Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2009.06.19-20 - Żywiec: XIV Międzynarodowa Giełda Birofiliów, Festiwal Piwowarów

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • marcopolok
    Senior
    • 10-2001
    • 2334

    Jeszcze krótkie podziękowanie od mojej skromnej osoby:

    1. Dla Organizatorów za kawał dobrej partyjnej roboty
    2. Dla Matki Natury za pogodę bo mogła być jeszcze gorsza
    3. Dla wszystkich uczestników za udział i za uśmiech na twarzach pomimo (patrz punkt drugi)


    Osobne podziękowania i krótkie podsumowanie dla uczestników konkursu degustacyjnego „ Piwna Łamigłówka”

    Kolejny konkurs degustacyjny za nami. Tym razem ława degustacyjna została umieszczona w najbliższym sąsiedztwie palarki do słodu z dala od zgiełku giełdy. Zestaw podchwytliwych pytań pełny był niuansów i wieloznaczności z którymi brać forumowa radziła sobie bez kłopotów. Np. „ Dla swoich austryjackich gości Gosia zaserwowała ser i piwo. Jakie to piwo?” oczywiście Gosser.

    W odpowiedziach pojawiały się też niezłe kwiatki np. w pytaniu o „ Niezły patent wprost z Alzacji tradycyjnie i BEZ DESPERACJI” jako nazwę piwa spora część uczestników uparcie wymieniała Desperados

    Podsumowując: Była świetna zabawa, było znakomite piwko, były super nagrody. Obiecuję, że w przyszłym roku znowu się postaram, formuła zostanie zachowana a lokalizacja będzie nowa i jeszcze ciekawsza.
    bez brody...

    Comment

    • marcopolok
      Senior
      • 10-2001
      • 2334

      A teraz mała piwna łamigłówka dla osób które nie brały udziału w konkursie.

      Oto dwa pytania z którymi degustatorzy mieli najwięcej problemów.

      1. Dawno, dawno temu, początkiem ubiegłego stulecia spotkało się przy piwie trzech ważnych facetów : Karol H, Wilhelm H i Mikołaj R. Oczywiście piwo musiało być odpowiednie do ich aktualnego statusu. Jakie to piwo?

      2. James Bond ma mieć spotkanie w słowackiej knajpie. Jako znak rozpoznawczy dokładnie w południe zamawia piwo. Jakie to piwo?

      Na odpowiedzi czekam na PW przez 48 godzin.
      Z osób które udzieliły prawidłowych odpowiedzi sierotka Marysia wylosuje trzech szczęśliwców którzy otrzymają unikatową nagrodę ufundowaną przez Piwiarnię Żywiecką
      bez brody...

      Comment

      • grzeber
        Senior
        • 05-2002
        • 2868

        Link do aukcji ogłoszenia związanego z kradzieżą ciekawej szklanki na giełdzie.
        Szkoda, że takie rzeczy się zdarzają
        pozdrawiam
        www.BrowaryMazowsza.pl - kompendium wiedzy o piwowarstwie ziemi mazowieckiej

        Comment

        • cororo
          • 04-2003
          • 766

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika grzeber Wyświetlenie odpowiedzi
          Link do aukcji ogłoszenia związanego z kradzieżą ciekawej szklanki na giełdzie.
          Szkoda, że takie rzeczy się zdarzają
          http://www.allegro.pl/item669742757_...trzezenie.html
          Jakcowi J. zgineła natomiast blacha chyba Tyska, także charakterystyczny walor więc myslę że wcześniej czy później sprawca zostanie schwytany. Swoją drogą zastanawiam się czy to jedna osoba czy więcej jest amatorem cudzej własności. Nie ma giełdy by komuś coś nie zginęło.Z tego wnioskować można że to ktoś ze Śląska...bo Tychy, Rybnik. Chociaż pewnie to przypadek.

          Comment

          • marcopolok
            Senior
            • 10-2001
            • 2334

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika cororo Wyświetlenie odpowiedzi
            Jakcowi J. zgineła natomiast blacha chyba Tyska, także charakterystyczny walor więc myslę że wcześniej czy później sprawca zostanie schwytany. Swoją drogą zastanawiam się czy to jedna osoba czy więcej jest amatorem cudzej własności. Nie ma giełdy by komuś coś nie zginęło.Z tego wnioskować można że to ktoś ze Śląska...bo Tychy, Rybnik. Chociaż pewnie to przypadek.
            Jeśli Żywiec uznać za Śląsk to nie przypadek. Nam ktoś 2 duże banery zaiwanił
            Last edited by marcopolok; 22-06-2009, 23:32.
            bez brody...

            Comment

            • Eszogo1970
              Senior
              • 03-2007
              • 136

              Sprawy kradzieży to wstydliwa sprawa. W ostatnich latach mnie również okradziono w Żywcu, Tychach na hali, Tychach w szkole i w Krakowie. Najśmieszniesze, że kradziono np. zapałki które wyceniałem na złotówkę. Nie zdołano okraść mnie tylko w Spiżu w Katowicach bo tam nic nigdy nie wystawiłem. Na innych giełdach nie byłem.

              Comment

              • karin861
                Senior
                • 02-2006
                • 597

                Wstydzili by się Mnie na szczęście jeszcze nic nie zginęło (nie mam jakiś cennych szklanek), ale sam fakt, że koledze "po fachu" coś zginęło napawa mnie obrzydzeniem do takich przypadków i takich amatorów cudzej własności
                Last edited by karin861; 23-06-2009, 08:28.
                Zbieram polskie podstawki piwne. Zapraszam na moją stronę www: http://kolekcje-kariny.cba.pl

                Comment

                • ART
                  mAD'MINd
                  • 02-2001
                  • 23805

                  Jakiś cymbał wychodzący z Piwiarni porysował kluczem lakier kilku samochodów parkujących po drugiej stronie ulicy, niestety uciekł.
                  - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                  - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                  - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                  Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                  Comment

                  • karin861
                    Senior
                    • 02-2006
                    • 597

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
                    Jakiś cymbał wychodzący z Piwiarni porysował kluczem lakier kilku samochodów parkujących po drugiej stronie ulicy, niestety uciekł.
                    Pewnie był pod wpływem No albo zazdrościł, że sam samochodu nie ma
                    Zbieram polskie podstawki piwne. Zapraszam na moją stronę www: http://kolekcje-kariny.cba.pl

                    Comment

                    • MarcinKa
                      Senior
                      • 02-2005
                      • 2729

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot Wyświetlenie odpowiedzi
                      ps.nie znalazł ktoś mojego kufelka giełdowego?
                      ...i mojego Browar.bizowego...
                      Zostawiłem na stole na chwilę i ktoś sprzątną.
                      To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

                      Comment

                      • Promil03
                        Senior
                        • 10-2007
                        • 2833

                        U mnie na stoliku jakiś młody kolekcjoner (chciał ode mnie pewne podstawki) zostawił pokal EB, w pudełku w jakie swoje szklanki pakuje Muzeum Browaru. Proszę o kontakt.

                        Comment

                        • becik
                          Senior
                          • 07-2002
                          • 14999

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika grzeber Wyświetlenie odpowiedzi
                          A może jednak zostawić godzinę otwarcia ogródka na 6:00 i tego się trzymać!
                          Mi to się marzy żeby giełda zaczynała się np o 8.00 I ludzie zdążą odpocząć po piątku, wyspać się etc....A może trwać np do 15, chyba to już większego znaczenia nie ma. Ale to marzenia ściętej głowy.
                          Mimo deszczowej pogody giełda jak co roku udana, dzięki Grzesiowi za doskonałe piwa, za organizację, za wszystko.

                          Co do samochodów, może dobrze byłoby pomyśleć, żeby na czas giełdy otworzyć gdzieś jakieś miejsca parkingowe gdzie nasze auta byłyby w miarę bezpieczne?
                          Last edited by becik; 23-06-2009, 10:39.
                          Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                          Comment

                          • picia_pl
                            Senior
                            • 07-2007
                            • 112

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
                            Jakiś cymbał wychodzący z Piwiarni porysował kluczem lakier kilku samochodów parkujących po drugiej stronie ulicy, niestety uciekł.
                            To już wiem skąd ta pół metrowa rysa na boku mojego samochodu Popieram kolegę becika, na takiej giełdzie powinny być jakieś zamknięte parkingi dla giełdowiczów.
                            Kolego ART, a nie rozpoznałbyś tego cymbała? Może to któryś z tych pseudo kolekcjonerów

                            U mnie na stoliku jakiś młody kolekcjoner (chciał ode mnie pewne podstawki) zostawił pokal EB, w pudełku w jakie swoje szklanki pakuje Muzeum Browaru. Proszę o kontakt.
                            Aha to pewnie ja zostawiłem ten pokal, ponieważ miałem ich kilka i pakuję szklanki w te właśnie pudełka

                            Comment

                            • Promil03
                              Senior
                              • 10-2007
                              • 2833

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika picia_pl Wyświetlenie odpowiedzi
                              Aha to pewnie ja zostawiłem ten pokal, ponieważ miałem ich kilka i pakuję szklanki w te właśnie pudełka
                              Napisz proszę jakie podstawki Cię interesowały (to tak dla identyfikacji Twojej osoby ) oraz jak mam Ci zwrócić ten pokal.

                              Comment

                              • ART
                                mAD'MINd
                                • 02-2001
                                • 23805

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika picia_pl Wyświetlenie odpowiedzi
                                To już wiem skąd ta pół metrowa rysa na boku mojego samochodu Popieram kolegę becika, na takiej giełdzie powinny być jakieś zamknięte parkingi dla giełdowiczów.
                                Kolego ART, a nie rozpoznałbyś tego cymbała? Może to któryś z tych pseudo kolekcjonerów
                                Był ubrany na ciemno-czarno, krótka kurtka, krótkie włosy, papusiowata twarz, okulary, jakiś 1,70 wzrostu. był sam. Czas piątek ok. 22-23 (chyba). Widziałem jedynie przez moment z daleka w świetle latarni podczas deszczu, oddalił się w stronę wylotu z Żywca. Niestety, w sobotę do rysopisu który zapamiętałem pasowało co najmniej z 5 osób.
                                - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                                - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                                - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                                Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎