Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2009.08.28-29 - 32. Międzynarodowa Giełda Birofiliów - Chorzów

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • becik
    Senior
    • 07-2002
    • 14999

    #31
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Ahumba Wyświetlenie odpowiedzi
    Zgłaszam się jako świadek
    świadków się likwiduje
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

    Comment

    • Doodeck
      Senior
      • 05-2003
      • 1612

      #32
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
      świadków się likwiduje
      ale tylko niewygodnych
      Dalekosiężny
      Obserwator
      Obiektów
      Dynamicznie
      Epatujących
      Ciekawymi
      Koncepcjami

      Comment

      • żąleną
        Sojowe Oddziały Bojowe
        • 01-2002
        • 13239

        #33
        Na moje oko Ahumba jest średnio wygodny.

        Comment

        • tyskikufel
          Senior
          • 04-2003
          • 772

          #34
          GIEŁDA TYSKA ODBĘDZIE SIĘ W TYM ROKU W CHORZOWIE NA POLACH MARSOWYCH NA IMPREZIE TYSKI FEST, BEDĄ REKLAMY IMPREZY W TELEWIZJI, BLISKO STADIONU SLĄSKIEGO ,W DNIACH 28, 29 , 30 SIERPIEŃ 2009 , GIEŁDA W PIĄTEK ZACZYNA SIĘ OD GODZINY 16 DO 24 ,GIEŁDA W SOBOTĘ OD GODZINY 14 DO 22 W NIEDZIELE OD 14 DO 22, KOLEKCJONERZY KTÓRZY BĘDĄ NA GIEŁDZIE WIĘCEJ NIŻ 1 DZIEŃ , BĘDĄ MOGLI ZOSTAWIĆ SWOJE EKSPONATY DO NASTĘPNEGO DNIA NA TERENIE IMPREZY POD OCHRONĄ , DOSTANĄ POKWITOWANIE NA BAGAŻE, DLA KOLEKCJONERÓW BĘDZIE SPECJLANY NAMIOT, DLA ZAPROSZONYCH UCZESTNIKÓW PRZEWIDZIANO CIEPŁY POSIŁEK, PIWO I UPOMINKI, NA KAŻDY DZIEŃ GIEŁDY W OKREŚLONEJ ILOŚCI, W NAJBLIŻSZYCH DNIACH BĘDE WYSYAŁ ZAPROSZENIA,OSOBY ZAPROSZONE PROSZĘ O POTWIERDZENIE PRZYJAZDU, NIE BĘDZIE WYDAWANIA SUWENIRÓW DLA OSÓB KTÓRE NIE BĘDĄ OSOBIŚCIE NA GIEŁDZIE,WYSYŁANYCH ZOSTANIE 400 ZAPROSZEŃ, W TEJ SPRAWIE PROSZĘ O KONTAKT NA E AMIL BRANDYSMAREK@POCZTA.ONET.PL LUB TELEFON 602739656, NA GIEŁDZIE MOŻNA BYĆ CODZIENNIE LUB WYBRANY DZIEN, ILOŚĆ STOŁÓW JEST OGRANICZONA , DLATEGO PROŚBA DO OSÓB KTÓR MAJĄ ZAMIAR BYĆ NA GIEŁDZIE O OKREŚLENIE W KTÓRYCH DNIACH CHCĄ ROZŁOZYĆ SWOJE EKSPONATY, OSOBY KTÓRE BĘDĄ 3 DNI ZOSTANĄ SPECJANIE UHONOROWANE, W CZASIE 3 DNI TYSKIEGO FESTU BĘDĄ DARMOWE AUTOBUSY Z MIAST SLĄSKICH DOWOZIĆ I ODWOZIĆ, NA UCZESTNIKÓW IMPREZY,CZEKA WIELE ATRAKCJI , KONKURSÓW , WYSTĘPY ZESPOŁÓW MIĘDZY INNYMI KAYAH, COMA , FEEL ITD, ZNAKOMITA KUCHNIA I WIELE PIW ZE ŚWIATA NIE TYLKO TYSKIE

          Comment

          • Adam50
            Senior
            • 10-2006
            • 321

            #35
            Giełda

            Ekipa elbląska się wybiera do Gorzowa.

            Comment

            • Adam50
              Senior
              • 10-2006
              • 321

              #36
              Giełda

              Ekipa elbląska się wybiera do Chorzowa.

              Comment

              • mareks
                Senior
                • 05-2002
                • 1939

                #37
                Do kitu z tym.
                W tym samym terminie jest Air Show w Radomiu.

                Comment

                • e-prezes
                  Senior
                  • 05-2002
                  • 19170

                  #38
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika tyskikufel Wyświetlenie odpowiedzi
                  GIEŁDA TYSKA ODBĘDZIE SIĘ W TYM ROKU W CHORZOWIE NA POLACH MARSOWYCH NA IMPREZIE TYSKI FEST, BEDĄ REKLAMY IMPREZY W TELEWIZJI, BLISKO STADIONU SLĄSKIEGO ,W DNIACH 28, 29 , 30 SIERPIEŃ 2009 , GIEŁDA W PIĄTEK ZACZYNA SIĘ OD GODZINY 16 DO 24 ,GIEŁDA W SOBOTĘ OD GODZINY 14 DO 22 W NIEDZIELE OD 14 DO 22, KOLEKCJONERZY KTÓRZY BĘDĄ NA GIEŁDZIE WIĘCEJ NIŻ 1 DZIEŃ , BĘDĄ MOGLI ZOSTAWIĆ SWOJE EKSPONATY DO NASTĘPNEGO DNIA NA TERENIE IMPREZY POD OCHRONĄ , DOSTANĄ POKWITOWANIE NA BAGAŻE, DLA KOLEKCJONERÓW BĘDZIE SPECJLANY NAMIOT, DLA ZAPROSZONYCH UCZESTNIKÓW PRZEWIDZIANO CIEPŁY POSIŁEK, PIWO I UPOMINKI, NA KAŻDY DZIEŃ GIEŁDY W OKREŚLONEJ ILOŚCI, W NAJBLIŻSZYCH DNIACH BĘDE WYSYAŁ ZAPROSZENIA,OSOBY ZAPROSZONE PROSZĘ O POTWIERDZENIE PRZYJAZDU, NIE BĘDZIE WYDAWANIA SUWENIRÓW DLA OSÓB KTÓRE NIE BĘDĄ OSOBIŚCIE NA GIEŁDZIE,WYSYŁANYCH ZOSTANIE 400 ZAPROSZEŃ, W TEJ SPRAWIE PROSZĘ O KONTAKT NA E AMIL BRANDYSMAREK@POCZTA.ONET.PL LUB TELEFON 602739656, NA GIEŁDZIE MOŻNA BYĆ CODZIENNIE LUB WYBRANY DZIEN, ILOŚĆ STOŁÓW JEST OGRANICZONA , DLATEGO PROŚBA DO OSÓB KTÓR MAJĄ ZAMIAR BYĆ NA GIEŁDZIE O OKREŚLENIE W KTÓRYCH DNIACH CHCĄ ROZŁOZYĆ SWOJE EKSPONATY, OSOBY KTÓRE BĘDĄ 3 DNI ZOSTANĄ SPECJANIE UHONOROWANE, W CZASIE 3 DNI TYSKIEGO FESTU BĘDĄ DARMOWE AUTOBUSY Z MIAST SLĄSKICH DOWOZIĆ I ODWOZIĆ, NA UCZESTNIKÓW IMPREZY,CZEKA WIELE ATRAKCJI , KONKURSÓW , WYSTĘPY ZESPOŁÓW MIĘDZY INNYMI KAYAH, COMA , FEEL ITD, ZNAKOMITA KUCHNIA I WIELE PIW ZE ŚWIATA NIE TYLKO TYSKIE
                  z całym szacunkiem i świadom konsekwencji chciałbym nadmienić, iż w ten sposób nie jest akceptowane pisać na tym forum! tutaj nawet kropki nie ma! ruga się nowych za niechlujstwo a ten post jest jawnym tego przykładem i nic...

                  Comment

                  • tyskikufel
                    Senior
                    • 04-2003
                    • 772

                    #39
                    na poczatku przepraszam że niektórych uraziłem moją pisownią duzymi literami, biję się w piersi,ale rzadko korzystam z forum, osoby które mimo mojej pisowni, jednak chcą wybrać się do chorzowa proszę o kontakt ze mną w celu wysłania im zaproszeń , ilość jest ograniczona,upominki ,piwo i posiłek otrzyma tylko osoba zaproszona

                    Comment

                    • tyskikufel
                      Senior
                      • 04-2003
                      • 772

                      #40
                      w tym roku giełda birofilów rządzi się innymi prawami,sponsor imprezy birofilskiej chciałby aby namiot birofilów tętnił zyciem przez wszystkie 3 dni i jak najwięcej osób zobaczyło eksponaty birofilskie i całą otoczke z tym związaną , dlatego niema znaczenia, że ktoś jeżdził na giełdę wiele razy z osobą towarzyszącą, nie uprawnia to do dostania automatycznie zaproszenia dla tej osoby lub niego samego, jest tylko 400 zaproszen, a dotychczas wysyłane było 800, druga sprawa to prawie wszyscy chcą być tylko w sobotę, a na każdy dzień jest przeznaczona odpowiednia pula suwenirów , piwa i posiłków, dlatego zachęcam także do obocności w chorzowie w piątek i niedziele, gdzie napewno pojawi się duzo ludzi zbierających birofilia, którzy nie są obecni na typowych giełdach kolekcjonerskich, bo zachęcą ich do tego reklamy w prasie, a naprawdę warto tam być, posłuchać dobrej muzyki, napić się różnych piwa oraz zjesć smaczną golonkę, dlatego informuję ze nie będę miał możliwości wydania więcej zestawów niż przydzielono na dany dzień i proszę nie mieć do mnie pretensji, bo informuję o tym teraz

                      Comment

                      • Raciborz
                        Senior
                        • 06-2004
                        • 594

                        #41
                        Witam
                        Nieomieszkam zabrać głosu,tym bardziej że jest to moja ULUBIONA giełda.Pamiętam czasy giełdy lodowiskowej,gdy ochroniarze biegali za mną po całym lodowisku pilnując mnie abym czasem nie zrobił łyku piwka!,na kolejnej miałem już osobistego ochroniarza(Pozdrawiam szefa ochrony,podobno już pracuje w jakimś obozie ko......,to jest idealna praca dla niego).Drugi etap to giełda kwiatowa,identyczna sytuacja z ochrona do tego dochodzą kolce róż oraz 12 stopni.Acha zapomniałem dodać 45 minutowa kolejka za spaloną kiełbaską i niedopieczonym karczkiem.Upominki też zawsze mieli trafione,kamizelka wędkarska(jaki jest procent wędkarzy wśród kolekcjonerów?),latarka z rozlanymi bateriami itd.Chociaż ta torba to był dobry prezent.A teraz tegoroczna impreza,ilość stołów ograniczona???.Więc pytam jaki to namiot?,ogrodowy?.Ma tętnić życiem?,lol.Skoro wysyłają 400 zaproszeń podzielić na trzy=133 na dzień,ogrodowy namiot bym zapełnił ale nie taki o jakim myśle że będzie no chuba że serio będzie to namiot działkowy!!.Kogo stać poza miejscowymi aby być tam 3 dni?,apropo jakie sa ceny noclegów w okolicy?.No i co można robić w Chorzowie przez 3 dni,poza wesołym miasteczkiem nic tam niema(pewnie będzie padać więc miasteczko tez odpada),aha pewnie Ruch Chorzów bedzie grać mecz u siebie,no ale nikt z Warszawy czy Szczecina niemówiąc już o Zabrzu nie pójdzie na taki mecz!!!.Skoro ograniczyli ilości zaproszeń o 50 procent,to niechce pytać co będzie w tych upominkach?,ma ktoś jakiś przeciek?.To chyba na tyle z moich żalów.Na końcu chciałem zaznaczyć że niemam nic do giełdy klubowej i mieszkańców Chorzowa.Dobra kończe już,bo mi się Racibor kończy.Acha jeszcze jedno,ostatnio zauważyłem że wypijając dziesięc Raciborów,na drugi dzień moja GŁOWA funkcjonuje normalnie!!.A po takiej samej ilości Tyskiego,potrzebuje paczki polopiryny!!.Co oni dodaja do tego piwa??
                        Z Piwnym Pozdrowieniem
                        Grzegorz z Raciborza

                        Comment

                        • noodles
                          Senior
                          • 09-2005
                          • 700

                          #42
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Raciborz Wyświetlenie odpowiedzi
                          No i co można robić w Chorzowie przez 3 dni,poza wesołym miasteczkiem nic tam niema(pewnie będzie padać więc miasteczko tez odpada)
                          A jakie atrakcje cię interesują ? Wyszukam ci z dobrego serca. Agencje towarzyskie ? Kościoły ? Muzea ? Paralotnie ? Wspinaczka jaskiniowa ? Rozumiem, że atrakcje okołogiełdowe (koncerty) i okołopiwne (Spiż, Bierhalle) cię nie interesują. A na noclegi ile możesz wydać ?
                          Last edited by noodles; 11-07-2009, 10:13.
                          Moja kolekcja podstawek

                          Comment

                          • marian1920
                            Senior
                            • 10-2003
                            • 1333

                            #43
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Raciborz Wyświetlenie odpowiedzi
                            Witam
                            Nieomieszkam zabrać głosu,tym bardziej że jest to moja ULUBIONA giełda.Pamiętam czasy giełdy lodowiskowej,gdy ochroniarze biegali za mną po całym lodowisku pilnując mnie abym czasem nie zrobił łyku piwka!,na kolejnej miałem już osobistego ochroniarza(Pozdrawiam szefa ochrony,podobno już pracuje w jakimś obozie ko......,to jest idealna praca dla niego).Drugi etap to giełda kwiatowa,identyczna sytuacja z ochrona do tego dochodzą kolce róż oraz 12 stopni.Acha zapomniałem dodać 45 minutowa kolejka za spaloną kiełbaską i niedopieczonym karczkiem.Upominki też zawsze mieli trafione,kamizelka wędkarska(jaki jest procent wędkarzy wśród kolekcjonerów?),latarka z rozlanymi bateriami itd.Chociaż ta torba to był dobry prezent.A teraz tegoroczna impreza,ilość stołów ograniczona???.Więc pytam jaki to namiot?,ogrodowy?.Ma tętnić życiem?,lol.Skoro wysyłają 400 zaproszeń podzielić na trzy=133 na dzień,ogrodowy namiot bym zapełnił ale nie taki o jakim myśle że będzie no chuba że serio będzie to namiot działkowy!!.Kogo stać poza miejscowymi aby być tam 3 dni?,apropo jakie sa ceny noclegów w okolicy?.No i co można robić w Chorzowie przez 3 dni,poza wesołym miasteczkiem nic tam niema(pewnie będzie padać więc miasteczko tez odpada),aha pewnie Ruch Chorzów bedzie grać mecz u siebie,no ale nikt z Warszawy czy Szczecina niemówiąc już o Zabrzu nie pójdzie na taki mecz!!!.Skoro ograniczyli ilości zaproszeń o 50 procent,to niechce pytać co będzie w tych upominkach?,ma ktoś jakiś przeciek?.To chyba na tyle z moich żalów.Na końcu chciałem zaznaczyć że niemam nic do giełdy klubowej i mieszkańców Chorzowa.Dobra kończe już,bo mi się Racibor kończy.Acha jeszcze jedno,ostatnio zauważyłem że wypijając dziesięc Raciborów,na drugi dzień moja GŁOWA funkcjonuje normalnie!!.A po takiej samej ilości Tyskiego,potrzebuje paczki polopiryny!!.Co oni dodaja do tego piwa??
                            Z Piwnym Pozdrowieniem
                            Grzegorz z Raciborza
                            do żywca ludzie też jeżdżą na więcej niż jeden dzień i nikt z tym nie ma problemów.
                            jak nie masz co robić to sobie kup koszulkę z górnika i będziesz sobie mógł w chorzowie pobiegać

                            Comment

                            • Mafar
                              Senior
                              • 04-2003
                              • 1262

                              #44
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika marian1920 Wyświetlenie odpowiedzi
                              ..... kup koszulkę z górnika i będziesz sobie mógł w chorzowie pobiegać
                              Super atrakcja jeszcze o takiej nie słyszałem
                              Polakom gratulujemy Brackiego

                              Gdy rozum śpi budzą się demony

                              Comment

                              • kiszot
                                Senior
                                • 08-2001
                                • 8081

                                #45
                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Mafar Wyświetlenie odpowiedzi
                                Super atrakcja jeszcze o takiej nie słyszałem
                                Bo to atrakcja w stylu "szkoły przetrwania"
                                Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                                1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                                Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                                Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                                So von Natur, Natur in alter Weise,
                                Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                                Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎