Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2009.06.19-20 - Żywiec: XIV Międzynarodowa Giełda Birofiliów, Festiwal Piwowarów

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • picia_pl
    Senior
    • 07-2007
    • 112

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Promil03 Wyświetlenie odpowiedzi
    Napisz proszę jakie podstawki Cię interesowały (to tak dla identyfikacji Twojej osoby ) oraz jak mam Ci zwrócić ten pokal.
    Heh, to brat zostawił u Ciebie ten pokal, ale nie pamięta kiedy go zostawił i przy którym to było stoisku, a podkładki przeglądał przy wielu. Ale wszystko by się zgadzało - młody kolekcjoner i pokal z EB no i pakujemy szklanki w pudełka po żywcu. Prześlę zaraz na PW jego link na NK i jeżeli zidentyfikujesz, że to faktycznie on zostawił u Ciebie ten pokal to zostaw już go sobie za fatygę

    Comment

    • mwa
      Senior
      • 01-2003
      • 5071

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
      Jakiś cymbał wychodzący z Piwiarni porysował kluczem lakier kilku samochodów parkujących po drugiej stronie ulicy, niestety uciekł.
      Pewnie nie spodobało mu się że nie było dla nie go miejsca (1,5m dla pieszych na chodniku).
      Pozdrawiam Cię !!!!

      Comment

      • ART
        mAD'MINd
        • 02-2001
        • 23809

        Tyle akurat tam było.
        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

        Comment

        • mwa
          Senior
          • 01-2003
          • 5071

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
          Tyle akurat tam było.
          Nie wiem ile było, wiem że ciańko tam akurat auto postawić i wózkiem z bajtlem przejechać jest raczem cudem. Sam chciałem tam postawić, ale nie postawiłem ze względnu utrudnienia w ruchu gdybym postawił przepisowo.
          Wiele osób wie jak jest dlatego podjeżdza, wysiada, wyładowuje i odjeżdza, bo rzeczywiście nie ma gdzie postawić.
          Pozdrawiam Cię !!!!

          Comment

          • ART
            mAD'MINd
            • 02-2001
            • 23809

            No toż napisałem że było. Parkowałem w pobliżu i zapewniam że w tym akurat miejscu było odpowiednio dużo miejsca. Także na wózek dla bliźniaków jak i wycieczki do browaru. Szczerze mówiąc nie rozumiem takiego przyzwolenia na wandalizm.
            Last edited by ART; 23-06-2009, 12:54.
            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

            Comment

            • picia_pl
              Senior
              • 07-2007
              • 112

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
              Był ubrany na ciemno-czarno, krótka kurtka, krótkie włosy, papusiowata twarz, okulary, jakiś 1,70 wzrostu. był sam. Czas piątek ok. 22-23 (chyba). Widziałem jedynie przez moment z daleka w świetle latarni podczas deszczu, oddalił się w stronę wylotu z Żywca. Niestety, w sobotę do rysopisu który zapamiętałem pasowało co najmniej z 5 osób.
              W piątek o tej godzinie mnie nie było, a rysa pojawiła się właśnie w czasie giełdy, więc koleś robi to notorycznie i pewnie mój samochód nie jest jedyny, który został porysowany przez tego cymbała.

              Comment

              • mwa
                Senior
                • 01-2003
                • 5071

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
                Parkowałem w pobliżu i zapewniam że w tym akurat miejscu było odpowiednio dużo miejsca. Także na wózek dla bliźniaków jak i wycieczki do browaru.
                Ja parkowalem w maju i nie dał bym głowy, gdyż 2,5m. to może ma sam chodnik.
                A co do parkowania już przy wejściu do piwniarni to większego chamstwa już dawno nie widziałem. Dobrze że bramy pozamykane, bo do środka co niektórzy by wjechali.
                Pozdrawiam Cię !!!!

                Comment

                • mwa
                  Senior
                  • 01-2003
                  • 5071

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
                  Szczerze mówiąc nie rozumiem takiego przyzwolenia na wandalizm.
                  Ja nie jestem za wandalizmem, tylko za zdrowym rozsądkiem. Jak by ktoś na wózku chciał przyjechać to chyba środkiem ulicy, bo po chodniki zajęte były, a do tego nie jeden się po nich przemieszczał-sam miałem byłem zdziwiony, gdy jakiś..... kobite by przejechał, a później się zastanawiał czy przejedzie.
                  Pozdrawiam Cię !!!!

                  Comment

                  • MarcinKa
                    Senior
                    • 02-2005
                    • 2729

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
                    Był ubrany na ciemno-czarno, krótka kurtka, krótkie włosy, papusiowata twarz, okulary, jakiś 1,70 wzrostu. był sam. Czas piątek ok. 22-23 (chyba). Widziałem jedynie przez moment z daleka w świetle latarni podczas deszczu, oddalił się w stronę wylotu z Żywca. Niestety, w sobotę do rysopisu który zapamiętałem pasowało co najmniej z 5 osób.
                    Może jest tam monitoring?
                    To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

                    Comment

                    • abernacka
                      Senior
                      • 12-2003
                      • 10838

                      Liczne kradzieże, wandalizm i zabawa w fabryce piwa Brrrr, ciarki pomnie przeszły.
                      A we Lwówku smaczne piwo, brak jakiegokolwiek bandytyzmu a naddatek wycieczka po pięknym browarze.
                      Piwna turystyka według abernackiego

                      Comment

                      • Promil03
                        Senior
                        • 10-2007
                        • 2833

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka Wyświetlenie odpowiedzi
                        Liczne kradzieże, wandalizm i zabawa w fabryce piwa Brrrr, ciarki pomnie przeszły.
                        A we Lwówku smaczne piwo, brak jakiegokolwiek bandytyzmu a naddatek wycieczka po pięknym browarze.
                        Zapomniałeś jeszcze dodać, że pogoda do dupy była.

                        Chyba nie zaczniecie się teraz kłócić o wyższość jednej imprezy nad drugą. Lwówek był po raz pierwszy. Poczekajmy czy w następnych edycjach (czego serdecznie życzę) będzie trzymał tegoroczny poziom. Chamstwo jest niestety wszędzie. Jak za rok ten debil-wandal pojedzie do Lwówka to co wtedy napiszesz?

                        Comment

                        • abernacka
                          Senior
                          • 12-2003
                          • 10838

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Promil03 Wyświetlenie odpowiedzi
                          Zapomniałeś jeszcze dodać, że pogoda do dupy była.
                          (...) Jak za rok ten debil-wandal pojedzie do Lwówka to co wtedy napiszesz?
                          Zła pogodna niestety może przytrafić się wszędzie. A co do parkingu to strzał w kolano. Parking był, ogrodzony i dozorowany przez ochroniarza.
                          Piwna turystyka według abernackiego

                          Comment

                          • karin861
                            Senior
                            • 02-2006
                            • 597

                            Uczymy się na błędach. Być może za rok na 15 giełdę w Żywcu organizatorzy skombinują jakiś parking zamykany, gdzie wszyscy będą mogli bezpiecznie zostawić samochód. Faktycznie na chodnikach była istna heca.
                            Chamstwo i wandalizm jest wszędzie, a imprezy masowe sprzyjają. Równie dobrze mogą nas okraść w autobusie. Co roku są przypadki zabierania czyjejś własności. Pozostaje tylko czujność, bo namawianie do "chodzenia po rozum do głowy" takich złodziejaszków nie ma sensu - te typy tak mają, i jak kradną to będą kraść tak czy siak.
                            Pogody się nie wybiera, jest jaka jest, atmosfera była gorąca i fajna, więc co tu narzekać. Przyjechaliśmy się tam dobrze bawić i giełdować
                            Zbieram polskie podstawki piwne. Zapraszam na moją stronę www: http://kolekcje-kariny.cba.pl

                            Comment

                            • mareks
                              Senior
                              • 05-2002
                              • 1939

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
                              Mi to się marzy żeby giełda zaczynała się np o 8.00 I ludzie zdążą odpocząć po piątku, wyspać się etc....A może trwać np do 15, chyba to już większego znaczenia nie ma. Ale to marzenia ściętej głowy.
                              Mimo deszczowej pogody giełda jak co roku udana, dzięki Grzesiowi za doskonałe piwa, za organizację, za wszystko.

                              Co do samochodów, może dobrze byłoby pomyśleć, żeby na czas giełdy otworzyć gdzieś jakieś miejsca parkingowe gdzie nasze auta byłyby w miarę bezpieczne?

                              Giełdy od lat zaczynają się o 6 i jakoś do tej pory nikomu to nie przeszkadzało.
                              Trzeba dzień wcześniej mniej pić lub nie pić wcale jak ktoś ma problemy z kontrolowaniem siebie.

                              Giełda w Chorzowie ma być popołudniu. Możesz pojechać.

                              Comment

                              • abernacka
                                Senior
                                • 12-2003
                                • 10838

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mareks Wyświetlenie odpowiedzi
                                Giełdy od lat zaczynają się o 6 i jakoś do tej pory nikomu to nie przeszkadzało.
                                (...)
                                Wielu osobom to przeszkadza. A że organizatorzy mają to w d.... no cóż tak to już u nas bywa.
                                Ps. Proponuję przeczytać ten temat: http://www.browar.biz/forum/showthre...%C5%9Bnie+rano
                                Last edited by abernacka; 23-06-2009, 13:56.
                                Piwna turystyka według abernackiego

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎