Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2006.06.16-17 - Żywiec, XI Międzynarodowa Giełda Birofiliów

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • abernacka
    Senior
    • 12-2003
    • 10837

    Jak donoszą mi forumowicze z Żywca, poraz kolejny giełda obfituje w ręcznikowe perełki. Na szczęście dzięki dobrej woli niektórych forumowiczów będę je miał Dzięki
    Piwna turystyka według abernackiego

    Comment

    • Maidenowiec
      Senior
      • 07-2004
      • 2287

      A ja mam sesję :/
      Surowce i akcesoria piwowarskie i serowarskie - Piwodziej.pl

      Thou shallt not spilleth thy beer!

      Przy wysokim stężeniu alkoholu organizm człowieka znajduje się blisko śmierci i instynktownie dąży do przedłużenia rodu.

      Comment

      • e-prezes
        Senior
        • 05-2002
        • 19167

        podziękowania za giełdę, dla całego towarzystwa, które się przez nią przewinęło, Grzegorzowi za organizację (naprawdę fajnie), browarom restauracyjnym z Warszawy i browamatorowi za piwa i pogodzie, bo lać zaczęło dopiero przy wyjeździe z żywca. (btw, idę spać )

        Comment

        • masumi
          Senior
          • 08-2001
          • 289

          Podziękowania dla Grześka Zwierzyny i organizatorów. Giełda super!!!! Doszły mi 4 (cztery) etykiety z Relakspola (!). No nie... Rewelacja!!! A ponadto kilkadziesiąt nowości i kilka staroci, 1 p/w. W czaszce pobrzmiewają smaki piw z Browarmii, Portera żywieckiego, piwa Krzysia i wielu innych... Pozdrowienia dla wszystkich współgiełdowiczów. Muszę się zdrzemnąć...

          Comment

          • adam16
            Senior
            • 02-2001
            • 9865

            Grzesiek Zwierzyna, wraz ze swoim zespołem organizacyjnym, jak zwykle stanął na wysokości zadania.
            Przybyło, spokojnie - koło setki etykiet do zbioru - już dawno nie zaliczyłem tylu nowości.
            Specjalne podziękowania dla tych którzy pamiętali o mnie i pamiętali o etykietach z motywem lotniczym i domowych.
            Dziewczynom forumowym za wycałowanie przy powitaniach i pożegnaniach
            Doodeck’owi za transport tam i z powrotem.
            Shlangbaumowi i Andiemu dziękuję za dostarczone piwa..
            Krasnodębskiemu za odstąpienie od zakupu modelu pewnego samochodu browarnianego.
            Wszystkim za – jak zwykle – doborowe towarzystwo.
            Mam nadzieję że nikogo nie pominąłem...
            Last edited by adam16; 17-06-2006, 18:53.
            Browar Hajduki.
            adam16@browar.biz
            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

            Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

            Comment

            • Ahumba
              Senior
              • 05-2001
              • 8962

              I my już przedarliśmy się przez 2 oberwania chmury ( jedno w B-B, a drugie małe - przez środek burzy na odległości Piotrków - Rawa Maz.).
              Dzięki organizatorom za giełdę i wszystkim za spotkanie.
              Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
              znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

              Comment

              • adam16
                Senior
                • 02-2001
                • 9865

                W "Aktualnościach" (wiadmości regionalne w TVP3) była krótka relacja z Giełdy. Kamera jakoś tak się ustawiała, że był w jej zasięgu kolega e-prezes
                Browar Hajduki.
                adam16@browar.biz
                Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                Comment

                • Shlangbaum
                  Senior
                  • 03-2005
                  • 5828

                  No, kolekcja urosła o 12 sztuk szkła. Dopadłem kilka nowych browarów w tym roku: Jagiełło, Fortuna, Grudziąc, Zwierzyniec (chyba), Brovaria (dzięki BA za pomysł przywiezienia 'Piw Rzemieślniczych' ).

                  Dzięki za wymiany piw domowych: Browarzyciel (w tym zwycięska pszenica - GRATULACJE !!!), Sofista, Ahumba, Brew + butelki , Titus_Fox

                  Dzięki Filon za tani słód karmelowy

                  Dzięki e-prezes i Titus_Fox za trud siedzenia na worku słodu przez dwa dni

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika adam16
                  Shlangbaumowi i Andiemu dziękuję za dostarczone piwa..
                  To ja CI coś dałem

                  Krakowski Konkurs Piw Domowych !

                  Comment

                  • robox
                    = kapslarz =
                    • 11-2002
                    • 8188

                    Podziękowania dla Organizatorów, Sopiście, Maremali za wymianę piwkami, Rafifafi, Marqs za wymianę kapslową

                    Comment

                    • Gacka
                      Senior
                      • 10-2003
                      • 373

                      Takze dziekuje wszystkim,za zorganizowanie swietnej,pelnej ciepla,radosci i serdecznosci gieldy w Zywcu! Doszly mi swietne kapsle,widzialem wielu znajomych,takze z zagranicy.Bylo rewelacyjnie!
                      Viva Slask Wroclaw!!!

                      Comment

                      • dudzik17
                        Member
                        • 01-2004
                        • 68

                        Wieliczka tez bardzo dziekuje za super impreze niestety w drodze powrotnej mielismy smutny moment a dokladnie 2 nasze auta zderzyły sie brzydko mówic "jeden dostał od drugiego w dupe" ale nawet to nie zepsełu nam humorów po bardzo udanej zabawie -dziekujemy organizatorom za trud jaki w to włozyli

                        Comment

                        • adam16
                          Senior
                          • 02-2001
                          • 9865

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Shlangbaum


                          To ja CI coś dałem
                          Oj skleroza . Przecież sam sobie nie wziąłem
                          Nawet odrywałeś etykietę błędnie naklejoną i dałeś prawidłową (Samael Eternal Stout).
                          Browar Hajduki.
                          adam16@browar.biz
                          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                          Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                          Comment

                          • Shlangbaum
                            Senior
                            • 03-2005
                            • 5828

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika adam16
                            Oj skleroza . Przecież sam sobie nie wziąłem
                            Nawet odrywałeś etykietę błędnie naklejoną i dałeś prawidłową (Samael Eternal Stout).
                            Już pamiętam




                            -----------------------------------------------------------

                            Poniżej zdjęcie, na którym widać jak wykorzystałem dzisiaj część prezentu z podarunku od Piwiarni Żywieckiej
                            Attached Files

                            Krakowski Konkurs Piw Domowych !

                            Comment

                            • Titus_Fox
                              Senior
                              • 10-2005
                              • 400

                              Wybacz mu, przecież z wymianami wpadł w taki amok, że by nawet amputacji nerki nie zauważył

                              Giełda super, piwka do spróbowania nawiozłem, samochodziki [miazga ] i powalające ilości palonego słodziszcza, co mam za największy pryz tego wyjazdu

                              P.S. No i udowodniłem sam sobie, że da się przeżyć 2 dni, jedząc wyłącznie oscypki z grilla i popijając piwem
                              Last edited by Titus_Fox; 17-06-2006, 22:39.

                              Comment

                              • RAFIFAFI
                                Senior
                                • 11-2002
                                • 188

                                Dla mnie giełda po prostu SUPER!
                                Tym razem bardziej chyba towarzysko niż kolekcjonersko - chociaż nie mogę narzekać na łupy

                                a w tym miejscu chciałbym oprócz oczywiście podziękowań dla organizatorów..

                                wyrazić serdeczne dzięki dla wszystkich z którymi miałem możliwość się wymienić kapslami i piwkami oczywiście

                                a szczególnie - za CUDOWNE PEREŁKIi które otrzymałem od MAŁEJŻONKI i IRONA - za co sławić będę po wsze czasy WAS i WASZ BROWAR!

                                To naprawdę NAJWIĘKSZA OZDOBA mojej kolekcji - została uznana jednogłośnie dzisiaj za HIT ROKU przez forum rodu Jędrusiów na specjalnym walnym zgromadzeniu pogiełdowym
                                DZIĘKUJĘ raz jeszcze i POZDRAWIAM!
                                Tylko z butli!

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎