Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2006.11.25 - Radom, 9 Giełda Akcesoriów Piwnych

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • grzeber
    Senior
    • 05-2002
    • 2868

    #61
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika grzeber
    Ja proponuje aby przedstawić te postulaty organizatorowi. A o ile wiem na forum raczej on nie zagląda.
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dryx
    A szkoda, może by wyciągnął jakieś wnioski ...
    A może ktoś się w końcu zbierze i przedstawi te postulaty organizatorowi w inny sposób?
    Jak już pisałem nie zagląda on na to forum, a wiele osób ciągle zapomina, że są kolekcjonerzy często z bardzo dużym stażem i wiedzą, którzy nie mają dostępu do internetu i nie wiedzą co tu się dzieje. W takim przypadku cokolwiek tu byśmy sobie pisali to będzie jak głową w mur.

    Można przecież stworzyć jakąś listę/petycję do Wieśka i przekazać ją na innej giełdzie. Tylko boje się, że znaczna część osób, które teraz tak głośno krzyczą i tak nie będzie jezdzić na tą giełdę.


    Nikita ja na giełdzie będe i z tego co wiem z Warszawy tradycyjnie przyjedzie trochę osób.
    pozdrawiam
    www.BrowaryMazowsza.pl - kompendium wiedzy o piwowarstwie ziemi mazowieckiej

    Comment

    • Krzysiu
      Krzysiu
      • 02-2001
      • 14936

      #62
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika grzeber
      ... Jak już pisałem nie zagląda on na to forum, a wiele osób ciągle zapomina, że są kolekcjonerzy często z bardzo dużym stażem i wiedzą, którzy nie mają dostępu do internetu i nie wiedzą co tu się dzieje. W takim przypadku cokolwiek tu byśmy sobie pisali to będzie jak głową w mur...
      I to jest właściwe podsumowanie dyskusji o czasie otwarcia giełdy. Niestety niektórzy z forumowiczów nie potrafią już sobie wyobrazić, że są ludzie, dla których dyskusje internetowe nie są wyrocznią.

      Argument o frekwencji jest nieco demagogiczny, bo zależy to od tylu czynników (rejon kraju, dojazd, pora roku, pogoda), że pora otwarcia ma niewielkie znaczenie. Faktem niepodważalnym jest, że największa frekwencja jest na tych giełdach, na które sponsorzy dają najwięcej kasy.
      Last edited by Krzysiu; 23-11-2006, 08:10.

      Comment

      • gisou
        Senior
        • 05-2005
        • 230

        #63
        Je też będę A wiem, że wybiera się także dość silna ekipa z Lublina. Słyszałem także, że ktoś ze śląska ma być.

        Comment

        • slavoy
          Senior
          • 10-2001
          • 5052

          #64
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu
          Argument o frekwencji jest nieco demagogiczny.
          Oczywiście gadasz jak potłuczony. Ja bym się chętnie tam przejechał, ale po prostu nie mam fizycznej możliwości dotrzeć na tak chorą godzinę. Znam kilka osób w podobnej sytuacji.
          Byłem w Radomiu raz - chyba trzy lata temu. Dotarliśmy kole dziewiątej - było już praktycznie pozamiatane.
          Dick Laurent is dead.

          Comment

          • Krzysiu
            Krzysiu
            • 02-2001
            • 14936

            #65
            Każdemu jakaś godzina nie pasuje. Jednemu druga w nocy, a drugiemu dziewiąta rano. Dlatego stwierdziłem, że argument frekwencyjny jest demagogiczny, bo pewnie statystycznie nie ma wpływu na frekwencję. W końcu nikt tego nie badał, tylko się zgaduje. Zawsze można po wiedzieć, że jakby giełda była o siedemnastej, to dużo miejscowych przyszłoby popatrzeć.

            Dla mnie głównym argumentem jest łatwość dojazdu. Łatwiej mi jest dojechać do Białegostoku niż do Radomia.
            Last edited by Krzysiu; 23-11-2006, 09:32.

            Comment

            • centon
              † 2017 Piwosz w Raju
              • 03-2004
              • 575

              #66
              Witam wszystkich
              Zweryfikowałem swoje plany i mogę być na giełdzie. Jadę z warszawy autem jeżeli ktoś chciałby ze mną pojechać zapraszam na PW.
              Wyjazd planuję rano znaczy w nocy koło 4
              Zbieram etykiety i podstawki z ciężarówkami, karty telefoniczne z motywem piwnym ,podstawki guinness oraz birofilia związane z browarem warszawskim.
              Ktokolwiek chciałby pomóc w powiększaniu zbioru proszę o kontakt.


              https://picasaweb.google.com/115486805717439828103

              Comment

              • yoreck
                Senior
                • 04-2004
                • 526

                #67
                my wyjeżdżamy /5 osób/ ok.godz. 5 -myślę,że około 7,00 powinniśmy zameldować sie na giełdzie
                pozdrawiam

                Comment

                • mr-perez
                  † 1971-2008 Piwosz w Raju
                  • 09-2005
                  • 514

                  #68
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika yoreck
                  my wyjeżdżamy /5 osób/ ok.godz. 5 -myślę,że około 7,00 powinniśmy zameldować sie na giełdzie
                  pozdrawiam
                  OK , no to my tak samo .Jureczku jak zwykle pogadamy o ciekawych kapslach i innych historiach
                  RTS WIDZEW
                  www.kapsle.piwko.pl

                  Comment

                  • januszgliwice
                    Junior
                    • 06-2004
                    • 8

                    #69
                    Czy gielda w radomiu sie odbedzie ???

                    Mam pytanie czy gielda w Radomiu sie odbedzie

                    Comment

                    • żąleną
                      Sojowe Oddziały Bojowe
                      • 01-2002
                      • 13239

                      #70
                      Jeszcze zanim się zacznie.

                      Comment

                      • grzeber
                        Senior
                        • 05-2002
                        • 2868

                        #71
                        Koledze zapewnie chodziło o giełdę w kontekście ogłoszonej żałoby narodowej.
                        Odwołania bym się nie spodziewał ale dla pewności można zadzwonić do organizatora (i napisać na forum).
                        pozdrawiam
                        www.BrowaryMazowsza.pl - kompendium wiedzy o piwowarstwie ziemi mazowieckiej

                        Comment

                        • żąleną
                          Sojowe Oddziały Bojowe
                          • 01-2002
                          • 13239

                          #72
                          A, to przepraszam.

                          Comment

                          • nikita_banita
                            Senior
                            • 06-2003
                            • 1363

                            #73
                            Dzwonilem dziś do Wieśka i: giełda zaczyna się o 5, a salę Wiesiek otwiera piętnaście minut wcześniej, a tym samym nie można będzie wejść na salę o 1, a tym samym gielda zacznie się o 5.

                            Comment

                            • cororo
                              • 04-2003
                              • 766

                              #74
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika nikita_banita
                              Dzwonilem dziś do Wieśka i: giełda zaczyna się o 5, a salę Wiesiek otwiera piętnaście minut wcześniej, a tym samym nie można będzie wejść na salę o 1, a tym samym gielda zacznie się o 5.
                              Właśnie z tym wyszedł największy zgrzyt ,gdyż wiele osób miało pretensję o to iż napisałem że giełda rozpocznie się o godzinie 1 (tzn lokal bedzie otwarty od godziny 1 w nocy)okazało się jednak ,iż Wiesław okazał się na tyle nieodpowiedzialną osobą iż jego obietnice okazały się rzucanymi na wiatr słowami ,już wyjaśniam w czym rzecz:Wiesław zadeklarował po giełdzie Tyskiej ,iż jak co roku lokal będzie udostepniony od godziny 1 ,podstawki będą miały autoryzację browaru :co zastaliśmy ? Kolekcjonerzy ze Śląska byli około godziny 2.30 zaś giełda rozpoczełą się 2 godziny póxniej podstawki były fanaberią Wiesława Złotki czyli podkładał pod drukarke co podeszło mu pod ręce co z tego wyszło mogli się o tym przekonać naoczni świadkowie (1 wzór w ilości 100sztu ,1 wzór w ilości 40sztuk i uwaga !!!- chyba 3 wzory w ilościach śladowych 3 i 6 sztuk -w swym rozmachu Wiesiu zapomniał o tym iż Grupa Żywiec ma raczej mało wspólnego z KP i nadruki znalazły sie tak na podstawkach z Warki jak i Białegostoku ogólnie rzecz biorąc Radom giełda w złym smaku .Wszystkim oświadczam iż już nigdy nie wykażę się nadgorliwoscią i nie zamieszczę postu n/t owej pseudo giełdy! Wprowadzonych w błąd przepraszam i mam nadzięję iż do przyszłego roku w Radomiu bedzie mozna znaleźć miejsca w których jest internet by zamieścic post o giełdzie na browar.biz ...serdecznie pozdrawiam cororo jr -Szymon Huber

                              Comment

                              • zulu
                                Senior
                                • 04-2004
                                • 299

                                #75
                                Czy to jest nadruk (lub stempel) na gotowych podstawkach czy takie wzory wyszły z drukarni, a jeśli tak to czy są autoryzowane przez browar?
                                Last edited by zulu; 25-11-2006, 13:13.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎