Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2007.06.15-16 - Żywiec, XII Międzynarodowa Giełda Birofiliów & V Festiwal Piwowarów

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Bombadil13
    • 05-2005
    • 2479

    Zawsze podziwiałem artystów, którzy na okładkach płyt umieszczali podziękowania za... Troszkę im zazdościłem i teraz chciałem idąc ich tropem podziękować każdamu z osobna za wszystko co mi sprawili. Pisałem post jakieś pół godziny i go skasowałem, bo głupio mi było, że może kogoś pominąłem.

    W każdym razie dziękuje przede wszystkim kol. Żywcowi za zaproszenie, bo bez niego nie mógł bym na giełdę przyjechać i tak cudownie spędzić tych kilku dni.

    Dzięki wszystkim mieszkańcom Fregaty za miłe przyjęcie i wspólne imprezowanie.

    Dziękuję wszystkim uczestnikom giełdy za sympatyczną atmosferę.

    Banaszkowi za jego heroiczny wysiłek podczas drogi powrotnej i wszystkim uczestnikom tej podróży.

    Dziękuję OPATRZNOŚCI (nie wiem czyjej) dzięki, której odnalazłem i poznałem swojego syna!!! To prawdziwy cud!!!

    PS. Kolekcjonersko giełda nadspodziewanie udana. Po powrocie do domu okazało się, że przywiozłem ze sobą 49 etykiet przedwojennych, 2 PPF, 45 standartów i całe mnóstwo innych etykiet.
    Poszukuję

    Comment

    • banaszek
      SłabyUżytkownik
      • 02-2005
      • 617

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Bombadil13 Wyświetlenie odpowiedzi
      Dziękuję OPATRZNOŚCI (nie wiem czyjej) dzięki, której odnalazłem i poznałem swojego syna!!! To prawdziwy cud!!!
      Tylko nie mów, że jesteś Kazimierz Wielki. Jego córką Elżbieta i Anna. Kombinuj stary, kombinuj


      Comment

      • Bombadil13
        • 05-2005
        • 2479

        Przyznam się na forum: Mój syn ma na imię Arunas
        Poszukuję

        Comment

        • slavoy
          Senior
          • 10-2001
          • 5052

          Wybór fotosów wrzuciłem na Blogspota - http://czpip.blogspot.com/
          Aha - nie trzeba wcale zakładać maila w gmailu, coby mieć do tego dostęp. Wystarczy być zarejestrowanym w Googlu np. do list dyskusyjnych.
          Dick Laurent is dead.

          Comment

          • banaszek
            SłabyUżytkownik
            • 02-2005
            • 617

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika slavoy Wyświetlenie odpowiedzi
            Aha - nie trzeba wcale zakładać maila w gmailu, coby mieć do tego dostęp. Wystarczy być zarejestrowanym w Googlu np. do list dyskusyjnych.
            No fakt, tak trzeba. Nie trzeba gmaila posiadać. Pomijam to, że Slavoy jest nudny


            Comment

            • Małażonka
              Senior
              • 03-2003
              • 4602

              No, dobrze – najwyższa już pora podziękować wszystkim i każdemu z osobna:
              - Markowi i Żywcowi za organizację giełdy, wycieczki i konkursu piw pszenicznych – Panowie, z roku na rok przebijacie samych siebie!
              - Markowi dodatkowo za opiekę nad naszym sobotnim upodleniem, szkoda, że w nim prawie nie uczestniczyłeś!
              - Jarkowi lat 12 za przyjęcie opieki ciotki anestezjolog – dzieciaku, czyś Ty aby na pewno do domu cały i zdrowy wrócił?
              - Arkowi, za kierownictwo. Starałeś się chłopie bardzo, ale rajdowcem nie będziesz raczej nigdy...
              - Konemu za transport czterech krokodyli, utrzymanie im pożytecznego poziomu alkoholu we krwi, a także za dodatki w postaci piw.
              - Rysiowi z autobusu, za to że chamem się okazał i wiadomo było przynajmniej z kim ma się do czynienia....
              - Taksówkarzowi Banaszkowi za wożenie zwłok naszych w te i z powrotem
              - Staremu Kocurowi za opiekę nade mną w sobotni poranek, od dziś mianuję Cię forumową pielęgniarką
              - Kierownictwu ośrodka za zrozumienie i działania na rzecz klienta, a szczególnie jednej Pani, która charakteryzuje się posiadaniem laski...
              - Wszystkim za wspólne biesiadowanie
              - Ojcu Dyrektorowi za zrozumienie, że dzień jest tym właśnie dniem, który dał nam PAN!
              - Wszystkim, którzy z nami wracali za podróż niezapomnianą!
              - I jeszcze raz Banaszkowi za to, że dowiózł nas całych i zdrowych do domu!

              Dzięki wielkie, do następnego nudnego spotkania!

              Comment

              • adam16
                Senior
                • 02-2001
                • 9865

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika monne Wyświetlenie odpowiedzi
                Moja I giełda, na której byłam i całkiem pozytywne wrażenie ...
                Rany - ja jakieś zaćmienie chyba przeżyłem - Monne! Ty byłaś na giełdzie? To gdzie ja oczy miałem?
                Browar Hajduki.
                adam16@browar.biz
                Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                Comment

                • adam16
                  Senior
                  • 02-2001
                  • 9865

                  Giełda udana choć ja także mam wrażenie że jakby nieco mniejsza niż ta sprzed roku.
                  Dzięki wszystkim za spotkanie (zbyt krótkie niestety)
                  W szczególności dziękuję, nie tak znowu Staremu Kocurowi, za transport,
                  Cyrkonii, Marioli i Doodeckowi - współtowarzyszom podróży,
                  Krakowiakom (za piwa domowe i etykiety) i Góralom (za organizację giełdy),
                  Jarkowi lat 12 - za pomoc, za którą pewnie i Kiszot jeszcze podziękuje,
                  Sopiście za zestaw etykiet,
                  Andiemu za piwa dostarczone z Niemiec.
                  dziękuję, dziękuje dziękuję...

                  I przepraszam za poranną pobudkę, ekipę domku nr 6
                  Last edited by adam16; 19-06-2007, 07:45.
                  Browar Hajduki.
                  adam16@browar.biz
                  Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                  Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                  Comment

                  • zythum
                    Kot Makawity
                    • 08-2001
                    • 8305

                    Tylko kilkoro forumowiczów okazało się prawdziwymi twardzielami i powitało poranek. Był przepiękny i niech żałuje reszta Były wyprawy nago po kwit (nie ma już kwiatów są tylko kwity na każdego) paproci, były zapasy w trawie oraz....ołóweczki i kredeczki

                    Do następnego...ranka
                    To inaczej miało być, przyjaciele,
                    To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
                    Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
                    Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
                    Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

                    Rządzący światem samowładnie
                    Królowie banków, fabryk, hut
                    Tym mocni są, że każdy kradnie
                    Bogactwa, które stwarza lud.

                    Comment

                    • Twilight_Alehouse
                      Chmielowisko.pl
                      • 06-2004
                      • 6310

                      W tym roku wreszcie udało mi się pojawić w Żywcu
                      Podziękowania i pozdrowienia dla wszystkich browarbizowiczów, których spotkałem i z którymi zamieniłem słówko, albo i tylko spotkałem Dzięki temu miałem motywację, żeby wrócić na Browar!
                      Pozdrowienia dla Marusi, Borysko i Arta, czyli moim forumowym współjurorom w Konkursie.
                      Pozdrowienia i podziękowania dla ekipy Browamatora za sobotnią imprezkę
                      Wyrazy podziwu dla ekipy z Fregaty za radosne porykiwania niosące się sobotnią nocą po jeziorze
                      I gratulacje dla Wielkiego_B za zwycięskie piwa konkursowe. Naprawdę dobre!

                      Comment

                      • gogol91
                        Member
                        • 02-2007
                        • 47

                        Giełda Bardzo udana!! Żałuję tylko żę nie udało mi się odszukać wszystkich forumowiczów. Dziękuję szczególnie MWa za prezenty! około 100 wafli!

                        Comment

                        • browar23
                          Senior
                          • 09-2006
                          • 178

                          siemka siemka za rok znowu

                          Comment

                          • Wielki_B
                            Senior
                            • 02-2005
                            • 1968

                            Chciałbym serdecznie podziękować tym, którzy spotkali się ze mną. Było mi niezmiernie miło
                            Wasze nicki wymienię wg kolejności chronologicznej odwiedzin :
                            Browar Żywiec, Zdrój, Dori, Marusia, Andi, Jasiu_Piwosz, Rimi i Wesoły. To dla mnie zawsze zaszczyt i ogromna przyjemność, kiedy mogę Wasze mordki zobaczyć i choć chwilę pogawędzić.
                            Przepraszam Browarzyciela, bo baaardzo chciałem się z nim spotkać, ale rola "gwiazdy" najwyraźniej mnie przerosła i... zapomniałem.
                            Mam pretensje do Twiliego, że przynajmniej nie szczyrknął do mnie, że był obok, w Żywcu (pogadamy sobie zaraz kolego na PW!).

                            Comment

                            • jerzy
                              piwoholik
                              • 10-2001
                              • 4705

                              Dołączając się do wielu powyższych podziękowań, chciałbym podziękować wszystkim sobotnim imprezowiczom we Fregacie, pijącym, śpiewającym i smiejącym się tuż przed moim domkiem, że dali mi spać!
                              ps. To nie jest żadna złośliwość, ja naprawdę spałem i nie zbudziłem się w nocy ani razu!
                              browerzysta, abstynent i nałogowy piwoholik c[]

                              Światem rządzi miłość. Ja na przykład kocham piwo :]

                              Comment

                              • Maggyk
                                Szara Adminiscjencja
                                • 05-2004
                                • 5615

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jerzy Wyświetlenie odpowiedzi
                                Dołączając się do wielu powyższych podziękowań, chciałbym podziękować wszystkim sobotnim imprezowiczom we Fregacie, pijącym, śpiewającym i smiejącym się tuż przed moim domkiem, że dali mi spać!
                                ps. To nie jest żadna złośliwość, ja naprawdę spałem i nie zbudziłem się w nocy ani razu!
                                I po co się przyznałeś. od tej pory wszystkie imprezy będę się odbywały pod Twoim domkiem, tudzież pokojem
                                Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
                                Piwo domowe -
                                Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

                                Reklama w BROWARZE
                                PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎