwiecznione i mam nadzieję będzie udostępnione na forum
                            Last edited by kangurpl; 19-07-2003, 20:58.
                            Świat należy do młodzieży, młody robi - stary leży.
                            "W niebie nie ma piwa, więc pijmy je tutaj."

                            "denerwować się - mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych"

                            Comment

                            • Pogoniarz
                              † 1971-2015 Piwosz w Raju
                              • 02-2003
                              • 7971

                              #44
                              kangurpl napisał(a)
                              To chyba efekt szoku bezalkoholowego.
                              Z ciekawostek dodam, że Ahumba został zakuty w dyby za wzięcie do ręki lecha. Co zostało uwiecznione i mam nadzieję będzie udostępnione na forum
                              To mogło się zdarzyć,tyle godzin wśród piwnego świata i bez konsumcpji piwka ;plus upał i moje chmielowe wyziewy w aucie., Ktoś zabrał w ramach pakietu startowego Lecha i Tyskie do torby,tylko Kto to mógł być...


                              Prawie jak Piwo
                              SZCZECIN

                              Comment

                              • Ahumba
                                Senior
                                • 05-2001
                                • 8962

                                #45
                                zdjęcia mam odebrać w środę po południu. wtedy postaram się je wrzucić na ogólne forum.
                                listę obecności na giełdzie będzie mógł umieścić Art, jak tylko do niego dojdzie spec-kartka z pozdrowieniami.
                                Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                                znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎