Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2006.06.16-17 - Żywiec, XI Międzynarodowa Giełda Birofiliów

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • wg2
    Senior
    • 07-2004
    • 264

    Dziś jestem zakochany więc tylko myślę o NIEJ
    GAWEŁ

    Comment

    • pieczarek
      zwykle cham i prostak
      • 06-2001
      • 5011

      Poza tym, że jadąc do Żywca trochę przysnąłem i obudziłem się o 2 w nocy w nadgranicznym Zwardoniu, to same plusy.
      Jeszcze przed rozpoczęciem giełdy zbiór wzbogacił się o 4 odznaki z migającymi diodami od marcopoloka, mafara i becika. Później kupiłem kilka szkiełek, otwieraczy i pierwszą podstawkę do mojego zbioru. Zawarłem też bardzo ciekawe znajomości z kolekcjonerami z Niemiec i Estonii.
      Dzięki organizatorom i wszystkim forumowiczom za mile spędzone chwile.

      Ciekawostką giełdy był pewien nieznany mi kolekcjoner, popijający piwo przez "rurkę" z dosyć charekterystycznego kufelka.
      Attached Files

      Comment

      • adam16
        Senior
        • 02-2001
        • 9865

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arzy
        Giełda jak zwykle super.
        Troszkę sie pogadało i troszkę wypiło.
        Wydaje mi się że było mniej ludzi niż w latach ubiegłych.
        Dzięki wielkie wszystkim za wymianę piwek.

        Do następnego razu.
        Też odniosłem wrażenie, że ludzi przybyło mniej niż w roku poprzednim.
        Arzy – dzięki za piwo. Było rzeczywiście bardzo dobre.
        Browar Hajduki.
        adam16@browar.biz
        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

        Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

        Comment

        • adam16
          Senior
          • 02-2001
          • 9865

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arzy
          Giełda jak zwykle super.
          Troszkę sie pogadało i troszkę wypiło.
          Wydaje mi się że było mniej ludzi niż w latach ubiegłych.
          Dzięki wielkie wszystkim za wymianę piwek.

          Do następnego razu.
          Też odniosłem wrażenie, że ludzi przybyło mniej niż w roku poprzednim.
          Arzy – dzięki za piwo. Było rzeczywiście bardzo dobre.
          Browar Hajduki.
          adam16@browar.biz
          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

          Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

          Comment

          • adam16
            Senior
            • 02-2001
            • 9865

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot
            Giełda udana i to jak.Chociaż Stout GABowski mnie ominął. Ale to nic za to mam Kamasutrę.
            Wielkie dzięki dla Marcopoloka,tylko co ja zrobię z taką ilością palonego słodu?
            Ja tam nie widzę problemu - chętni do podziału tego słodu są
            Browar Hajduki.
            adam16@browar.biz
            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

            Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

            Comment

            • Małażonka
              Senior
              • 03-2003
              • 4602

              Wszystko, co miłe szybko się kończy....
              Giełda bardzo udana, towarzystwo dopisało, piwo smaczne i świeże dostępne było praktycznie w ilościach nieograniczonych – czego chcieć więcej?
              Z birofilistycznego punktu widzenia udało nam się zdobyć więcej, niż planowaliśmy, z towarzyskiego, jak co roku – byliśmy zachwyceni.

              Jeśli chodzi o samą organizację Giełdy, to w porównaniu z rokiem ubiegłym, było znacznie lepiej. Nasze sugestie zostały wykorzystane: stanowczo staranniej dbano o czystość sanitariatów (może pod sam koniec giełdy były z tym niewielkie problemy, ale i tak było dwa razy czyściej niż rok temu), jedzenie było znacznie smaczniejsze i ciekawsze....
              Jedynie koncert był tak samo głośny jak rok temu, ale nagadane towarzystwo bawiło się doskonale, tak że jeden z forumowiczów skręcił się i to podwójnie....
              Po smakowaniu porterów ciężko było wstać na samą Giełdę....

              Nie pozostaje zatem nic innego, jak podziękować wszystkim za mile spędzone dwa dni, a w szczególności:
              - Żywcowi, za trud, który zaowocował świetnie zorganizowaną giełdą (osobiście dziękuję jeszcze za pamięć i gadżety, które bardzo się przydały: torba podróżna (mieliśmy gdzie zapakować fanty), parasol (bardzo przydatny przy czerwcowej burzy), koszulkę, którą scedowałam na Irona, jako nieco większego i przepiękny kufel portera Żywieckiego, który był źródłem pożądania wielu osób)
              - Marcopolokowi, za opiekę nad degustatorami porterów, wyrozumiałość (jak się okazało, do profesjonalnych degustatorów jest nam jeszcze bardzo, bardzo daleko), przemiłe nagrody (wspomniany „porterowy” kufelek, „porterowa” szklaneczka, dwa portery, podstawki i broszury informacyjne na temat warzenia porterów w Żywcu. Dodatkowo zostałam zaszczycona kurtką Żywca, która bardzo się przydała przy oczekiwaniu na spóźniony pociąg), znalezienie czasu, by pobyć i popić z nami i w ogóle za wszystko;
              - Warsikowi za zniżki PKP;
              - Pawłowi niezmiennie za gościnę (dzięki Niemu wyspana wsiadłam do nocnego pociągu), pocieszanie gdy udało mi się zgubić Jego własnego Zduna i dobry humor, który udzielał się każdemu;
              - Albertosowi za dowiezienie nam szkła na Giełdę;
              - Centonowi, za dowiezienie nam szkła do Warszawy;
              - Arzemu, za Kamasutrę i Stouta, z przyjemnością spróbujemy tych specjałów;
              - Rafifafiemu, za dwa pszeniczniaki, które już zaczynają być degustowane;
              - Andiemu, za kolejne pszeniczniaki i Alta, to dzięki Niemu co roku mamy okazję posmakować naprawdę wspaniałych piw;
              - E-prezesowi, za Jego piwo;
              - Ziemowitowi i załodze Browamatora, za autorskie egzemplarze książki „ Sprawdzone receptury” i miłą degustację na miejscu;
              - Browarom Restauracyjnym za degustację ich wytworów – wszystkie były naprawdę bardzo dobre i niesamowitym był fakt możliwości degustacji piw wielu Browarów Restauracyjnych w jednym miejscu
              - Jarkowi lat 12 za to, że tak dzielnie schylał się po mydło (szczególne podziękowania od Irona)
              - Wszystkim za wszystko

              Do zobaczenia za rok!!!

              Comment

              • Małażonka
                Senior
                • 03-2003
                • 4602

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pieczarek
                (...)Ciekawostką giełdy był pewien nieznany mi kolekcjoner, popijający piwo przez "rurkę" z dosyć charekterystycznego kufelka.
                To Papa Pawłowski z kolegą wszystkim dawali próbować "swoich" płynów. Z Ironem, z nieukrywaną przyjemnością, pociągaliśmy z owego "fiuta"
                Last edited by Małażonka; 18-06-2006, 19:02.

                Comment

                • adam16
                  Senior
                  • 02-2001
                  • 9865

                  Tak jeszcze podsumowując...
                  U mnie giełda być może objawiła pierwsze stadium sklerozy. Momentami zaczepiali mnie ludzie którzy skądś mnie znają (problem w tym, że wedle mnie te twarze widziałem po raz pierwszy) i na dodatek coś tam dla mnie mieli W ogóle tylu kopertówek jeszcze w życiu nie dostałem.
                  Z drugiej strony wiem, że były na giełdzie osoby z którymi chciałem się zobaczyć, czy choćby przywitać i jakoś wybitnie zdolnie musiałem je omijać.
                  Czyli nie dość, że skleroza to jeszcze ślepota mnie dopadła
                  Kolekcjonersko już wszystko dokładnie policzone. Zdobyczy w postaci etykiet 155, do tego 3 modele samochodów.
                  Browar Hajduki.
                  adam16@browar.biz
                  Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                  Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                  Comment

                  • zythum
                    Kot Makawity
                    • 08-2001
                    • 8305

                    Dotarlismy do domu i My. Grzegorzowi - wielkie i niech sił mu starcza zawsze, podobnie Marco który lata biega ale o forumowiczach pamięta. Z nikim nie pije się tak piwa jak z Wami współtowarzyszami (hehehe) forum. No może jeden lekarz od psów, kotów i papużek tak przytył, że nie mogłem zwyciężyć w tej nierównej walce
                    Kto nie bywa na Giełdzie w Żywcu i towarzyszących niej imprezach ten nie wie co to jest browar.biz

                    ps. zespół Radlin (rRedlin?) bardzo dobry do zabawy i tańca.
                    Last edited by zythum; 18-06-2006, 20:45.
                    To inaczej miało być, przyjaciele,
                    To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
                    Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
                    Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
                    Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

                    Rządzący światem samowładnie
                    Królowie banków, fabryk, hut
                    Tym mocni są, że każdy kradnie
                    Bogactwa, które stwarza lud.

                    Comment

                    • darek99
                      Senior
                      • 04-2002
                      • 2147

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zythum
                      ps. zespół Radlin (rRedlin?) bardzo dobry do zabawy i tańca.
                      Nie dziwi nic , zespół Redlin z takimi kawałkami jak Katiusza czy Kalinka musiał Ci się spodobać

                      Czymże jesteś śmierci ! Gdzie jest twój oścień?
                      Skoro my istniejemy, śmierć jest nieobecna,
                      skoro tylko śmierć się pojawi nas już nie ma.
                      Epikur z Samos.

                      Comment

                      • Piecia
                        Senior
                        • 02-2002
                        • 3307

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika darek99
                        Nie dziwi nic , zespół Redlin z takimi kawałkami jak (...) Kalinka musiał Ci się spodobać

                        wkońcu to kawałek Jagiellonii...

                        kilka słów ode mnie...

                        wielkie dzięki Wam wszystkim drodzy Forumowicze, których spotkałem w Żywcu; wielkie dzięki także wszystkim tym, którzy dołożyli wysiłku, aby 11 Giełda była tak udana!

                        nie wymieniam nikogo, coby nikogo nie pominąć!

                        do zobaczenia za rok w tym samym miejscu!!
                        Koniec i bomba,
                        Kto nie pije ten trąba !!!
                        __________________________
                        piję bo lubię!

                        Comment

                        • yemiołka
                          Senior
                          • 02-2002
                          • 1012

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marcin_wc
                          No, to moge dopisać się do grona zazdroszczących.
                          takoż i tradycyjnie ja...
                          w dodatku mam zwyczajowy spóźniony zapłon i dopiero teraz trafiłam na wątek o tegorocznej giełdzie, hłehłe.
                          no ale może kiedyś w końcu nadejdzie ten dzień, gdy znów będę mogła sprawdzić, czy górskie prawo antykaca jeszcze na mnie w Żywcu działa.
                          pa. zdalny cmok dla Marco!
                          **** zbliża ludzi... :-]

                          Comment

                          • miodek
                            Senior
                            • 10-2005
                            • 177

                            Wielkie podziękowania organizatorom i browarowi Żywiec za super giełdę.
                            Dziękuję także wszystkim z którymi miałem możliwość porozmawiać, powymieniać i pohandlować, szczególnie Jasiowi Piwoszowi, Andiemu i Ziomkowi za całonocne pogaduchy. Do zobaczenia za rok!!
                            miodek

                            Comment

                            • Marusia
                              Senior
                              • 02-2001
                              • 20211

                              Szkoda, że nie umarłem już wczoraj...

                              PS. Tu Slavoy...
                              Last edited by Marusia; 19-06-2006, 02:45.
                              www.warsztatpiwowarski.pl
                              www.festiwaldobregopiwa.pl

                              www.wrowar.com.pl



                              Comment

                              • Pogoniarz
                                † 1971-2015 Piwosz w Raju
                                • 02-2003
                                • 7971

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Shlangbaum
                                Dopadłem kilka nowych browarów w tym roku: Grudziąc,

                                Dzięki za wymiany piw domowych: Sofista



                                Kurde żałuję ,że mnie nie było Post Shlangiego mówi wszystko o tym jak musiało być treściwie.Nowy browar,nowi/starzy forumowicze ,oj musiało sporo piwa popłynąć
                                Last edited by Pogoniarz; 19-06-2006, 08:31.


                                Prawie jak Piwo
                                SZCZECIN

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎