Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2006.06.16-17 - Żywiec, XI Międzynarodowa Giełda Birofiliów

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Mafar
    Senior
    • 04-2003
    • 1262

    Giełda udana.
    Podziękowania dla organizatorów.
    Wielkie dzięki dla "Małejżonki" za kufelek z Ciechanowa ,"pieczarkowi" za znalezienie naszywek na moją kamizelkę , "Grotheskowi" za wymianę i "gisou" za podkładkę z Perły.
    Polakom gratulujemy Brackiego

    Gdy rozum śpi budzą się demony

    Comment

    • arzy
      Senior
      • 06-2002
      • 2814

      Giełda jak zwykle super.
      Troszkę sie pogadało i troszkę wypiło.
      Wydaje mi się że było mniej ludzi niż w latach ubiegłych.
      Dzięki wielkie wszystkim za wymianę piwek.

      Do następnego razu.
      "Spotkałem się z kolegą / Bo kolega jest od tego / I wypada czasem spotkać się z nim"

      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
      Bractwo Piwne
      Skład Piwa
      Piszę poprawnie po polsku!

      Comment

      • e-prezes
        Senior
        • 05-2002
        • 19167

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Shlangbaum
        ...
        Dzięki e-prezes i Titus_Fox za trud siedzenia na worku słodu przez dwa dni
        ...
        przyjemność po mojej stronie, bo, z racji waszego towarzystwa i Agnieszki, była to zupełnie odmienna giełda od poprzednich. w ramach spóźnionych podziękowań: dla marcopoloka za porterowy wieczór i nagrody i dla marka33 za piwko. do nastepnego razu!

        Comment

        • sopista
          Senior
          • 01-2003
          • 1747

          I ja przyłączę sie do podziękowań. Najpierw Żonie - Taxi, która dowiozła nas na miejsce. Następnie Organizatorom za stworzenie tej bardzo udanej imprezy. Wszystkim "Domowym" za kolejne etykietki (w odpowiednim czasie pojawią się oczywiście na stronie wraz z immiennymi podziękowaniami). Również wielu kolegom za nowe piwa (Robox, Ppns, Arzy, Maremali, Shlangbaum i jeśli o kimś zapomniałem to przepraszam). Januszowi Skrzyniarzowi za płytkę ze swoją stroną. Wielu, wielu koleżankom i kolegom za wspaniały wieczór a Witkowi szczególnie za dopilnowanie mojego bagażu (a w nim sporo piw z Rosji i wódeczka na piwnych szyszkach a zatem również prawie piwo). I jeszcze raz Ahumbowej Żonie - Taxi za bohaterskie przedzieranie się przez te "pourywane chmury" o których wcześniej pisał Ahumba i dostarczenie mnie do domu.

          Comment

          • kiszot
            Senior
            • 08-2001
            • 8081

            Giełda udana i to jak.Chociaż Stout GABowski mnie ominął. Ale to nic za to mam Kamasutrę.
            Wielkie dzięki dla Marcopoloka,tylko co ja zrobię z taką ilością palonego słodu?
            Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
            1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

            Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
            Mein Schlesierland, mein Heimatland,
            So von Natur, Natur in alter Weise,
            Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
            Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

            Comment

            • darek99
              Senior
              • 04-2002
              • 2147

              Giełda jak zwykle udana , podziękowania dla organizatorów i do zobaczenia na XII giełdzie w Żywcu.
              Czymże jesteś śmierci ! Gdzie jest twój oścień?
              Skoro my istniejemy, śmierć jest nieobecna,
              skoro tylko śmierć się pojawi nas już nie ma.
              Epikur z Samos.

              Comment

              • winczer
                Senior
                • 05-2002
                • 233

                NIC DODAć...NIC UJąć...

                giełda jak zwykle bardzo udana, dobrałem / aż... / 2szt etykiet p/w do zbioru.

                Serdeczne podziękowania dla Grzesia oraz pozostałych organizatorów za wkład w zrobienie giełdy...

                Jak co roku - przednie piwko, dobre żarełko / cieszę się że nie musiałem jak zwykle konsumować kiełbachy / dobre oscypki no i trafiony pomysł z pierniczkami...

                Do zobaczyska za rok...!
                Pij piwo.....będziesz wielki!!!

                ZAPRASZAM DO OGLĄDANIA: http://www.youtube.com/watch?v=NyjkqS-TwFs

                Comment

                • e-prezes
                  Senior
                  • 05-2002
                  • 19167

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika winczer
                  ... dobre żarełko / cieszę się że nie musiałem jak zwykle konsumować kiełbachy /...
                  a mnie ciut brakowało kiebaski z grilla... i chyba nie tylko mnie, bo Shlangie też pod koniec zatęsknił za kiełbaską

                  Comment

                  • wg2
                    Senior
                    • 07-2004
                    • 264

                    Są już wyniki w internecie, nie moglem byc i sie podniecam
                    GAWEŁ

                    Comment

                    • e-prezes
                      Senior
                      • 05-2002
                      • 19167

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wg2
                      Są już wyniki w internecie, nie moglem byc i sie podniecam
                      to pytanie czy stwierdzenie? szkoda, że kolegi zarówno na Gali jak i w Żywcu nie spotkałem

                      Comment

                      • wg2
                        Senior
                        • 07-2004
                        • 264

                        Pracuję w szkole i czaami nie moge być Tam gdzie chcę
                        GAWEŁ

                        Comment

                        • wg2
                          Senior
                          • 07-2004
                          • 264

                          Trudny temat ale budżetówka rządzi sie innymi prawami szczególnie pod Romanem Wielkim
                          GAWEŁ

                          Comment

                          • Maidenowiec
                            Senior
                            • 07-2004
                            • 2287

                            A gdzie są te wyniki? Z chęcią się dowiem jak tam poszło.
                            Surowce i akcesoria piwowarskie i serowarskie - Piwodziej.pl

                            Thou shallt not spilleth thy beer!

                            Przy wysokim stężeniu alkoholu organizm człowieka znajduje się blisko śmierci i instynktownie dąży do przedłużenia rodu.

                            Comment

                            • wg2
                              Senior
                              • 07-2004
                              • 264

                              Byłeś, wystawiłen Koźlaka a e-prezes (dziś) ma zły humor. Mają dostęp do interatu i powinni ogłośic
                              GAWEŁ

                              Comment

                              • e-prezes
                                Senior
                                • 05-2002
                                • 19167

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wg2
                                Byłeś, wystawiłen Koźlaka a e-prezes (dziś) ma zły humor. Mają dostęp do interatu i powinni ogłośic
                                nie mam złego humoru Wiesiu po prostu słabo pamiętam wyniki, bo o 13 to człowiek był już nieźle zmęczony. wiem, że nie było ani naszego, ani twojego w pierwszej trójce.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎