Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2010.06.18-19 - Żywiec, XV Giełda Birofiliów, Festiwal Piwowarów, VIII KPD, IV KPR

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • mpazdzioch
    Member
    • 01-2009
    • 39

    Oba zespoły kture bardzo lubie.
    Poprawka,: które

    Comment

    • Krzysiu
      Krzysiu
      • 02-2001
      • 14936

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika marian1920 Wyświetlenie odpowiedzi
      ...W Polsce każdy potrafi TYLKO narzekać i marudzić.
      Piszesz głównie o sobie?

      Wyraźnie napisałem, że to opinia kolegi. Mnie tam nie było, bo od kilku lat preferuję inne imprezy. A każdy ma prawo do własnego zdania, nawet negatywnego. Jak widać, ty zaliczasz się do grona ludzi, którzy nie dopuszczają myśli, że komuś może się coś nie podobać.

      Jak Grzesiek poczuje się urażony moją wypowiedzią, z cała pewnością sam mi to zakomunikuje. Nie sądzę, żeby potrzebował twojego pośrednictwa.

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Ahumba
      ...A czy ktoś jechał pociągiem piwnym??
      Co prawda nie jechałem, ale czytałem relację tu: http://www.rynek-kolejowy.pl/16523/P...Zywca_2010.htm
      Z tym, że wg kolegi pociąg do browaru przyprowadziła stonka, a parowóz został na stacji w Żywcu.

      Comment

      • cyoorka
        Senior
        • 03-2007
        • 338

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maggyk Wyświetlenie odpowiedzi
        To był Fruh Koelsch - pomylono się przy podłączaniu, ale po interwencji naprawiono błąd.
        W takim razie co było lane w tym samym czasie z nalewaka od Koelscha? Kupowałem te dwa piwa równocześnie.

        Comment

        • żąleną
          Sojowe Oddziały Bojowe
          • 01-2002
          • 13239

          Dobre pytanie, bo wziąłem jedno, ale Koelscha to mało przypominało, a na Irish Red było za jasne.

          PS Mpazdzioch, weź wrzucaj swoje teksty przed zamieszczeniem do jakiegoś spellcheckera, a tutaj dopiero wtedy, gdy po poprawkach przestaniesz widzieć na czerwono. I podziel na jakieś akapity, przecież tego nie da się czytać.

          Comment

          • slavoy
            Senior
            • 10-2001
            • 5052

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu Wyświetlenie odpowiedzi
            Co prawda nie jechałem, ale czytałem relację tu: http://www.rynek-kolejowy.pl/16523/P...Zywca_2010.htm
            Z tym, że wg kolegi pociąg do browaru przyprowadziła stonka, a parowóz został na stacji w Żywcu.
            Nie była to na szczęście zwykła stonka, ale SM30, których już się niewiele widuje, więc też miło. Ciężki Ty2 nie mógł wjechać na bocznicę browaru ze względu na dopuszczalny promień skrętu, a tam jest bardzo wąski łuk. Mi brakowało przede wszystkim wagonu w malowaniu Haberbusch & Schiele, który też chyba został na stacji (o ile w ogóle był).
            Dick Laurent is dead.

            Comment

            • mareks
              Senior
              • 05-2002
              • 1939

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mpazdzioch Wyświetlenie odpowiedzi
              Odnośnie " giełdy, festynu, jarmarku" czy jak tam już nazywacie, interesuje mnie tylko piwowarstwo domowe siedze tylko w tym namiocie, jestem kolekcjonerem chodze tylko pomiedzy stolikami i kupuje szkło, podstawki co kolwiek, a nikt nie każe mi chodzić po całym terenie i potem marudzić że tak się to zmienia i odchodzi od typowej giełdy.
              Jak ktoś jest kolekcjonerem i piwowarem to ma problem, dokąd iść.
              Tu polewają domowe piwa a tam można zdobyć podstawki do kolekcji.
              Przydało by się siebie sklonować.

              Comment

              • kiszot
                Senior
                • 08-2001
                • 8081

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika marian1920 Wyświetlenie odpowiedzi
                uwagi to do organizatorów, a krytykować raczej nie powinno się. Tak jak pisałem wcześniej, zorganizujcie sami giełdę, zobaczymy jak wyjdzie.
                A to niby dlaczego nie mozna krytykować? Komuna wróciła czy co?
                Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                So von Natur, Natur in alter Weise,
                Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                Comment

                • mwa
                  Senior
                  • 01-2003
                  • 5071

                  Też mi czasu brakło.
                  Tu namiot piwowarski, tam birofilistyczny, zwiedzania w tym roku nie było, później trochę chciałem pomóc dziennikarkom ale czas płyną nieubłaganie, że gdy już coś zjadłem to Grand Championa ogłaszali i już trza było kończyć.
                  Przepraszam że brakło mi czasu na rozmowy przy piwie, nawet birofilia nie odebrałem bo się spóźniłem.
                  Pozdrawiam i do zobaczenia za rok (może zrobię sobie dłuższy weekend).
                  Pozdrawiam Cię !!!!

                  Comment

                  • jacer
                    Senior
                    • 03-2006
                    • 9875

                    Prawdopodobnie zaraz w Teleexpresie wystąpi Dori
                    Milicki Browar Rynkowy
                    Grupa STYRIAN

                    (1+sqrt5)/2
                    "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
                    "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
                    No Hops, no Glory :)

                    Comment

                    • docent
                      Senior
                      • 10-2002
                      • 5205

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jacer Wyświetlenie odpowiedzi
                      Prawdopodobnie zaraz w Teleexpresie wystąpi Dori
                      No było! Gratulacje dla laureatki
                      Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
                      Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
                      Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
                      Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

                      Comment

                      • Ahumba
                        Senior
                        • 05-2001
                        • 8962

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika docent Wyświetlenie odpowiedzi
                        No było! Gratulacje dla laureatki

                        Też gratuluję.
                        Myślałem, że włączą ją do galerii ludzi pozytywnie zakręconych w dziale podchmielonych
                        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                        znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

                        Comment

                        • mwa
                          Senior
                          • 01-2003
                          • 5071

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Ahumba Wyświetlenie odpowiedzi
                          Też gratuluję.
                          Myślałem, że włączą ją do galerii ludzi pozytywnie zakręconych w dziale podchmielonych
                          Mają tylko pozytywnie zakręconych, ale zapomnieli tego dodać-czasu brakło.
                          Pozdrawiam Cię !!!!

                          Comment

                          • jasiu_piwosz
                            Senior
                            • 12-2004
                            • 620

                            Podziękowania dla organizatorów za bardzo udaną imprezę.
                            Było naprawdę fajnię. Bardzo duży teren którego chwilami nie mogły opanować moje stare nogi - ale poza tym wszystko OK.

                            Comment

                            • chinet
                              Senior
                              • 04-2006
                              • 486

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jacer Wyświetlenie odpowiedzi
                              kolekcjonerzy mieli DWA razy większy namiot niż mieli dotychczas
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jacer Wyświetlenie odpowiedzi
                              Raz byłem w namiocie kolekcjonerów, ale było tam zbyt dużo ludzi i cięzko było się przeciskać
                              Czyli jeszcze za mało tego miejsca...?

                              Comment

                              • Darek75
                                Junior
                                • 01-2008
                                • 7

                                Zespoły super jeżeli chodzi o koncerty,to co zrobiono z kolekjonerami to skandal a co do żetonów to porażka no i piwa sprzedawane (za żetony) w butekach zdarzały się przeterminowane np: Mackowe.Tłumaczenie sprzedających poniżej krytyki.Panowie z WARSZAWY nie tędy droga,poprzednie birofilia były o wiele lepsze.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎