Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2004.05.22 - Tychy, 27 Międzynarodowa Giełda Birofiliów

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • marcopolok
    Senior
    • 10-2001
    • 2334

    No to po giełdzie
    Ja tam byłem, nic nie jadłem ani nie piłem

    Impreza udana, Birofile dzielnie próbowali wyważyć zamknięte drzwi prowadzące na lodowisko i o 8 się im to udało

    Tym razem było sporo miejsca (+ dla organizatora)
    W gadżetach ładna szklanica ala niemiecki białas i seksowna kamizelka w typie wędkarsko- kolarskim
    dodatkowo korek i komplet reprintów.

    Niestety nie wiem co się działo później bo o 10 juz mnie nie bylo


    Podsumowując: Giełda udana !
    bez brody...

    Comment

    • marcopolok
      Senior
      • 10-2001
      • 2334

      i jeszcze o aspekcie forumowym słów kilka

      Mimo, że poważnie uszczuplona Dzielna ekipa forumowiczów była doskonale widoczna w każdym zakamarku lodowiska. Oby tak dalej.
      bez brody...

      Comment

      • cororo
        • 04-2003
        • 766

        spory minus dla organizatorów za to że nie otworzyli drzwi wcześniej bo niestety były ''supermarketowe'' sceny czyli kto pierwszy ten lepszy ale generalnie imprezka udana.dzięki dla organizatorów i pozdrowienia!

        Comment

        • cororo
          • 04-2003
          • 766

          ale na drugi raz to te drzwi trzeba wcześniej otworzyć!!hehe

          Comment

          • grzeber
            Senior
            • 05-2002
            • 2868

            Impreza bardzo udana zarwno kolekcjonersko jak i towarzysko
            Było pare niedociągnięć organizacyjnych ale ogólnie było OK.
            pozdrawiam
            www.BrowaryMazowsza.pl - kompendium wiedzy o piwowarstwie ziemi mazowieckiej

            Comment

            • Ahumba
              Senior
              • 05-2001
              • 8962

              cororo napisał(a)
              spory minus dla organizatorów za to że nie otworzyli drzwi wcześniej bo niestety były ''supermarketowe'' sceny czyli kto pierwszy ten lepszy ale generalnie imprezka udana.dzięki dla organizatorów i pozdrowienia!
              Nie przesadzaj wcześniej gdyby otwierali byłoby to samo.
              Ja z giełdy i imprez około jestem zadowolony.
              Dziki organizatorom za wsio
              Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
              znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

              Comment

              • Gacka
                Senior
                • 10-2003
                • 373

                Cala moja rodzinka zadowolona!Syn dorwal CAYMANY(podstwaka),ja(kilkadziesiat fajnych kapsli,w tym seria HERFORDER).A zona nie bedac kolekcjonerem,tez sie swietnie bawila!TYCHY-tylko tak dalej!Do zobaczenia w ZYWCU!!!
                Viva Slask Wroclaw!!!

                Comment

                • grzeber
                  Senior
                  • 05-2002
                  • 2868

                  Może mnie ktoś oświeci co było tą "super niespodzianką" z okazji 375 okrągłej rocznicy bo ja jakoś nic takiego nie zauważyłem
                  pozdrawiam
                  www.BrowaryMazowsza.pl - kompendium wiedzy o piwowarstwie ziemi mazowieckiej

                  Comment

                  • Gacka
                    Senior
                    • 10-2003
                    • 373

                    Moze grajaca kapela?!
                    Viva Slask Wroclaw!!!

                    Comment

                    • decio
                      Senior
                      • 10-2002
                      • 165

                      Gacka napisał(a)
                      Moze grajaca kapela?!

                      nie wiem czy kapelę można nazwać niespodzianką, jeżeli już to raczej niemiłą. Nie tylko mnie drażniły te (jak to mój tato powiada) WYJCE żeby mi to było przedostatni raz.

                      Do Ahumby: Jeszcze nie widziałem Cie nie zadowolonego na żadnej z giełd Zawsze gdzie śmiech słychać donośny to wiadomo, że Ahumbę tam uświadczysz
                      www.decio.friko.pl

                      Comment

                      • pIvo
                        Senior
                        • 10-2002
                        • 290

                        Gielda w Tychach

                        Gielda nad wyraz udana!
                        Udało mi się, drogą wymiany lub zakupu, wejsc w posiadanie kilku nowych piw (szt.8, czyli takze 8 nowych kapsli do kolekcji).

                        Organizacja na b. wysokim poziomie: przestrzen, swietne pamiatki, stoisko firmowe itp. itd., a na podwieczorek zwiedzanie browaru.
                        Szkoda, ze sa obecnie tylko takie 2 gieldy w Polsce!

                        Pozdr. dla organizatorow (i Organizatorki!)
                        http://kapsle.w.interia.pl

                        Comment

                        • marian1920
                          Senior
                          • 10-2003
                          • 1333

                          byłem i powiększyłem swój zbiór dla mnie bobma imprekza szkoda tylko, że nie znalazłem 3 kufelków których od dawna poszkuję

                          Comment

                          • pjenknik
                            • 08-2001
                            • 3388

                            Ja zadowolony jestem szczególnie z kielicha grodzisza za kilkanaście zł. Do tego kilka szklanek do pszenicy i ładne butelki. Gielda OK.
                            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                            Comment

                            • winczer
                              Senior
                              • 05-2002
                              • 233

                              cororo napisał(a)
                              spory minus dla organizatorów za to że nie otworzyli drzwi wcześniej bo niestety były ''supermarketowe'' sceny czyli kto pierwszy ten lepszy...
                              Zgadzam się w 100% - i dodam jeszcze, że sporym minusem był zakaz spożywania piwa napłycie lodowiska...
                              Poza tym, wszystko naprawdę było cool...
                              Pozdrówki i podziękowania dla organizatorów...!!!
                              Pij piwo.....będziesz wielki!!!

                              ZAPRASZAM DO OGLĄDANIA: http://www.youtube.com/watch?v=NyjkqS-TwFs

                              Comment

                              • marcopolok
                                Senior
                                • 10-2001
                                • 2334

                                winczer napisał(a)
                                [B]Zgadzam się w 100% - i dodam jeszcze, że sporym minusem był zakaz spożywania piwa napłycie lodowiska...
                                Zgadzam się, pod tym względem totalna klapa na całej linii i nie jest to tylko nasza opinia.

                                Wszyscy łacznie nawet z kierowcami zgrzytają zębami
                                bez brody...

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎