Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2006.06.16-17 - Żywiec, XI Międzynarodowa Giełda Birofiliów

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • abernacka
    Senior
    • 12-2003
    • 10837

    Ciekawe skąd organizator wytrzasną 9 różnch porterów? Przecież tylko 7 polskich browarów warzy Portera .
    Piwna turystyka według abernackiego

    Comment

    • Małażonka
      Senior
      • 03-2003
      • 4602

      Okazało się, że smakowaliśmy portery bałtyckie, niekoniecznie polskie

      Comment

      • Żywiec
        Senior
        • 12-2001
        • 1571

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika JAckson
        No ale jednak chyba chcielibyście wiedzieć jakie piwa piliście. Nawet nie koniecznie o kolejność, czy trafność typów chodzi. Mnie też interesuje w porównaniu do jakich porterów porter cieszyński był górą. Wasza ocena wydaje się obiektywna (mimo, że każdy kierował się subiektywizmem), ale jak nie ta, to już chyba żadna bardziej obiektywna nie będzie.
        W konkursie degustacyjnym porterów udział wzięły:
        ŻYWIEC butelka
        CIESZYN beczka
        CIESZYN butelka
        ŁÓDŹ puszka
        KRAJAN butelka
        WITNICA butelka
        PARDUBICE butelka
        LWÓW butelka
        STRZELEC butelka

        Comment

        • abernacka
          Senior
          • 12-2003
          • 10837

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Małażonka
          Okazało się, że smakowaliśmy portery bałtyckie, niekoniecznie polskie
          Rozumiem, ale w takim razie jaki miał sens odgadywannie z jakiego browaru pochodzi ten czy owy porter? Przecież bardzo dużo browarów warzy ten konkretny gatunek i nie sposób odgadnąć z jakiego konkretnego browaru ów produkt pochodzi jeśli w samej tylko Litwie mozna posmakować z około 30 browarów.
          Ps. Bije sie w pierś, 8 browarów polskich warzy portera (zapomniałem o Krajanie).
          Last edited by abernacka; 21-06-2006, 12:43.
          Piwna turystyka według abernackiego

          Comment

          • Żywiec
            Senior
            • 12-2001
            • 1571

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka
            Rozumiem, ale w takim razie jaki miał sens odgadywannie z jakiego browaru pochodzi ten czy owy porter? Przecież bardzo dużo browarów warzy ten konkretny gatunek i nie sposób odgadnąć z jakiego konkretnego browaru ów produkt pochodzi jeśli w samej tylko Litwie mozna posmakować z około 30 browarów.
            Ps. Bije sie w pierś, 8 browarów polskich warzy portera (zapomniałem o Krajanie).
            ODGADYWANIE PRODUCENTA TO BYŁA TYLKO DODATKOWA ZABAWA. GŁÓWNIE CHODZIŁO O OCENIENIE SMAKU, CZYLI TEGO CO NAJWAŻNIEJSZE.

            Comment

            • abernacka
              Senior
              • 12-2003
              • 10837

              Wybacz, ale z twojego postu nr.64 nie wynika jednoznacznie, że to miał być tylko dodatek ale jeden z głównych elementów zabawy.
              Piwna turystyka według abernackiego

              Comment

              • Małażonka
                Senior
                • 03-2003
                • 4602

                Będę upierdliwa, ale trudno...
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Żywiec
                W konkursie degustacyjnym porterów udział wzięły:
                ŻYWIEC butelka
                CIESZYN beczka
                CIESZYN butelka
                ŁÓDŹ puszka
                KRAJAN butelka
                WITNICA butelka
                PARDUBICE butelka
                LWÓW butelka
                STRZELEC butelka
                Czy mógłbyś to jeszcze uporządkować w kolejności podawania, póki jako tako pamiętamy nasze typy?

                Comment

                • zythum
                  Kot Makawity
                  • 08-2001
                  • 8305

                  No to nie miałem szans - Lwowskiego piłem raz, dawno temu, pardubic w ogóle. Do tego zrozumiałem, że a) nie będzie żywieckiego, b) nie będzie podchwytliwych pytać - dwa te same portery, c) portery zagraniczne to będą portery nadbałtyckie (nie spodziewałem się Czech).
                  Ale i tak dobrze się bawiłem - mam tylko prośbę na przyszłość aby kryteria były jaśniejsze bo myślę, że powinniśmy być poinformowani z jakich krajów są portery, że istnieje możliwość, że podane są dwa te same. Ja się nie spodziewałem w żadnym wypadku, że dwa razy podadzą cieszyńskiego i nawet w przypadku identycznego smaku - nigdy nie napisałbym dwa razy cieszyński.

                  Ale jak wspomniałem traktuję to czysto zabawowo a uwagi mam tylko dlatego, że chciałem powaznie sprawdzić czy jestem wstanie rozpoznać POLSKIE portery.
                  To inaczej miało być, przyjaciele,
                  To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
                  Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
                  Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
                  Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

                  Rządzący światem samowładnie
                  Królowie banków, fabryk, hut
                  Tym mocni są, że każdy kradnie
                  Bogactwa, które stwarza lud.

                  Comment

                  • Żywiec
                    Senior
                    • 12-2001
                    • 1571

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Małażonka
                    Będę upierdliwa, ale trudno...

                    Czy mógłbyś to jeszcze uporządkować w kolejności podawania, póki jako tako pamiętamy nasze typy?
                    Marek to zrobi jako odpowiedzialny za konkurs.

                    Comment

                    • Cooper
                      Senior
                      • 11-2002
                      • 6055

                      Czy Szanowni Organizatorzy wiedzą już ile oficjanie osób przybyło na tegoroczną giełde żywiecką ? (powiedzmy stan na sobotę). "Oficjalnie" tzn ile osób zalogowało się przy stanowiskach komputerowych albo ile osób było "nieoficjalnie" tzn ilość szacunkowa (wzrokowa ) ilośc osób przewijających się. Która z dotychczasowych giełd miała największa frekwencję?
                      Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                      1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                      Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                      Comment

                      • Małażonka
                        Senior
                        • 03-2003
                        • 4602

                        No, dwa razy Cieszyn i mnie co najmniej zadziwił

                        Tego bym się nawet po Was, koledzy, nie spodziewała!!!!

                        Mam jednak w związku z tym pytanie:
                        Pojedynek wygrał Cieszyn, ale który? Butelkowy czy puszkowy?
                        Last edited by Małażonka; 21-06-2006, 13:40.

                        Comment

                        • Żywiec
                          Senior
                          • 12-2001
                          • 1571

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Małażonka
                          No, dwa razy Cieszyn i mnie co najmniej zadziwił

                          Tego bym się nawet po Was, koledzy, nie spodziewała!!!!

                          Mam jednak w związku z tym pytanie:
                          Pojedynek wygrał Cieszyn, ale który? Butelkowy czy puszkowy?
                          Cieszyn z beczki wygrał!

                          Comment

                          • Żywiec
                            Senior
                            • 12-2001
                            • 1571

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cooper
                            Czy Szanowni Organizatorzy wiedzą już ile oficjanie osób przybyło na tegoroczną giełde żywiecką ? (powiedzmy stan na sobotę). "Oficjalnie" tzn ile osób zalogowało się przy stanowiskach komputerowych albo ile osób było "nieoficjalnie" tzn ilość szacunkowa (wzrokowa ) ilośc osób przewijających się. Która z dotychczasowych giełd miała największa frekwencję?
                            Zarejestrowało się 1850 uczestników.

                            Comment

                            • Shlangbaum
                              Senior
                              • 03-2005
                              • 5828

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Shlangbaum
                              Myślę, że jedną z tych trzech niespodzianek będzie Porter Lwiwski
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia
                              Nie sądzę - maja to być POLSKIE portery. Ale jeśli - rozpoznam go na 100%
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Żywiec
                              W konkursie degustacyjnym porterów udział wzięły:
                              (...)
                              LWÓW butelka
                              No i kto miał rację
                              Last edited by Shlangbaum; 21-06-2006, 14:02.

                              Krakowski Konkurs Piw Domowych !

                              Comment

                              • abernacka
                                Senior
                                • 12-2003
                                • 10837

                                Przypomnę konkurs nazywał sie "SMAKUJEMY POLSKIE PORTERY". Tak więc uczestnicy byli przygotowani na polskie specjały a nie na Czeskie czy Ukraińskie. Reasumując został złamany pierwszy punkt regulaminu!
                                Piwna turystyka według abernackiego

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎