Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2007.03.24 - Szczecin, Giełda Pivaria '2007

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • pivaria
    Senior
    • 03-2001
    • 1538

    #76
    Also, Tyski Kufel: Herzlich willkomen!!!

    Właśnie wracam od kol. Francuza. Wbrew różnym defetystycznym pogłoskom (rozsiewanym także i w tym wątku) lokal PETIT PARIS działa i ma się dobrze!
    Tak więc, o ile znowu Ruskie nie wlezą albo Szwedzi (Francuzów da się przeżyć, a Żydów u nas po '68 jak na lekarstwo) to impreza przedgiełdowa startuje o godz. 16.00
    Na miejscu można zjeść jak i popić ciemnego i jasnego czarnkowskiego piwka
    Also, Tyski Kufel: Herzlich willkomen in polnische Stettin herrn Tichauer Krug und andere nette Kammeraden aus OS und nachbaren laender!
    PIVARIA - Z MIŁOŚCI DO PIWA!
    www.pivaria.pl
    https://www.facebook.com/pages/Pivar...72566796087490

    Comment

    • DanielJakubowski
      Senior
      • 12-2005
      • 791

      #77
      Działa działa Byłem w sobotę i wraz ze znajomymi trafiłem na karaoke. Znajomi niechetnie opuszczali lokal z mysla "jeszcze tu wrocimy" Było przednio !
      Pozdrawiam
      dj

      Comment

      • Pogoniarz
        † 1971-2015 Piwosz w Raju
        • 02-2003
        • 7971

        #78
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika DanielJakubowski
        Działa działa Byłem w sobotę i wraz ze znajomymi trafiłem na karaoke. Znajomi niechetnie opuszczali lokal z mysla "jeszcze tu wrocimy" Było przednio !
        Nie dałeś znać,no wiesz Pewnie oczywiście wyszła impra spontanicznie


        Prawie jak Piwo
        SZCZECIN

        Comment

        • DanielJakubowski
          Senior
          • 12-2005
          • 791

          #79
          Eeee nawet nie wiedzialem, ze bys chcial isc Z tego co sie orientuje to dosc zaganiany ostatni jestes
          A czy spontanicznie ? Raczej tak. Urwałem się z zajęć okolo 17 i tak juz siedzialem tam do 24 chyba
          Pozdrawiam
          dj

          Comment

          • brzeczka
            Senior
            • 12-2003
            • 373

            #80
            Knajpa działa jak należy, niedawno nawet wyszedłem stamtąd jakoś grubo po 0:00, podobno było zamknięte, ale nie każdy da się zbyć byle "zamykamy"... a rano po Noteckim jakoś żwawiej zwlekłem się do pracy, bez Kopfschmerzen.
            Impreza na 16:00 to chyba nie dla ludzi pracujących, studia już skończyłem czas temu, a każdy kto nie wykonuje wolnego zawodu i nie ma swojej firmy musi smutno pracować conajmniej do 16:00, do tego przemundurowanie w domu i stawiennictwo najwcześniej na 18:00.
            Mam być!

            Comment

            • DanielJakubowski
              Senior
              • 12-2005
              • 791

              #81
              Pytanie natury ogranizacyjnej:

              Czy bierzecie ze soba jakis browar wlasnej roboty ? No i czy w ogole bedziemy mogli go tam wniesc i konsumowac ?
              Pozdrawiam
              dj

              Comment

              • ARTHUR
                Senior
                • 07-2004
                • 2338

                #82
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika DanielJakubowski
                Pytanie natury ogranizacyjnej:

                Czy bierzecie ze soba jakis browar wlasnej roboty ? No i czy w ogole bedziemy mogli go tam wniesc i konsumowac ?


                Raczej chyba nie!
                A tak powaznie to niestety mnie nie bedzie pracuje do 20-zaluje szkoda.

                Wasze zdrowie i do zobaczenai w sobote na Gieldzie

                Comment

                • DanielJakubowski
                  Senior
                  • 12-2005
                  • 791

                  #83
                  Mysle, ze jak bys dal rade na 21 sie zjawic to nic by sie nie stalo ... :|
                  Pozdrawiam
                  dj

                  Comment

                  • ARTHUR
                    Senior
                    • 07-2004
                    • 2338

                    #84
                    Chetnie bym wpadl,chociaz na jedno piwko,ale niejestem pewien wiec nie obiecuje

                    Comment

                    • Pogoniarz
                      † 1971-2015 Piwosz w Raju
                      • 02-2003
                      • 7971

                      #85
                      Ja oficjalnie pracuję do 22:00,także raczej w piątek się nie przypałętam,bo będzie za późno,ale za to w sobotę na giełdzie musowo będę


                      Prawie jak Piwo
                      SZCZECIN

                      Comment

                      • pivaria
                        Senior
                        • 03-2001
                        • 1538

                        #86
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika brzeczka
                        ...Impreza na 16:00 to chyba nie dla ludzi pracujących (...) a każdy kto nie wykonuje wolnego zawodu i nie ma swojej firmy musi smutno pracować conajmniej do 16:00, do tego przemundurowanie w domu i stawiennictwo najwcześniej na 18:00. Mam być!
                        Przymusu, aby ktokolwiek konkretnie i musowo już od 16.00 tam był, nie ma. Ja jedynie zapodałem, że już od 16.00 można się zacząć schodzić: po prostu startujemy o 16.00
                        Przyjdź na 18.00 i też będzie b. dobrze.
                        PIVARIA - Z MIŁOŚCI DO PIWA!
                        www.pivaria.pl
                        https://www.facebook.com/pages/Pivar...72566796087490

                        Comment

                        • tyskikufel
                          Senior
                          • 04-2003
                          • 772

                          #87
                          jestem już spakowany , a w pociągu zrobie sobie trenig piwny przed spotkaniem u francuza, mysle ze zlicze też lanego bosmana bo już dawno go nie piłem, 2 hanysy i 1 zagłębiak ruszają by zdobyć FESTUNG BRAUEREI STETTIN

                          Comment

                          • pivaria
                            Senior
                            • 03-2001
                            • 1538

                            #88
                            Stan gotowości w Festung Stettin

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika tyskikufel
                            jestem już spakowany , a w pociągu zrobie sobie trenig piwny przed spotkaniem u francuza, mysle ze zlicze też lanego bosmana bo już dawno go nie piłem, 2 hanysy i 1 zagłębiak ruszają by zdobyć FESTUNG BRAUEREI STETTIN
                            No to vaya con dios parteigenosse Tyski Kufel!
                            P.S. W Festung Stettin ogłoszono z Waszego powodu stan najwyższej gotowości a sprzedawcy w panice zabijają dechami sklepy.
                            PIVARIA - Z MIŁOŚCI DO PIWA!
                            www.pivaria.pl
                            https://www.facebook.com/pages/Pivar...72566796087490

                            Comment

                            • e-prezes
                              Senior
                              • 05-2002
                              • 19167

                              #89
                              Mimo najszczerszych chęci z przyczyn zawodowych nie będę w stanie dotrzeć na giełdę. Może następnym razem.

                              Comment

                              • Pogoniarz
                                † 1971-2015 Piwosz w Raju
                                • 02-2003
                                • 7971

                                #90
                                Wstałem i zaraz walę na giełdę,a wczoraj przed 21 dotarłem do Francuza,ale ludzisków zastałem malusio.Piwo za to bardzo dobre


                                Prawie jak Piwo
                                SZCZECIN

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎