Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2006.06.16-17 - Żywiec, XI Międzynarodowa Giełda Birofiliów

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Żywiec
    Senior
    • 12-2001
    • 1571

    Na szczęście mam dużą swobodę w sprawach kreacji giełdy i to trzeba docenić.
    Pieniądze są w koncernie najważniejsze, to prawda. Jednak za organizacją giełdy nie stoi ukryty interes i zimna kalkulacja.

    Comment

    • ART
      mAD'MINd
      • 02-2001
      • 23805

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Żywiec
      Jako pomysłodawca tej zabawy poczułem sie dotknięty. Niestwety jak widąć w modzie jest doszukiwanie się w każdym pom yśle spisku.

      W nazwie konkursu jak byk stoi "SMAKUJEMY POLSKIE PORTERY" a nie żywieckie czy cieszyńskie. W tej konwencji mieszczą sie więc portery z Łodzi, Witnicy, Jędrzejowa i innych "polskich" browarów. Nie wykluczam kilku zaskoczeń ale po to jest ta cała zabawa.
      a tam zaraz dotknięty Z racji że planowałem sobie coś takiego, pozwoliłem sobie na taki zamydlający żarcik (ale zapewniam że obawy me nie były bezpodstawne )
      - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
      - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
      - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

      Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

      Comment

      • Żywiec
        Senior
        • 12-2001
        • 1571

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART
        a tam zaraz dotknięty Z racji że planowałem sobie coś takiego, pozwoliłem sobie na taki zamydlający żarcik (ale zapewniam że obawy me nie były bezpodstawne )
        Wszystko jest o.k. Tylko jak wchodzę na Forum to nie chcę czytać wyłącznie o spiskowej teorii dziejów a szukam informacji, nauki i dobrej zabawy.

        Pomysł na konkurs z polskimi porterami wymyśliłem wyłacznie dla zabawy mając na uwadze również chęć weryfikacji umiejętności degustatorskich potencjalnych uczestników. Poza tym jestem ciekaw finalnej oceny i zwycięzcy konkursu.

        Organizacja tak dużej giełdy nie jest prosta ale nadal daje mi to sporą frajdę. Trochę się tylko martwię reakcją moich przełożonych i osób finansujących całe przedsięwzięcie, jak zobaczą tłum kolekcjonerów w słynnych już koszulkach

        Comment

        • Maggyk
          Szara Adminiscjencja
          • 05-2004
          • 5615

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Żywiec
          Wszystko jest o.k. Tylko jak wchodzę na Forum to nie chcę czytać wyłącznie o spiskowej teorii dziejów a szukam informacji, nauki i dobrej zabawy.

          Pomysł na konkurs z polskimi porterami wymyśliłem wyłacznie dla zabawy mając na uwadze również chęć weryfikacji umiejętności degustatorskich potencjalnych uczestników. Poza tym jestem ciekaw finalnej oceny i zwycięzcy konkursu.

          Organizacja tak dużej giełdy nie jest prosta ale nadal daje mi to sporą frajdę. Trochę się tylko martwię reakcją moich przełożonych i osób finansujących całe przedsięwzięcie, jak zobaczą tłum kolekcjonerów w słynnych już koszulkach
          Ja myślę, że jednak forumowicze wykażą się taktem i takowych na giełdę nie założą. Choćby przez szacunek dla tego co robisz. Poza tym browar zmienił tą reklamę.
          A jeśli chodzi o spiskowe teorie dziejów to nasze ulubione zajęcie Nie należy się tym zbytnio przejmować. Już zostało "ustalone", że jest nas taka ilość, że tam gdzie pomysł, tam musi się znaleźć ktoś, komu on się nie spodoba.
          Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
          Piwo domowe -
          Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

          Reklama w BROWARZE
          PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

          Comment

          • StaryKocur
            Senior
            • 01-2002
            • 1521

            [QUOTE=Żywiec]Wszystko jest o.k. Tylko jak wchodzę na Forum to nie chcę czytać wyłącznie o spiskowej teorii dziejów a szukam informacji, nauki i dobrej zabawy. QUOTE]

            Grzesiu, jak wiesz, łaska Forumowiczów na pstrym koniu jeździ. Praca, którą wkładasz w organizację każdej giełdy, jest ogromna i chyba tylko ktoś o bardzo ograniczonej świadomości może tego nie zauważyć. Jeśli dodatkowo sprawia Ci to przyjemność, to wspaniale. Pewno każdy z nas chciałby w pracy robić to, co lubi. W gruncie rzeczy chodzi o to, że Twój pracodawca, delikatnie rzecz ujmując, nie jest szczególnie lubiany przez dużą część z nas i chodzi tu, według mnie, nie tyle o jakość warzonego przezeń piwa, co o politykę ekonomiczną, jaką prowadzi. A że ty go reprezentujesz, więc zbierasz za wszystko. Jako pracownik firmy, nie jako Grzegorz Z. Podejrzewam, że gdybyś pracował w jakimś lokalnym browarze i wyszedł z inicjatywą organizacji degustacji porterów, zostałbyś natychmaist ogłoszony jeśli nie pół-bogiem, to na pewno Największym z Żyjących ( może poza Chuckiem Norrisem .
            Twoje zdrowie zatem
            Piwo pite z umiarem
            nie szkodzi w żadnych ilościach.

            Comment

            • jerzy
              piwoholik
              • 10-2001
              • 4705

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Żywiec
              Nadal mamy wakaty
              Rozumiem, że ja zostałem skreślony z listy za moje żarty.
              browerzysta, abstynent i nałogowy piwoholik c[]

              Światem rządzi miłość. Ja na przykład kocham piwo :]

              Comment

              • Żywiec
                Senior
                • 12-2001
                • 1571

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jerzy
                Rozumiem, że ja zostałem skreślony z listy za moje żarty.
                Przeoczyłem, naprawiam błąd.

                SMAKUJEMY POLSKIE PORTERY – Lista degustatorów
                1. Marusia
                2. Marcin wc
                3. Ziomek 2
                4. Iron
                5. Małżonka
                6. Biermann
                7. e-prezes
                8. dkrasnodebski
                9. Aldach
                10. Dziku
                11. Jerzy
                12.
                13.
                14.
                15.

                Comment

                • Borysko
                  Senior
                  • 02-2004
                  • 1144

                  W tak zacnym towarzystwie degustatorów z chęcią zasiądę
                  Za eksperta od porterów się nie uważam, ale przynajmniej Łódzkiego powinienem rozpoznać
                  Proszę o dopisanie mnie do listy!

                  Comment

                  • Żywiec
                    Senior
                    • 12-2001
                    • 1571

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Borysko
                    W tak zacnym towarzystwie degustatorów z chęcią zasiądę
                    Za eksperta od porterów się nie uważam, ale przynajmniej Łódzkiego powinienem rozpoznać
                    Proszę o dopisanie mnie do listy!
                    No i mamy 12 apostoła

                    Comment

                    • Borysko
                      Senior
                      • 02-2004
                      • 1144

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Żywiec
                      No i mamy 12 apostoła
                      Na pewno nie Judasza

                      Comment

                      • kiszot
                        Senior
                        • 08-2001
                        • 8081

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Borysko
                        Na pewno nie Judasza
                        Jeżeli będzie to o ludzkiej godzinie to i kiszot by popróbował jakiś Porterów.A szczególnie,że byłby z numerem 13.
                        Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                        1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                        Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                        Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                        So von Natur, Natur in alter Weise,
                        Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                        Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                        Comment

                        • Żywiec
                          Senior
                          • 12-2001
                          • 1571

                          Zaproszenia

                          Już niebawem w Waszych skrzynkach pocztowych
                          Attached Files

                          Comment

                          • Krzysiu
                            Krzysiu
                            • 02-2001
                            • 14936

                            Jak zwykle przesadzasz. Jak ja mam zrobić dobrą giełdę?

                            Comment

                            • joelka
                              Senior
                              • 03-2005
                              • 817

                              Krzysiu, a co masz do swojej giełdy?

                              Comment

                              • zAjkA
                                Senior
                                • 12-2004
                                • 1089

                                W jaki sposób można się ubiegać o zaproszenie na giełdę? Szukałem tu i tam ale nic nie znalazłem na ten temat.
                                Browar Kapitański- Warzone na pełnym morzu

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎