Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2010.06.18-19 - Żywiec, XV Giełda Birofiliów, Festiwal Piwowarów, VIII KPD, IV KPR

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • e-prezes
    Senior
    • 05-2002
    • 19168

    A co Warszawa i ludzie stamtąd mają do tego?

    Comment

    • Darek75
      Junior
      • 01-2008
      • 7

      To oni ograniczają pieniądze na birofilia , zależy im tylko na prasie której oferuje się coraz większą wyżerkę i suweniry.Robiąc z giełdy piknik a nie zjazd birofilów.

      Comment

      • jacer
        Senior
        • 03-2006
        • 9875

        Dostali dwa razy większy namiot, więc im źle
        Milicki Browar Rynkowy
        Grupa STYRIAN

        (1+sqrt5)/2
        "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
        "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
        No Hops, no Glory :)

        Comment

        • Darek75
          Junior
          • 01-2008
          • 7

          Może i dobrze ale gdzie na uboczu(z jednym wejście i wyjściem), a ceny piwa względem zeszłego roku.

          Comment

          • danio_145
            Senior
            • 02-2005
            • 723

            Nie zmienia to sytuacji, że było tam zwyczajnie ciasno. Zeszłoroczna lokalizacja giełdy osobiście dużo bardziej mi odpowiadała. Miałbym jeszcze prośbę odnośnie koncertów. Apelowałbym aby na przyszły rok poinstruować ochroniarzy w sprawie ludzi noszonych na rękach. Chodzi o to aby ściągali takich ludzi i pozwolili im z boku w wrócić na płytę. Noszenie na rękach nie jest niczym dziwnym na koncertach a tu ochraniarze blokowali noszonych na barierkach powodując, że ci spadali na głowy najbliżej stojących, a tych których udało się przenieść wykręcano ręce, łapano za kark i wyprowadzano gdzieś jak przestępców. Ochroniarze to tacy ludzie, którym czasem trzeba spokojnie i kilkukrotnie opisać sytuację aby zrozumieli. Sądzę, że jest to problem to załatwienia za rok.

            Na koniec dzięki wielkie za wszystko

            Comment

            • Darek75
              Junior
              • 01-2008
              • 7

              Chciałbym zauwżyc ze niektórzy ochroniarze byli podchmieleni, a inni na dużym kacu!!

              Comment

              • Marusia
                Senior
                • 02-2001
                • 20211

                W końcu i ja mam chwilę na dorzucenie swoich paru groszy

                W tym roku po raz pierwszy była to rzeczywiście impreza dla piwowarów domowych, a nie tylko z boku "przy giełdzie". Na samej giełdzie nawet nie byłam, bo cały czas spędziłam na przesympatycznych rozmowach z piwowarami, głównie pod namiotem.

                Aleja Piwna to dla mnie już żadna nowość
                Podobało mi się podzielenie stoisk na gatunki piw - na przyszły rok trzeba karteczki dopracować, bo te wydruki mało profesjonalne były w porównaniu do reszty, ale sam pomysł - super.

                Co do żetonów - jest to duże uproszczenie dla organizatorów, a i klienci się przyzwyczają. Jedynie mieszane uczucia miałam przy "ożetonowaniu" piw domowych - jakby wpadła jakaś kontrola to mogła by się przyczepić do piwowarów moim zdaniem. No i za kranami ciągle te same twarze Wolę jednak wersję Warsztatową

                Zerowy numer Piwowara - kilka ciekawych artykułów, w tym moje przekręcone nazwisko (przeboleję), ale zrobienie z Wrocławskich Warsztatów Piwowarskich Warszawskich Warsztatów to mnie lekko zagotowało Czy nikt tego nie sprawdza przed puszczeniem do druku?
                Kopyr trochę ponarzekał na WWP - mam nadzieję, że opisując Festiwal Birofilia będzie równie obiektywny

                Rozczarowaniem dla mnie był brak wykładu "Weizenbock bez tajemnic", na który się bardzo nastawiłam. No ale cóż, takie bolączki organizatorów - wykładowca nie dojechał i finito. Mam nadzieję, że za rok się uda.

                Namiot piwowarski - bardzo fajna sprawa, choć wystrój jak dla mnie strasznie kiczowaty. Taki.... koncernowy

                Najsmaczniejszym spożytym przeze mnie piwem był Witbier Codera - to było coś zjawiskowego. Teraz sobie nie przypomnę oczywiście, ale w smaku było coś naprawdę zniewalającego - gratulacje!

                Potwierdziłam sobie również swoje zdanie na temat, że Belgian PA to nie jest mój ulubiony styl Piłam próbki od kilku piwowarów.

                Najbardziej kopiące piwo, jakie wypiłam, to Paulaner Salvator (wzięłam, żeby się dobić - no i się dobiłam)

                Ekipie z Neptuna dzięki za udany sobotni wieczorek - zwłaszcza nowy bank i jego telemarketer Żą spowodowali, że musiałam iść spać, bo się bałam, że umrę ze śmiechu

                Gratulacje dla organizatorów i pozdrowienia dla wszystkich współspijaczy
                www.warsztatpiwowarski.pl
                www.festiwaldobregopiwa.pl

                www.wrowar.com.pl



                Comment

                • agaslayer
                  Senior
                  • 06-2009
                  • 219

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika belfer102 Wyświetlenie odpowiedzi
                  i co?
                  Czy sprawdzałeś alkomatem?
                  jak to co, byli w pracy, w pracy niepowinno pic alkoholu
                  Katalog czeskich podstawek piwnych http://www.coasters.cz

                  nowa strona z kolekcja podstawek - prawie gotowa :-D
                  http://beer.agaslayer.cz

                  Comment

                  • noodles
                    Senior
                    • 09-2005
                    • 700

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika belfer102 Wyświetlenie odpowiedzi
                    i co?
                    Czy sprawdzałeś alkomatem?
                    A kaca kacomatem ?
                    Moja kolekcja podstawek

                    Comment

                    • Darek75
                      Junior
                      • 01-2008
                      • 7

                      Jaka firma obsługiwała by tą imprezę na trzeźwo.???????

                      Comment

                      • Darek75
                        Junior
                        • 01-2008
                        • 7

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika agaslayer Wyświetlenie odpowiedzi
                        jak to co, byli w pracy, w pracy niepowinno pic alkoholu
                        Nie musiałem sprawdzac ,wystarczyło że zNim rozmawiałem.!!!

                        Comment

                        • Pendragon
                          Senior
                          • 03-2006
                          • 13950

                          Dzisiaj przypadkiem otworzyła mi się strona onetu z takim oto materiałem



                          Nie wiem czy było, ja nie zauważyłem.

                          moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                          Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                          Comment

                          • Darek75
                            Junior
                            • 01-2008
                            • 7

                            To jest prawda plus oczywisty marketing wychwalający imprezę ,tylko z dobrych stron.

                            Comment

                            • Pendragon
                              Senior
                              • 03-2006
                              • 13950

                              Nie zauważyłem, żeby ktoś już podał link do tego filmiku.
                              Last edited by Pendragon; 12-07-2010, 08:51.

                              moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                              Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                              Comment

                              • Misiu_PM
                                Senior
                                • 03-2006
                                • 201

                                Największą wadą tego festiwalu jest to, że trzeba czekać na niego cały rok.
                                Dziękuję organizaotorom za trud w tworzeniu tego dzieła. Wasze
                                Moja kolekcja: http://kolekcja-midura.pl

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎