Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2006.06.16-17 - Żywiec, XI Międzynarodowa Giełda Birofiliów

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • zythum
    Kot Makawity
    • 08-2001
    • 8305

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika darek99
    Nie dziwi nic , zespół Redlin z takimi kawałkami jak Katiusza czy Kalinka musiał Ci się spodobać

    www.redlin.pl

    .................
    To inaczej miało być, przyjaciele,
    To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
    Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
    Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
    Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

    Rządzący światem samowładnie
    Królowie banków, fabryk, hut
    Tym mocni są, że każdy kradnie
    Bogactwa, które stwarza lud.

    Comment

    • Shlangbaum
      Senior
      • 03-2005
      • 5828

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pogoniarz
      Post Shlangiego mówi wszystko o tym jak musiało być treściwie.
      Jakoś tak mi się popieprzyło

      Krakowski Konkurs Piw Domowych !

      Comment

      • Wielki_B
        Senior
        • 02-2005
        • 1968

        Serdeczne podziękowania dla Marusi, Jasia Piwosza oraz Małejżonki i Irona, że zechcieli mnie odwiedzić w... Żywcu.
        Niezmiernie miło było mi poznać przesympatycznego Wesołego, Browarzyciela oraz Irona z Małążonką. Szkoda, że nie udało się posiedzieć tak zwyczajnie przy piwku...

        A dla Grzegorza wyrazy uznania za tak profesjonalną załogę Piwiarni. Ludzi tak świetnie przygotowanych do zawodu można spotkać tylko w prawdziwych lokalach. A to dzisiaj raczej rzadkość.

        Comment

        • cyborg_marcel
          Senior
          • 03-2003
          • 3467

          No to i ja:
          cyborgowe podziękowania dla Grzegorza za organizację i gadżety , dla Marcopoloca za opiekę żywnościową , dla Biermanna za rytualną publiczną wymianę koszulek , dla Dkrasnodębskiego i Irona za nowe doznania księżycową porą , dla wszystkich piwowarów i kolekcjonerów za mniej lub bardziej owocne wymiany, dla etatowych pogowaczy za mniej lub bardziej miłe i bolesne fikołki pod sceną oraz dla Brew za wożenie mej osoby po Polsce południowej i cierpliwość dla moich słoneczno-burzowych monologów
          Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

          Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

          Comment

          • Marusia
            Senior
            • 02-2001
            • 20211

            Ufff, wróciliśmy
            Było fajnie jak zwykle, a właściwie jeszcze fajniej. Bardzo podobała mi się obecność browarów restauracyjnych, jedzonko było dobre, powrót portera lanego to dla mnie wydarzenie pierwszego półrocza 2006, fajne gażdżety porterowe - jak dla mnie rewelka pod każdym względem
            Dużo prezentów dostałam, za które wszystkim serdecznie dziękuję, przepraszam, że nie miałam się tym razem czym zrewanżować, postaram się nadrobić za rok

            Dodatkowo jakoś udało mi się przeżyć sobotę począwszy pić piwo o 9 rano, skończywszy o północy, bez żadnej drzemki w środku dnia

            A wracaliśmy pociągiem tak zapchanym, że siedzieliśmy i trochę też drzemaliśmy toalecie
            www.warsztatpiwowarski.pl
            www.festiwaldobregopiwa.pl

            www.wrowar.com.pl



            Comment

            • slavoy
              Senior
              • 10-2001
              • 5052

              Tydzień rekonwalescencji i może dojdę do siebie...
              Było jak zwykle do bani Poniżej fotka niedzielnych niedobitków
              Attached Files
              Dick Laurent is dead.

              Comment

              • kibi
                Senior
                • 07-2004
                • 1875

                Ja też dziękuję:
                - organizatorom za niezłą imprezę, loteryjne wygrane i za to, że na zaproszenia wraz z synem czekaliśmy trzy dni, a nie trzy lata jak w Tychach
                - Shlangbaumowi i e-prezesowi za zamianę Ciechana na Smoczą Głowę
                - niezawodnej ekipie Bractwa Piwnego Ziemi Podlaskiej, za dotrzymywanie towarzystwa w pogodzie i deszczu oraz za giełdowanie już po oficjalnym zakończeniu Giełdy
                - wszystkim innym poznanym na giełdzie i znanym już wczesniej osobiście lub internetowo, z którymi miło spędziłem czas w Żywcu

                Do zobaczenia w przyszłym roku!

                Comment

                • adam16
                  Senior
                  • 02-2001
                  • 9865

                  Mnie tylko żal, że byłem tylko w sobotę na te parę godzin, a nie jak zwykle na parę dób. Żal rośnie wraz z pojawianiem się kolejnych zdjęć piątkowych i niedzielnych...
                  Browar Hajduki.
                  adam16@browar.biz
                  Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                  Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                  Comment

                  • Piecia
                    Senior
                    • 02-2002
                    • 3307

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Wielki_B
                    A dla Grzegorza wyrazy uznania za tak profesjonalną załogę Piwiarni. Ludzi tak świetnie przygotowanych do zawodu można spotkać tylko w prawdziwych lokalach. A to dzisiaj raczej rzadkość.
                    dla Grzegorza - rzeczywiście - wyrazy uznania za giełdę!!

                    ale...

                    a) hostessy - rzeczywiscie urodziwe, ale czy kompetentne? - nie zawsze (niektóre się sprawdziły, nietóre niestety nie)

                    b) załoga piwiarni, zwłaszcza pierwszego dnia niestety się nie spisała - zwłaszcza jeśli chodzi o Brackie
                    Koniec i bomba,
                    Kto nie pije ten trąba !!!
                    __________________________
                    piję bo lubię!

                    Comment

                    • tyskikufel
                      Senior
                      • 04-2003
                      • 772

                      duże podziękowania dla grzegorza zwierzyny , władka gawlińskiego i pozostałych organizatorów za trud włożony w organizacje giełdy,oraz za miłe przyjęcie ekipy tyskiej

                      Comment

                      • kony
                        breweriarz
                        • 08-2005
                        • 1701

                        Ja jako debiutant na Giełdzie pozdrawiam wszystkich nowopoznanych Forumowiczów i przyłączam się do podziękowań dla tychże a także dla organizatorów.
                        Ponadto Darkowi dziękuję za autorski egzemplarz dzieła wiekopomnego a pozostałym współautorom za gustowne dedykacje
                        Poddany indoktrynacji Biermanna poważnie rozważam rozpoczęcie kariery zbieracza (kwestią poniekąd otwartą pozostaje - czego ?) - coby nie wyszło na to że przyjeżdżam na giełdę tylko po to żeby się napic.
                        Ponadto chciałbym zdementowac pogłoski jakoby Małażonka wygrała konkurs porterowy. Jako kołcz i rzecznik prasowy mojego zawodnika - informuję, że zgodnie z wcześniejszymi założeniami to my zwyciężyliśmy A pozatym, niektórzy grali znaczoną macą.

                        Comment

                        • e-prezes
                          Senior
                          • 05-2002
                          • 19171

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kony
                          ... Poddany indoktrynacji Biermanna poważnie rozważam rozpoczęcie kariery zbieracza (kwestią poniekąd otwartą pozostaje - czego ?) ...
                          Titusa to druga giełda i już się zapalił do zbierania, choć wcale go nie indoktrynowaliśmy powodzenia w tej ciekawej pasji dla wszystkich, którzy jeszcze to rozważają

                          Comment

                          • miodek
                            Senior
                            • 10-2005
                            • 177

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes
                            Titusa to druga giełda i już się zapalił do zbierania, choć wcale go nie indoktrynowaliśmy powodzenia w tej ciekawej pasji dla wszystkich, którzy jeszcze to rozważają
                            Hehehe... A może warto ostrzec Konego że wciągnięcie się oznacza wydawanie sporej kasy na rzeczy, koło których do tej pory przechodził obojętnie.
                            miodek

                            Comment

                            • Marusia
                              Senior
                              • 02-2001
                              • 20211

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes
                              Titusa to druga giełda i już się zapalił do zbierania, choć wcale go nie indoktrynowaliśmy powodzenia w tej ciekawej pasji dla wszystkich, którzy jeszcze to rozważają
                              To ja mam fajnie, jak zaczęłam przyjeżdżac na gieldy, to zbierałam szkło, a teraz już nic nie zbieram, czyli u mnie jakoś ten mechanizm zadziałał odwrotnie
                              www.warsztatpiwowarski.pl
                              www.festiwaldobregopiwa.pl

                              www.wrowar.com.pl



                              Comment

                              • Titus_Fox
                                Senior
                                • 10-2005
                                • 400

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika miodek
                                Hehehe... A może warto ostrzec Konego że wciągnięcie się oznacza wydawanie sporej kasy na rzeczy, koło których do tej pory przechodził obojętnie.
                                E tam, sporej kasy... Kupiłem 8 modeli starych ciężarówek po 5 zł każda, czyli 40 zł total. A przecież przepiłem na giełdzie luźno licząc ponad 60

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎