Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2007.03.24 - Szczecin, Giełda Pivaria '2007

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • pivaria
    Senior
    • 03-2001
    • 1538

    #46
    Zniżki PKP

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pivaria
    Przyjedziecie na lajkonikach?
    Ani lajbocki, ani nikt inny nie musi dojeżdzać do Szczecina niekonwencjonalnymi środkami transportu. Mam potwierdzenie, że są w drodze zniżki PKP!
    Powinny do mnie dotrzeć do końca tygodnia. Jak tylko będą to dam znać
    PIVARIA - Z MIŁOŚCI DO PIWA!
    www.pivaria.pl
    https://www.facebook.com/pages/Pivar...72566796087490

    Comment

    • Psychomanteum
      Senior
      • 06-2004
      • 207

      #47
      No narazie mój wyjazd jest skutecznie blokowany przez "małżonke"
      ale jeszcze się nie poddałem
      http://picasaweb.google.pl/psychomanteum1/
      2011 kapsli - 44 państwa... w tym 222 Polska

      Comment

      • pivaria
        Senior
        • 03-2001
        • 1538

        #48
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Psychomanteum
        No narazie mój wyjazd jest skutecznie blokowany przez "małżonke"
        ale jeszcze się nie poddałem
        Zabierz więc małżonkę, albo użyj fortelu w rodzaju: NA SZKOLENIE MUSZĘ JECHAĆ!!!
        PIVARIA - Z MIŁOŚCI DO PIWA!
        www.pivaria.pl
        https://www.facebook.com/pages/Pivar...72566796087490

        Comment

        • ARTHUR
          Senior
          • 07-2004
          • 2338

          #49
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Psychomanteum
          No narazie mój wyjazd jest skutecznie blokowany przez "małżonke"
          ale jeszcze się nie poddałem

          Wez swoja kobiete i jedz na gielde,ja tez ide ze swoja na gielde.

          Comment

          • pivaria
            Senior
            • 03-2001
            • 1538

            #50
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ARTHUR
            Wez swoja kobiete i jedz na gielde,ja tez ide ze swoja na gielde.
            Mądrala: iść jest prościej - jechać trudniej!
            PIVARIA - Z MIŁOŚCI DO PIWA!
            www.pivaria.pl
            https://www.facebook.com/pages/Pivar...72566796087490

            Comment

            • Psychomanteum
              Senior
              • 06-2004
              • 207

              #51
              Jechać znacznie trudniej zwłaszcza przez całą polske... Małżonke trzeba namówic choć to nie bedzie proste...
              http://picasaweb.google.pl/psychomanteum1/
              2011 kapsli - 44 państwa... w tym 222 Polska

              Comment

              • pivaria
                Senior
                • 03-2001
                • 1538

                #52
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Psychomanteum
                Jechać znacznie trudniej zwłaszcza przez całą polske... Małżonke trzeba namówic choć to nie bedzie proste...
                Przez całą, ale południową Polskę ( i to tylko od Katowic). Nie demonizuj więc. Wsiadaj i jazda! Co do żony to wystawię Ci usprawiedliwienie...
                PIVARIA - Z MIŁOŚCI DO PIWA!
                www.pivaria.pl
                https://www.facebook.com/pages/Pivar...72566796087490

                Comment

                • olcia86
                  Junior
                  • 08-2006
                  • 7

                  #53
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pivaria
                  Przez całą, ale południową Polskę ( i to tylko od Katowic). Nie demonizuj więc. Wsiadaj i jazda! Co do żony to wystawię Ci usprawiedliwienie...

                  jakie usprawiedliwienie chcesz mu wystawic? przeciez jego baba niejestm blondynka zapewne i nieuwierzy w takie bajki moze baby sa naiwne ale maja nosa... wypijcie jego zdrowie a on niech dba o malzonke i jej niestresuje

                  Comment

                  • pivaria
                    Senior
                    • 03-2001
                    • 1538

                    #54
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika olcia86
                    jakie usprawiedliwienie chcesz mu wystawic? przeciez jego baba niejestm blondynka zapewne i nieuwierzy w takie bajki moze baby sa naiwne ale maja nosa... wypijcie jego zdrowie a on niech dba o malzonke i jej niestresuje
                    To temat giełdowy nie feministyczny. Mogę wypowiedzieć się jedynie w pierwszym wątku
                    PS- Czy na Śląsku zjadło polskie robaczki przy literkach???
                    PIVARIA - Z MIŁOŚCI DO PIWA!
                    www.pivaria.pl
                    https://www.facebook.com/pages/Pivar...72566796087490

                    Comment

                    • olcia86
                      Junior
                      • 08-2006
                      • 7

                      #55
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pivaria
                      To temat giełdowy nie feministyczny. Mogę wypowiedzieć się jedynie w pierwszym wątku
                      PS- Czy na Śląsku zjadło polskie robaczki przy literkach???

                      Wiem doskonale że to jest temat giełdowy bo osobiście na tych giełdach bywam. Nie wiem skąd pomysł że moja wypowiedź była feministyczna ponieważ sie za feministke nieuważam. Dlaczego więc psychomanteum namawiasz do złego skoro jego małżonka jest przeciwna? Wypowiedz się w tym wątku w takim razie...


                      PS - Prosze mi wybaczyć ale robaczki w dzień umieszczania postu "poszły" już grzecznie spać.

                      Comment

                      • pivaria
                        Senior
                        • 03-2001
                        • 1538

                        #56
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika olcia86
                        Wypowiedz się w tym wątku w takim razie...
                        PS - Prosze mi wybaczyć ale robaczki w dzień umieszczania postu "poszły" już grzecznie spać.
                        Proponuję tak: co do personaliów nie wypowiadam się, tzn. kim jest lub kim nie jest żona ww. kolegi.
                        Tu miejsce zostawmy na tematy giełdowe, a nie okołogiełdowe czyli plotkarkie, nawet gdyby dotyczyły bliźnich chcących bądź niemogących przyjechać do Szczecina.
                        A co do wybaczania to z wrodzoną sobie łatwością wybaczam
                        PIVARIA - Z MIŁOŚCI DO PIWA!
                        www.pivaria.pl
                        https://www.facebook.com/pages/Pivar...72566796087490

                        Comment

                        • pivaria
                          Senior
                          • 03-2001
                          • 1538

                          #57
                          Zniżki PKP

                          Jak mnie poinformowała osoba załatwiająca zniżki PKP(Maciej "Warsik") to omyłkowo zostały wysłane pod zły adres i wróciły do nadawcy.
                          Należy więc uzbroić się w cierpliwość i spodziewać się ich u mnie z końcem tego tygodnia, tj. do 10 marca br. Gdy ję dostanę to niezwłocznie wysyłam zainteresowanym
                          PIVARIA - Z MIŁOŚCI DO PIWA!
                          www.pivaria.pl
                          https://www.facebook.com/pages/Pivar...72566796087490

                          Comment

                          • olcia86
                            Junior
                            • 08-2006
                            • 7

                            #58
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pivaria
                            Staroszczecińskim zwyczajem spotkamy się w przedgiełdowy piątek na imprezie koleżeńsko-integracyjno-piwnej.
                            Tym razem miejscem spotkania będzie lokal o wieloznacznej nazwie PETIT PARIS. Jest to bodajże jedyny lokal w Szczecinie, w którym można się napić pysznego lanego piwa z browaru w Czarnkowie. Właściciel, rodowity Francuz, serdecznie zaprasza i obiecał rabacik na piwo. Na miejscu można też smacznie zjeść (potrawa dnia 8 PLN), a do tego zamówić piwo ciemne lub jasne.
                            Spotkanie przedgiełdowe zaplanowano w piątek 23 marca br. od godz. 16.00.

                            Gdzie dokłdanie znajduje sie PETIT PARIS - tzn. prosiłabym o podanie adresu ponieważ dowiedziałam sie, że na ul. Św. Wojciecha pozostał tylko szyld a jeśli chodzi o knajpe to jest tam teraz bodajże komis..

                            Comment

                            • pivaria
                              Senior
                              • 03-2001
                              • 1538

                              #59
                              Gdzie jest ta ulica, gdzie jeste ten dom???

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika olcia86
                              Gdzie dokłdanie znajduje sie PETIT PARIS - tzn. prosiłabym o podanie adresu ponieważ dowiedziałam sie, że na ul. Św. Wojciecha pozostał tylko szyld a jeśli chodzi o knajpe to jest tam teraz bodajże komis..
                              PETIT PARIS - (inaczej zwany też "U Francuza"), ul. św. Wojciecha 11, Szczecin.
                              To ścisłe centrum miasta, niedaleko placu Lotników
                              Przypomnę, że piątkowe spotkanie w PETIT PARIS od godz. 16.00

                              P.S. W weekend pójdę sprawdzić czy w tym samym miejscu mieści sie jeszcze Klub "Słowianin" bo może też go przerobiono np. na komis a po Klubie pozostał tylko szyld... No i gdzie byśmy giełdowali???
                              PIVARIA - Z MIŁOŚCI DO PIWA!
                              www.pivaria.pl
                              https://www.facebook.com/pages/Pivar...72566796087490

                              Comment

                              • pivaria
                                Senior
                                • 03-2001
                                • 1538

                                #60
                                ZNIŻKI PKP

                                No to są!
                                Dotarły już do mnie zniżki PKP. Piszcie na PW ile i komu wysłać? Może znajdą się chętni na dystrybutorów lokalnych?
                                Dla tych co pierwszy raz to informuję, że żniżki są darmowe, tzn. ja je daję darmowo: nic nie trzeba za nie płacić ani mnie, ani ewentualnym dystrybutorom lokalnym.
                                Kilka słów o zniżce: uprawnia do zakupubiletu z ulgą 50 % na przejazd w klasie 1 lub 2 pociągów pospiesznych i osobowych (PKP-Przewozy Regionalne) do stacji Szczecin Główny w dniach od 22.03. do 24.03.2007 i powrót 24.03 do 27.02.2007 r.
                                No to pakujcie plecaki i zielone torby
                                PIVARIA - Z MIŁOŚCI DO PIWA!
                                www.pivaria.pl
                                https://www.facebook.com/pages/Pivar...72566796087490

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎