Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2007.12.08 - Elbląg, II Elbląska Giełda Birofilska

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Adam50
    Senior
    • 10-2006
    • 321

    2007.12.08 - Elbląg, II Elbląska Giełda Birofilska

    II Elbląska Giełda Birofilska
    08-12-2007 od godz. 8.00 - 15.00 Elbląg w lokalu Gospoda Fabryczna i Ława Piwna na ul. Grunwaldzka 2B6 przy " NOMI ". Gospoda jest, oddalona od dworca PKP i PKS zaledwie
    300 m. O dodatkowych ustaleniach będziemy informować. Elbląski Klub Birofilów.
  • Grothesk
    Senior
    • 11-2005
    • 811

    #2
    Konkurencja widzę nie śpi!

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Adam50 Wyświetlenie odpowiedzi
    II Elbląska Giełda Birofilska
    08-12-2007 od godz. 8.00 - 15.00 Elbląg w lokalu Gospoda Fabryczna i Ława Piwna na ul. Grunwaldzka 2B6 przy " NOMI ". Gospoda jest, oddalona od dworca PKP i PKS zaledwie
    300 m. O dodatkowych ustaleniach będziemy informować. Elbląski Klub Birofilów.
    Ja bym bardzo chętnie przyjechał na Waszą giełdę, ale traf chciał, że na swoją mam chyba troszkę bliżej

    pozdrawiam


    [Admin - usunięto logo giełdy poznańskiej - Grothesk, to nie Twój temat ]

    Comment

    • Adam50
      Senior
      • 10-2006
      • 321

      #3
      giełda Elbląska

      OK, będzie okazja się spotkać w przyszłym roku.

      Comment

      • Adam50
        Senior
        • 10-2006
        • 321

        #4
        Skrócony program II Elbląskiej Giełdy Birofilów w programie między innymi:

        07- XII - piątek: integracyjne spotkanie przedgiełdowe ( sponsorowane przez browary
        Kormoran Olsztyn i Browar Braniewo ) od godz. 17.00 do godz. ?
        08 - XII - sobota: 8.00 - rejestracja uczestników giełdy i wydawanie upominków.
        9.30 - oficjalne otwarcie II Elbląskiej Giełdy Birofilów - ELBLĄG 2007
        10.00 - 16.00 - wymiana kolekcjonerska, konkursy z nagrodami
        degustacja piwa z regionu Warmii i Mazur.
        Sponsor Browar Elbląski i Browar niespodzianka !!!
        Bufet z gorącymi posiłkami na miejscu giełdy.
        Dojazd we własnym zakresie, zniżki PKP sa w trakcie załatwiania.
        Noclegi za potwierdzenie uczestnictwa w giełdzie minimum 2 tygodnie wcześniej.
        Pokoje 2, 3, 4 - osobowe ( 20 zł. / os. ).
        Dodatkowe info: Andrzej Szulc tel: + 48 0 55 234 86 26 mail: andy590@poczta.onet.pl
        Adam Polkowski tel: + 48 0 55 642 06 14 po godz. 16.oo
        mail: pal21@wp.pl
        Adam Olszewski tel: 505 513 769 mail: olszynka-51@wp.pl
        Wejście na giełdę DARMOWE.
        Serdecznie zapraszamy Wszystkich do udziału w naszej giełdzie którzy nie wybierają się
        do Poznańia. Do zobaczenia w Grudniu.

        Comment

        • skandal
          Senior
          • 05-2002
          • 1439

          #5
          I co mam wybrac? Zaraz się zacznie gadka w stylu "jak moża robić dwie giełdy w jednym czasie-oburzające"

          Comment

          • PiwowarAG
            Member
            • 09-2007
            • 54

            #6
            Wezmę trochę etykiet Corneliusa, a jak mnie nie będzie to na pewno wyśle organizatorom trochę etykiet i każdy uczestnik dostanie. Do zobaczenia

            Comment

            • wzmacniacz
              Senior
              • 06-2002
              • 143

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika PiwowarAG Wyświetlenie odpowiedzi
              Wezmę trochę etykiet Corneliusa, a jak mnie nie będzie to na pewno wyśle organizatorom trochę etykiet i każdy uczestnik dostanie. Do zobaczenia
              Fajnie by było gdyby do tych etykiet w komplecie kapselki dostępne były! Wszak kapslarzy kilku ma się tam pojawić

              Comment

              • sopista
                Senior
                • 01-2003
                • 1747

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wzmacniacz Wyświetlenie odpowiedzi
                Fajnie by było gdyby do tych etykiet w komplecie kapselki dostępne były! Wszak kapslarzy kilku ma się tam pojawić

                Ciebie tam nie widziałem.

                Comment

                • wzmacniacz
                  Senior
                  • 06-2002
                  • 143

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika sopista Wyświetlenie odpowiedzi
                  Ciebie tam nie widziałem.
                  Znaczy gdzie nie widziałeś ? Jeśli chodzi o I giełdę w Elblągu to jak wiesz zbierałem kapsle na południu i niemogłem być. Mam nadzieję że teraz nie będę musiał wyjechać, zapowiada się fajne party dzień wcześniej!

                  Comment

                  • kadetom
                    Junior
                    • 04-2006
                    • 9

                    #10
                    Witam.
                    Byłem na pierwszej giełdzie w Elblągu i było super, organizatorzy to wspaniali ludzie z którymi można wypić piwko, porozmawiać i dobrze się zabawić. Organizację giełdy oceniam bardzo dobrze, a ta myślę że będzie jeszcze lepsza. Myślę, że trochę osób się zdecyduje na przyjazd na tą giełdę - bo warto.
                    W Elblągu jest browar, niedaleko jest drugi browar w Braniewie który też warto zobaczyć.
                    Polecam i sam się zjawię.

                    Comment

                    • Adam50
                      Senior
                      • 10-2006
                      • 321

                      #11
                      Giełda

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kadetom Wyświetlenie odpowiedzi
                      Witam.
                      Byłem na pierwszej giełdzie w Elblągu i było super, organizatorzy to wspaniali ludzie z którymi można wypić piwko, porozmawiać i dobrze się zabawić. Organizację giełdy oceniam bardzo dobrze, a ta myślę że będzie jeszcze lepsza. Myślę, że trochę osób się zdecyduje na przyjazd na tą giełdę - bo warto.
                      W Elblągu jest browar, niedaleko jest drugi browar w Braniewie który też warto zobaczyć.
                      Polecam i sam się zjawię.
                      Witam,

                      Zapraszamy do Elbląga na wyśmienite piwko z pianką naszych regionalnych browarów.
                      Jak wspominałem zniżki na PKP są w trakcie realizacji jak tylko otrzymamy zamieścimy wiadomość na forum. Giełda zapowiada się wspaniele i nasze spotkanie przed giełdowe
                      także. Nasze zdrowie

                      Comment

                      • Ahumba
                        Senior
                        • 05-2001
                        • 8962

                        #12
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Adam50 Wyświetlenie odpowiedzi
                        Skrócony program II Elbląskiej Giełdy Birofilów w programie między innymi:

                        07- XII - piątek: integracyjne spotkanie przedgiełdowe ( sponsorowane przez browary
                        Kormoran Olsztyn i Browar Braniewo ) od godz. 17.00 do godz. ?
                        Czy spotkanie przedgiełdowe jest tam, gdzie i giełda?
                        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                        znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

                        Comment

                        • Adam50
                          Senior
                          • 10-2006
                          • 321

                          #13
                          giełda

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Ahumba Wyświetlenie odpowiedzi
                          Czy spotkanie przedgiełdowe jest tam, gdzie i giełda?
                          Tak, giełda i spotkanie przedgiełdowe odbędzie się w tym samym miejscu.

                          Comment

                          • Frontside
                            Junior
                            • 08-2003
                            • 2

                            #14
                            Ważne pytanie !!!

                            Witam !

                            Specjalnie jechałem na I Giełdę w Elblągu z drugiego końca Polski no i niestety wg opisow w tamtejszej prasie doszly mnie wiesci ze miala sie odbyc na Starym Mieście (w internecie podobnie) - i klops. Wałęsałem się po starówce dobre kilka godzin i niestety nie znalazłem niczego poza rozkładającą się właśnie sceną. Tutaj dlatego mam pytanko - czy druga giełda nie bedzie dla mnie tak samo zaskoczeniem jak pierwsza. I czy te lokum jest pewne na 100%

                            Dzięki za kompetentne odpowiedzi

                            Comment

                            • Adam50
                              Senior
                              • 10-2006
                              • 321

                              #15
                              Giełda

                              Witam,

                              Już odpowiadam na temat I Elbląskiej Giełdy, to prawda że giełda odbyła się w innym
                              miejscu ale to wynikło że sala została wynajęta na wesele. Dowiedzielismy się przed
                              samą giełdą. A sama giełda odbyła się przy rozkładanej właśnie sceny. Byliśmy juz na
                              miejscu o godz. 7.00

                              II Giełda i samo spotkanie przedgiełdowe odbędzie się w tym samym lokolu to znaczy w Gospodzie Fabrycznej i Ławy Piwnej przy ul Grunwldzka 2 B6.

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎