Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2009.06.19-20 - Żywiec: XIV Międzynarodowa Giełda Birofiliów, Festiwal Piwowarów

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • pirackamuza
    Senior
    • 12-2004
    • 1903

    A ja nie gosowałem, bo poprostu zapomniałem, a potem mi to jakoś umknęło, chociaż gapiłem się na te etykiety i jakoś nie skojarzyłem... Ale po tych wszystkich postach na wiadomy temat, zastanawiam się, czy racją jest, że "I'm proud, I'm Premium"
    Ludziska, skończcie, dobra?!
    Toruń przeprasza za Radio Maryja
    www.bobofruty.pl

    Comment

    • Krzych15
      Senior
      • 10-2002
      • 596

      GIEŁDY ZDECYDOWANIE POWINNY BYĆ OTWIERANE O GODZINIE 8:00
      krzych
      Dzień bez piwa to stracony dzień.

      Comment

      • danio_145
        Senior
        • 02-2005
        • 723

        Na stronie giełdowej zdjęcia z tegorocznej edycji.

        Comment

        • kopyr
          Senior
          • 06-2004
          • 9475

          Blanche de Namur oraz Starobrno były na stoisku na dworze między stoiskiem BA, a tym z gadżetami Żywca. Wyeksponowanie było żenujące, nazwa piwa wypisana na obleśnej kartce, obsługa nie za bardzo kumająca o czym się mówi, gdy zamawiałem "blansze". Na tymże stoisku w drugi dzień, przed godziną 13 skończył się beczkowy porter. Obsługa proponowała butelkowy.
          Na stoisku BA polewano piwa, które wystartowały w konkursie rzemieślniczy, czyli chyba ze 20 różnych piw. I to była największa atrakcja Festiwalu. I to w dodatku za free. W drugi dzień piłem tylko piwa stamtąd. Nawet nie zrealizowałem kuponu na darmowe Brackie.
          blog.kopyra.com

          Comment

          • mpazdzioch
            Member
            • 01-2009
            • 39

            a jaka ta strona giełdowa?

            Comment

            • pirackamuza
              Senior
              • 12-2004
              • 1903

              A taka
              Toruń przeprasza za Radio Maryja
              www.bobofruty.pl

              Comment

              • kopyr
                Senior
                • 06-2004
                • 9475

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika belfer102 Wyświetlenie odpowiedzi
                Dziękuje kol.Kopyrowi za komentarz.

                Pisząc powyższe moje, miałem na uwadze sytuację pomiędzy 10-12 godziną w sobotę.

                Myślę, że Pan Grzegorz sprostuje i wyszczególni wszystkie piwa.
                Ale co ma Ci wyszczególnić? Przecież to chłopaki z BA polewali piwa z browarów restauracyjnych, a nie organizator Festiwalu.
                blog.kopyra.com

                Comment

                • adam16
                  Senior
                  • 02-2001
                  • 9865

                  Całe szczęście - w konkursie etykiet piw domowych moje głosy bliższe były tym oddanym przez JURY. Mnie też próbowano namówić na inny sposób głosowania - zupełnie bez sensu jest taki konkurs.
                  Browar Hajduki.
                  adam16@browar.biz
                  Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                  Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                  Comment

                  • jacer
                    Senior
                    • 03-2006
                    • 9875

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika belfer102 Wyświetlenie odpowiedzi
                    To niech Panowie z BA wyszczególnią te piwa, chyba, że jest to wielka tajemnica, a w przyszłym roku jeśli tylko przybędą to niechaj czytelnie opiszą co się pije, bo tylko tego mi tam brakowało.

                    Koniec języka za przewodnika. Jakoś nie miałem problemu z dowiedzeniem się co leją. Opisy na ktranie tez były.
                    Milicki Browar Rynkowy
                    Grupa STYRIAN

                    (1+sqrt5)/2
                    "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
                    "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
                    No Hops, no Glory :)

                    Comment

                    • darek99
                      Senior
                      • 04-2002
                      • 2147

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopyr Wyświetlenie odpowiedzi
                      Ale co ma Ci wyszczególnić? Przecież to chłopaki z BA polewali piwa z browarów restauracyjnych, a nie organizator Festiwalu.
                      Zastanawiam się dlaczego piwowarów z browarów restauracyjnych nazywasz chłopakami z BA, piłem kilka różnych piw i za każdym razem nalewał je piwowar z danego browaru.
                      Czymże jesteś śmierci ! Gdzie jest twój oścień?
                      Skoro my istniejemy, śmierć jest nieobecna,
                      skoro tylko śmierć się pojawi nas już nie ma.
                      Epikur z Samos.

                      Comment

                      • jacer
                        Senior
                        • 03-2006
                        • 9875

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika belfer102 Wyświetlenie odpowiedzi
                        Może w piątek były wszelkie informacje i opisy oraz wszystkie piwa które miały być.
                        Natomiast w sobotę pomiędzy godz. 10-12 ich nie widziałem, a przy głośnej muzyce i padającym deszczu, " koniec języka za przewodnika " był utrudniony!

                        Jeśli masz te piwa jeszcze w głowie i na końcu języka, to zbierz myśli i je tutaj wyszczególnij, bo ciekaw jestem co piłem a czego mi nie dane było popróbować, chyba nie tylko ja!? Z góry dziękuje.


                        Byłem w sobote i browary zmieniały się co jakiś czas. Napewno było Bierhalle, Kowal, Haust, Płock.

                        Mnie padający deszcz nie przeszkadzał aby zapytać się polewającego co leje.
                        Milicki Browar Rynkowy
                        Grupa STYRIAN

                        (1+sqrt5)/2
                        "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
                        "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
                        No Hops, no Glory :)

                        Comment

                        • pizmak666
                          Senior
                          • 12-2006
                          • 1898

                          Zamieszanie było.Sami przedstawiciele browarów o tym mówili.Z drugiej jednak strony cieszy duża liczba browarów które uczestniczyły w konkursie.Według mnie trzeba to jakoś inaczej rozegrać aby zdopingować browary do większej dbałości o stoiska ale to już kwestia Pana Zwierzyny i tego czy warunki oraz GŻ pozwolą na osobne ekspozycje dla nich.
                          „Wam kury szczać prowadzić, a nie politykę robić”

                          "Pamiętaj, że piwo, które nawarzysz inni pić będą-nawarzone zatem winno być więcej niż dobre".

                          Nie jestem certyfikowanym sędzią PSPD.

                          Comment

                          • kopyr
                            Senior
                            • 06-2004
                            • 9475

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika belfer102 Wyświetlenie odpowiedzi
                            To niech Panowie z BA wyszczególnią te piwa, chyba, że jest to wielka tajemnica, a w przyszłym roku jeśli tylko przybędą to niechaj czytelnie opiszą co się pije, bo tylko tego mi tam brakowało.
                            Zrozum pewną sprawę w interesie GŻ nie jest nagłaśnianie, że obok leją lepsze piwo i to za darmo.
                            Co do Twoich jęków, że w sobotę nie było info i padał deszcz, to cała sytuacja, którą opisuję miała miejsce właśnie w sobotę, między 9-14. Wystarczyło przy dystrybutorze zapytać co polewają i od razu odpowiadali. A częstokroć była kartka lub naklejka z logo browaru.

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika darek99 Wyświetlenie odpowiedzi
                            Zastanawiam się dlaczego piwowarów z browarów restauracyjnych nazywasz chłopakami z BA, piłem kilka różnych piw i za każdym razem nalewał je piwowar z danego browaru.
                            Dobra skrót myślowy, mnie też polewał piwo Krzystof z Bierhalle, biermann z Brovarni oraz piwowar z Kowala, ale polewali mi też goście z BA, bo nie ze wszystkich browarów byli piwowarzy. Dla ułatwienia "chłopaki z BA" polewali z dystrybutora Pepsi.
                            blog.kopyra.com

                            Comment

                            • browar23
                              Senior
                              • 09-2006
                              • 178

                              dokładnie tak

                              Comment

                              • kopyr
                                Senior
                                • 06-2004
                                • 9475

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika belfer102 Wyświetlenie odpowiedzi
                                Ale Ty jesteś mądry! Następnym razem tak zrobię!
                                Widzisz jakie to proste?

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika belfer102 Wyświetlenie odpowiedzi
                                Nie chodzi mi oto, że coś było za darmo, ale oto co pito. Widocznie jest to wielka tajemnica.
                                Nie ma wielkiej tajemnicy np w CR ale nasz kraj to zupełna tajemnica, podobnie w urzędach jak i przy piwie.
                                Noż k... czy Ty czytasz ze zrozumieniem? Polewane były te same piwa, które były wystawione do konkursu. Oprócz tego było też na pewno Miodowe (chyba z Browarmi) oraz 14tka ze Szczyrzyca.
                                Tu masz listę startową.
                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika BA
                                Do Żywca swoje piwa przywiozą następujące browary: Bierhalle Arkadia (Warszawa), Bierhalle Manufaktura (Łódź), Bierhalle Silesia (Łódź), Brovaria (Pozńań), Brovarnia (Gdańsk), Browar Szczyrzyc (Szczyrzyc), Browar Tumski (Płock), C.K. Browar (Kraków), Mikrobrowar Kowal (Koszalin), Minibrowar Haust (Zielona Góra).

                                Wszystkie piwa rzemieślnicze zgłoszone do Konkursu oraz piwa-niespodzianki wprost z wymienionych browarów będą serwowane uczestnikom Festiwalu Piwowarów przy stoisku Browamatora w piątek i ssobotę - zapraszamy !
                                Nie ma żadnej tajemnicy, ale browary wyszły z założenia, że jak dają piwo za darmo, to już się w duperele takie jak opisanie nalewaka nie będą bawić. Zresztą niektórzy jak już pisałem opisywali. A jak się boisz odezwać do gościa przy nalewaku - no to miej pretensje do siebie. Ja się pytałem co polewają, choćby po to, żeby nie pić dwa razy tego samego.
                                blog.kopyra.com

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎