Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2004.05.22 - Tychy, 27 Międzynarodowa Giełda Birofiliów

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • mwa
    Senior
    • 01-2003
    • 5071

    Całe szczęście że nie pedofilów-tak czytają ubiegłoroczną koszulkę.
    Pozdrawiam Cię !!!!

    Comment

    • winczer
      Senior
      • 05-2002
      • 233

      Tak nawiasem mówiąc - tych też powinni " łowić " i wsadzać na długie...długie lata !!!
      Pij piwo.....będziesz wielki!!!

      ZAPRASZAM DO OGLĄDANIA: http://www.youtube.com/watch?v=NyjkqS-TwFs

      Comment

      • adam16
        Senior
        • 02-2001
        • 9865

        adam16 napisał(a)
        Ja też, ja też... się pochwalę jak dostanę
        No to już się mogę pochwalić
        Browar Hajduki.
        adam16@browar.biz
        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

        Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

        Comment

        • Krzysiu
          Krzysiu
          • 02-2001
          • 14936

          1. Po pierwsze - po jaką cholerę piszecie, że dostaliście zaproszenia? Kogo to obchodzi? To tylko zaśmiecanie tematu. Wchodzę, bo myślę, że będzie coś istotnego, a tu: "dostałem zaproszenie". No i co z tego? Toż przyjedź i wszystko na temat. Albo daj ogłoszenie, że komuś oddasz, jak nie chcesz przyjechać.
          2. po drugie:
          mwa napisał
          Całe szczęście że nie pedofilów-tak czytają ubiegłoroczną koszulkę.
          Nie spotkałem się z taką sytuacją. Ludzie raczej patrzą z niedowierzaniem, że można cos takiego kolekcjonować.
          Last edited by Krzysiu; 05-05-2004, 10:49.

          Comment

          • mwa
            Senior
            • 01-2003
            • 5071

            Oj ten Krzysiu to ostatnio jest bardzo nerwowy.
            Twoje zdrowie Krzysztofie.
            Pozdrawiam Cię !!!!

            Comment

            • aro
              Member
              • 06-2002
              • 50

              Kto jedzie

              Witam wszystkich prawdopodobnie bede sie wybierał na giełdę samochodem i w związku z tym mam pytanie.Zostanie mi 1 albo 2 wolne miejsca.Byliby jacyś chętni?Wytruszam z Legionowa koło Warszawy bladym świtem.Aha koszt przejazdu (zależy ile osób będzie ok 50 zł w obie strony).Pozdrawiam

              Comment

              • Krzysztof
                Senior
                • 04-2001
                • 1689

                mwa napisał(a)
                Oj ten Krzysiu to ostatnio jest bardzo nerwowy.
                Twoje zdrowie Krzysztofie.

                Chyba Krzysiu nie Krzysztofie ????
                Jesteś zainteresowany browarem restauracyjnym napisz do mnie. Znam to od podszewki.
                www.twojmalybrowar.pl

                Comment

                • Bierbruder
                  Member
                  • 05-2003
                  • 35

                  gielda

                  Witam,czy jest jeszcze mozliwosc otrzymania zaproszenia na gielde w tychach?
                  Ew.jesli ktos z was ma zaproszenie a z roznych losowych przyczyn nie moze jechac prosze o kontakt
                  bierbruder@wp.pl
                  693592883
                  Bierbruder

                  Comment

                  • Krzysztof
                    Senior
                    • 04-2001
                    • 1689

                    Krzysiu napisał(a)
                    1. Po pierwsze - po jaką cholerę piszecie, że dostaliście zaproszenia? Kogo to obchodzi? To tylko zaśmiecanie tematu. Wchodzę, bo myślę, że będzie coś istotnego, a tu: "dostałem zaproszenie". No i co z tego? Toż przyjedź i wszystko na temat. Albo daj ogłoszenie, że komuś oddasz, jak nie chcesz przyjechać.(...)
                    No właśnie tu nie trzeba się chwalić że się będzie bo to chyba impreza prawie obowiązkowa lecz tym co kto ma nowego na wymianę: etykiety, kufle, szklanki itp. Może ktoś czegoś poszukuje i byłaby okazja na jeszcze owocniejszą wymianę.
                    Last edited by Krzysztof; 11-05-2004, 14:24.
                    Jesteś zainteresowany browarem restauracyjnym napisz do mnie. Znam to od podszewki.
                    www.twojmalybrowar.pl

                    Comment

                    • Krzysztof
                      Senior
                      • 04-2001
                      • 1689

                      PKP

                      Słyszeliście PKP nie będzie zdzierać z przewóz bagażu na giełdę? No może symboliczne 5 PLN jezeli chcecie przywieźć troche np. kapsli w pudełeczku od 28 calowego telewizora.
                      Jesteś zainteresowany browarem restauracyjnym napisz do mnie. Znam to od podszewki.
                      www.twojmalybrowar.pl

                      Comment

                      • mwa
                        Senior
                        • 01-2003
                        • 5071

                        Widosznie doszły słuchy o Giełdzie Tyskiej i Żywieckiej na samą górę i dali sobie spokój z tym atakowaniem birofilów i reszty podróżnych.
                        Pozdrawiam Cię !!!!

                        Comment

                        • warszawiak
                          Gość
                          • 10-2002
                          • 40

                          nawet system zniżek zmieniono.

                          Comment

                          • warszawiak
                            Gość
                            • 10-2002
                            • 40

                            UWAGA WAŻNA WIADOMOŚĆ DLA GIEŁDOWICZÓW JADĄCYCH W PIĄTEK POCIĄGIEM .
                            Kolej zmieniła od 1.05 przepisy .
                            Dozwolony jest teraz przejazd w klasie I lub II pociągami pośpiesznymi w godzinach 14 - 20
                            Jeżeli ktoś wybiera się pociągiem EX , IC , EC to może nabyć bilet ze zniżką , lecz tylko w klasie I .
                            Wypada to taniej niż bilet normalny w klasie II .
                            Podaję przykład : cena biletu Warszawa - Tychy 100% II klasa wynosi 63,50zł. + miejscówka 10,12,18 lub 25 zł.
                            Cena takiego samego biletu ze zniżką w klasie I wynosi 47,63 zł. + miejscówka .
                            Są to nowe przepisy dlatego radzę kupować bilety na więkrzych stacjach , gdyż kasjer musi wiedzieć jakie nieaktualne adnotacje trzeba wykreślić .
                            Jakikolwiek pytania kierować do Sławki 022 635 36 15 w godzinach 11-16

                            Comment

                            • arzy
                              Senior
                              • 06-2002
                              • 2814

                              Posiadam dwie zniżki na piąciąg, jeżeli jest ktoś chętny to prosze na PW.
                              "Spotkałem się z kolegą / Bo kolega jest od tego / I wypada czasem spotkać się z nim"

                              Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                              Bractwo Piwne
                              Skład Piwa
                              Piszę poprawnie po polsku!

                              Comment

                              • Ahumba
                                Senior
                                • 05-2001
                                • 8962

                                arzy napisał(a)
                                Posiadam dwie zniżki na piąciąg, jeżeli jest ktoś chętny to prosze na PW.
                                i ja również mogę komuś sprezentować dwie zniżki
                                Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                                znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎