Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2009.06.19-20 - Żywiec: XIV Międzynarodowa Giełda Birofiliów, Festiwal Piwowarów

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • mareks
    Senior
    • 05-2002
    • 1939

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika danio_145 Wyświetlenie odpowiedzi
    Tylko się nie pozabijajcie Powiedział marcopolok, że zrobią ankietę? Wywnioskowałem, że wziąć udział będzie mógł kolekcjoner i nie tylko browar.bizowicz. Tak więc może wypijcie po piwie i odłóżcie dysputy, że głosowanie zostało sfałszowane i giełda dalej będzie rano na przyszły rok
    Nie mam zamiaru nikogo zabijać.
    Koń jaki jest każdy widzi i kopać się z nim nie ma sensu.

    Comment

    • beerfan
      Member
      • 11-2002
      • 31

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
      Na giełdach bywam od dwudziestu kilku lat i pisze w imieniu swoim, kolekcjonerskim, a nie forumowicza z browar.biz. Uczestniczyłem w giełdach wiele lat wcześniej nim w Polsce ruszył internet. I mi zawsze od końca lat 80-tych przeszkadzały tak wczesne godziny otwarcia giełd, więc ten Twój "wyjazd" z forum i forumowiczem, któremu wali w dekiel był delikatnie mówiąc - kropelkowaniem, a nie mocnym strumieniem z węża strażackiego...
      Nie uważałem forum za pępek świata czy święta wyrocznię i nie będę go za taki uważać.
      A swojego zdania nie zmieniam. Giełdy w Polsce są za wcześnie rozpoczynane. W przykładowej giełdzie w Martinie sala jest otwierana punkt 8.00. Znane mi giełdy zagraniczne zaczynają się od godzin, 7-8-9. Wielki problem zrobić coś takiego w kraju?
      Czy gdyby Żywiec rozpoczął się od 8, to do 13 nie zdążyłbyś sie wymienić, kupić, sprzedać?
      Pewnie jesteś także fanem "nocnej" giełdy radomskiej?
      Tak jak becik często jeżdzę po giełdach zagranicznych i nie byłem na takiej która zaczynała sie wczesniej niż godzina 8.00-najbliższy Kijów np. o 10.00.
      Mareks może rozszerz swój horyzont trochę dalej niż Żywiec albo pogadaj z zagranicznymi kolegami co sądzą o polskim zwyczaju nocnych giełd.
      6 rano dla większości czy dla dużej grupy 6 w nocy to naprawde abstrakcyjna pora,no chyba że ktoś jest z gatunku-6 rano otwierają sklepy i można bełtem ukoić rozdygotane rączki.

      Comment

      • Mafar
        Senior
        • 04-2003
        • 1262

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
        ....... W przykładowej giełdzie w Martinie sala jest otwierana punkt 8.00........
        W Martinie jest giełda otwierana o godz. 7.00.
        Last edited by Mafar; 25-06-2009, 19:43.
        Polakom gratulujemy Brackiego

        Gdy rozum śpi budzą się demony

        Comment

        • mareks
          Senior
          • 05-2002
          • 1939

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika beerfan Wyświetlenie odpowiedzi
          Tak jak becik często jeżdzę po giełdach zagranicznych i nie byłem na takiej która zaczynała sie wczesniej niż godzina 8.00-najbliższy Kijów np. o 10.00.
          Mareks może rozszerz swój horyzont trochę dalej niż Żywiec albo pogadaj z zagranicznymi kolegami co sądzą o polskim zwyczaju nocnych giełd.
          6 rano dla większości czy dla dużej grupy 6 w nocy to naprawde abstrakcyjna pora,no chyba że ktoś jest z gatunku-6 rano otwierają sklepy i można bełtem ukoić rozdygotane rączki.
          Zajebiście!
          Ludzi, którzy wstają rano i jadą do pracy porównujesz do meneli!
          Jesteś żałosny!
          Szkoda gadać z takim burakiem!

          EOT

          Comment

          • beerfan
            Member
            • 11-2002
            • 31

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mareks Wyświetlenie odpowiedzi
            Zajebiście!
            Ludzi, którzy wstają rano i jadą do pracy porównujesz do meneli!
            Jesteś żałosny!
            Szkoda gadać z takim burakiem!

            EOT
            Na 6 do pracy to tylko wielki przemysł chodzi(i szacunek).A ilu wśród nas jest górników czy hutników??

            Comment

            • kopyr
              Senior
              • 06-2004
              • 9475

              Pyskówka jest pasjonująca. Ale tak mnie ciekawi co przemawia za tym, żeby giełda zaczynała się o 5 lub 6 nad ranem? Bo argument za 8-9 jest oczywisty, żeby się wyspać.
              Ja rozumiem tradycję itd. ale czy przypadkiem to nie jest tak, że każdy chce być pierwszy, żeby zająć najlepszy stolik, więc na którą by nie było ustalone otwarcie to i tak będą wcześniej, może otworzą wcześniej, a jak nie to chociaż kolejkę sobie można zająć. Może więc problem nie jest w godzinie rozpoczęcia, ale w ilości stolików?
              blog.kopyra.com

              Comment

              • karin861
                Senior
                • 02-2006
                • 597

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopyr Wyświetlenie odpowiedzi
                (...) Może więc problem nie jest w godzinie rozpoczęcia, ale w ilości stolików?
                I to jest sedno sprawy myślę! Brawo dla tego Pana
                Zbieram polskie podstawki piwne. Zapraszam na moją stronę www: http://kolekcje-kariny.cba.pl

                Comment

                • master_luki
                  Senior
                  • 02-2002
                  • 154

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika beerfan Wyświetlenie odpowiedzi
                  Tak jak becik często jeżdzę po giełdach zagranicznych i nie byłem na takiej która zaczynała sie wczesniej niż godzina 8.00-najbliższy Kijów np. o 10.00.
                  Mareks może rozszerz swój horyzont trochę dalej niż Żywiec albo pogadaj z zagranicznymi kolegami co sądzą o polskim zwyczaju nocnych giełd.
                  6 rano dla większości czy dla dużej grupy 6 w nocy to naprawde abstrakcyjna pora,no chyba że ktoś jest z gatunku-6 rano otwierają sklepy i można bełtem ukoić rozdygotane rączki.
                  Chyba trochę przesadziłeś!
                  Jeśli Tobie o 6 rano rączki latają to znaczy że jesteś zwykłym (delikatnie mówiąc/pisząc) burakiem.Nie porównuj innych do siebie.
                  Do Żywca (i nie tylko) zawsze przyjeżdżamy z Kolegą z Berlina i nigdy On nie narzekał i nie był przeciwny o otwieraniu giełd w tak wczesnych godzinach!

                  Comment

                  • beerfan
                    Member
                    • 11-2002
                    • 31

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika master_luki Wyświetlenie odpowiedzi
                    Chyba trochę przesadziłeś!
                    Jeśli Tobie o 6 rano rączki latają to znaczy że jesteś zwykłym (delikatnie mówiąc/pisząc) burakiem.Nie porównuj innych do siebie.
                    Do Żywca (i nie tylko) zawsze przyjeżdżamy z Kolegą z Berlina i nigdy On nie narzekał i nie był przeciwny o otwieraniu giełd w tak wczesnych godzinach!
                    Jeden człowiek dwa nicki lub dwóch ludzi mających problemy ze snem-żenada.Człowieku !!!żeby byc na giełdzie o 6.00 nocujac np. w Węgierskiej Górce trzeba wstać o max.5.00 bo jeszcze trzeba znaleźć miejsce do zaparkowania.Jezeli wstawanie o 5.00 to dla ciebie norma , to serdecznie Ci wspólczuje-zmień pracę lub nałogi.Znajdź innych fanów nieprzespanych nocy i zorganizujcie sobie giełdę w godzinach 2.00 - 6.00.
                    Przez takich ...... giełdy kolekcjonerskie tracą sens-myślisz że wszyscy są tacy jak Ty i mamy do Ciebie się dostosować.Będzie ankieta i żeby opcja 6.00 wygrała to zacznij sobie zakładać nowe niki to może 10-ciu Was będzie,takie rozdziesięcznienie jaźni

                    Comment

                    • master_luki
                      Senior
                      • 02-2002
                      • 154

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika beerfan Wyświetlenie odpowiedzi
                      Jeden człowiek dwa nicki lub dwóch ludzi mających problemy ze snem-żenada.Człowieku !!!żeby byc na giełdzie o 6.00 nocujac np. w Węgierskiej Górce trzeba wstać o max.5.00 bo jeszcze trzeba znaleźć miejsce do zaparkowania.Jezeli wstawanie o 5.00 to dla ciebie norma , to serdecznie Ci wspólczuje-zmień pracę lub nałogi.Znajdź innych fanów nieprzespanych nocy i zorganizujcie sobie giełdę w godzinach 2.00 - 6.00.
                      Przez takich ...... giełdy kolekcjonerskie tracą sens-myślisz że wszyscy są tacy jak Ty i mamy do Ciebie się dostosować.Będzie ankieta i żeby opcja 6.00 wygrała to zacznij sobie zakładać nowe niki to może 10-ciu Was będzie,takie rozdziesięcznienie jaźni
                      Chyba masz jakieś problemy zdrowotne.Gdybyś bywał częściej na giełdach ,na pewno byś nas rozróżniał!

                      Comment

                      • ART
                        mAD'MINd
                        • 02-2001
                        • 23807

                        Bardzo proszę uszanujcie pracę tych którzy sprawili że giełda w ogóle miała miejsce - do tego właśnie służy niniejszy wątek. Dyskusja o godzinach otwarcia giełd niepotrzebnie wzbudza po raz kolejny niezdrowe emocje. Jednym pasuje, innym nie pasuje i się tego nie zmieni.
                        Last edited by ART; 26-06-2009, 00:13.
                        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                        Comment

                        • mwa
                          Senior
                          • 01-2003
                          • 5071

                          Chciałbym podziekować tylko nie wiem komu za kartki pocztowe, które przekazał dla mnie.
                          Prosze o kontakt na PW.
                          Pozdrawiam Cię !!!!

                          Comment

                          • Maggyk
                            Szara Adminiscjencja
                            • 05-2004
                            • 5615

                            Ja ze swojej strony chciałabym podziękować:
                            Grzesiowi i Markowi za świetną jak co roku organizację,
                            Tomkowi za obsługę kelnerską, jak co roku zresztą,
                            Ahumbie za zajęcie się organizacją noclegów, Żonie-Taxi za zakup prowiantu, Jaqbie za opiekę nad grillem,
                            Pieczarkowi za świetne fotki, które od niego otrzymałam,
                            Jasiowi za smaczki Bułgarii,
                            Browarzycielowi za czapeczkę,
                            Beatce i Pawłowi za ugoszczenie w niedzielę,
                            Krzysztofowi za pszenicę, Jarkowi za Bocka.,
                            Całej reszcie za to, że jak co roku nudno było.
                            Last edited by Maggyk; 26-06-2009, 08:07.
                            Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
                            Piwo domowe -
                            Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

                            Reklama w BROWARZE
                            PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

                            Comment

                            • pIvo
                              Senior
                              • 10-2002
                              • 290

                              Dla mnie zdecydowanie lepiej, aby gielda zaczynala sie pozniej. Z jakiegos powodu 6 uwazana jest za wczesna godzine poranna.

                              Mimo to, podobnie jak rok temu byłem punktualnie o 6:00 i gielda trwala juz w najlepsze. Warto byc konsekwentnym, jesli jest ustalona godzina to warto byc fair wobec tych, którzy ustalenia traktują poważnie i rozpoczynac gielde zgodnie z planem.

                              Gielda była OK, pod wieloma innymi wzgledami.
                              http://kapsle.w.interia.pl

                              Comment

                              • beny
                                Senior
                                • 03-2001
                                • 984

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika beerfan Wyświetlenie odpowiedzi
                                ... i nie byłem na takiej która zaczynała sie wczesniej niż godzina 8.00-najbliższy Kijów np. o 10.00.
                                M
                                Specyfika tej giełdy jest trochę inna - jest to jedyna giełda w Ukrainie, która zaczyna się już w piątek a jak widujesz większą część kolekcjonerów tylko raz do roku to wymiana schodzi na drugi plan i zaczyna się mniej lub bardziej zakrapiane nocne spotkanie towarzyskie - stąd też trudno zaczynać giełdowanie skoro świt, trzeba się wyspać wrócić do pionu zjeść wspólne śniadanie i zacząć giełdowanie o 10
                                Z piwnym pozdrowieniem
                                Radosław Kwiecień

                                http://npn.mybrute.com/ - skop mi tyłek :P

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎